РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2016 Львівська Cотка. ВІДГУКИ/РЕЗУЛЬТАТИ
Spin Doctor
Дата 07 Травня 2016, 14:02
Quote Post

Постійний учасник

ПРОТОКОЛ

FOTO:
Львівська Сотка 2016 © Runstyle
Lvivska 100ka - 2016 © Alexey Rybakov
Львовская Вело Сотка © Paulo Koznakov
VII Львівська велосотка 2016 © Олег Зиглин

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
Email Poster
Philips
Дата 07 Травня 2016, 15:11
Quote Post

Їхалось сьогодні чудово, були всі умови для хорошого результату.. І ТУТ перед групою стала суддівська машина та почала створювати небезпеку, загородивши поле зору ям, та тормозивши саму групу. ми з Василем Набокою та Олегом Лапкою як не намагались жестами її відігнати було безрезультатно, Якраз ізза цієї машини я коли їхав на прші позиції, не побачив ями, влетів що спричинило проклол, скільки гонок проїздив як любительського так професійного рівня, вперше в кар'єрі спостерігав настільки не професуйну поведінку головної машини суддів.. wink.gif
Email PosterUsers Website
Spiner
Дата 07 Травня 2016, 17:12
Quote Post

it's chemistry, ....

Таки заповідник Розточчя, спеціально виглядав табличку по маршруту. Був неправий. Визнаю.

Організація сотки мені сподобалась, але де були (і чи взагалі були) патрульні перед Городком і після Страдча? Старі дпсники рух призупиняли, коли їхали велосипедисти. Не найкращі враження про патрульних за таку бездіяльність.
Genesis
Дата 07 Травня 2016, 17:59
Quote Post

ШОСЕ

Дякую організаторам. Так важко ще не було ніколи wink.gif Але класно!!! ДЯКУЮ
Email Poster
Maze_Rider
Дата 07 Травня 2016, 17:59
Quote Post

Хочу подякувати організаторам, волонтерам, мотодопомозі та всім учасникам за проведений марафон. Сотку їхав перший раз - сподобалось та ще й медальку дали з кльовим магнітиком biggrin.gif
Email Poster
Безголовий
Дата 07 Травня 2016, 18:04
Quote Post

Початківець
*

Спочатку менi їхалось дiйсно непогано. Стартував, як й хотiв, наприкiнцi пелотону, та спокiйно покотив собi, обганяючи поодиноких участникiв.
На жаль, десь на тридцятому кiлометрi здохла музика, потiм пiднявся виснажуючий зустрiчний вiтер, а пiсля Страдчу ще й розболiлось колiно. Так що, особисто для мене iдеальної поїзденьки не вийшло. smile.gif

P.S. Користуючись нагодою, хочу висловити подяку органiзаторам, волонтерам, участникам, моїм батькам, а також Крiстоферу Ллойду, Террi Пратчетту та Папi Римському.

Це повідомлення відредагував Безголовий - 07 Травня 2016, 18:05
Email Poster
poohitan
Дата 07 Травня 2016, 18:24
Quote Post

Постійний учасник

відколи я почав їздити на синглспіді, покришки завжди були моїм слабким місцем, особливо на марафонах, рік тому сотку не доїхав, двохсотку ледве пощастило доїхати, тому цього року поставив 32 mm Continental Gator Hardshell і вони не підвели, бронебійність зашкалює).

по організації ше крутіше, ніж минулі роки, особливо чіпи, чіпи це просто космос, фінішуєш і тобі приходить смс з часом, це взагалі. загалом я весь час почувався так, ніби про мене дуже турбуються.

не знаю, чому на КП завжди дають Артек, як на мене то його зовсім не зручно їсти, можна щось краще придумати. зате я був дуже радий побачити на фініші гречку замість класичного хот-дога, ця гречка була чудовою і вартувала того, шоб заради неї їхати сотку. якби я знав, що на фініші мене чекає гречка, то приїхав би мінімум на 15 хвилин швидше.

шкода Тараса Пилипіва, але думаю йому і так достатньо перемог)

загалом дуже круто, дякую організаторам, але двохсотку не поїду через здоров’я.

Це повідомлення відредагував poohitan - 07 Травня 2016, 18:26
Email PosterUsers Website
project-70
Дата 07 Травня 2016, 19:08
Quote Post

Постійний учасник

Цьогоріч вийшла сама крута сотка за всю історію!Організатори просто молодці!За такі невеликі гроші організували дійсно крутий веломарафон.Львів'янам і гостям Західної столиці є чим пишатися!
vovanxp
Дата 07 Травня 2016, 19:56
Quote Post

Зацікавлений
**

Док на фініші був не перевершений.

А ще сподобавля жарт одного з учасників "Що з КП без пива?"

З нетерпінням чекаю фотографій

Це повідомлення відредагував vovanxp - 07 Травня 2016, 21:37
Email Poster
Autokill
Дата 07 Травня 2016, 20:44
Quote Post

Email Poster
mrlesyk
Дата 07 Травня 2016, 20:45
Quote Post

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ОРГАНІЗАТОРАМ!

Їхав сотку вперше і вперше цим маршрутом. На 10км пробив колесо і відстав від групи. Якось довго не вдавалось замінити камеру і настрій геть зіпсувався. Хвилин з 20 ловив на собі співчутливі погляди, а тоді рушив далі в своє задоволення. На КП підкачав колесо до 7.5, - їхати цей маршрут на покришках товщиною 23 мм було поганою ідеєю, і поїхав далі боротися з вітром. Довелось їхати майже всю дистанцію самому і дуже судомило ногу. Особливо тішили діти, які виходили підтримати вздовж дороги. Останні 20 км, я дивлячись на графіки і карту уявляв собі інакше. Чомусь думав, що після "гірського фінішу" підйомів більше не буде і передчасно розслабився, хоча сили ще були підводила судома. На останніх кілометрах думалось - "яка двохсотка?!!", а за 20 хв після фінішу - "хочу ше". Задоволений собою. Дуже задоволений організацією. І дякую всім за участь. Побачимось через два тижні!
Email Poster
shukatka
Дата 07 Травня 2016, 20:45
Quote Post

Зацікавлений
**

Коротко про цьогорічну сотку - епічненько)) вітерець додав ізюминку. всім дякую за компанію!
Email Poster
sergman
Дата 07 Травня 2016, 20:51
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (poohitan @ нині, у 19:24)
фінішуєш і тобі приходить смс з часом

А вот эта опция работает как-то ненадежно. Не знаю кому как, но мне пришло СМС с временем 03:05:31, хотя, согласно предварительным результатам 03:59:06.

А вообще мне понравилось! Хоть я и не первый год езжу, но в этом году было супер! И массовость, и чипы, и настоящий финиш! Не полосочка на асфальте а ФИНИШ!!!

Выражаю благодарность абсолютно всем: и оргам и волонтерам и учасникам и мотопомощи и девочкам с вкусной гречневой кашей smile.gif ! Без вас ничего этого небыло бы.

Це повідомлення відредагував sergman - 07 Травня 2016, 21:05
Email Poster
_BuR_
Дата 07 Травня 2016, 21:35
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

QUOTE (sergman @ нині, у 21:51)
А вот эта опция работает как-то ненадежно. Не знаю кому как, но мне пришло СМС с временем 03:05:31, хотя, согласно предварительным результатам 03:59:06.

А вообще мне понравилось! Хоть я и не первый год езжу, но в этом году было супер! И массовость, и чипы, и настоящий финиш! Не полосочка на асфальте а ФИНИШ!!!

Выражаю благодарность абсолютно всем: и оргам и волонтерам и учасникам и мотопомощи и девочкам с вкусной гречневой кашей smile.gif ! Без вас ничего этого небыло бы.

О, так це тобі прийшов мій час))
sergman
Дата 07 Травня 2016, 21:48
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 22:35)
О, так це тобі прийшов мій час))

Подъезжай завтра, за пиво отдам. biggrin.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll