РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (91) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Обговорення різних ситуацій на дорозі
GANGSTER
Дата 30 Вересня 2006, 14:22
Quote Post

Зацікавлений
**

Питання для ти тих хто знає правила дорожнього руху

Якщо ситуація така як на останноьму малюнку:

user posted image

Але я їду по ТРОТУАРУ зі швидкістю 20км/год.
Машина робить поворот у яки внутрішній дворик будинку, причому це навіть не була вулиця
Відповідно я влітаю в бокову дверку, оскільки машини яка виїжає на тратуар вчасно не зауважив.

Так хто був неправий ?
Білийлис
Дата 30 Вересня 2006, 16:08
Quote Post

любитель

QUOTE (GANGSTER @ сьогодні, у 14:22)
Так хто був неправий ?

ТИ!

Водій в автомобілі обробляє багато візуальної інформації і автоматично виконує це за певними шаблонами. Тобто, для водія нормально не очікувати на тротуарі об*єкта, що рухається на швидкості більше 10 км/год.
Тому, цей конкретний водій міг не оцінювати швидкість твого руху, може навіть не звернув увагу, що ти на велосипеді, просто бачив, що щось рухається по тротуару, алн достатньо далеко, щоб це "щось" не враховувати. А тут ти з усієї дурі йому в дверку...

От якби він таке щось, бачив на проїзжій частині, що рухається потенційно на нього, його реакія була б іншою "оцінити, що воно таке і як швидко рухається" а далі він би подумав "блін, велосипедист мені заважає тут робити поворот" і залежно від свого характеру прийняв би рішення або: "доведеться пропустити..." або "проскочу, загальмує..."

Тобто, якби ти його всадив з проїзджої частини під час його маневру, то неправим був би він.

Я сам багато пересуваюся вулицями на авті і на ровері. І як велосипедист, за кермом авта я завжди знаю, що об*єкт на ротуарі може виявитися велосипедистом, та ще й в навушниках... а як автомобіліст за кермом ровера, я завжди пам*ятаю, що для автомобілістів незвично сприймати ровера, як повноцінного учасника руху, та прикидати рівень швидкості та інерційності...

... їздити треба обережно!
Email PosterUsers Website
Білийлис
Дата 30 Вересня 2006, 16:26
Quote Post

любитель

QUOTE (Velomax @ сьогодні, у 13:50)
Зустріч з лівою дверцею

Я бував у подібній ситуації, і абсолютно інтуїтивно знайшов правильний вихід.

Їхав достатньо швидко, щоб загальмувати... Придурок поперду зупиняється і відкриває широченну дверку... Позаду щось диркоче...
Варіанти:
1. Таранити придурка з його дверкою з наслідками...
2. Взяти вліво, щоб об*їхати, немаючи часу оцінити, що там позаду і як далеко і скільки зліва безпечного місця... чим наразити себе на ризик потрапити під колеса і бути повністю неправим з точки зору правил руху (це називається - кинувся під колеса)

Що я роблю: Руками гальмую а праву ногу виставляю вперед і гальмую нею об задню частину авта... удар був неслабий але це мене повністю не зупинило і вдверку я заїхав, але зовсім легенько... просто дотулився. Треба було бачити переляк водія... ми розійшлися без обміну думками...

Доречі автомобіль, що їхав позаду і міг загрожувати моєму об*їзду їхав не швидко і місце об*їхати в принципі було, але ж я того не знав.
Velomax
Дата 30 Вересня 2006, 21:45
Quote Post

неутомімый командор

Машина должна была пропустить. Сколько информации обрабатывет водитель никого не волнует. Не может обрабатывать сколько надо - нечего садиться за руль. На рисунках показаны характерные случаи нарушения водителями ПДД.
Users Website
GANGSTER
Дата 30 Вересня 2006, 22:39
Quote Post

Зацікавлений
**

Наскільки я знаю перед виїздом на тратуар, водій мав би врахувати всі перешкоди і їх пропустити
вот єдине питання чи велосипелист може рухатись по тратуару з шв. 20км/год. напевно ні
тому незрозуміло хто винен більше
Бегемот
Дата 30 Вересня 2006, 23:20
Quote Post

навігатор
**

Згідно Правил дорожнього руху велосипедиста верхи на ровері взагалі не повинно бути на тротуарі.
Білийлис
Дата 01 Жовтня 2006, 13:46
Quote Post

любитель

QUOTE (Бегемот @ вчора, у 23:20)
Згідно Правил дорожнього руху велосипедиста верхи на ровері взагалі не повинно бути на тротуарі.

Ось про це я і говорив!

По тротуару можна пересуватися з велосипедом, але не на велосипеді, і водії по ідеї це читали і знають... Крім того, чисто по-Львівському, якщо водій першим підставив свій бік, то гальмувати мав роверист... він же не передом йоготикнув а дістав удар в бік.

Справа в тому, що помісту повинні комфортно пересуватися всі... не тільки велосипедисти, а й пішоходи, автомобілі, візочки тощо. Має бути певна етика. Етика каже, що в бік лупити негарно! І це правильно. Придурки на роверах, таке ж зло як і придурки на автах!

І ще.
Ганстер неправий вже хоча би тому, що не читав правил дорожнього руху tongue.gif сам же признався.
Greyhound
Дата 12 Жовтня 2006, 14:47
Quote Post

серый собак

QUOTE (Білийлис @ сьогодні, у 14:38)
В подібній ситуації гальмувати так як Глобальний і відразу після того бити капцьом в задню фару... а шо... чувак вирулив по безпрєдєлу а велосипедист не зміг загальмувати, сталося зіткнення, розбилася фара або прогнувся корпус авта... стандартна ситуація, при чому винен водій авта, він мав пропустити учасників руху на головній дорозі.

Тарас, если ты въедешь в него сзади, то будешь не прав. Вот в бочину - другое дело.
st_alk
Дата 10 Листопада 2006, 0:15
Quote Post

Постійний учасник

Був непраий водій в будь-якому випадку (про Гангстера).

При в*їзді на прилеглі території і при виїзді з них автомобіль повинен пропустити ВСІХ.
thefir
Дата 08 Грудня 2006, 14:12
Quote Post

Постійний учасник

Шось я раніше провтикав таку актуальну для мене тему, бо кожен день їжджу на ровері на роботу, тому можу зробити висновок - не поважають нас на дорозі!
Один придуро к недавно підрізав мене на "Волзі" - я їхав на рівні задніх дверей (!) як він мене бачив не понятно, але раптом починає здавати вправо! Ну я і вліпився у вищесказані двері, добре шо ше швидкість була не велика. Мужик на вигляд був такий собі "дрібний начальничок", правда замість матюків він сонно спитав чого це я серед машин катаюсь і на моє:"А де, на тротуарі?!!" махнув рукою і звалив.
А скільки дрібних випадків наглості шоферюг було...
Може провести якусь благодійну акцію типу "Полюби брата велосипедиста..." пороздавати брошурки biggrin.gif, шаріки...
Leonid
Дата 08 Грудня 2006, 16:33
Quote Post

ветеран броуновского движения

QUOTE (thefir @ нині, у 14:12)

Може провести якусь благодійну акцію типу "Полюби брата велосипедиста..." пороздавати брошурки biggrin.gif, шаріки...

Ага, дарить им ценные подарки к дню велосипедиста wink.gif Вести среди таксистов разъяснительную работу.
Предлягаю отправлять участников форума в таксопарки и стоянки такси. Кто вызывается пойти первым?
thefir
Дата 08 Грудня 2006, 17:47
Quote Post

Постійний учасник

Потім можна буде іменем того хто відважиться назвати одну з вулиць Львова str.gif і прибацати меморіальну таблічку!
А коли день велосипедисторів? oops.gif
BlackSide
Дата 12 Грудня 2006, 6:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (thefir @ 08 Грудня 2006, 14:12)
Шось я раніше провтикав таку актуальну для мене тему, бо кожен день їжджу на ровері на роботу, тому можу зробити висновок - не поважають нас на дорозі!
Один придуро к недавно підрізав мене на "Волзі" - я їхав на рівні задніх дверей (!) як він мене бачив не понятно, але раптом починає здавати вправо! Ну я і вліпився у вищесказані двері, добре шо ше швидкість була не велика. Мужик на вигляд був такий собі "дрібний начальничок", правда замість матюків він сонно спитав чого це я серед машин катаюсь і на моє:"А де, на тротуарі?!!" махнув рукою і звалив.

Незнаю чому, але скільки катаюсь на роботу мене дуже рідко хтось підрізав. Можливо це пов"язано трохи з моєю наглістю і обережністю (я дуже рідко обганяю або їду збоку від машини на повороті чи прямій, і в основному по центрі дороги на перехресті під час перестроювання ітд.
Тобто я завжди стараюсь явно показати що я є на дорозі. І нехай хтось мені посигналить на світлофорі (коли я стою по центрі полоси) - зразу получає багатозначний жест в свою сторону.
thefir
Дата 13 Грудня 2006, 19:33
Quote Post

Постійний учасник

А мені гади сигналили, особливо на перехресті Широка-Сяйво! mad.gif
etreyo
Дата 08 Травня 2007, 14:03
Quote Post

Кінь педальний короткошерстний

Дана тема буде актуальною - доки існуєь авто Деякі тези Правил Дорожнього Руху

6.7. Водителям мопедов и велосипедов запрещается:
а) управлять мопедом (велосипедом) с неисправными тормозом и звуковым сигналом, а также без освещения в темное время суток и в условиях недостаточной видимости;

Що актуально для нічних "вилазок" по Львову

16.2. На регулируемых и нерегулируемых перекрестках водитель, поворачивая направо или налево, должен уступить дорогу пешеходам, переходящим проезжую часть, на которую он поворачивает, а также велосипедистам, движущимся прямо ! ! !

Водії не завжди дотримуються даного правила mad.gif
Но и велосипедист своим поведением на дороге не должен раздражать водителей.

А я то думаю, чому наші водії агресивні і "нервозні", а це виявляється - роверисти довели unsure.gif
Примечание. Водители мопедов и велосипедов должны иметь карточку с информацией о себе. Форма карточки устанавливается местными органами государственной исполнительной власти и органами местного самоуправления.

Велосипедист-любитель який загинув не мав при собі жодного документа який б засвідчив особу, внаслідок чого він перебував близько тижня в моргу... sad.gif

Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (91) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll