РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> на базі Giant Seek 2, сінгл для міста
max3d
  Дата 23 Березня 2011, 13:47
Quote Post

страшний халявщик

Минулого сезону для міста був у мене цей велосипед. Все б було добре якби не три штуки:
1) на центуріоні є вібрейки, на ободах постійно утворюється бруд від стертих колодок, цим брудом легко випадково вимазатись і це докучає;
2) задня втулка є під накрутку і переробити її на сінгл по феншую не можна;
3) довга зима.
Одного разу один чоловік продавав вілсет з втулками під дискові гальма і нормальну касету. Покупка була здійснена, оскільки вона покривала те що мені не подобалось в існуючому велосипеді. Але на центуріоні на рамі не було кріплень під дисковий тормоз. Згодом цей жеж чоловік продавав фреймсет, якраз від вілсету який я в нього купив. Фреймсет я теж зненацька купив. Так в мене опинилася більша частина частин від велосипеда Giant Seek 2. Отож цей велосипед мав би замінити центуріон. Докупивши необхідного дрібязку, за пару годин був зібраний новий (для мене) міський сінгл. Ось що вийшло:

user posted image

По комплектації:
- Рама, вилка, рульова, підиділ, гак, колеса: від Giant Seek 2
- Руль, винос: від Centurion Cross C2, руль обрізаний
- Гріпси: WTB мягенькі
- Каретка: простенька Шимано під квадрат
- Система: Cycle Design зі знятими двома зірками і поставленим рокрінгом FSA
- Педалі: VP напівконтакти
- Ланцюг: SRAM 830
- Натягувач ланцюга: хз нейм
- Адаптер на 1 зірочку: Gusset 1-ER Single Speed Conversion Kit
- Гума: Author Panaracer, Rolling Stone Cross 700 x 35c
- Гальма: Руки Promax, машинки Avid BB5, ротора Tektro 160
- Сідло: WTB Pure V
- Велокомп: один на два велосипеда (був куплений додатковий кредл і передавач) Sigma 1609STS

Є ще всякі багажники, баули, болотники, лампочки.

user posted image user posted image

Хочу зазначити що цей велосипед мабуть легко і дешево можна перетворити в туринг, але поки такої потреби немає.

Вийшов він дещо важчим за центуріон, але красівим і більш феншуйним, що не може не тішити smile.gif
Email PosterUsers Website
Varvar
Дата 23 Березня 2011, 14:42
Quote Post

Постійний учасник

виглядає звичайно стильніше за центуріон, але функціонально вилка була краща, бо був більший "кліренс"
пам"ятається ти на центуріоні планував "великі яблука" ставити, а тут напевно вже не вдасться
з ригідною вилкою пухленькі (біля 2") покришки суттєво додають комфорту, особливо на неідеальному львівському асфальті та бруківці
моя порада - не поспішай продавати вилку ... можливо як надумаєш ставити більші покришки, то без особливих проблем стилізуєш її під теперішню раму
vchaban
Дата 23 Березня 2011, 14:53
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Varvar @ нині, у 14:42)
виглядає звичайно стильніше за центуріон, але функціонально вилка була краща, бо був більший "кліренс"
пам"ятається ти на центуріоні планував "великі яблука" ставити, а тут напевно вже не вдасться
з ригідною вилкою пухленькі (біля 2") покришки суттєво додають комфорту, особливо на неідеальному львівському асфальті та бруківці
моя порада - не поспішай продавати вилку ... можливо як надумаєш ставити більші покришки, то без особливих проблем стилізуєш її під теперішню раму

В цю вилку мені здається і 2.3 дюйма шина стане! А от ззаді 42мм максимум.
Varvar
Дата 23 Березня 2011, 15:53
Quote Post

Постійний учасник

можливо ... можливо мене вводить в оману smile.gif той досить великий кусок труби від нижнього конуса рульвої до корони, який може вказувати на те, що довжина від осі втулки до низу корони не є надто великою ...
ну і треба врахувати, що у грубших колесах найширше місце буде на десь на 1,5-2 см вище найширшого місця у 35 мм покришки ... якраз десь там, де вилка вже звужується.
max3d
Дата 23 Березня 2011, 15:55
Quote Post

страшний халявщик

вово, вилка достатньо широка порівняно з рамою ...
якшо 42 максимум ззаді - то яблоко не стане, тоді буду ставити спереді яблоко шоб руки не боліли, а ззаді шось інше (вибір є) ... але то згодом smile.gif

ще ввечері поміряю вилку - шоб зрозуміти чи дійсно все стане, хоча візуально там ше дофіга місця

Це повідомлення відредагував max3d - 23 Березня 2011, 15:58
Varvar
Дата 23 Березня 2011, 17:12
Quote Post

Постійний учасник

якщо зазор у вилці буде достатнім, то можеш спробувати кросмарк 29", він трохи зубастий, злегка жужить на асфальті і ніби для асфальту не дуже феншуй, але має центральну доріжку і котить по асфальту досить добре + у версії зі стальним кордом майже десь на 160 грам (для колеса це суттєво) легший за біг епл + десь у 2-2,5 рази дешевший.

п.с. можу дати на примірку кросмарк ... може навіть з правом викупу за недорого ... після того як сніг зійшов поставив собі 2 сема 28х1,75.
max3d
Дата 23 Березня 2011, 17:24
Quote Post

страшний халявщик

а біг епл спробувати нема? бо пишуть шо біг епл є спеціально для того шоб було мягко ... цікаво було б порівняти біг епл з тим же кросмарком - як воно покотить, бо епл я ніколи не пробував ...
Varvar
Дата 23 Березня 2011, 17:45
Quote Post

Постійний учасник

нажаль нема ...
справа ще й у тому, що для повного відчуття м"якості певно потрібен буде біг епл 2,3", бо той, що 2" реально має ширину по тілу ~ 47мм, а це означає, що його висота над ободом відповідно менша і більший ризик пробити об рейку, бордюр і т.п. при низькому тиску в камерах, а качати сильніше - втрачати ту м"якість для якої вони створені. Хоча це ще й залежить від твоєї ваги, стилю їзди і т.п.

Для порівняння: кросмарк ~ 51 мм по тілу, ~53 по шипах, а смарт сем десь 42-44 мм по тілу - 46 по шипах. Здавалось пару мм ширини, але із смарт семом доводиться бути значно обережнішим при переїзді різних різних різьких перешкод ... там де на кросмарку йшов "на пролом", хоча смар сем має деякі свої переваги.
SerBus
Дата 23 Березня 2011, 18:06
Quote Post

Lucky Man

Ну ти і молодець. Взяв і оперативно все зібрав . Бомбовий вийшов citybike. Я теж коли побачив цю раму в продажі то аж мене зплющило, але коли (финанси поют романсы) - залишається облизуватися і надіятися на кращі часи.
max3d
Дата 23 Березня 2011, 19:16
Quote Post

страшний халявщик

QUOTE (SerBus @ нині, у 18:06)
Ну ти і молодець. Взяв і оперативно все зібрав . Бомбовий вийшов citybike. Я теж коли побачив цю раму в продажі то аж мене зплющило, але коли (финанси поют романсы) - залишається облизуватися і надіятися на кращі часи.

дякую, можливо я і її колись буду міняти\продавати ... smile.gif
Leon
Дата 24 Березня 2011, 1:30
Quote Post

Постійний учасник

Дуже класний вийшов!!!
Виникло кілька питань:
1. Скільки він важить?)
2. Якщо це сіті-байк, то не страшно його лишати на вулиці/паркінгу/біля магазину і т.п.?
3. Не хотілось скинути задні гальма,натягувач і рокрінг й змінити педалі на пластик? Це б трохи скинуло вагу...
max3d
Дата 24 Березня 2011, 12:39
Quote Post

страшний халявщик

дякую smile.gif
- по відчуттям зараз він важить десь в околі 11кг, можу помилятись, спеціально зважити немаю як.
- лишати страшно напевно любе. якось колись я лишив ашан і мені погнули руль, прийшлось міняти винос, а це як не крути - гемор на рівному місці... хоча цей вел вписується по собівартості в дві кілогривні, тому його менш страшно лишати ніж вел за кілобакс ... хоча шкода б було якби вкрали велосипед навіть за сто грвень, тому лишати його на довго, а тим більше в потенційно небезпечних місцях в темну пору доби не планую.
- а для чого займатись облегчайзингом на міському велосипеді? навпаки на літо прикручу багажник, і сумку на нього - щоб не возити плєцак на спині, бо спека smile.gif
shkar
Дата 15 Квітня 2011, 13:21
Quote Post

Зацікавлений
**

Бачив нині той роверко. Часом не на Елексі працюєш?
max3d
Дата 15 Квітня 2011, 13:49
Quote Post

страшний халявщик

QUOTE (shkar @ нині, у 13:21)
Бачив нині той роверко. Часом не на Елексі працюєш?

на Елексі. ти теж? smile.gif
shkar
Дата 18 Квітня 2011, 14:23
Quote Post

Зацікавлений
**

уху
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic