Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (8) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 400km 2015.07.4-5 "АСР" ВІДГУКИ, "Світанок на перевалі"
LeDI
04 2015, 21:13
Quote Post

Постійний учасник

:
: 279

ПРОТОКОЛ

Вітаю всіх учасників, організаторів та волонтерів!
Ми зробили це!!

Справжні емоції, щирі посмішки... Фотографувати таке - одне задоволення!

FOTO
- Фото марафону 400km 2015 (Діана, 710)
- 400 km acp 2015 Lviv (SapfIra, 38)
- "Світанок на перевалі" або бревет 400км......Вова Ханас
- 2015 ACP 400 km (Alex Yaroff)
- Світанок на перевалі (2015.07.4-5 ACP 400km)(Nick Kukoreko)
- КП2 Ivan Shulak 142

user posted image

Звіти:
- Irochkaily (Vushenka)
- Ksiondz
- Sapfira
- Volodymyr Semko

Термоси для організації гарячих напоїв на перевалі були надані партнером велоклубу - клубом Split
Email Poster
LeDI
04 2015, 23:07
Quote Post

Постійний учасник

:

Ось, що мотивувало Ромку приїхати одним з перших! biggrin.gif

user posted image

LeDI - 05 2015, 11:15
Email Poster
LeDI
04 2015, 23:11
Quote Post

Постійний учасник

:

Зебестове КП-2 kiss2.gif

user posted image

LeDI - 05 2015, 11:16
Email Poster
DizzyBlack
05 2015, 7:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 103

Десь на годину запізнювались на закриття КП2, вирішили, що здоров'я не хватить вкручувати ті останні кілометри до Львова, зійшли в Турці. Гарний маршрут (крім мінних полів Турки). Часу би побільше smile.gif

Спасибі за організацію. Єдине, троха дезиінформували про поїзд з Турки, походу там останній відправився ще в 18-00. Сіли на електричку в 3-ій ночі.
Email Poster
sergman
05 2015, 9:32
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

QUOTE (DizzyBlack @ нині, у 08:45)
Часу би побільше smile.gif

Да ну брось! Там времени дается валом. Просто пошло оно как-то тяжко... Я на КП2 тоже еле приперся...
Email Poster
pakolv
05 2015, 10:15
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

супер організація, супер волонтери. чудова погода. дякую.

як можна забрати речі?
LeDI
05 2015, 10:25
Quote Post

Постійний учасник

:

QUOTE (pakolv @ нині, у 11:15)
як можна забрати речі?

То ти так і не приїхав на фініш?? Але ти є, Паша ))
Email Poster
Ksiondz
05 2015, 10:33
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

Було класно. А в мене Діанині фото не відкриваються. каже, що нема доступу
pakolv
05 2015, 10:36
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

QUOTE (LeDI @ нині, у 11:25)
То ти так і не приїхав на фініш?? Але ти є, Паша ))

я є Паша, то - факт.

машина ся вломила, 3-и ровера ся вломилиfacepalm.png , на таксі було влом їхати huh.gif

відроб'ю на городі rolleyes.gif
Dok62
05 2015, 10:36
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 11:33)
Було класно. А в мене Діанині фото не відкриваються. каже, що нема доступу

Аналогічно. smile.gif
Email Poster
LeDI
05 2015, 10:57
Quote Post

Постійний учасник

:

QUOTE (Dok62 @ нині, у 11:36)
Аналогічно. smile.gif

Вже все поправила oops.gif
Email Poster
Dok62
05 2015, 11:53
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

На цьому бреветі у мене було декілька завдань.По перше - дооїхати дофінішу, бо на "Світанку" ніколи не знаєш доїдеш ти чи ні... По друге - доїхати в межах однієї доби ( до 24-00) По третє - "довезти" до фінішу товариша. По четверте - зустріти, нарешті, світанок на перевалі prankster2.gif Три завдання я виконав, одне не зміг. facepalm.png
Бревет для мене розділився на три частини.
Частина перша. Бадьорий ранок.
Стартували о 3-23! Дружньо, без натягів, потянулися назустріч перевалам. Поступово, групками по 2-3 чоловіка, почали вириватися вперед і зникати у темряві. Лапка, Сегар, Петакі, Рей, Шамахін, Іван і ще близько 2х десятків марафонців. Я на то не зважав, їхав своїм темпом, хоча відчував, що можу і додати. Першого перевалу навіть не помімив prankster2.gif На другому- надзвичайно здивувала і потішила імпровізована кав'ярня, розгорнута волонтерами - Респектіще! Довжелезний спуск в Сойми, прохолодне повітря холодить і бадьорить - Краса!
Сфррмували группето- я Андрій Лобанчук і напів жалізна людина -Скайлер smile.gif На рекреаційному Джерелі перед Ізками нас догнала "матрасна" група у складі АВ, Чебурека, Діми7, Андрія Кравця. На Гукливий заїхали вроссип. Спуск у Воловець показав, що потрібно знімати утеплення, що я і зробив біля підніжжя Менчіла. Десь на середині підйома нашу групу хвацько їбійшла парочка Сябрів, міг зачепитися за них, але не став. До речі, з цими хлопцями я ще не раз буду пересікатися на дистанції, аж до другого КП. У Нижніх Воротах була моя остання спроба сворити життєспроможну групу. на жаль невдала, мій темп хлопці не тримали... Обійшовши на початку Оленьово Кравця я ропочав свій сольний заїзд. На перше КП (Турьї Ремети) заїхав бадьорим і сповненим сил, за 8год. Думалось що і далі так буде -АГА. Одягнув свіжий комплект форми і вдорогу.
Частина друга. Пекельний Ужок
Вже на перших метрах відчув, що погода змінилася, павітря стало розжареним і вітерець більше не холодив. Виративоди зросли в рази. Однією флягоя я поливав себе, з другої пив. Зупинявся біля кожного джерела і струмка і поповнював запаси, які швидко танули. Части просто відпочивав у затінку. На якомусь з витків дороги обійшов Сябрів, що освіжались в річці. Згодом вони обігнали мене, коли я освіжався біля чергового джерела. До благодатного джерела під Ужком під'їхав укатаний до нє магу. Там застав Стефка, який виглядав не краще. 20 ти хвилинний релакс і споживання цілющої водички дало змогу без напряга заїхати на Ужок. Далі 20 км NO comments shok.gif Постійні думки про схід, розмови з Гарміном, добре що він мовчки слухає і не сперечається... biggrin.gif Загалом витратив близько 20!!! фляг води. На КП2 заїхав за 6,5 годин, хоча планував за 5. Застав тут Серу, Юрка з Вінниці(достойний марафонець), Стефка, Сябрів, юнака в босоніжках на топталках і "укатаного" Івана, над яким чаклувала дружина. smile.gif Всі вони вже відїзджали, залишався лише Іван.
Частина третя. В погоні за часом.
Знову рушаю в дорогу сам з примарною надією вкластися в запланований час. З кожним кілометром ця надія тане, але з спаданням спеки зростає моя активність. в Самборі доганяю юнака в босоніжках, який вже "наївся", пропоную їхати разом - нє. Десь в цьому ж районі обхожу Стефка, коли він зайшов на заправку випити кави mosking.gif Сутеніє, на 351 км не витримує Гармін, але не ДОК. Рудківські горби забирають останні сили. Скільки їх там? 10? Мені здалося 100! Нарешті поворот на Городок і... що це? Попереду блимає ліхтарик. Це Сера! friends.gif Знову з'являється можливість доїхати до опівночі. Сергій дає довгі потужні зміни, я короткі, але не менш ефективні і так, спільними зусиллями, нам вдалося. Заїхали о 23-53 здається. Емоції переповнюють серце і душу. Це вже вп'яте я проїхав цей бревет, девіз якого - "Проїхав значить переміг", має особливий зміст і всі хто це зробив знають!

Dok62 - 05 2015, 13:19
Email Poster
ShBr2k
05 2015, 12:54
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Отличная слаженная работа команды волонтеров. Замечательные фотки. Спасибо Богдану за 110!! км колеса. Мороженое - наше фсё. ))
dz1ma
05 2015, 13:22
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 145

глянул фото - как-будто сам проехал smile.gif
Email Poster
zippo
05 2015, 14:01
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 34

Це було варто спробувати, на жаль не здюжав. rolleyes.gif
Кому тре дати сто грам і пончик за те, щоб забрати свої пожитки з КП1 та КП2?
P.S. Красивішого маршруту для покатушок я ще не бачив
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (8) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll