РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Боярка 2010
Sera
Дата 14 Липня 2010, 20:33
Quote Post

Велофанат

E-one я ж казав що ти монстр, стільки кіл намотав, та ще й відгук самий перший написав - респект.
spirit-o дякую за частинку позитивних ємоцій з Боярки.

Ось тут є ще відгук Скарамуша: http://lisovyy.livejournal.com/65729.html

2max3d а до чого тут професійний спорт?
Dimitry
Дата 15 Липня 2010, 8:33
Quote Post

Зацікавлений
**

Ребята вы молодцы! E-one - монстр. Отчет здоровски написан, читается на одном дыхании. Спасибо тебе за отчет, за волю к победе, за красочные эмоции описаные выше! В борьбе с собой ты победил!
camomile
Дата 15 Липня 2010, 9:02
Quote Post

колясочно-велосипедная категория

Просто в голове не укладывается, как такое можно выдержать. Ребята, вы просто герои!!!
Несказанно радуюсь за Ивана, что нашел свою "нишу" в велогонках:)
Ивану и Спириту большое спасибо за отчеты: такие яркие и живые получились, что хочется перечитывать снова и снова!
С нетерпением жду впечатлений от остальных участников, особенно от Полинки smile.gif
freya
  Дата 15 Липня 2010, 11:09
Quote Post

Леді на Велосипеді

Прочитала отчеты - мне очень понравилось, сразу будто бы перенеслась на "поле боя" smile.gif, ярко себе все представив. Что я могу сказать? Умнички!!! Я очень горда за учасников и болельщиков happy.gif Жаль, что сама не смогла понаблюдать за вами - свадебные приготовления wink.gif Ивана лично чмокну в щечку tongue.gif

Так держать, вы лучшие! happy.gif
A.V
Дата 15 Липня 2010, 11:19
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (freya @ нині, у 11:09)
Ивана лично чмокну в щечку tongue.gif

Да, Иван у нас монстр какой-то smile.gif
Я посмотрел протоколы 2009г и получается, что с сегодняшним результатом он был бы 5 тогда.
Силен.
Users Website
max3d
Дата 15 Липня 2010, 11:47
Quote Post

страшний халявщик

QUOTE (Sera @ вчора, у 20:33)
2max3d а до чого тут професійний спорт?

та просто якісь такі асоціації виникли - коли прочитав про всякі кофеїни на фоні тих нагрузок smile.gif
Email PosterUsers Website
E-one
Дата 15 Липня 2010, 11:57
Quote Post

троль ще той

дякую вам! мені дуже приємно wub.gif

але проїхати в своєму темпі не так важко, як боротись за призові місця. З нетерпінням чекаю звіти призерів:

- Поліни: вона мене укатала на одному з кіл і показала, як треба виїжджати піщаний підйом.
- Нікалаїча: вроді наймолодший учасник цьогорічної Боярки, непримиренний борець із свійською птицею
- Росена і Назара: ну ті шпарили нічим не гірше за київських спонсорованих гінців. Про що ви думали на такій швидкості?
Email Poster
rosen
Дата 15 Липня 2010, 13:21
Quote Post

суровый

Cкажу по правде - это было круто!!! Я до сих пор под впечатлением.
Поздравляю колег по бронзе Назара и Романа, команду "бабаек", Любомыра и Максима, ну и конечно же Ивана, финишный спринт которого врядли кто-то забудет.
Отчеты будут как только добереммся домой, тогда же и наконец-то сможем поразгребать то невероятное количество фотографий, которое совершенно безвозмездно повыкладывали фотографы. Может к тому времени уже будет готов и чудо-ролик от ннн'а.
Спасибо всем кто болел за нас, переживал и сидел перед монитором до поздней ночи не отрываясь от экрана - ваша поддержка чувствовалась на трассе.
errno
Дата 15 Липня 2010, 16:35
Quote Post

Зацікавлений
**

Цьогорічна Боярка була просто суперовою, чудова організація, авторитетні судді, чудовий таймінг, SJ і його помічники попрацювали на славу!

Робота нашої підтримки на цій Боярці суттєво відрізнялася від минулорічної:
- автомобіль дозволив привезти кучу речей, які зробили роботу простішою і комфортнішою і зменшив стрес пов'язаний з траспортуванням великих наплечників і роверів у електричках;
- дощ суттєво додав роботи по обслуговуванню роверів, після кожного кола трансмісія і гальма були в жахливому стані, тому чистити їх доводилося практично безперервно, не раз на 2-3 кола, як було на минулій;
- колаборація з командою підтримки Скарамуша, ніштяки з устаткуванням (стіл, станок) і дуже приємна компанія.

Велике дякую Slown-у за компанію, кулінарні старання і підміну мене на посту механіка (крутитись всю ніч як в минулому році я не зміг би, бо треба було ще рулювати до дому, а не спати у поїзді).

Шкода я не письменник, і не можу передати атмосфери гонки, жартів з табору, радості за успіхи своєї команди та колег/земляків (як правильно?) зі Львова.

Ітого: виїхали о 02:00 у п'ятницю, приїхали о 02:00 в понеділок, три доби безперервного драйву, купа позитиву, нових знайомств (Привіт Микита, Таня, дві Наталки і всі, всі, всі smile.gif)

Првильне гасло у Боярки24: Хто не був - буде, хто був - не забуде smile.gif Я, як і гонщики, хочу ще!!!
Nazarik
Дата 15 Липня 2010, 18:03
Quote Post

Постійний учасник

І для мене Боярка 2010 року принесла багато задоволення і фану від того, що я виконав все задумане, бо насправді це — змагання року.

Правильно писали в рекламному ролику : Що всі гонки до того , то лише тренування.

Старт почався для мене з падіння, просто зачепився за чиюсь ногу, но навіть падіння не зашкодило мені зайняти вигідну позицію і стартувати в першій десятці гонщегів, отже перше коло закінчую за 31 хвилину,на ТРЕТІЙ позиції і передаю Spirit'у естафету і йду відпочивати, думаю що як буде така жара, то їхати буде дуже важко.

Так було,і друге, і третє, і четверте для мене і восьме коло для нашої команди взагалі.

А потім,це було десь під вечір почалась гроза, яка застала мене на прийомі естафети. Злива дуже поміняла трасу: в місцях де був пісок і важко було виїхати, виїжджалось нормально, зато були болотяні ділянки, які після дощу з кожною годиною робилися все гіршими і гіршими.

До 22-гої години ми боролись і старались утримувати третю позицію, бо розрив від четвертої команди не перевищував пятнадцяти хвилин, але в нас був один козир, вони їхали по одному колу і маючи досвід минулорічної Боярки, я знав як то є важко і припускав що можливо хтось із команди суперників не витримає. І от так і сталось після дванадцятої години ночі розрив між нами вже становив 1, а потім 2, і більше кругів.

Взагалі мені особисто їхалось трохи важко до ночі, ніч я переніс доволі легко, їхалось вночі легше ніж вдень, через те що була ясна і на диво тепла ніч. А на ранок вже почав відчувати, що в мене починають “сідати батарейки”, і я вже їхав не так “резво”, як в попередній день і ніч.

Останню свою зміну я їхав хоть ї важко, але з якимось піднесенням, бо був повністю задоволенний кінцевим результатом, знаючи що навіть будь-що нас вже ніхто неназдожене і ми закінчимо цю гонку в ПРИЗЕРАХ...

Потім після гонки було нагородження і обливанням шампанським, і стояти на нагородженні було надзвичайно приємно. І взагалі приємно, що Львів цього року зайняв два призові місця за всю історію.

Взагалі емоцій і подій запамяталось багато, які дуже важко передати словами
Деякі:
-Це моє карколомне падіння, але в мене в крові на той час було стільки адреналіну, що я б і міг нічим не гірше бігти на четвереньках.
Дуже запамяталось, як вночі по асфальті доганяє Rosen і каже “падай на колесо”,і
провіз мене зі швидкістю 38-40 км/год, при чому сам вже стояв на педалях, щоб не знижувати швидкість.
Біговий фініш Івана, думав собі де він взяв ше в собі сили проїхавши 24 години, так бігти на фініш ???.....

Ну а тут я буду роздавати подяки всім-всім хто мав відношення до гонки:
-тим хто допомагав і підтрмував(все було суперрр...)
-хто варив їсти (бо їв я дуже багато)
-хто крутив і чистив мій ровер ( він їхав бездоганно)
І особливе велике ДЯКУЮ моєму напарнику Чепілю Роману той що Spirit,(що допоміг реалізувати мою мету і не підвів) !!!

Чи поїду ще ???
Та обовязково, що поїду і не важно в якій категорії ....
До наступної Боярки 2011.

P.S. Вітаю також з бронзою команду Race n bike. Так тримати і дальше !

Це повідомлення відредагував Nazarik - 15 Липня 2010, 18:12
Nikalaich
Дата 15 Липня 2010, 20:58
Quote Post

молодой растущий организм

Было охренительно. Боярка понравилась мне больше всех других мероприятий, на которых имел честь побывать. С первых кругов захотелось что бы это действо продлилось как можно дольше. Атмосфера потрясающая, равно как и трасса (обожаю корни), а дождик внес разнообразие в гонку и поглотил жару. Не имея опыта участия в марафонах, боялся пережечь и ехал аккуратно. В следующий раз буду жарить быстрее bigsmile.gif -после гонки еще были силы, при том, что Шлех не употреблял. Спасибо March'у за самую быструю МТБ шину в мире-до вечера она была очень к стати! Еще на прикатке трассы я понял что Фред рулит)) Прикатывали мы, между прочим, аж 4 круга(включая ночной), и мне казалось что это перебор перед суточным марафоном. Как оказалось после-в самый раз. Дает о себе знать опыт Андрея, да и вообще он офигительно мне помагал, "расчехляя" трассу, советуя где можно вжарить, где поберечь себя, показывал лучшие траектории. Полинка проявила героизм, приняв участие после недавней встречи с маршруткой. Как видишь, ты терпела боль семь кругов не даром!Никита стал достойной заменой Андрею- самые быстрые круги в команде! Одним словом команду у меня была супер!! И я не представляю третье место без наших сапортов: Артема, Наташи, Славика и Кристины. Это просто феноменально.. ты приежаешь, у тебя забирают велосипед, садят в кресло, кормят-поят, пока велосипед избавляется от пары килограмм болота, смазывается, настраивается с помощью мегамехаников. Потом вел ставят на станок, приглашают тебя крутить, потом выводят на старт.. Я был удивлен такой заботой, было очень приятно.. и помогало сосредоточится исключительно на маслании. Вот это мне по душе smile.gif
В гармоничном течении кругов нашей команды были всего две минутные заминки: ночью Полинка удивила всех быстротой, и Никита не успел выйти на смену. О второй Вы , скорее всего, уже наслышаны-крюк.. Если напишу, что он сломался сам, в то время как я нежно тянул твистер, снижая крутящий момент на педалях, что бы избежать жесткого включения , никто не поверит smile.gif В любом случае я не был бы самим собой, не сломай я что-нибудь oops.gif . Благо поломка случилась в 150 метрах от старта. Кидаю байк в кусты, и максимально быстро бегу к лагерю, кричать о поломке. Полинка проявила молниеносную реакцию, схватив вел, умчалась второй на подряд круг. В то время Артем со Славиком присобачили фудзиевский крюк на мою раму( свой я благополучно забыл дома), благо Андрей взял свой. Ехав свой последний круг, опоздал на 2 секунды (не фиг слушать всяких отморозков на мостиках) к закрытию старта, чем лишил возможности Никиту проехать свой 11 круг, и 40-ый круг команды. В планах у нас было 40 кругов. Хотя если учесть болото, то не все так плохо smile.gif
Было приятно что мы не единственные Львовяне на подиуме- Назар и Спирит молодцы, двойка это суровое испытание. Ну и Иван просто нашел свою езду! Уверен что в след году ты попадешь в число призеров.

Пару фот гонсчеков нашей команды
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Це повідомлення відредагував Nikalaich - 15 Липня 2010, 21:31
Rain
Дата 16 Липня 2010, 8:48
Quote Post

Постійний учасник

Народ! Вітаю з такими крутими результатами!!
Е-оне, монстр! Рейс-н-байк, ви найкращі!
Email Poster
westsider
Дата 16 Липня 2010, 12:30
Quote Post

город большой - чудаков много

Дякую за звіти! Дуже цікаво читати smile.gif Найяскравіші враження, мабуть, у новачків Боярки, Лесніка та Максима, чекаю на звіти smile.gif
vchaban
Дата 16 Липня 2010, 13:10
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Супер! Всіх вітаю!
Ви ацько сильні! smile.gif
Email PosterUsers Website
LesNik
Дата 16 Липня 2010, 14:59
Quote Post

Зацікавлений
**

Розповім про враження з мого боку.
Наслухавшись ще з весни розповідей про Боярку , надивившись фоток, вирішив на власні очі і на своїй шкурі спробувати це і кинутись в омут з головою. Знав, що підготовка моя на такий рівень змагань недотягує , тому сприймав все реально. Вибір категорії намалювався якось сам по собі, коли Макс ( Colnago84 ) запропонував їхати "двійку" . Альтернатив в принципі і не було, так як я мало кого знаю з форумчан і не хотів підвести потенційних напарників по команді.
І от настав час Х ! Стою на стартовій лінії за спинами першого ряду, читаю написи на футболках , головний секундант дає зворотній відлік 3..2..1 а про себе думаю : і куда я ломлюся... GO !!!! Понеслась ! Біжу за всіма і тут краєм ока бачу на землі чийсь туфель, от вже комусь жарко стало, роззувається на ходу а ще за 5 метрів назустріч прямо по курсу тєло в жовтій футболці в мене влітає - бух! Ага, зрозумів, що босий і вирішив вернутись. Кумедний старт laugh.gif Потім відрізок з болотом і і гілками , накиданими впоперек - хтось валається на землі, хтось навіть в кущах ! Перше коло взагалі драйвове таке ! Купа народу всі по трохи туплять - в гарячці не туда звертають...
Шутки шутками, а тактичні і головне , стратегічні помилки почали вилазити дуже скоро . Так склалось, що ми з Максом поїхали без команди підтримки. За місяць до змагань я не дуже тим переймався, бо всеодно не мав нікого під рукою, щоб так раз-і взяти з собою . Це ж мають бути люди як мінімум зацікавлені у велосипеді. Та й кому воно треба , обслуговувати всю добу малоперспективну команду . Просити і напрягати когось з табору сусідніх львівських команд теж нехотілось. Вони і без того допомагали по мірі можливості, за що їм дякую. Особливо приємно за увагу пана Мирона який душевно підтримував і давав прогнози .
Це ще один момент - недостача оперативної інформації. Іноді не було сил, дістати за метр сткан соку, не те, щоб бігати до моніторів і вичисляти динаміку... Дійсно команда підтримки - це 60% результату. Ну нічо , тим цікавіше, так сказати перевірка на живучість! А вона виявилась не дуже... Вже після 4го кола почались ознаки теплового удару - боліла голова і морозило , і найгірше, ніякого апетиту, зовсім не хотілось їсти. Тільки сили різко покидали, ну все, думаю, приїхав... повзу ще коло і падаю в тіньок, більше не можу. Ще й Макса вкусила оса в губу ! Все , команда L&M зупинилась sleep.gif лежу і думаю : ні , це ще не кінець , зараз трошки відійду, почекаю, поки пройде той головний біль і ще поїду, добре, що вже вечоріло і жара спадала. І тут гроза ! Такий вітер зривався, що я вже почав придивлятись, яку сосну вирве першою. З палатки спостерігав за невгамовною боротьбою учасників. Спіріт з Назаром крутили карусель безперервно, змінюючи одне одного, грязні по вуха.. А ми в ауті. Відчув полегшення аж вночі, десь год. 3 була. Виліз з палати , змінив ральф на нобінік і поїхав . Макса попросив зустрічати мене в готовності №1 через 40 хв. По дорозі почав розуміти, що вибрав правильну тактику - хто з останніх сил крутив в жару і в дощ, зараз дещо збавили хід, навіть помітив, що обганяю декого з "четвірок" і що найцікавіше , ми швидко наближались до воїх найближчих суперників, розрив в 5 кіл до фініша вдалось ліквідувати, і в основному за рахунок того, що вони не очікували такого нашого "воскресіння" і просто здали нам позицію.
А ще згадуючи оптимістичні прогнози п.Мирона , не міг спокійно дивитись на протокол і бачити, що до 6 місця не хватило 5 хв. Завжди намагався вбити собі в голову - боротися до останнього. І тут - на тобі.
Особлива інтрига з"явилась на останньому моєму колі , де я рвав когті зі всіх сил, щоб встигнути до 11.30 і випустити на "круг почета" Макса . Саме в цей час закрився старт. Встиг за 1 хв до закриття . І ще спостерігав за оригінальним фінішом Івана . Це так класно з боку виглядало smile.gif В одній руці ровер, в другій ланцюг . Натовп реве ДАВАЙ!!!!!
Потім слухав інтерв"ю фінішуючих.. Цікаво так , хтось сказав крос-кантрі - це біль. Дійсно, хто вміє терпіти біль, той перемагає. А хтось ще говорив, що на слідуючий рік поїде в більш важчу категорію, ніж цього - можливо соло чи ще щось екстримальніше ! На питання , що ж може бути екстримальніше за соло внятної відповіді не було , а я про себе подував : соло без команди підтримки smile.gif
Одним словом - ЦЕ ВАРТО ТОГО , ЩОБ ВСЕ ЦЕ ПЕРЕЖИТИ !

Це повідомлення відредагував LesNik - 16 Липня 2010, 15:00
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topic