РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Super Randonne 600km
Dok62
Дата 17 Грудня 2015, 14:55
Quote Post

Старий волоцюга

Дух Супер Рандонне, заснований на свободі і зрілості мандрівників. Це постійний похід за ініціативою учасника. Кожен вибирає свою дату, час початку, його фон, як це буде організовано, як він буде управляти своїм часом, якщо він іде спати в готель або не спить взагалі. Він не має ніяких обмежень по організації походу. Коротше кажучи, він повинен піклуватися про себе сам.

Опис
Супер Рандонне організовуються, контролюються і затверджуються Audax Club Parisien. Вони розташовані в гірських районах за маршрутом близько 600 км через вражаючі краєвиди і з позитивним у цілому більше 10 000 м набору висоти.
Період обчислюється на основі різниці в висоті, 50 годин на 10000 метрів набору висоти: і додаткова година на наступні 500 метрів.
Приклад:
10000 м 10499 м: 50 год
10500 м 10999 м: 51 год
11000 м 11499 м: 52 год
(...)
15000 м 15499 м: 60 год

Супер Рандонне може відбутися в будь-яку пору року. Однак, враховуючи гірський характер, звичайно, учасник повинен гарантувати, що дороги прохідні, коли він зробить свою спробу.

Ідентифікація учасників
Особиста дорожня карта і структура профілю дані кожному учаснику при реєстрації.
Рандонне можна зробити поодинці або в групах, на машинах що приводяться в рух виключно мускульною силою.

Обов'язки учасників
Супер Рандонне
Учасники повинні рухатись по маршрутах затверджених Audax Club Parisien. Це включає в себе 600 маршруту кілометрів докладно описаних в дорожній карті учасника і включає в себе кілька КП (18) позначені на дорожній карті.
Для учасників від'їзд повинен бути зроблений з офіційного початку.
Кожен рандоннер повинен надати все, що вимагають організатори для виконання поїздки Автомобілі навіть на короткий час, заборонені на дистанції.
Для нічної їзди, велосипеди повинні бути обладнані освітленням надійно прикріпленим спереду і ззаду у постійному робочому стані. Носіння світловідбиваючого одягу є обов'язковим, у тому числі в денний час при недостатній видимості. Будь-яке порушення цих заходів призведе до незатвердження Супер Рандонне..

Написи
Учасник повинен відправити, щоб зареєструвати заявку на реєстрацію принаймні, за 30 днів до дати виїзду, стартовий внесок,на розгляд організаторів, при бажанні. Учасник може також замовити медаль у разі успішного подолання бревету.

Перевірки та допуски
Кожен учасник, повинні заявити про точну дату і час відправлення, прибуття та транзиту на кожному проміжному контролі (день, година, хвилина)
Кожен учасник повинен також підтверджувати свій візит до місць КП по фотографії його велосипеда в точці контролю. Організатор дає точну інформацію про характер і місцезнаходження вказаних КП. У деяких випадках, фотографії можуть за вибором учасника, замінені нанесенням на дорожню карту, печатки, що носить ім'я місцю контролю.
Кожен учасник повинен особисто виконувати операції контролю.
Кожен учасник, у разі успіху, повертає свою картку маршруту належним чином заповнену і фото файли організатору для затвердження. Дорожня карта буде повернений йому, і він буде бачити свою імя, опубліковане в хронологічному списку переможців.. Цей список буде доступний на веб-сайті Audax Club Parisien. Супер Рандонне не змагання, це не має рейтингу

Приблизно так.Рандонне 600км

Це повідомлення відредагував Dok62 - 17 Грудня 2015, 15:14
Email Poster
Dok62
Дата 18 Грудня 2015, 20:13
Quote Post

Старий волоцюга

Отже що таке Супер Рандонне? Переглянувши кілька велосайтів, зокрема іспанський, німецький,американський і звичайно фланцузький я зрозумів наступне.

1.Клуб організатор розробляє маршрут Супер Рандонне і реєструє його в АСР, причому дистанція складає приблизно 600 км і це не так важливо, може бути і 595 і 615, це не суттєво. Важливо щоб набір висоти був 10000 м + і це потрібно проїхати за 50 год. Кожні наступні 500 м набору висоти додають лишню годину для подолання дистанції.
2.Клуб організатор розміщує оголошення про Супер Рандонне на своєму сайті і додає реєстраційну форму та координати контрольних пунктів (18), ось власне і все smile.gif
3.Кожен бажаючий може спробувати подолати запропонований маршрут в зручний для нього час. В травні, липні , жовтні - байдуже! Єдина умова він має зареєструватися і заздалегідь попередити оргів про день і годину старту. Причому заїзд можна здійснювати як групою так і соло.
4.На кожному контрольному пункті учасник робить фото свого бойового коня з зазначенням дня, години і хв. в тому числі і вночі.
5. Ніяких волонтерів, помічників в Супер Рандонне не передбачено! Кожен відповідає за себе.
Допомога попутників які їдуть разом дозволена.
6. Супер Рандоне можна подолати у двох форматах.
Туристичному, коли ти починаєш маршрут де тобі зручно, проїзджаєш мінімум 80 км в день і не обмежений лімімом часу.
Супер туристичному, коли ти стартуєш з визначеного місця і маєш на все про все 50 год prankster2.gif

Це повідомлення відредагував Dok62 - 18 Грудня 2015, 20:14
Email Poster
Spin Doctor
Дата 18 Грудня 2015, 20:52
Quote Post

Постійний учасник

Док, це все звичайно круто, тільки по попередніх прикидах немає в нас де набрати 10К на 600 км.
Email Poster
Dok62
Дата 18 Грудня 2015, 21:12
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Spin Doctor @ нині, у 20:52)
Док, це все звичайно круто, тільки по попередніх прикидах немає в нас де набрати 10К на 600 км.

Будемо шукати. smile.gif
Запрошую долучатися охочих!
Email Poster
A.V
Дата 18 Грудня 2015, 21:43
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Dok62 @ нині, у 21:12)
Будемо шукати. smile.gif
Запрошую долучатися охочих!

поройтесь в темах 2-х 3-х летней давности.
я выкладывал там трек для такого марафона
Users Website
Dok62
Дата 18 Грудня 2015, 22:43
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (A.V @ нині, у 21:43)
поройтесь в темах 2-х 3-х летней давности.
я выкладывал там трек для такого марафона

На жаль, вимушений констатувати, що такого треку я не знайшов, хоча і шукав dntknw.gif
Перелистав усі 4 сторінки марафонів і бреветів ну нєту такого трека. Нє Ту
Мо не там шукав? prankster2.gif
Email Poster
segar29
Дата 18 Грудня 2015, 23:30
Quote Post

Постійний учасник

Так ти не шариш як шукати))
Певно АВ мав на увазі цей трек але це половина, і якшо навіть умовно його подвоїти то все одно буде лише 8тис.
А ще з маршрутом під SR600 не все так просто...не можна як небудь прокласти аби було 10тис. Не маю на увазі вищезазначенй трек але в АСР на той рахунок свої особливі правила з якими я так і не зміг розібратися, за яким принципом то робиться. dntknw.gif В будь-якому випадку все одно його доведеться узгоджувати і думається неодноразово)) с Sophi Matter з ACP, вона займається тими справами.
Ну а тим часом деякі українці до речі представники ЛВК вже можуть спострігати себе в тому списку smoke.gif
Dok62
Дата 18 Грудня 2015, 23:33
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (segar29 @ нині, у 23:30)
Певно АВ мав на увазі цей трек але це половина, і якшо навіть умовно його подвоїти то все одно буде лише 8тис.
А ще з маршрутом під SR600 не все так просто...не можна як небудь прокласти аби було 10тис. Не маю на увазі вищезазначенй трек але в АСР на той рахунок свої особливі правила з якими я так і не зміг розібратися, за яким принципом то робиться. dntknw.gif В будь-якому випадку все одно його доведеться узгоджувати і думається неодноразово)) с Sophi Matter з ACP, вона займається тими справами.
Ну а тим часом деякі українці до речі представники ЛВК вже можуть спострігати себе в тому списку smoke.gif

Та знаєм, знаєм читали на івріті biggrin.gif
Email Poster
Dok62
Дата 18 Грудня 2015, 23:40
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (segar29 @ нині, у 23:30)

Що стосується трека то я кілька днів малюю і да, більше 8к не набирається dntknw.gif
Email Poster
Dok62
Дата 19 Грудня 2015, 11:46
Quote Post

Старий волоцюга

Ось нашкрябав 9000+ з цього трека вже можна щось ліпити.
трек

Це повідомлення відредагував Dok62 - 19 Грудня 2015, 17:30
Email Poster
segar29
Дата 19 Грудня 2015, 14:19
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Dok62 @ нині, у 12:46)
Ось нашкрябав 9000+ з цьго трека вже можна щось ліпити.
трек

На жаль розчарую, то що ти намалював то теж 8тис. mellow.gif Страва доволі лажний сервіс або парсує дані з "неправильних" джерел.
Занадто багато "плоскачу". Графік висот справжнього SR600 виглядає десь як серцевий пульс робочої на зараз людини, а тут бачу якогось лежачого на дивані інколи встаючого за пивом laugh.gif
Я десь так теж прокладав нічого не виходило, тут тре крутити - піднявся-з"їхав через десяток-два км знов великий підйом, тре трохи добавляти по принципу туди-сюди, так ще думаю нашкрябається але не факт чи схвалять французи такий трек.
Є ще варіант добивати до 10К відстанню, умовно до 700км, в залік все одно піде 600, це не страшне, тут важливо те що ці зайві 100км "крадуть" контрольний час що трохи ускладнює вкластись в ліміт, то доведеться збільшувати середню швидкість.

Це повідомлення відредагував segar29 - 19 Грудня 2015, 14:22
Dok62
Дата 19 Грудня 2015, 17:29
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (segar29 @ нині, у 14:19)
На жаль розчарую, то що ти намалював то теж 8тис. mellow.gif Страва доволі лажний сервіс або парсує дані з "неправильних" джерел.
Занадто багато "плоскачу". Графік висот справжнього SR600 виглядає десь як серцевий пульс робочої на зараз людини, а тут бачу якогось лежачого на дивані інколи встаючого за пивом  laugh.gif
Я десь так теж прокладав нічого не виходило, тут тре крутити - піднявся-з"їхав через десяток-два км знов великий підйом, тре трохи добавляти по принципу туди-сюди, так ще думаю нашкрябається але не факт чи схвалять французи такий трек.
Є ще варіант добивати до 10К відстанню, умовно до 700км, в залік все одно піде 600, це не страшне, тут важливо те що ці зайві 100км "крадуть" контрольний час що трохи ускладнює вкластись в ліміт, то доведеться збільшувати середню швидкість.

Навіть не знаю, що сказати. Мабуть у нас нереально нашкребти ті 10000. smile.gif

Це повідомлення відредагував Dok62 - 19 Грудня 2015, 18:04
Email Poster
Ray
Дата 19 Грудня 2015, 17:45
Quote Post

Зацікавлений
**

Dok, дякую за потуги! Особливо "потішив" перевальчик біля Рахова wacko.gif Згадалося, як у 2013р. я розігнався виїхати на Тростян velo.gif facepalm.png

Мені тут Миколай вночі ідею підкинув smile.gif , от я її о 3-й годині ночі і прикинув. До 10000м набору на 600км наразі бракує 19м! Це реальні, не глухі чи невідомі дороги. Тягну "на соплях", але розумію, що треба ще трохи для запасу, хто-зна, яка похибка на gpsies...
Ввечері спробую ще один прийом і тоді викладу wink.gif

Навіть не знаю, що сказати. Мабуть у нас нереально нашкребти ті 100000.

100000? Та побійтеся Бога! laugh.gif
Email Poster
Dok62
Дата 19 Грудня 2015, 18:06
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Ray @ нині, у 17:45)
Dok, дякую за потуги! Особливо "потішив" перевальчик біля Рахова  wacko.gif  Згадалося, як у 2013р. я розігнався виїхати на Тростян  velo.gif  facepalm.png

Мені тут Миколай вночі ідею підкинув smile.gif , от я її о 3-й годині ночі і прикинув. До 10000м набору на 600км наразі бракує 19м! Це реальні, не глухі чи невідомі дороги. Тягну "на соплях", але розумію, що треба ще трохи для запасу, хто-зна, яка похибка на gpsies...
Ввечері спробую ще один прийом і тоді викладу wink.gif

100000? Та побійтеся Бога!  laugh.gif

Рей тут не важливий кілометраж. Може бути і 610 і 620 км , аби було +10к набору.

Це повідомлення відредагував Dok62 - 19 Грудня 2015, 18:06
Email Poster
magnus
Дата 19 Грудня 2015, 18:14
Quote Post

Зацікавлений
**

The length is 600 km (it can be a little longer, but should not exceed 619 km).
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll