РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (91) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Обговорення різних ситуацій на дорозі
Moon dog
Дата 08 Травня 2007, 14:37
Quote Post

зашол попялицца

Но и велосипедист своим поведением на дороге не должен раздражать водителей

Це що, офіційно ??? ohmy.gif blink.gif
etreyo
Дата 08 Травня 2007, 15:30
Quote Post

Кінь педальний короткошерстний

QUOTE (Moon dog @ нині, у 14:37)
Но и велосипедист своим поведением на дороге не должен раздражать водителей

Це що, офіційно ??? ohmy.gif blink.gif

Уяви собі ....ТАК ! Та ти глянь на тих водіїв ... аж око сіпає.... Через водіїв мало вязи не скрутив... .... іду собі бруківкою і голову сіпає ліворуч, тільки як почую гуркіт двигуна -- рефлекс blink.gif
Email Poster
Emelon
Дата 08 Травня 2007, 16:42
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Бегемот @ 30 Вересня 2006, 23:20)
Згідно Правил дорожнього руху велосипедиста верхи на ровері взагалі не повинно бути на тротуарі.

Исходя из правил дорожного движения до 14 лет велосипедист не имет права ехать по проежей части . И ничего в правилах не написано про запрет передвижения по тратуару.
ShBr2k
Дата 08 Травня 2007, 18:40
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

Да мля, культуры вождения во Львове нет, как собственно и культуры у пешеходов, кот. оч. любят переходить на красный... особенно на пр. Свободы это явно наблюдается... просто дауны какие-то...
Так же был свидетелем нарушения непосредственно велосипедистами - после соревнований в Трускавце - народ по прибытию во Львов вытварял чудса эквилибристики на проезжей части возле "примиського", и ясен-красен, как тут можно любить лезопедистов за такие трюки, когда на перерез дороги мчит чел и перед машиной выстривается в ряд... я понимаю челы "типа не пальцем деланы и др. панты", но вообще это касалось в тот день фри_стайлеров, и иже с ними... короче чаще всего так себя ведет глупая молодежь перед публикой... так что правила все обязаны соблюдать...
А водил авто учить надо и рассказывать, что поворот включать он должен не во время совершения манёвна, а до него..., хотя всех не выучишь - здоровья не хватит... и это очевидно, ведь быдла по статистике больше, чем образованного населения.
mohi
Дата 08 Травня 2007, 22:35
Quote Post

QUOTE (Emelon @ нині, у 16:42)
Исходя из правил дорожного движения до 14 лет велосипедист не имет права ехать по проежей части . И ничего в правилах не написано про запрет передвижения по тратуару.

Ще й як написано:

6.7. Водителям мопедов и велосипедов запрещается:
...
в) двигаться по тротуарам и пешеходным дорожкам (кроме детей до 7 лет на детских велосипедах под надзором взрослых);
Email Poster
luda
Дата 11 Травня 2007, 10:04
Quote Post

Їзжу на роботу весна-осінь уже пятий рік. Дорога Левандівка-Наувова (8,5 км) займає приблизно 30 хв. Довго, але прийшлося перейти дорога-тротуар-дорога-тротуар.... і так постійно.
Про культуру на дорогах Львова говорити взагалі не варто.
Правил не дотримується ніхно, основне пропусти ДУРАКА.
За цей час було одне серйозне ДТП роки три тому, на Науковій (біля моста ) поворот на кн.Ольги мене збили. Я рухалася в правому ряді по основній дорозі, а девятка повертала з другого ряду на право і ввалила у переднє колесо. Повезло, що швидкість була не велика і я весь удар прийняла на праве передпліччя. Перелому не була, але місяць рука була синя, так що спочатку навіть пальці згинати не могла.
А мудак їхав з мамочкою, видали тиради, що я помалу їхала. Тіпа поцікавилися як я себе почуваю і поїхали своєю дорогою.
Зараз я повела би себе по іншому, а після падіння я була в шоці і по тротуарі по-маленьку допленталась до дому.
Залишився страх, пропускаю всіх з бокорих доріг smile.gif
Нові машини в основному поводяться більш пристойно, а потріпані жигулі і т.п. не рахуться ні з чим.
Email Poster
Leon
Дата 12 Травня 2007, 23:50
Quote Post

Постійний учасник

Це все супер і я з всіма згідний! Але чи знаєте ви, що велосипедистам від 7 років по тротуару їздити не можна (Знаєте biggrin.gif ), що для того щоб рулити по дорозі треба мати шолом, по міжміських трасах рулити тільки від 14 років, перетинати дорогу у якої більш ніж дві смуги для руху в кожну сторону(байк треба переводити), а перед поворотом піднімати відповідну руку, щоб поїнформувати про свій маневр учасників руху(Праваила Дорожньго Руху).
Ось так от!
Email PosterUsers Website
YurikB
Дата 14 Травня 2007, 9:37
Quote Post

Початківець
*

тут питання "скомпліковане", як кажуть поляки.

З одного боку правила треба знати і їх виконувати шоби по перше не вдарити тих водіїв які також їздять по правилах, по друге, шоби коли вже на Вас наїхали (не дай Бог такого нікому) Ви були праві!!!
А з другого боку на дорогах ше багато дурнів, які не знають правил, і ше більше дурнів які знають, але роверистів не помічають. Тому в такій ситуації їхати по правилах, заїхати машині під колеса і кричати шо я був правий - не розумно. Тут треба порушувати, але з розумом smile.gif Тре тих дурнів обїжати і думати наперед і за себе і за нього і за всіх хто є на дорозі. Їхати виходячи з тих своїх роздумів і тоді є шанс не попасти під колеса smile.gif

А ще, як на мене, то дуже правильно не никатися десь там попри тротуар, а їхати по центрі своєї смуги - щоби було замітно що їде роверист. Але це актуально тільки для центру міста, де невелика швидкість руху. наприклад, по Пасічній їхати по середині смуги - було би, як мінімум, не розумно.
Щось мені пригадується що в правилах дорожнього руху сказано "велосипедистам їхати 1 метр від обочини".
Аміго
Дата 30 Травня 2008, 8:37
Quote Post

Зацікавлений
**

Думаєте те, що ми зараз говоримо допоможе? Ось мій знайомий, який працює в травматології казав: "Перш ніж видавати права на водіння т/з необхідно, для цих новоспечених водіїв, зробити екскурсію в травматологічне відділення. Тоді будуть знати з чим вони жартують. А то понадивлюються різних там худ.фільмів про крутих драйверів і собі пробують. А потім просять вибачення і відкуповуються від суду".
Email Poster
Igel
Дата 31 Травня 2008, 17:32
Quote Post

Jeżo-zwież

QUOTE (Leon @ 12 Травня 2007, 23:50)
Це все супер і я з всіма згідний! Але чи знаєте ви, що велосипедистам від 7 років по тротуару їздити не можна (Знаєте biggrin.gif ), що для того щоб рулити по дорозі треба мати шолом, по міжміських трасах рулити тільки від 14 років, перетинати дорогу у якої більш ніж дві смуги для руху в кожну сторону(байк треба переводити), а перед поворотом піднімати відповідну руку, щоб поїнформувати про свій маневр учасників руху(Праваила Дорожньго Руху).
Ось так от!

Невже дійсно так важко дотримуватись даних вимог????
Я, наприклад, з переліченого порушую іноді лише перетин дороги з двома смугами в одному напрямку, але тільки формально, бо насправді роблю це, коли поблизу жодної машини. (Тільки вар"ят буде брати лівий поворот на такій дорозі при купі скажених авто за спиною).
До-речі ніде не знайшов офіційну вимогу стосовно шолому. Можеш вказати, де це написано? (Я без нього ні-ні, але цікаво).

Окрім згаданого порушую іноді вимогу освітлення вночі, але це питання часу - куплю світло і не порушуватиму.

І може хтось вкаже мені неграмотному, де можуть їздити діти віком від 7 до 14 років??? biggrin.gif (По тротуару - пізно, по дорозі - рано wacko.gif )
Norco
Дата 11 Червня 2008, 0:16
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (YurikB @ 14 Травня 2007, 10:37)
Щось мені пригадується що в правилах дорожнього руху сказано "велосипедистам їхати 1 метр від обочини".

Цитата з http://dneproveloklub.narod.ru/lesons/les19/index.htm "Хочется отметить то, что пункта гласящего: - "Велосипедист должен двигаться в 1 метре от края проезжей части" - уже не существует. Велосипедист является полноправным участником дорожного движения! И может осуществлять любые маневры не запрещенные настоящими Правилами! Другое дело, что эти маневры на проезжей части должны быть предсказуемы и понятны другим участникам дорожного движения."[COLOR=red]

Це повідомлення відредагував Norco - 11 Червня 2008, 0:18
Skageny Pes
Дата 12 Червня 2008, 11:16
Quote Post

Зацікавлений
**

ПДД треба дотримуватись всім

Велосипедисты заставили водителя маршрутки бегать голым за нарушение ПДД (Астрахань)

В Астрахани 3 июля несколько велобайкеров вытащили водителя "маршрутки" из кабины, стянули штаны и заставили пробежать с поднятыми руками голым вокруг своей машины. Об этом пишет астраханская газета для автомобилистов "Автодозор".
По информации издания, инцидент произошел около 8 часов вечера на одной из автобусных остановок на улице Островского. Как пояснил один из участников акции, "мы наказали водителя за то, что он в субботу днем шутки ради прижал велобайкера к бордюру. [...] Есть люди, которые никак не могут понять, что дорога - не место для детских игр. Таких мы будем наказывать. [...] Есть способы наказать, не нарушая закон".

"В следующий раз, - пообещал собеседник газеты, - мы сообщим редакции марки, номера машин и фамилии тех, кто будет бегать вокруг машин со спущенными штанами, и разместим их фотографии в интернете".

Корреспондент издания не комментирует происшедшее, но призывает всех участников дорожного движения быть вежливыми по отношению друг к другу и соблюдать Правила дорожного движения.
d_mind
Дата 24 Жовтня 2008, 13:10
Quote Post

Зацікавлений
**

В багатьох "типових" ситуаціях вже доводилося побувати. Досі велосипедиста багато водіїв сприймають, як неповноцінного учасника руху, але тим не менше поступаються, якщо їдеш згідно правил. Психи на дорогах є та будуть, то ж не варто нарікати, як в нас погано. Показуйте, приклад, їздіть акуратно, звертайте увагу на водіїв, на пішоходів... Більшість велосипедистів взагалі не шарить в правилах, так само, як і більшість пішоходів. Їм не вистачає тої самої елементарної культури. Про різних вуйків на "українах" я краще змовчу.

Безпека велосипедиста залежить від нього самого. Більшість зіткнень можна уникнути, прогнозуючи ситуацію, ставлячись серйозно до їзди. Щоб не притисли до бордюра чи не скинули на узбіччя - не їдь біля машини справа, щоб не завалили під час правого повороту - не їдь біля машини справа і т. д. Також корисно інколи дивитися, що збоку робиться, ззаду і головне - НЕ СПАТИ.
Email Poster
Ksiondz
  Дата 24 Червня 2009, 21:09
Quote Post

Бородатий вуйко

Минулого року їхав по трасі між Жовквою та Червоноградом і ті самі "вуйки на українах" їхали мені на зустріч по ЛІВІЙ стороні (напевно з поля в село). На мої зауваження вони переконували що їдуть згідно ПДД. biggrin.gif Так що питання ще в тому, які ПДД хто читає і чи не тримає книжку вверх ногами. wacko.gif
Tarik
Дата 09 Липня 2009, 15:06
Quote Post

Зацікавлений
**

Їхав щойно додому і побачив таку картину
user posted image

Як я зрозумів - роверист їхав зверху зі сторони Сихова, а горе-автомобіліст знизу зі сторони трудових резервів.
Горе-водій був інтелігєнтно-професорської зовнішності (з жінкою), тому розмовляли з ним відповідно. Бити його не треба було - швидку він викликав, а гайців незнаю (якшо треба то швидка в принципі сама викличе).
З пояснень водія я зрозумів шо він їхав впритул за машиною і повернув наліво, тому ровериста не побачив. Вину визнавав повністю.
Сам роверист, ясне діло, чувся зле - вдарився головою в районі лівої частини лоба, (не впевнений, але напевно він був без шолома), якраз приїхала швидка і я поїхав, так як допомоги ніякої з мене не було б.
Фоткав здалеку, аби не дразнити нерви ні горе-водія ні ровериста.

Висновок (оскільки я сам там щодня проношуся зі швидкістю 45-50 км/год): роверистам треба вважати на всяких оленів, які не дивляться куда їдуть, а горе-автомобілістам вчити правила і роззути очі, а то на другий раз все так не обійдеться!

З.І.: шойно замітив шо на фото цілий автобус поліцаїв їде, шкода шо вони не полупцювали трохи водія)))

Це повідомлення відредагував Tarik - 09 Липня 2009, 22:06
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (91) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll