РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Night Madness, 5-6 грудня, реєстрація тут
E-one
Дата 06 Грудня 2009, 13:56
Quote Post

троль ще той

От і пройшла одна із самих атмосферних і незвичних гонок сезону. Пройшла так швидко, що не встиг оглянутись, тепер тільки залишились спогади, купа емоцій і вражень. Ще досі знаходжусь під кайфом, тому якщо щось не то напишу – ногами не бити.

Цьогорічна гонка зібрала чи не найбільшу к-сть учасників серед всіх гонок сезону у Львові – 35 людей! І не дивно – ніч, швидкість, болото, промінь світла твого ліхтаря, світляки: червоні попереду, жовті позаду, і все це зимою, при мінусовій температурі. Таке не кожен день буває. Інтригу гонці додали іногородні байкери: гості з Тернополя, Івано-Франківська і команда t.a.t.u bike з Ужгорода. Ніхто не знав, хто що може і на що здатен, а тому передстартове очікування проходило в напруженні з пришвидшеним серцебиттям. Крім того мене хвилювало одне питання: чи будуть на гонці бонуси? (хто знає – той зрозуміє). Мене обрадували – бонусів не бу…
Старт! Такий несподіваний і неочікуваний, що не встиг дописати попереднє речення. А там, на трасі, не встиг стібнутись, пропустив два десятка людей вперед. Льова Паспорт знов каже не рвати, і знов виривається вперед. Купа конщиків, суєта, один лізе поперед другого, хтось буксує в болоті, когось заносить, хтось летить через руль, когось викидує в рів півториметрової глибини, а я стараюсь це все об’їхати і при цьому не навернутись – одним словом кайф і екстрім. З одного боку, з точки зору процесу гонки, їхати в хвості і зливати позиції на старті не є гуд, але з іншого боку, якщо їхати для насолоди, то в тому є свої плюси: по-перше дуже ефектно і неймовірно дивиться змійка із світлячків-маячків, розтягнута на 100 метрів, а по-друге отримуєш неймовірний кайф і азарт, коли бачиш перед собою червоне світло, доганяєш то світло і обходиш, і так одного за другим. Від цього гонка, особливо марафон, робиться цікавішою. Бачиш попереду ціль – ставиш задачу її дістати.

Біля КП все ж таки догнав Паспорта і з ним в душевній компанії, розмовляючи, їду пів кола. Після підйому на дачах Льова смачно навернувся, але без травм для себе і ровера – їдемо далі. На підйомі відчуваю, що можу крутити швидше, і обганяю свого попутчика. За сто метрів до фініша зібралась купа народу: глядачі, вболівальники, фотографи, телебачення – все це дуже підбадьорює і збуджує. На фініші свої кричать «давай-давай».

На другому і третьому колі зав’язується боротьба з Ужгородськими гонщиками. Хлопці крутили дуже моцно, але незнання траси часто заводило їх в калюжі, болото і листяні колії, і мені вдалось відірватись. Щось про ці два кола сказати не можу – одна боротьба з суперниками.

На початку четвертого кола моя (точніше не моя, а Kono, за що йому вееелике дякую, фара світила чудово) фара показала зелене світло, знав, що після зеленого засвітиться червоне, а потім все погасне. На фініші прошу пошукати мою запасну фару, щоб на наступному колі її замінити – бо кожна хвилина дуже дорога і їду на наступне коло. Але десь на третині кола засвітилась червона лампочка, а через пару хвилин моє основне світло погасло… Їхав з ліхтарем на шоломі, але то був один гємор – світла мало, розігнатись страшно. На КП все ж таки зупиняюсь і вирішую змінити батарейки. Дихання важке, руки трясуться, рукавиці на пальцях – батарейки вилітають з рук і губляться десь в листі. Ну ппц… Трачу хвилину на пошуки, знаходжу. Перезаряджаю і в дорогу. Сили починають мене покидати.

П’яте коло їхав майже на самоті і автопілоті. Тут мене і достав Паспорт, причому зробив це «без шума и пыли», я навіть не помітив, що то він, і тільки на фініші мені сказали хто на якій позиції. На тому ж фініші знов засвітилась зелена лампочка в фарі – батарейки Дюрасел на морозі нізачьот. Ризикувати не став, замінив фару на слабшу, зате стабільнішу. Сил не було, мені принесли чай Веломаксівці і Люда. Я випив два стакани, з’їв Снікерса, набрався позитиву від глядачів, від їх уваги і жартів, і рушив в темряву на шосте коло. Сили повернулись, знов почав доставати червоні маячки вже кругових учасників, які їхали важко, але їхали і боролись з собою, з суперниками, з трасою. Мене також обігнали два кругових лося – учасник з Ужгорода і наш Назік. Назар при обгоні проговорив «пити-пити, води!» Добре, що в гідропаку ще було досить чаю з лимоном, а поділитись з вар’ятом, таким же як і я ніколи не шкода. За Назаром їхав Нестор. Вирішив сісти їм на колесо. Так проїхав чверть кола, а потім вирішив дати їм спокій, нехай боряться за призи. Тільки я не знав, що Нестор теж на коло відстає від Назара. А тому не мав мотивації… хоча міг, але нашо. Висновок і урок – треба боротись до кінця. Шосте коло приїхав за 20 хвилин до закриття старту.

Блін – треба їхати ще одне. Хоча поставлену перед гонкою ціль – проїхати 6 кіл – я вже досягнув, і знав, що найближчий суперник мене вже не достане, якесь бажання ще раз осунутись в темряву, проїхатись по тому болоту, по сінглтреках між деревами, відчути ще раз азарт «червоних світлячків» змусило мене їхати, їхати для себе. Поїхав на сьоме коло. Включив режим «автоматрас», розблокував повністю підвіску і насолоджувався останньою годиною цього вар’ятства.

Фініш, маса задоволення, здається 7-ме місце (Нестор 5-й, Паспорт 6-й, а більше нікого не було, вроді…), гордість і повага до всіх учасників, до дівчат, які їхали в загальній категорії і проїхали 3 кола, до організаторів, до себе. Вітання призерів, зігрівання, обговорення і ще купа купа всього!
Хочу ще!
Email Poster
rosen
Дата 06 Грудня 2009, 15:30
Quote Post

суровый

Козакы!!!
Разширеная статистика дело конечно хорошее, но ведь можно для начала написать лучшую шестерку, тройку или хотя бы, кто приехал первым unsure.gif
Hulihanka
Дата 06 Грудня 2009, 15:34
Quote Post

Night Madness
*

1. Турок Вячеслав( Ужгород), 9 кіл
2. Обаранець Назар
3.Юрій Ольш
4. Чепіль Роман
5. Грицай Нестор
6. Лев Бекетов
7.Шулак Іван
rosen
Дата 06 Грудня 2009, 15:37
Quote Post

суровый

Дякую smile.gif
_BuR_
Дата 06 Грудня 2009, 17:51
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

з чого почати...мабуть з чогось та й почну а воно потягеться...
Вульки,Винниківське лісництво...і це й весь ліс з його болотами з самого першого мого з ним знайомства - ми з ним якось не зжилися, був зламаний крюк, були падіння, блудіння,це минулого року, та й це й рік не відзначився нічим хорошим, на весняних Вульках.Постійна якась недоречність,халепа переслідували мене там.
Найт Меднес року 2008 (лінк) було випробовуванням самого себе, на міцність духу, чимось воно мені подобалось, ти м що залишаються стійкіші, загартованіші, що ти не їдеш по гладкому асвальту, по вкатаній грунтовці...плюс погодні корективи...тому цього року в якості компенсації просто не можна було не їхати.
Більшість гонок протягом сезону не їхав через форму, потрібно просто тверезо і реально оцінювати свої можливості, і не надриватись знаючи, що шансів нуль, тому так воно й виходило.
Як і до будь якої справи підходити треба грунтовно, комплексно з усіх сторін.
кілька днів ранкових пробіжок по кілька км, в комплексі з мінімальною перекладиною, та ін вправами, для загального тонусу),після цього ранкові виїзди перед роботою по 30 км (круг через Брюховичі).
Потім були кілометри по асвальту, 140 по вітру в сторону Сокаля,Тартакова, просто для кілометражу, для накату(і смачних домашніх вареників з вишнями, та дерунами), деякі ділянки з прискоренням і триманням швидкості 47-50 км\год(по вітру).
Далі були оглядини траси, можливі варіанти обїздів болота, як не зліва то справа, прикидання де можна пити, де їсти, де яку передачу готувати, де на якій краще виїхати, за сухої, за мокрої погоди, їзда на швидкість в день, було 38хв/коло,але це були ідеальні умови), світло, спокійна обстанівка, нікого попереду, позаду, нічого від того не залежало.
Виїзд на світанку зз-затемна,в темноті все доводилось корегувати, все по іншому, по новому, те що не помічав вдень добре помічаєш вночі, інавпаки, були помилки, були падіння, через руль,попід руль, і по всякому різному, гілки в колесах,до речі час на їх витягання теж враховував, здавалось 6 годин по 45 хв\коло оптимально допустимо, з кожної години по 15 хв, ще півтори години.
Нічний виїзд і вкручування 3 кіл , перше 46хв,43,45,чистка і підрубка гілок, коріння, одним словом...сам процес не менше задоволення)
Кожен раз купа болота з собою, кожного разу миття ланцюга, і касети..колеса навіть не чіпав по них можна вивчати хісторі в зворотній послідовності)
Ще трохи теорії по харчуванню і напоях, все просто пити і пити до і після і під час, і не тоді коли хочеться коли спрага, бо це вже симптом запізнілий.
Ну і трохи мяса вдень, за день, за 1,5- 2 год мища вівсяної на молоці,( і всім що до неї прикладається, згущик, яблука, банани..)і кілька горнят чаю, з шипшини, лимону, мяти, з собою пляшка простого банального куска лимону залитого окропом і трохи цукру, зе бест!
Бажання і налаштованість теж немало важливі.
і власне про саму гонку
Негативна карма була присутня іцього разу, одягаючи шолом пробую 3 ватний ліхтарик не вмикається, халепа, пробую батарейки, світить та не в повну потужність,фак,а ще Блек даймонд, за ціну промовчу, і отак нагло всрався, а на тестуванні він світив просто бомбезно, в якості дальнього світла, з ним мож було їхати і без додаткового.
Стартова галявина як завжди купа люду, це дуже тішить, і справді приємно бачити того чи того,чи інших, але це трохи збиває з концентрації, тому приїхав за хвилин 15, розігрівшись по дорозі,пробую вибити трохи більше світла з того гамериканського гівна,(хоча до того я його вихваляв)маєш тобі,"маленький хлопчик виліз на вишню, зламалася гілка-вже бл***ть наївся (с)"чую Тарасове "2хв до старту" чи то вони так швидко збігли чи ...одним словом гудок, метушня, шум контактів, і крики захвату, підбадьорування з боку вболівальників, курва - старт, а в мене ровер в ін сторону, розвертаюсь,ні обнулення компютера, ні секундоміра, навіть на годину не глянув, кручу....деякі ще стоять, не роздуплились, чи чекають поки вгамуються сильніші, хтось борсається в болоті, хтось ламає кущі, хтось в листі, хіба не видно чорного твердого? одразу вїзджаю в середину пелетону, все милькає, притераюсь до колеса, раз два, обходжу, дякую, ще трохи, дивлюсь попереду маячки(ті самі чарівні про які говорив Е-оне) тільки вони були в ін амплуа, там права монетка скидала в сторону найменшої зірки , а тут перед очима ще купа коліс, які не дають зробити це саме,на цій досить швидкій ділянці до першого болота кричу то зліва то справа, обовязково дякую, приємно що розуміють, що пропускають. Там ще є два чи три місця з ниприємним корінням на швидкості , та маючи необережність на тренуванні тримати руль не зовсім міцно цього разу все під контролем, заздалегідь скидаю на 1-2 пригальмовую, на болоті доганяю групу лідерів,обережно,рів з ліва, горбок з пеньком чи чим там зправа, 1-3,1-4, зліва, справа, дякую,2-4,доганяю ще двох,місце обгону не памятаю,десь до повороту на спуск,який навчився добре проходити,сидять на колесі,питаю ск. попереду,"двоє", але не видно навіть вогнів,і так не зле, там буде видно, сидять, один дальше, інший колесо в колесо,піддсвічує, робиться тінь від самого себе,темп однаковий, "ти звідки?" "Ужгород", "Тату" "так" "я Львів", їдем...не відпускає, вогнів і близько попереду не видно,можливо вимкнули?(в положенні не вказано, згодом відірвавшись свій теж вимкнув), підйом до хреста, перехрестя, спуск вниз, яма з болотом, писк тормозних колодок,1-2,це болото теж вчився проходити, тутушник вилітає через пеньок,їду..трохи трясучки, лівий(поворот(в памяті просто лівий, правий, 2 правих,прямо, нагадує гірськолижних слаломщиків перед стартом, які медитують, прокручуючи трасу з закритим очима))ще трохи можна вкрутити,гальма, 1-2 і помало, дужепомало , головне втриматись, головне проїхати ту какашку,забагато хвилювання, корін, колода, ровер не слухається, трохи викинув через себе, та все таки за руль я його втримую, наступного разу треба брати трохи лівіше, там прикатали, але то наступного, на разі ще треба роздуплитись що і до чого, час, хто впереді, і чи точно 2-є..
1-2,1-3 цей підйомчик з боліт, можна і 1-4 але він довгий, краще по волі, наздоганяє Тату, і тут згадую про кп, йпти, до нього "де кп", "незнаю,може далі" думаю після падіння це могло бути не щиро), і разом докочуємся до кп, фууу-у, пік, пік, вйо далі, поворот, хтось виїздив зле, чорне , наче траса, але веде в корчі, мабуть кожен попадався, лечу вниз, шалено кидає, підкидає, асвальт, роправив спину,пити, треба пити... правий, підйом, 1-6, 1-5....1-2на піку, досить непогано...купа розбитої цегли,
далі відпрацьований перехід і рушання з тієї ложбинки, 1-2 і вйо, це вимотуючий важкий підйом, яки майже не закінчується, стає лише пологішим чи крутіши...татушки на колесі, темп наче не поганий, кажуть , так і їдем, а сам то пихчу, думаю "ого"...дальше вдалось відірватись за рахунок правильно вибраного болота)
оглядаюсь, ще досить близько, та стежка поміж дерев дає фору, віртуозно проходжу її з своїм широчезним рулльом, попереду купа світла, на вертольотіку після потічка, засліплює, кажу що заважає, маслаю далі, ще купа глядачів, підбадьорює, весело, питаю ск і хто попереду, "двоє", хм, добре,та вогнів видно не було до самого фінішу, "пік" одне є, неозираючись на наступне, друге коло треба знайти свій темп, зрівняти дихалку, пити, їхати ...дуже жарко, далі все так само, завчені передачі, шалений спуск на 3-5, 3-6, проскакування болотяної колії, чим швидше тим рівніше))),село, асвальт, собаки, і стіна того гаражу, завжди виносило на неї...і якась пляшка попід колесами , як гучний акомпонемент,намагаюсь розібратись з часом, якщо час старту 23 00 то досить не погано, скільки ж кіл доведеться їхати, ще тільки дванадцяти немає...роблю засічки, знаю що на другому асвальті непогано мати 20-23хв з точки старту.
пити, маленькі ковтки холодного напою, розтікаються по брюху, охолоджує...відчуваю силу вівса)))
В таборі відчутно стихло..."пік" друге є...болото, фотографи, парасольки, ех...теж не проти...але зараз я на ровері...
З собою батончик лайон, натц, банан,(все завчасно розпаковане і приготовлене до якнайшвидшого поїдання в екстремальних умовах, хто зна де захочеться, а відкладати не варто!, по плану другий асвальт, на першому відпочинк для рук і спини, і фляга лимонної бадяги, трохи засолодкої...варто пробувати дома(маленька прогалина).
3 коло надїдаю банан...запиваю...наздоганняю купу пішоходів, прошу дорогу, чемно поступаються, за що всім їм дякую, траса повністю вмальована в память...
блище до 3 год прораховую що до закриття я встигаю в такому темпі, за 10-15 хв, тобто ще це, і ще два, нова мета, все проясняється.
Все головне щоб ровер не підвів, ще їхав з Кораком, САМим,...їхали в непоганому темпі але на коло менше...
Зникли фотографи -оператори, на галявині не докричатись, хіба кому дійсно цікаво що там діється, їдеш сам , ніхто взаді не висить, і попереду немає, зле, розслабляє, і тишина..
Зїлось все якраз якби відміряв, трохи натс якийсь не дуже добре пішов, тре шось простіше,лайон кращий...дозаправив бачок кампотом з сухофруктів та калини, хотілось простої води,(висновок-дві фляги(вода і бадяга якась), на 6 годин акурат(залежить від порироку звичайно).
Крайнє коло - розслабляє, та й сили не ті...бачу позаду світло---ого, і то так непогано їде, думаю може тату...довелось піднажати, підйом на 1-2перед фінішом, купа вогнів, маячків тобто, ну все приїхали, "пік"....а дальше ...

Подяка
всім хто підтримував, вірив, бажав...
хто пропускав,давав обійти.
Розену, Вестсайдеру дрыбницы але приэмно)
(запамятався випадок коли зїзджаючи до першого асвальту кричав здалеку хлопаці "дорогу", кілька раз, хоча там сінгл трек, прошу вибачення що тобі довелося впасти, але з гумором у відповідь з під ровера "проїзжай")
Спонсорам організаторам це само собою розуміється, блек даймонду не зачот, піде на гарантію зараза.
Шкода не попробував Людиного чаю, того року він допоміг добряче), цього не було часу)

і заслужене 3 місце , хоча трохи не очікуване...

фсьо)
spirit-o
Дата 06 Грудня 2009, 19:26
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (Hulihanka @ нині, у 13:46)
шкода, що у тебе все так швидко закінчилося
наступного разу будь обережнішим
протокол змагань буде згодом
Email Poster
westsider
Дата 06 Грудня 2009, 19:59
Quote Post

город большой - чудаков много

Звіти один одного кращий smile.gif
_BuR_
Дата 06 Грудня 2009, 20:01
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

"коварном говнистом участке с верблюжьей поверхностью."
кльово сказано)
я ж казав в гонці все по іншому)
Hulihanka
Дата 06 Грудня 2009, 21:15
Quote Post

Night Madness
*

Ну і пристрасті в Паспорта crazy.gif
але ти виклався,молодець, навіть поломки і падіння не вбили твого бажання- я за тя вболівала tongue.gif
Hulihanka
Дата 06 Грудня 2009, 23:03
Quote Post

Night Madness
*

перші фото тут
http://a-photo.lviv.ua/NM/index.html
nnn
Дата 07 Грудня 2009, 1:38
Quote Post

ааа, забанили )

моє відео

З монстрами зі стедікамами, генераторами, підсвіткою ітд. тягатися не можу тому строго не судіть. Але сподіваюся відео дасть уявлення як то виглядало в лісі wink.gif

Це повідомлення відредагував nnn - 07 Грудня 2009, 1:39
westsider
Дата 07 Грудня 2009, 9:16
Quote Post

город большой - чудаков много

Реєстрація учасників
user posted image

Брифінг. Бонусів не буде smile.gif
user posted image

Останні настанови перед стартом smile.gif
user posted image

на старті
user posted image

pasport22&E-One
user posted image

на першому плані ужгородська трійка
user posted image

доволі символічна фотка biggrin.gif
user posted image

camomile&Atom
user posted image
rosen
Дата 07 Грудня 2009, 11:13
Quote Post

суровый

QUOTE (_BuR_ @ вчора, у 17:51)
...і заслужене 3 місце , хоча трохи не очікуване...

Главное, что сюрприз приятный! А вообще молодец, можешь если хочешь!
nrg78
Дата 07 Грудня 2009, 12:36
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (nnn @ нині, у 02:38)
моє відео

З монстрами зі стедікамами, генераторами, підсвіткою ітд. тягатися не можу тому строго не судіть. Але сподіваюся відео дасть уявлення як то виглядало в лісі  wink.gif

biggrin.gif
как всегда - душевно!
nnn
Дата 07 Грудня 2009, 20:00
Quote Post

ааа, забанили )

дякую =)
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topic