РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Есть идея поехать на выходных в Цунев)), Ищем желающих поехать
lawyer79
Дата 21 Квітня 2009, 13:50
Quote Post

Начитался я на форуме отчетов о разных велопокатушках и решился создать первую тему))) Может выглядит по дилетантски ... но все же) Был тут один отчетик о поездке в Цунев (там где аэродром) - так вот - вопрос к многоуважаемым посетителям - есть ли желающие туда проехаться в ближайшую субботу (али воскресенье) - 25 апреля. Если есть желающие - пишите сюда - думаю маршрут не такой уж длинный и трудный (по крайней мере даже для такого дилетанта, как я))).
Email Poster
alex4alex
Дата 21 Квітня 2009, 17:42
Quote Post

рокет Алекс

Попробуем проехаться, можно взять сосиски и все такое. Только предлагаю в следующий раз писать в теме "пропозиції на вихідні", она тут в "важных" (прикрепленных) темах, и туда обычно и смотрим.
Users Website
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 17:39
Quote Post

йа креведко

я тільки ЗА!!! Поїхали! де збираємось!
Email Poster
borya
Дата 22 Квітня 2009, 19:50
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

а мну берете, в дорозі не відстану bigsmile.gif . а ше в кінці липня будемо з колєгами з парашутом на тому аеродромі стрибати bigsmile.gif , я організатор тої процесіїї, так шо якшо візьмете буду радий наперед побачити де парашут не відкриється wink.gif .
borya
Дата 22 Квітня 2009, 19:57
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

якшо не помиляюсь аеродром цунів за городком 7 км bigsmile.gif . цього понеділка катав на городок біцикльом, траса супер чистенька, ями не попадались хіба на окраїні, а з ковбасами можна заїхати в ліс в бартатові там росте один дуб smile.gif , ковбаски будуть супер bigsmile.gif . можна взяти мисливських, в мене є чистий спирт biggrin.gif .
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 20:20
Quote Post

йа креведко

Слухай!Поїхали!!!!!!
Email Poster
borya
Дата 22 Квітня 2009, 20:38
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

ну тоді операція під кодовим названієм "єдут", але я зможу тільки в неділю bigsmile.gif там в одну сторону від нового цуму буде десь 35 км bigsmile.gif . так шо де і коли, але ше тре глянути погоду на неділю smile.gif
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 20:43
Quote Post

йа креведко

ніщяк! як раз добре, я недалеко мешкаЮ, поїдемо, ще й кур купимо!!!!! tongue.gif
Email Poster
borya
Дата 22 Квітня 2009, 21:00
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

мона і кур wink.gif . тоді стартуєм з нового цуму, чи з сільпо. напевно з сільпо на науковій bigsmile.gif
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 21:03
Quote Post

йа креведко

гавновапрос! котра година? шо брати?
Email Poster
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 21:05
Quote Post

йа креведко

шо маєш за коня?
Email Poster
borya
Дата 22 Квітня 2009, 21:18
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

думаю в 9:00 коло сільпо, там затарюємся кури ковбаси пиво. візьму спирту чистого на грілку спиртову кофе забацаєм bigsmile.gif . а кінь келліс саботаж wink.gif .
borya
Дата 22 Квітня 2009, 21:20
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

ну майже саботаж, руки дійтуть до того то нацарапаю на рамі гвоздьом ржавим, а рушати тре чим раніше, бо сонце все пиво в дорозі висосе bigsmile.gif .
джаzz
Дата 22 Квітня 2009, 21:26
Quote Post

йа креведко

домовляємось, на 09:00, в мене Cube Acid,біло-синього кольору, буду в: камуфляжні штани, біло-чорного кольору та шолом синього кольору, чорні окуляри аля Рембо))) до зустрічі!!!!!!!!! З.Ы. НЕ КИДАЙ СЛУХАВКУ!!!!!
Email Poster
borya
Дата 22 Квітня 2009, 21:31
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

пойняв пойняв прийом, мої штани тоже будуть хаки, червоний келліс, покришки 26*2.0 кобра, перекидка задня алівіо 410, телефон буде включений, шлема не маю правда, але думаю біле кепі піде wink.gif ше рюкзак на плечах і той як його казламат шолі bigsmile.gif .
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll