РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (11) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Неофіційний рейтинг львівських велоперегонів
myron
Дата 13 Червня 2009, 23:19
Quote Post

ветеран

НЕОФІЦІЙНИЙ РЕЙТИНГ ЛЬВІВСЬКИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ.
http://spreadsheets.google.com/pub?key=rsA...PZQ&output=html
Враховуючи результати велоперегонів "Проба light ver." та "Вульки-09" було складено рейтинг станом на 24 травня 2009 року)
по правилам UCI - http://velo.org.ua/forum/viewtopic.php?t=1222
Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 13 Червня 2009, 23:26
Quote Post

рокет Алекс

Круто... Я вище за Назара, який виграв вульки серед завзятих. Це мега неправильно. Яким чином взагалі складався цей ретинг? smile.gif))
Users Website
Nikalaich
Дата 13 Червня 2009, 23:27
Quote Post

молодой растущий организм

Конечно приятно что аматоры впереди,а я аж на 2(!) месте,но немного странный рейтинг,так как победитель вулек в серии Завзяти всего лиш на 24 месте crazy.gif
p.ice
Дата 14 Червня 2009, 9:33
Quote Post

Зацікавлений
**

до myron
скільки взявись за складання такого рейтенгу ?
ГАНЬБА!
Lafaiet
Дата 14 Червня 2009, 10:10
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

Я очень искренне надеюсь, что модеры не потрут эту прелесть)
Email Poster
JeD
Дата 14 Червня 2009, 12:44
Quote Post

Постійний учасник

Завзятих по Вульках треба рахувати разом з аматорми. Тобто встановити після якого завзятого має отримувати залікові бали перший серед аматорів. На велоорзі була пропозиція в залік допускати першу двадцятку еліти, а далі рахувати бали любителям. В нас можна зробити щось схоже, але наприклад після 7-8-10 місяця, а наступних завзятих обліковувати після першої пятірки любителів. Або рахувати бали однаково тільки домножувати на коефіцієнт бали еліти.

В нас можна робити так: перша шістка завзятих,перша трійка аматорів, далі знову троє завзятих, троє аматорів і так далі. Завзяті як ізйшли обліковуються після аматорів, які доїхали до фінішу, аматори які не фінішували обліковуються після зазятих які не фінішували. Це для Вульок. Але от як рахувати Брюховичі де аж 3 чол категорії, взагалі не зрозуміло. Хіба вважати любительскими категорію юнаків і ветеранів, так як обидві категорії крутили по 2 чи 3 кола і рахувати аналогічно з вульками.

З.І. Як то кажуть ламати не будувати, тому прохання всіх ображених критиків пропонувати щось конструктивне. Очевидно, що в такому вигляді рейтинг не надто справедливий. Проте респект п. Мирону за зроблену працю. Трохи вдосконалимо і буде все норм.
Email Poster
alex4alex
Дата 14 Червня 2009, 12:52
Quote Post

рокет Алекс

А чому по троє "завзятих" і "аматорів", а не, скажімо, по одному? Де логіка? Я би робив так: спочатку всі "завзяті", тоді всі аматори. Тобто, останній завзятий на одну сходинку вище за першого аматора. Інакше взагалі відпадає мотивація для "завзятих".
Users Website
JeD
Дата 14 Червня 2009, 12:58
Quote Post

Постійний учасник

Я би робив так: спочатку всі "завзяті", тоді всі аматори. Тобто, останній завзятий на одну сходинку вище за першого аматора. Інакше взагалі відпадає мотивація для "завзятих".

Тому що не може бути завзятий який зійшов вище за аматора який фінішував, не може бути завзятий який проїхав набагато повільніше за аматорів вище. Тобто, за декілька років це буде правильно, коли сформується еліта, а поки що коли межі досить розмиті треба знаходити компромісне рішення. Знову ж таки моя думка базується на протоколах змагань як цьогорічних так і минулорічних.
Email Poster
alex4alex
Дата 14 Червня 2009, 13:00
Quote Post

рокет Алекс

Так я ж не кажу про тих, хто зійшов. Я кажу про всіх тих, хто відкатав "від і до", хто фінішував. Ніби все чітко сформулював, все одно якісь непонятки... Ті, що зійшли - окрема тема. А ті, що фінішували -всі завзяті вперед, аматори за ними.

Це повідомлення відредагував alex4alex - 14 Червня 2009, 13:02
Users Website
JeD
Дата 14 Червня 2009, 13:05
Quote Post

Постійний учасник

не можуть бути всі, тому що тоді можна в завзятих проповзти трасу і бути в рейтингу вище за того хто приїхав першим в слабшій категорії, я ще раз апелюю до протоколів, там все зрозуміло. З часом можна буде робити так як ти кажеш, але знову таки не для всіх завзятих, а лише тих хто потрапив в число 15-20 і т. д.
Email Poster
alex4alex
Дата 14 Червня 2009, 13:10
Quote Post

рокет Алекс

Ну в принципі та, але тут таке: тих, хто рішився проїхати трете коло, потрібно стимулювати.
Users Website
Leonid
Дата 14 Червня 2009, 15:12
Quote Post

ветеран броуновского движения

QUOTE (pasport22 @ нині, у 11:34)
Тому пропоную створити окрему тему і там дискутувати smile.gif

Лева, ты модератор этой темы - можешь отделить часть с Рейтингом.
rosen
Дата 14 Червня 2009, 20:09
Quote Post

суровый

Чуть не уписался)))
Свое мнение насчет рейтинга лучше оставлю при себе...
errno
Дата 18 Червня 2009, 10:17
Quote Post

Зацікавлений
**

Мну не правильно написали, я Артем, а не Андрій smile.gif
Sera
Дата 26 Червня 2009, 18:11
Quote Post

Велофанат

Хорошая идея, но не правильный подход!
Глупо считать рейтинг только по колличеству участников, и реплики выше тому подтверждение! К тому-же в таблице veloorg, с которой создавался рейтинг, есть арифметические ошибки!
За количество участников можно применять коефициент (но он не должен быть определяющим) и он должен быть разным, для разных категорий. (тоесть например для Вульок, для завзятых он будет выше чем для аматоров, а не наоборот!!! а для лайт пробы он будет ещё ниже).
А вообще я считаю что отталкиваться нужно от времени прохождения дистанции, плюс нужно учитывать длину трассы как самый весомый коэффициент, потом коеффициент сложности трассы и совсем не значительный коэф. колличества участников. Вот такой рейтинг будет давать объективную картину.
Ну и ещё нужно определиться для чего нужен рейтинг? Если для объективной оценки сил учасников, то было-бы логично суммировать рейтинги по каждому соревнованию и делить их на колличество соревнований. Тоесть конечной графой должно быть среднее арифметическое! В итоге рейтинг будет показывать объективную, максимально возможную среднюю скорость участников.

Це повідомлення відредагував Sera - 26 Червня 2009, 18:56
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (11) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic