РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК
велосипеды Cannondale во Львове

  Closed TopicStart new topicStart Poll

> 400km 2011.07.23 "АСР" Положення Результати
A.V
Дата 04 Липня 2011, 12:36
Quote Post


триммер стакселя
*****

Звідки: Lemberg
Повідомлень: 4554


ПОЛОЖЕННЯ ДО МАРАФОНУ 400км.

1. ОРГАНІЗАТОРИ ВЕЛОМАРАФОНІВ
Веломарафони проводяться згідно з щорічним Міжнародним Календарем RM, затвердженим Паризьким Клубом ACP.
Організатор марафону 400км. від «AUDAX CLUB PARISIEN» у Західному регіоні України – громадська організація «Львівський велоклуб»

Дата проведення 23.07.2011р.

2. УЧАСНИКИ
2.1. До участі у веломарафонах допускаються будь-які любителі
велосипеда з будь-якого регіону України, а також закордонних країн за умови воєчасної реєстрації та виконання вимог даного Положення, а також Умов проведення веломарафонів. Допускаєтся участь в окремих етапах повних серій, але це виключає можливість запрошення до участі в Міжнародному пробігу PBP (Париж-Брест-Париж) у рік його проведення.
2.2. Реєстрація відбувається на клубному сайті

http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=8803

Або за тел. Голови клубу +380972396576 Олег Кошовський


3. РЕЄСТРАЦІЯ МАРШРУТІВ, КАЛЕНДАРЯ В ACP
Організація веломарафонів проводиться на зареєстрованих та затверджених в ACP маршрутах згідно з ACP Календарем пробігів.
Загальний Календар RM друкується в щорічному журналі ACP та Інтернеті

4. РЕЄСТРАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ В ACP
Протоколи з результатами марафонів (Brevets) у спеціальному форматі, електронною поштою відправляються на реєстрацію в Паризький клуб ACP відповідальному по RM.

5. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛОМАРАФОНІВ
В основі цих Правил є Правила (REGLEMENT ACP), розроблені Паризьким Клубом ACP і є безумовно обов'язковими для клубів-організаторів кваліфікаційних Brevets в інших країнах.
5.1. AUDAX CLUB PARISIEN єдиний має право реєстрації даних пробігів. Кожен Brevet (пробіг) реєструється з 1921 року і має відповідний реєстраційний номер.
5.2. Велосипед має бути зі швидкостями або без швидкостей, що приводиться в рух тільки м'язової силою. Для часті на PBP вік учасника - не менше 18 РОКІВ.
5.3. Для участі в марафоні кожен учасник повинен заповнити заявочну картку та сплатити стартовий внесок, визначений організатором відповідно до категорії реєстрації учасника.

Стартовий внесок складає: (уточнюється).

5.4. Кожен учасник вважається таким, що здійснює індивідуальний пробіг. Він повинен керуватися Правилами дорожнього руху і суворо дотримуватися вимог всіх дорожних знаків. ACP і суспільства-організатори не можуть ні в якому разі бути відповідальними за можливі нещасні випадки.
5.5. При нічному русі велосипеди повинні бути обладнані Освітленням (переднім, заднім) в справному стані (бажано дублювання). Організатори повинні не допускати до участі при відсутності освітлення. Обов'язкові відбивачі. Рекомендується світлий одяг, а також світловідбиваючі пов'язки.

5.6. Кожен учасник повинен сам подбати про те, що необхідно для пробігу. Допомога-супровід не допускається поза контрольними пунктами (можливий секретний контроль). Порушники можуть бути виключені без попередження.
5.7. Кожен учасник на старті отримує дорожню картку і маршрут, на яких вказано певну кількість контрольних пунктів, де учасник повинен ОБОВ'ЯЗКОВО зробити відмітку в картці. Організатори можуть передбачити і кілька таємних пунктів контролю. Учасник повинен дотримуватися маршруту, виданого на старті.
5.8. При відсутності суддівського контролю, зазначеного організатором, учасник повинен отримати печатку з назвою місцевості контролю (поштові відділення, магазини, станції обслуговування, тощо). На кожному контролі точно вказати час проходження й день. Якщо це неможливо (вночі), поштова картка, що носить назву місця контролю, день і час проїзду, П.І.Б., клуб учасника, повинна бути адресована відповідальному за організацію цього марафону. У дорожній картці в цьому випадку учасник робить позначку «КП», день і час відправлення листівки.
5.9. Регіональні Клуби рандоннерів реєструють результат участі у веломарафоні, за фактичним прибуттям спортсмена на фініш, незалежно від термінів проходження контрольних пунктів і дистанції в цілому. Але для реєстрації результатів у RM потрібно виконати певні нормативи. Граничні терміни проходження дистанцій (Brevets):
13 год. 30 хв. - 200 км,
20 год. - 300км,
27 год. - 400 км
40 год. - 600 км
(75 год. - 1000 км).
Проїзд через кожен контроль повинен бути здійснений між часом, позначеним «ouverture - відкриття» і часом «fermeture - закриття», проставленими в дорожній картці. Необхідно дотримуватися проміжних тимчасових відміток (розраховуються за спеціальною таблицею)
5.10. Всі грубі порушення Правил тягнуть за собою виключення з усіх заходів АCP
5.11. На фініші кожний учасник повинен підписати свою дорожню картку і повернути її організаторам. Дорожні картки учасників офіційної серії марафонів після реєстрації пробігу в ACP повертаються учасникам. Дублікат у разі втрати не видається. Учаснику, що закінчив марафон, організатором може бути видане спеціальне свідоцтво про проходження даного марафону. Клубом ACP передбачена спеціальна медаль для учасників із зареєстрованим Brevet. Бажаючі повинні зробити заявку і сплатити відповідну суму при здачі дорожньої картки на фініші, перед відправкою результатів у ACP.
5.12. Медалі констатують успішне виконання Brevets: бронзова за 200, посріблена за 300, червона за 400, позолочена за 600, срібна за 1000 км (медалі замовляються при відправленні результатів пробігу в ACP, вартість медалі 5 EUR). Моделі змінюються після чергового PBP. Медаль SUPER RANDONNEUR - визнання кожному члену RM, який виконав в одному році всі чотири кваліфікаційних дистанції.
5.13. Дистанції (200,300,400,600) не можуть бути суміщені при виконанні одного марафону і виконуються послідовно.
5.14. Факт участі в Brevets припускає беззастережне прийняття цих Правил. Всі скарги та заперечення повинні бути виражені письмово і адресовані за 48 годин до початку пробігу організаторам (або раді клубу-організатора) які їх розглядають і направляють зі своєю думкою повноважному представнику ACP в Україні і далі до Комісії ACP для винесення рішення.
5.15. Директорат ACP вирішує спірні питання, що не передбачені цими Правилами.
6. Доповнення до Правил організаторів.
Маршрут Brevet може бути на кілька кілометрів більше нормативного, але ніколи - менше. При цьому повинен бути забезпечений контроль часу фінішу на нормативній позначці (300 км, але не 306 км).
Рекомендована кількість КП
на 200: 2-4,
на 300: 3-5,
на 400: 4-6,
на 600: 5-7,
на 1000: 6-10.
Рекомендовано організація 1-2 секретних пунктів контролю в місцях можливого скорочення маршруту.
7. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ВЕЛОМАРАФОНУ
7.1. До підведення підсумків допускаються всі учасники, що пройшли дистанцію від старту до фінішу без порушень Правил. Кожному учаснику може бути видано відповідне свідоцтво (диплом) Клуба-організатора.
7.2. За умови участі в організації комітету з фізкультури, спорту і туризму перші три місця незалежно від категорії реєстрації учасника нагороджуються медалями, грамотами та призами.
7.3. Результати учасників-членів RM (міжнародна категорія реєстрації, див п.3.2.), що уклалися в терміни, передбачені Правилами ACP (див. п.6.10 Правил), реєструються в Паризькому Клубі ACP. Учасники стають членами Міжнародної асоціації RM і отримують за кожен марафон відповідний реєстраційний номер, а також мають право на отримання відповідної Медалі (див. п. 6.13). Реєстрація кожного результату учасника коштує 0,45 EUR. Ця сума є частиною річного внеску в RM і включається в рахунок наступного року.
7.4. Учасники, що зареєструвли в RM в рік проведення PBP чотири пробіга (200 - 600 км), мають право подати заявку на участь у Міжнародному веломарафоні PARIS-BREST-PARIS (PBP - 1200 км за 90 годин), що проводиться раз на чотири роки Паризьким клубом ACP і отримати відповідне Запрошення.
7.5. Учасник, що пройшов чотири дистанції протягом одного сезону, удостоюється почесного звання: Супермарафонець (в термінах RM - Super Randonneur) і отримує відповідну медаль (за участі у PBP - безкоштовно, без участі в PBP медаль замовляється з відправленням результатів проходження останнього Brevet-600 і сплачується у звичайному порядку - 6 EUR через повноважного представника в RM від України).
8. ДОДАТКОВІ УМОВИ
8.1. Учасник повинен оформити заявку на участь у марафоні принаймі за 3 доби до старту. Заявка містить паспортні дані і рік народження, адресу учасника і дозволяючу позначку фіздіспансера (за рішенням організатора для дистанції понад 400 км), а також побажання учасника про категорію реєстрації: локальної або міжнародної.
8.2. У випадку, якщо старт не збігається з фінішем, учасник повинен подбати про те, щоб узгодити з організатором або домовитися з будь-ким з групи підтримки про відправку особистих речей (спальник, намет і т.п.) на фініш. З собою бажано мати медаптечку і ремнабор, сухий пайок і 1,5-літровий запас води, гроші.
8.3. Велосипед повинен бути обладнаний відбивачами і ліхтарями.
Users Website
Top
A.V
Дата 24 Липня 2011, 15:38
Quote Post


триммер стакселя
*****

Звідки: Lemberg
Повідомлень: 4554


400

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
Users Website
Top
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll