ГОЛОВНА | ФОРУМ | РЕМОНТ | МАГАЗИН | ЕРОТИКА| АДРЕСИ

СТАТТІ > Пам'ятка споживача   


 

Пам'ятка споживача

( Як віддавати велосипед на ремонт )

Не приходьте в веломайстерню, поки кожен Ваш знайомий не отримає достатньо часу, щоб відрихтувати Ваш ровер. Дайте можливість кожному виправити проблему. Усі регулювальні гвинти та втулки повинні бути порегульвані. Якщо якась гайка не відкручується за допомогою звичайного велосипедного ключа, скористайтесь плоскогубцями або зубилом і молотком.
Через декілька днів, коли користування велосипедом стане максимально небезпечним, їдіть у майстерню і скажіть, що треба терміново відремонтувати велосипед. П`ятниця - самий найкращий день, але підійде і будь який день після 17-ї години.
Покличте всіх механиків - нехай кожен висловить свою версію про те, що сталося. Вони з радістю вислухають Ваші поради про те, як треба ремонтувати Ваш велосипед.
Зробіть декілька зауважень про механіка, який ремонтував ровер у минулий раз.
Запросіть хоча б вісім кваліфікованих веломехаників, щоби задати найскладніші технічні питання, які жодним чином не відносяться до проблеми.
В ту хвилину, коли механік підійде до Вас, спитайте, чому ровер не працює як слід. До того, як він встигне щось відповісти, спитайте, коли на ровері можна буде їздити знов.
Ровер повинен бути настільки брудним, наскільки це можливо. Суміш мастила та дорожньої пилюки підійде як раз. Особливо ланцюг - його треба змащувати товстим шаром солідолу.
Зауважте, що Ви будете спостерігати за ремонтом, і дивитись, щоби механік чогось не відкрутив від Вашого ровера і не забрав собі. Перевага надається тим, хто ніколи не бачив, як ремонтують велосипеди.
Знов запитайте, коли велосипед буде готовий. Кращий час для питання - момент, коли ровер розібрано на 20 частин та розкладено по усій підлозі.
Затуліть механикові світло, наскільки зможете. Добрий майстер може працювати всліпу.
Запитайте, чи не готовий ще ровер? Якщо механік дивиться в складальну схему RockShox Sid - запитайте, чи знає він що робить. Його не образить зауваження про те, що ви відремонтували на минулому тижні "Аїст" без будь-яких схем.
Коли ремонт завершений, скажіть йому, яку чудову роботу він зробив. Скажіть так: це напевно дуже чудова робота, виходячи з того часу, який був витрачений.
Спробуйте поторгуватися з механіком. Вони й так заробляють дуже багато грошей.
Наступного дня, подзвоніть йому і скажіть, що ровер почав їздити набагато гірше, ніж раніше.
Виконуйте ці правила при кожному ремонті. Не важливо, наскільки мала проблема.

Авторські права належать авторам. Автори не відповідають за криві руки і неправильно зрозумілі інструкції.
Не намагайтеся щось зробити без відповідного рівня уміння роботи з інструментами і дотримуйтесь техніки безпеки.
Автори не несуть відповідальності за відсутність почуття гумору у відвідувачів.
Lviv, 2003-2011 © Sinelnikov Max