РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Я Попав у ДТП у Львові (Збили Дверкою), по вул. Гнатюка
alivestone
Дата 10 Вересня 2011, 21:53
Quote Post

Здавствуйте Уважаемые,

Попал в ДТП сегодня на велосипеде Giant (mtb) во Львове на ул. Гнатюка. Ехал достаточно быстро, и внезапно водитель припаркованного авто открыл дверку. я ударился об дверь повредил шею в районе кадыка но он не задет, большая и глубокая прорезь от угла двери болит шея при поворотах и наклонах головы, так же отдаёт с зади шеи боль мне не нравится одним словом. Движение головы совершаю медленные иначе болит оч. шея. Сознание не терял не тошнило с вела не упал просто слетел сильно держась за руль. руль не отпускал руками - прсто спрыгнул. Вызвали скорую и ДАИ. Осмотрели меня сказали ушиб, забой мягких тканей обработали рану наложили бинт и отвезли в Лор-отделение. Там тоже сказали ничего страшного . Никакого рентгена ничего не делали. только визуально всё. Я сразу не сообразил и Не взял никакой выписки и док. заключения диагноза. Потом поехали в ДАИ. В ДАИ я написал объеснительную и описал всё как было. От суд мед экспертизы отказался. - Быстрее хотелось домой. (Даишник сказал что я могу и пройти потом если захочу - странно). В ДАИ сказали ехать за выпиской из лор отделения и что им нужен будет мой паспорт или копия. Мы приехали в лор отделение снова но тот доктор что меня смотрел сказал что в субботу никаких выписок и справок. Только в понедельник и если для ДАИ то оф. по запросу.

Завтра я иду в нормальный травм пункт делать рентген, что бы убедиться что всё внутри шеи ок. Парень который в нашем варианте "виновник с дверкой" и его ребята которые возили меня и мой байк в ДАИ в Больницу оказались вроде нормальным. Менты сказали у него КАСКО и типа всё застраховано. Авто (Toyota Avensis) погнута дверка которая немного потянула за собой и вошла в крыло. Байк походу не оч. пострадал слегка погнутое колесо переднее, но я его далее и глубже не осматривал. Весь удар пришёлся на мою шею и педали которыми бцла погнута дверь. Вобщем отвезли они меня домой дали 200 грн на лекарства.

Я не силён в законах ДАИ и ДТП. Первый раз столкнулся с таким.

Что дальшебудет, ДАИ мне будет звонить? куда дальше идти и стоит ли идти куда то ? Нужно ли продолжать какие-то манипуляции по этому делу? Вопрос о его страховке какая сумма может быть компенсирована от его страх. компании? А может быть я виноват что не успел вовремя вырулить. Если завтра в больнице подтвердят что ничего страшного с травмами нету, - Судиться не очень хочется конечно, времени и желания нету. Разве что если знать приблизительные цифри денежной компенсации.

Помогите ребята советом как действовать дальше.

И Берегите Себя!

Ведь если бы я напоролся на угол двери кадыком, или проткнул шею. Сейчас бы наверное не писал на форуме про случившееся.
Спасибо
Email PosterUsers Website
Jack
Дата 10 Вересня 2011, 22:14
Quote Post

Початківець
*

Щодо відшкодувань по страховці винуватця.
Якщо "хлопця з дверкою" буде визнано винуватцем ДТП, Ви, як потерпіла сторона, зможете звернутись в його страхову компанію, щоб отримати відшкодування згідно полісу ОСЦВ. Страхова відшкодує всі обгрунтовані витрати на лікування, тому всі виписки, рецепти, чеки за ліки будуть потрібні. Моральна шкода відшкодовується лише тоді, коли доведена в судовому порядку.
alivestone
Дата 10 Вересня 2011, 22:25
Quote Post

Зрозуміло.
Тоді якщо мені завтра в травм пункті скажуть що серёозного немає нічого, сенсу далі щось робити немає.

А з ДАЇ? Я можу більше до них не ходити якщо викликати будуть? Чи мушу?
Jack
Дата 10 Вересня 2011, 23:29
Quote Post

Початківець
*

Тоді якщо мені завтра в травм пункті скажуть що серёозного немає нічого, сенсу далі щось робити немає.

Якщо лікування буде не дорогим то відповідно в страхову звертатись не буде сенсу (більше свого часу і нервів потратите), бо вони відшкодовують лише витрати на лікування, причому витрати повинні бути обгрунтовані і документально підтверджені.
24.1. У  зв'язку  з  лікуванням  потерпілого  відшкодовуються
обґрунтовані витрати,  які  пов'язані  з  доставкою,  розміщенням,
утриманням,  діагностикою, лікуванням та реабілітацією потерпілого
у відповідному закладі  охорони  здоров'я,  медичним  піклуванням,
лікуванням у домашніх умовах та купівлею лікарських препаратів.

також в теорії ще можна одержати відшкодування у звязку з втратою працездатності
Стаття 25. Шкода, пов'язана з тимчасовою втратою
                працездатності потерпілим

У зв'язку  з  тимчасовою  втратою  працездатності  потерпілим
відшкодовуються не отримані доходи  за  підтверджений  відповідним
закладом  охорони  здоров'я  час  втрати  працездатності.  Доходи
потерпілого оцінюються в таких розмірах:

для працюючої  особи  (особи,  яка  працює  за  трудовим
договором) -  неотримана  середня  заробітна  плата,  обчислена
відповідно до норм законодавства України про працю;

для особи,  яка  забезпечує  себе  роботою  самостійно,  -
неотримані  доходи,  які  обчислюються  як  різниця між доходом за
попередній (до дорожньо-транспортної пригоди) календарний  рік  та
доходом,  отриманим  у  тому  календарному  році,  коли особа була
тимчасово непрацездатною;

для непрацюючої повнолітньої особи - допомога у  розмірі,  не
меншому  мінімальної  заробітної  плати,  встановленої  чинним
законодавством.

А з ДАЇ? Я можу більше до них не ходити якщо викликати будуть? Чи мушу?

Якщо будуть викликати, цікавтесь причиною. Ви взагалі то нічим їм не зобовязані)))
Бо ДАІ - це взагалі окрема історія. З мого досвіду - вони працюють не так як повинні, а так, як хочеться, або в залежності від ситуації.
Але теоретично, повинно було б бути так: після оформлення ДТП, вони повинні були б видати винуватцю копію протоколу з місця ДТП, а також довідку про ДТП її учасникам. Всі матеріали справи (протокол, схема ДТП, пояснення учасників) протягом кількох днів відправляються в суд по місцю проживання винуватця. Суд призначає дату розгляду справи, на яку теоретично (бо не завжди це робиться) повинен запросити учасників. потім виноситься постанова про адмін. правопорушення і винуватець йде платити штраф. Це - якшо здоров'ю потерпілого завдані легкі тілесні ушкодження. Якщо все складніше, і завдані ушкодження середньої або вище ступені, то ДАІ повинно надіслати матеріали справи в райвідділ міліції по місцю ДТП для прийняття рішення про порушення чи відмову в порушенні кримінальної справи. Але там вже свої нюанси, які залежать від конкретної ситуації.

Також все залежить від Ваших пояснень працівникам ДАІ. Якшо в тексті було написано шось на зразок "претензій морального та матеріального характеру до іншого учасника ДТП та працівників ДАІ не маю" то відповідно шось в когось потім вимагати не матеме сенсу.

alivestone
Дата 10 Вересня 2011, 23:36
Quote Post

Дякую дуже за роз*яснення.

Хлопці попалися нормальні, тих грошей що вони мені дали вистарчило на ліки.
В ДАІ бажання йти немаю.

Якось так.

yaroslav21
Дата 11 Вересня 2011, 16:16
Quote Post

в пошуках хал.ви

Питання стоїть таким чином,що суд ще не визначив винуватця ДТП,отже можливо і Вам прийдеться відшкодовувати завдані збитки,тому хід справи необхідно контролювати.
Email Poster
alivestone
Дата 11 Вересня 2011, 21:06
Quote Post

Був сьогодні в травм пункті на топольній. Зробив ретген, проблеми всеж є з шиєю. Вона витянулася дуже від удару, болить та лікар сказав носити корсет на шию 2-3 тижні і бути на лікарняному. Взяли аналіз крові на алкоголь. Дали нормальну виписку з діагнозом. А як я можу контролювати хід суду? Також хід суду який той що він судитися буде з державою чи якій? Я ж заяву не писав на нього - була тільки пояснююча. Якій суд Ви мали на увазі?

Це повідомлення відредагував alivestone - 11 Вересня 2011, 21:22
yaroslav21
Дата 11 Вересня 2011, 22:02
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (alivestone @ нині, у 21:06)
Був сьогодні в травм пункті на топольній. Зробив ретген, проблеми всеж є з шиєю. Вона витянулася дуже від удару, болить та лікар сказав носити корсет на шию 2-3 тижні і бути на лікарняному. Взяли аналіз крові на алкоголь. Дали нормальну виписку з діагнозом. А як я можу контролювати хід суду? Також хід суду який той що він судитися буде з державою чи якій? Я ж заяву не писав на нього - була тільки пояснююча. Якій суд Ви мали на увазі?

Я казав хід справи,а не хід суду.Як мінімум поцікавитись в ДАІ,хто на їх погляд порушив.
Email Poster
Jack
Дата 11 Вересня 2011, 22:38
Quote Post

Початківець
*

Питання стоїть таким чином,що суд ще не визначив винуватця ДТП,отже можливо і Вам прийдеться відшкодовувати завдані збитки,тому хід справи необхідно контролювати.

Питання стоїть так, шо рішення суду на 95% залежить від написаного в протоколі, який на місці ДТП складають працівники ДАІ. Якби протокол був складений на alivestone то він би ознайомлювався з ним і копію повинен би був отримати на руки. Суд розглядає такі спрви автоматом за 5 хв. бо на суд зазвичай зявляється тіки винуватець щоб отримати копію постанови та заплатити штраф і забрати назад посвідчення водія. Контролювати процес alivestone зараз не може, бо всі первинні документи оформлені. Хіба зявитись на суд і подивитись, як воно там буде.

Я казав хід справи,а не хід суду.Як мінімум поцікавитись в ДАІ,хто на їх погляд порушив.

ДАІ на такі "поцікавитись" зазвичай посилає далеко, бо не в праві розголошувати таку інформацію. Хіба знайомі, родичі, або третє))) Якщо б на думку працівників ДАІ порушив alivestone, на нього б повинні були скласти протокол про адмін. правопорушення, з яким він повинен би був ознайомитись і на основі якого суд в подальшому приймає рішення.

А як я можу контролювати хід суду? Також хід суду який той що він судитися буде з державою чи якій?

1. З'явитись на суд і доказувати свою точку зору. В даному випадку виходячи з усього Ви - не винні, тому доказувати потрібно винуватцю, якшо він вважає себе не винним.
1. Він не з державою судиться. Винуватець скоїв адміністративне правопорушення (порушив ПДР) за що суд призначить йому покарання. Скоріш за все, це буде штраф.

Але якщо вже розглядати всі сценарії, то потрібно сказати про найгірший варіант (хоча малоймовірний але можливий).
Припустимо, у протоколі написали шо винен "хлопець з дверкою", або вина обопільна. "хлопець з дверкою" звертається в свою страхову шоб отримати відшкодування по КАСКО. виходячи з опису ДТП, я так зрозумів там потрібно буде замінити дверку і ремонтувати або замінити крило. Це десь 7к грн. Страхова пропонує "хлопцю з дверкою" (відповідно за певну винагороду) повішати ці витрати на потерпілого (тобто купити рішення суду на свою користь). Таким чином маючи звязки і фінанси в нашій країні робиться багато брудних справ. Тому після того як Вас на суді зроблять винуватими, ви, повинні будете ще й відшкодовувати страховій витрати на ремонт в порядку регресного позову. Цей сценарій малоймовірний, але теоретично можливий, якшо захотіти. Сам стикався з такими речами.
Тому на суд я б таки радив Вам зявитись. І не чекати повістки (бо вона може і не прийти), а взнати у винуватця, на яке число і де призначено розгляд справи (дата повинна бути зазначена в протоколі, копію якого йому потрібно було отримати, або в довідці ДАІ форми №2, але вона видається по оф. запиту і куштує десь 80 грн.,)

yaroslav21
Дата 12 Вересня 2011, 0:18
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (Jack @ вчора, у 22:38)

Питання стоїть так, шо рішення суду на 95% залежить від написаного в протоколі, який на місці ДТП складають працівники ДАІ. Якби протокол був складений на alivestone то він би ознайомлювався з ним і копію повинен би був отримати на руки. Суд розглядає такі спрви автоматом за 5 хв. бо на суд зазвичай зявляється тіки винуватець щоб отримати копію постанови та заплатити штраф і забрати назад посвідчення водія. Контролювати процес alivestone зараз не може, бо всі первинні документи оформлені. Хіба зявитись на суд і подивитись, як воно там буде.

ДАІ на такі "поцікавитись" зазвичай посилає далеко, бо не в праві розголошувати таку інформацію. Хіба знайомі, родичі, або третє))) Якщо б на думку працівників ДАІ порушив alivestone, на нього б повинні були скласти протокол про адмін. правопорушення, з яким він повинен би був ознайомитись і на основі якого суд в подальшому приймає рішення.

1. З'явитись на суд і доказувати свою точку зору. В даному випадку виходячи з усього Ви - не винні, тому доказувати потрібно винуватцю, якшо він вважає себе не винним.
1. Він не з державою судиться. Винуватець скоїв адміністративне правопорушення (порушив ПДР) за що суд призначить йому покарання. Скоріш за все, це буде штраф.

Але якщо вже розглядати всі сценарії, то потрібно сказати про найгірший варіант (хоча малоймовірний але можливий).
Припустимо, у протоколі написали шо винен "хлопець з дверкою", або вина обопільна. "хлопець з дверкою" звертається в свою страхову шоб отримати відшкодування по КАСКО. виходячи з опису ДТП, я так зрозумів там потрібно буде замінити дверку і ремонтувати або замінити крило. Це десь 7к грн. Страхова пропонує "хлопцю з дверкою" (відповідно за певну винагороду) повішати ці витрати на потерпілого (тобто купити рішення суду на свою користь). Таким чином маючи звязки і фінанси в нашій країні робиться багато брудних справ. Тому після того як Вас на суді зроблять винуватими, ви, повинні будете ще й відшкодовувати страховій витрати на ремонт в порядку регресного позову. Цей сценарій малоймовірний, але теоретично можливий, якшо захотіти. Сам стикався з такими речами.
Тому на суд я б таки радив Вам зявитись. І не чекати повістки (бо вона може і не прийти), а взнати у винуватця, на яке число і де призначено розгляд справи (дата повинна бути зазначена в протоколі, копію якого йому потрібно було отримати, або в довідці ДАІ форми №2, але вона видається по оф. запиту і куштує десь 80 грн.,)

1."Поцікавитись" завжди можна і треба,головне нікого не слухати і не розраховувати,що тебе пошлють(ібо посилають баранів),а всі ми люди,просто треба знайти підхід.
2.На суд однозначно з"явитись.
3.Якщо пошкодження шиї,тягнуть за собою втрату працездатності більш ніж 21 день,маєте право звернутись в міліцію,де повинні розпочати кримін.справу,але рекомендую проконсультуватись у адвоката.
4.Повністю підтримую Jack-a,що до зловживань в страхивих компаніях(я це і мав на увазі в попередніх дописах відносно вашої відповідальності)

Це повідомлення відредагував yaroslav21 - 12 Вересня 2011, 0:20
Email Poster
alex
Дата 12 Вересня 2011, 9:19
Quote Post

Велофанат

QUOTE (alivestone @ 10 Вересня 2011, 22:25)

Як на мене, в травмпункті чи в лікарні, тільки щоб відмазатись від тебе можуть сказати що все ОК, хоча насправді травма може бути, і потім ще довго тебе турбувати, тому можеш просто наполягати що непокоїть шия...не можеш повертати нею, боляче і так далі. Бо якщо зараз в тебе не буде жодних претензій, то потім буде важче пояснити чому тоді не було, а потім раптом зявились.

Успіху
alivestone
Дата 12 Вересня 2011, 9:21
Quote Post

Дякую хлопці за роз*яснення. Буду щось думати.

Ще хотів спитати, через скільки часу суд може відбутися з дня ДТП. тиждень більше, менше?.
Сьгодні дзвонив мені "виноватець" брав мої дані для страхової.

to Alex: Проблеми є з шиєю, документ з діагнозом в мене є лікарняний відкритий на роботу не ходжу.

Це повідомлення відредагував alivestone - 12 Вересня 2011, 9:28
Jack
Дата 12 Вересня 2011, 14:04
Quote Post

Початківець
*

Ще хотів спитати, через скільки часу суд може відбутися з дня ДТП. тиждень більше, менше?.

Адмін. стягнення може бути накладено не пізніше як через 2 місяці з дня вчинення правопорушення.
Тобто суд повинен бути протягом 2-ох місяців з моменту ДТП. Тут нема більше чи менше, а є конкретна дата, яку потрібно взнати. В середньому це - близько місяця після ДТП. Хоча може бути як і раніше так і пізніше.
demon
Дата 11 Жовтня 2011, 20:03
Quote Post

Membёr

а кто был инициатором вызова ДАИ?

Це повідомлення відредагував demon - 11 Жовтня 2011, 20:04
_panika_
Дата 14 Жовтня 2011, 14:01
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Jack @ 11 Вересня 2011, 23:38)

Питання стоїть так, шо рішення суду на 95% залежить від написаного в протоколі, який на місці ДТП складають працівники ДАІ.

вставлю своїх 5 копійок
1.09.2011 мене збила машина.
в мене закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, числені забої, ураження мяких частин тіла. тиждень у лікарні. з велосипеда (30000грн) мало що залишилося...
протокол ДАІ склали на мою користь. з протоколу про адмін.порушення:
водій "...невибрав безпечної швидкості, невтримася безпечної дистанції та допустив зіткнення з велосипедистом, в результаті чого т/з отримали механічні пошкодження а я тілесні ушкодження"

06,10,2011 суд тривав 2хв.
суддя почув що збито велосипедиста, сказав що всі ми їздимо не по правилах і адміністративного правопорушення немає. все. справу закрито.
жодного документа навіть не дивився і слухати нічого не захотів...
ніхто нікому не платив 100%

тобто можна нас всіх збивати і нікому за це нічого не буде, так як це не є порушенням

(злий смайлик з автоматом)
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll