РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (14) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Види колхозу
alex4alex
Дата 04 Січня 2010, 0:31
Quote Post

рокет Алекс

не треба мені говорити на ви, я пишу один, хоча я розумію, що вас двоє...
По суті питання, шосейні велосипеди мають також малий кліренс під покришку як в рамі так і в вилці, ну і не забуваємо про діаметр колеса, що загалом визначає зовнішній вид вилосипеда.  А мтб на сліках виглядає, м*яко кажучи.... одним словом негарно виглядає.

А я один. То певно після свята двоїться тобі в очах...
МТБ на сліках виглядає доволі незвично, може і негарно, але якщо малось на увазі саме це, то формулювання про товсті труби не зовсім чітке.

Так тре було далі їздити, навіщо було шосейник купувати при такому чарівному накаті.

Купив - значить так було потрібно. Але накат на сліках на 1" був КРАЩИМ за накат на сліках 1.5".

Це повідомлення відредагував alex4alex - 04 Січня 2010, 0:32
Users Website
JeD
Дата 04 Січня 2010, 0:42
Quote Post

Постійний учасник

Але накат на сліках на 1" був КРАЩИМ за накат на сліках 1.5".
наскільки)))? ти можеш виразити в цифрах? В однакових умовах на однаковому пульсі?

формулювання про товсті труби не зовсім чітке.

ти маєш мтб і добре знаєш як виглядає вилка на мтб, маєш шосер і знаєш то саме, де нечітке формулювання? Ти ж завжди такий понятлівий, невже тут сходу не вловив про естетику?

А я один.То певно після свята двоїться тобі в очах

алекс для алекса?
Ніби не двоїться, в нікнеймі слово алекс двічі, я так подумав вас двоє, один мтбешник другий гудронник...
Email Poster
Velomax
Дата 04 Січня 2010, 12:12
Quote Post

неутомімый командор

Фишка в том, чтобы не эмоционально спорить с оппонентом, а технично указывать ему на истинное состояние вещей, пользуясь знанием темы smile.gif
Иначе прэлесть дискуссии теряется, и она превращается в банальный срач, каких более 9000.
Единственный вид колхоза, который я не встречал на велосипедах - б-жественный. Имеются ввиду наклеенные образки, которые во множестве встречаются в авто.
Казалось бы чего проще - взять да под седло подвесить.
Users Website
ЧД_
Дата 04 Січня 2010, 12:20
Quote Post

sprzedawca materacow

Претендую на звание "председатель колхоза". laugh.gif
Velomax
Дата 04 Січня 2010, 12:26
Quote Post

неутомімый командор

Безусловно месье знает толк в извращениях, монтаж неконсольного б-гажнега на подвес это особый вид нецелевого использования техники.
Однако я сомневаюсь - отнести это к утилитарности или к кулибинству?
Users Website
JeD
Дата 04 Січня 2010, 12:41
Quote Post

Постійний учасник

Однако я сомневаюсь - отнести это к утилитарности или к кулибинству?

ІМХО кулібінство, налітсо всі ознаки: наявність аналогів на ринку, наявність інших варіантів вирішення проблеми, хендмейд результат. Для утилітаризму замало деталей, треба ше "правильні" рожки і побільше сумок. Хоча правильні задатки є))

Я от тут думаю поради на форумі спитати, чи варто додати такий тип колхозу як ортодоксальність (це коли юзають всякі пенсіонерні речі типу касети на 7 зірок, неіндексні манетки). І як виправити 3 пункт, бо він схожий на хрєносоздатєльство, але то вже термін запатентований
smile.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 04 Січня 2010, 12:48
Quote Post

sprzedawca materacow

Сам напрасилсо, еще и по рогам надавали. laugh.gif
alex4alex
Дата 04 Січня 2010, 13:11
Quote Post

рокет Алекс

наскільки)))? ти можеш виразити в  цифрах?  В однакових умовах на однаковому пульсі?

Зараз точно не можу, бо вже давно не катаю на такому варіанті. Але я казав, хто хоче поізвращатися, надаю для експерименту сліки 1".

ти маєш мтб і добре знаєш як виглядає вилка на мтб, маєш шосер і знаєш то саме, де нечітке формулювання?  Ти ж завжди такий понятлівий, невже тут сходу не вловив про естетику?

Про есеттику все ясно, але в "статті" написано про ТОВЩИНУ ТРУБ, яка у деяких шосейних агрегатів навіть більша, ніж на МТБ.

алекс для алекса?
Ніби не двоїться, в нікнеймі слово алекс двічі, я так подумав вас двоє, один мтбешник другий гудронник...

Саме так, алекс для алекса. Але сам для себе, без залучення третіх осіб. Цей нік існує з 2003 року, коли я не мав ні такого, ні такого велосипеда, і не вказує на роздвоєння особистості.

Це повідомлення відредагував alex4alex - 04 Січня 2010, 13:12
Users Website
dolphin
Дата 04 Січня 2010, 17:26
Quote Post

Tursiops truncatus

куплю орторуль
polly-po
Дата 06 Січня 2010, 0:41
Quote Post

Нас не догонят !!!

QUOTE (JeD @ 03 Січня 2010, 0:50)
Навколо підсиділки в утилітариста намотаний китайський трос, ...

Та ладно ще, коли навколо підсиділки. А от навколо виносу - це да ))))

user posted image
yaroslav21
Дата 06 Січня 2010, 2:26
Quote Post

в пошуках хал.ви

Згадав свій "Аист" з сумкою для інструментів,пречудовими хромованими болтніками,чорною з помаранчевим периметром резиною і різнокольоровим дротіками на шприхах+ круглі відбивачі.Я папа колхозу!!!!! biggrin.gif
Email Poster
Velomax
Дата 07 Січня 2010, 19:57
Quote Post

неутомімый командор

Фаллос Вынос должен быть достаточной длины и свободен от посторонних обмоток и предметов. Я, к примеру, предпочитаю держать вел за вынос, когда, к примеру, качу его рядом, передвигаясь пешком.
Впрочем, это Автор-АГанг. Такие велосипеды замком станет обматывать весьма специфическая публика.
Users Website
JeD
Дата 23 Січня 2010, 22:33
Quote Post

Постійний учасник

Трохи оновив п.7, додав до кожного пункту ілюстрації cool.gif
Email Poster
A.V
Дата 23 Січня 2010, 23:55
Quote Post

триммер стакселя

Надо бы хозяев некоторых представленных велосипедов пригласить на форум.
Подискутировать.
Users Website
ursa
  Дата 24 Січня 2010, 17:21
Quote Post

racing.lutsk.ua

Сферичний уталітарист в вакуумі biggrin.gif

user posted image
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (14) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll