РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Январская "Первая сотня", В январе тоже бывают покатушки
Uri2
Дата 02 Січня 2012, 22:20
Quote Post

Рідкісний зануда

Шикарно катнули 100 км. Навіть не просто шикарно, а мегашикарно smile.gif
Особливий шик в тому, что на дворі друге Січня!

Тіко сьогодні звіт мені писати ой як ліньки... Тому напишу його завтра, а зараз просто завантажу кілька фото, аби не забити.

Розпочавши разом із Сергманом велосезон просто першого ж Січня поїздкою на незаплановані 40 км зупинятись на досягнутому було просто неправильно (теж є про що розказати, як ми по льоді котили, та якось іншим разом). Точніше, дуже хотілося ще. Отже ми домовились наступного дня подолати 100. Із заїздом у Цунєв, аби "освятити" smile.gif нові байки. Аби випробувати "як котиться" на них. Аби перевірити як сидять під п'ятою точкою сідла. Аби опробувати ростовку smile.gif
До весни чекати ох як не хотілося...
Тобто це була "потрібна" сотня. І нам дуже пощастило, що вона виявилась ще й мегаприємною через те, що підібралась ціла компанія; і не просто компанія, а на 100 підписались дівчата. Ото в нас роверистки, га? - другого Січня крутити 100 км!

Ранок почався якось зовсім сумбурно: "ааааа, дітей нагодуй; ааааа, підфляжника нема; ааааа, де моя поясна сумочка???; ааааа, запізднився!" smile.gif
І таки так, запізнився. Сергман та Сапфіра вже досить чекали, як я, висолопивши язика, під'їхав до точки збору.
"Привіт, привіт" і одразу покотили, бо трохи далі на нас чекала ще й Богдана(imAginary).

user posted image

Погода була чудова. Практично суха дорога, відсутність вітру (спочатку), приємний накат і спілкування. Звісно, четверо на дорозі одразу порозбивались парами і котили базікаючи по двоє. Набазікались - помінялись, потім знову, потім знову smile.gif Отак от шикарно їхалось.
user posted image

Дорога ніби сама бігла під колесами. До Пустомит ще попадалось трохи машин, що заважали, та після вони як завжди потрохи зникли і ми стали майже королями дороги smile.gif
У Пустомитах, аби не товкти ровери, поїхали під міст і оминули центральну частину міста не перетинаючи залізну дорогу. Тобто трошки врізноманітніли шлях smile.gif
Далі котилися без змін.
Їхали рівно до Щирця, за яким почав з'являтись вітер і "защирецькі" гірки пішли тяжче. Особливо стало страшнувато як наблизився поворот на Комарно - вітер почав трохи не здувати з дороги. Думалося - охохо, ото зара буде... Сподівання вийшли марними - як повернули вітер став задувати не в лице, а зліва і згодом практично вщух.

Додзвонився alex4alex, спитав де ми є і покотив нам на зустріч. А згодом і приєднався.
Наїхав на нас за надто матрасний темп smile.gif, підкрутив мені рульову, зацінив олдскульну раму Сергмана і сміливіть дівчат котити в січні. Ну і потягнув нас далі відчутно додавши до середньої - одним словом, до нас приєднався a4a smile.gif
user posted image

Крім середньої і дороги нічого не змінилось. Те саме задоволення від поїздки, та сама дорога що нечутно тікає під колесами, той самий кайф, на який не треба чекати до весни.

Правда вже хотілося їсти, а до Едему було ще достатньо кілометрів і часу. Тим більше, що були не заплановані і заплановані на потім зупинки.
Незапланована, наприклад, отут:
user posted image
на місці загибелі військового льотчика. Ще були мої зупинки аби поправити поясну сумку, яка регулярно сповзала і розв'язувалась...

А головна планована була - в Цуневі.

...

Цунєв!!!
user posted image

Едем smile.gif
user posted image

Ех, як же було гарно... Як було класно проїхатись!
user posted image

Подяка дівчатам, які безумовно прекрасні половинки будь-якої компанії, Sapfira та imAginary.

Alex4alex, Sergman, Uri2.

Це повідомлення відредагував Uri2 - 04 Січня 2012, 13:21
Dok62
Дата 02 Січня 2012, 22:25
Quote Post

Старий волоцюга

Просто молодці! Гарна погода, гарні фоти ,гарні люди smile.gif
Email Poster
sergman
Дата 02 Січня 2012, 23:28
Quote Post

Постійний учасник

Погода была просто шикарная - не замерз, не спотел (за исключением пальцев на ногах: то замерзали, то отогревались. и так по-кругу...). А люди были не просто гарні - подобралась офигенно классная компания. Отдельній респект девченкам, которые не побоялись во второй день нового года замахнуться на 100км!
Email Poster
E-one
Дата 03 Січня 2012, 0:51
Quote Post

троль ще той

Присоединился a4a. Катимся дальше.

Не можна його так називати. Він ображається sad.gif
Email Poster
SUPERUNKNOWN
Дата 03 Січня 2012, 10:58
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

а я думал он обижается на коверканье ника типа "ача" а а4а это просто сокращение :-D
imAginary
Дата 03 Січня 2012, 11:31
Quote Post

Постійний учасник

Катнули і справді мегасуперово!!!
Як кажуть,як рік зустрінеш так його і проведеш! - в мене все саме так і складається.. спочатку не заплановане святкування НР, а потім не запланована сотня - чую рік веселий буде! laugh.gif

Вражень від катання багато, втоми ніякої і як писав Сергман, зовсім не холодно було!
Всім дякую за компанію, якось би повторити wink.gif
Email Poster
Sapfira
Дата 03 Січня 2012, 11:33
Quote Post

Sapfira

Мегашикарно покатались!!! Тішить те, що й погода не то що не підвела, а й посприяла!!!
Велике спасибі Боді і хлопцям за компанію!

УРРА СЕЗОН ВІДКРИТИЙ biggrin.gif
Email PosterUsers Website
SerBus
Дата 07 Січня 2012, 0:36
Quote Post

Lucky Man

І я першого січня відкрив з колєгою сезон, правда на 40км. Приєднуйтеся!!!
Dok62
Дата 07 Січня 2012, 14:23
Quote Post

Старий волоцюга

Є! Поки мама готувала кутю на Святвечір і я відкрив сезон катнувшись рівненською трасою 60км. tongue.gif
Email Poster
Wertomaniak
Дата 07 Січня 2012, 16:08
Quote Post

Человек-руина

2 січня відкрив з товаришом сезон білогорща а потім в парк Знесіння. Сотні звичайно не було, але все ж таки покаталися в задоволення. Спочатку древнім містом а потім на повну парком Знесіння і по Личаківській на Левандівку

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Це повідомлення відредагував МИКОЛА - 07 Січня 2012, 16:53
Email PosterUsers Website
alytsus
Дата 09 Січня 2012, 12:10
Quote Post

Зацікавлений
**

молодцы bigsmile.gif я вот не рискнул колено побаливает mad.gif
Email Poster
matvei
Дата 09 Січня 2012, 14:23
Quote Post

Зацікавлений
**

твердо! молодці!
вчора (8 січня) бачив двох велосипедистів (один на шосері) близько 14:00 на краковецькій трасі - якраз політував сніг. як їхалося?
BlaineMono
Дата 09 Січня 2012, 15:20
Quote Post

Постійний учасник

вчора (8 січня) бачив двох велосипедистів (один на шосері) близько 14:00 на краковецькій трасі - якраз політував сніг. як їхалося?

можливо, одним з них був я)
дихати важко коли спішишся) не самий приємний відрізок дороги в таку погоду..
Email Poster
E-one
Дата 09 Січня 2012, 16:49
Quote Post

троль ще той

QUOTE (matvei @ нині, у 14:23)

Політував - це м"яко сказано. За 5 м нічого видно не було. Не доїжджаючи ло Страдча вирішили розвернутись назад до Львова. А поїхали б на дві години раніше - були б чисті, сухі і проїхали б заплановане.

можливо, одним з них був я)
дихати важко коли спішишся) не самий приємний відрізок дороги в таку погоду..

а вас ми, скорше всього, бачили перед другою на Шевченка біля кінцевої сімірки, ми якраз по Тунельній піднімались. Теж один на темному шосері був в балаклаві і вроді без шолома, а інший на хардтейлі світлому, якщо нічого не плутаю.
Email Poster
BlaineMono
Дата 09 Січня 2012, 17:05
Quote Post

Постійний учасник

один на темному шосері

ну.. шосер червоний.
інший на хардтейлі світлому

це так...
За 5 м нічого видно не було.

ми в "таке", на щастя не попали)

Це повідомлення відредагував BlaineMono - 09 Січня 2012, 17:06
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll