РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2015 Львівська Двохсотка ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
A.V
Дата 17 Травня 2015, 23:12
Quote Post

триммер стакселя

Users Website
Petiok
Дата 16 Травня 2015, 13:00
Quote Post

Постійний учасник

цього року Двохсотку просачкував tease.gif , зато трохи пофоткав
фото зі старту

Це повідомлення відредагував Petiok - 16 Травня 2015, 20:21
Email Poster
radechiv
Дата 16 Травня 2015, 18:08
Quote Post

Постійний учасник

Побачив, що в 10 годин не вкладаюсь ніяк, і відповідно не встигаю на потяг додому - зійшов з маршруту в Кам'янці-Бузькій.
А загалом враження позитивні. Хороша погода, багато горбків, чудові пейзажі, більш-менш непогана дорога. Дякую організаторам, волонтерам та учасникам, які завжди раді були запропонувати допомогу.
Спробую наступного року.

Це повідомлення відредагував radechiv - 16 Травня 2015, 18:15
Dok62
Дата 16 Травня 2015, 20:47
Quote Post

Старий волоцюга

Вєрной дорогой ідьотє товаріщі! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

user posted image
Email Poster
nao
Дата 16 Травня 2015, 21:12
Quote Post

Зацікавлений
**

Ось відбулась довгоочікувана Львівська двохсота.
Ну що сказати хороший накат + гарна компанія і все майже вийшло як я планував.
Перш за все приїхав на 10 хв швидше ніж минулого року цю дистанцію.
При тому, що впав в Зіболках та їхав без води майже 40 км.
Ну і по-друге це New personal best for one hour - 34.85 km .
За це можна дякувати крутій компанії на старті.
Дякую всім хто був причетний до організації цієї події smile.gif

Це повідомлення відредагував nao - 16 Травня 2015, 21:12
Email PosterUsers Website
dejavu
Дата 16 Травня 2015, 22:17
Quote Post

Початківець
*

Написав і я невеличкий tongue.gif звітик:
Львівська двохсотка 2015. 140 км самотності.
Email Poster
E-one
Дата 17 Травня 2015, 7:50
Quote Post

троль ще той

Док і стакан

user posted image

Більше тут: https://picasaweb.google.com/11114832169572...6/200Sotka_2015

Це повідомлення відредагував E-one - 17 Травня 2015, 7:51
Email Poster
Dok62
Дата 17 Травня 2015, 8:41
Quote Post

Старий волоцюга

ЕКВІЛІБРИСТИКА!!!

user posted image
user posted image
user posted image
Email Poster
MShaman
Дата 17 Травня 2015, 11:30
Quote Post

Доктор

QUOTE (E-one @ нині, у 05:50)
Більше тут: https://picasaweb.google.com/11114832169572...6/200Sotka_2015

А що це за ремонт велосипеда в сільській майстерні? biggrin.gif
Email Poster
Ioan85
Дата 17 Травня 2015, 12:08
Quote Post

Постійний учасник

Спасибі організаторам та всім хто долучився до змагань. Чудова організація!!! Фото з бревету
poohitan
Дата 17 Травня 2015, 13:58
Quote Post

Постійний учасник

їхав вперше, дуже сподобалось, дякую організаторам, волонтерам, мотодопомозі, татуйованому чуваку на FRM (Скайлер, здається) за наcос, і ще одному чуваку перед Брюховичами, теж за насос smile.gif

не сподобалось тільки КП2, дуже довго довелось чекати на їжу, хвилин 25.

Це повідомлення відредагував poohitan - 17 Травня 2015, 13:59
Email PosterUsers Website
Vushenka
Дата 17 Травня 2015, 16:40
Quote Post

Перша Львівська 200-ка
Цілий рік мріяла проїхати Львівську двохсотку, хотілося її нарешті проїхати, і проїхати максимально добре, планувалось за 9 годин. І ось нарешті, у суботу, поїхала здійснювати мрію. Почалось з того, що не виспалась,і в 2 ночі з мученицьким виразом лиця пішли з братом на поїзд. Там на пероні зустріли ще наших, погрузились в поїзд з надією поспати ще, але не спалось whistling.png У Львові вигрузились, і в складі Славіка, Христі, Саші, Івана, Романа Бойчука, Міші, Андрія Трека, брата і мене покрутили на старт. Їхалось так собі, перший підйом на Стрийську по бруківці - і бажання їхати 200-ку відпало biggrin.gif
Погодка була непогана. На старті стандартна суєта, почались махінації з провізією, що, куди, в якій кількості порозкладати.

Традиційна промова пана Дока, і всі поскладались в колону. Ось і старт - всі чемно їхали колоною, поки не виїхали з міста. А потім, непомітно почали розтягатись. Дивлюсь, щось їдемо дуже близько з кінця, непорядок, гукаю Романа, і кажу "давай будемо крутити", переглянулись та й дали газу, починаючи наздоганяти учасників. І тоді відчулось що почався марафон. Андрій з Іваном по замовчуванню мали матрасити, а так як їхній матрас, це напевно мої 30 км/год, ну і вони, ще Саша, ми поїхали разом, але на якомусь з підйомів Іван з Сашою пропали, і Андрій залишився їх чекати, ну а ми з Романом покрутили вперед назустріч невідомості ohmy.gif . По трошки добирали людей і десь здалеко, на горбі засвітилась групка, планували догнати їх,групу не догнали, але доганяли тільки окремих учасників, які мабуть не витримали темпу тієї групи. Так і їхали двоє, Роман спереді, а я на колесі. Дуже сподобалась дорога спочатку, постійні підйоми та спуски, красиві поля, а от архітектурні споруди майже всі прохлопали, так що треба буде ще раз поїхати, і роздивитись усе навколо, бо місця насправді цікаві та історичні.
Гарним темпом крутили, постійно когось добирали і залишали позаду, і тут, на 70-му км, по-дурості притираюсь до Романового колеса, і на рівній дорозі на швидкості 32 км/год лечу на асфальт,як мішок з чимось, і ще по асфальту проїхалась - тільки не це, як так dash1.gif. Спочатку думала що приїхала, ще хвилинка лежання, і я поняла, що ніби не поламала себе. Роман зняв з мене велосипед, кров хоть тече, правий бік потертий, але їхати можна, адреналін в голову б'э. smile.gif В цей момент боялась почути від Романа,що дальше ми не поїдем, щоб не ризикувати здоровям і т.д., але він мене підтримав, сказав що то все дурниці, і я поняла, що як б не було, я до фінішу докручу) По дорозі наздогнали Богдана на жовтому сінглспіді, виходило дуже смішно, бо тільки ми його добирали, падали на колесо, він зразу давав газу, і втриматись було важко, тільки він відірветься, скидає трохи темп, ми доберем, і знову те саме, весело було)). На 100-му кілометрі засікла свій новий рекорд 3:40 :yahoo: Десь там ж зустріли Alex4alex на шосері, стало веселіше, Алекс розказував всякі цікаві речі, ми грали вікторини, він нам показував архітектурні памятки, так було до самого фінішу))) Уже четверо добрались до КП 1. Переправа для мене була страшна, я ледве перейшла, в мене була паніка.

cwy.png. На КП поїли, мене трохи "підлатали", і уже нашою компанією, ще зустрівши Мішу Савчука поїхали далі. Наступний пункт призначення КП2, і дорога туди була важка
А ось і славнозвсіні Зіболки biggrin.gif Мух майже не було, пісок ще був півбідовий)

А після лісу, постійна боротьба з вітром, їхалось важко навіть на колесі, кілька кілометрів до Жовкви, Роман вийшов на зміну, і роздав 26-27км/год проти вітру, я думала попросити скинути, але це вийшло як ніби міні-тренування, ледь втрималась). Жовква мене вразила своєю красотою, та памятками, гарне містечко, варто туди приїхати ще! На КП-2 нас зустрів Док, і одразу взявся доліковувати мої рани, мої протести на сприймались, і прийшлось терпіти примочки, але дуже вдячна! Поїли, попили і гайда до фінішу. Вже такої дурі як на початку не було, тому рівним темпом в складі 6 чоловік, так як приєдналось ще 2 шосери поїхали. Ще кілька підйомів, і ось вони - фінішні кілометри Львівської сотні, ось наш улюблений 10-% підйом)) biggrin.gif Ще трошки, і нарешті фініш. Нас гарно зустріли, пан Док та Богдана скерували нас що куда, бо я щось погано сображала). Поїли, посміялись, погрілись на сонечку, дочекались усіх і поїхали на вокзал. Ще хочу згадати Вітю з Рівного та його дочку, яка ніколи не їхавши більше 50 км в день, наважилась на цю 200-ку, проїхала, і виглядала якби проїхала 30 км)) Молодець!
Все пройшло класно, задоволена результатом: 9 з хвостиком годин, в нас була класна компанія цілу дорогу.
Окрема подяка Роману Бойчуку, який був моїм напарником цілу дорогу, віз мене на колесі, психологічно легко їхати таку дистанцію маючи таку компанію, а фізмчно тим більше.
Славік, Вова, Андрій молодці, часто згадувала в дорозі, і думала цікаво як ваші роздачі))) Міша з Бурштина теж молодець, класний результат показав, і Христя теж переборола себе, і навіть забулкавши і проїхавши лишніх 7 км, проїхала добре. Та і всі хто доїхав - молодці.
Все вдалось, тепер виздоровіти, відпочити, і багато багато кататись biggrin.gif До зустрічі, надіюсь на 300-ці, якщо наважусь!))

Це повідомлення відредагував Irochkaily - 17 Травня 2015, 16:41
Email Poster
PitBull
Дата 17 Травня 2015, 19:45
Quote Post

Такую дистанцию ехал впервые. Спасибо большое организаторам и волонтерам - все супер ! Левое колено ныло еще после "сотки", а тут и правое дало себя знать.
Но огромное спасибо "AlkoTeam" biggrin.gif , которым "упал на хвост", так с ними и Зиболки проехал, и КП 2, и до Брюховичей добрался. Мужики, звыняйте, шо в Брюхах рванул к финишу... В голове крутилась только одна мысль о том, что "пятой точке" и коленкам можно будет дать передохнуть smile.gif
Долго колебался - ехать или не ехать. Первая попытка показала явные минусы, понабирал в рюкзак всякого лишнего барахла, только камера запасная пригодилась в дороге... и то не мне - отдал парню по дороге. Из чего сделал выводы и буду стараться их учесть. Уверен точно в одном - в следующем году постараюсь поехать обязательно !
Email Poster
fiva13
  Дата 17 Травня 2015, 20:42
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (PitBull @ нині, у 17:45)
Такую дистанцию ехал впервые. ...
...Левое колено ныло еще после "сотки", а тут и правое дало себя знать...

Так-же, как и Львовскую сотку 2015, эту дистанцию ехал впервые. Но главное не это. В прошлом году после небольшой травмы колена (упал с велосипеда), при небольших нагрузках (20-40 км), иногда ныло колено и я начал использовать такую повязку http://www.amazon.com/gp/product/B0055QNLR...0?ie=UTF8&psc=1.
А после Сотки набрёл на эту статью "Бреветы и необратимые проблемы с суставами" http://dneprovelotravel.narod.ru/bike_and_...iles/Koleni.htm
И перед 200-кой успел приобрести рукава и, самое главное, чулки для велосипедистов.
В результате, на финише колено/и не болели.
Считаю, что для вело-любителей данная статья весьма актуальна.

Присоединяюсь к благодарностям за хорошую организацию и отдельное спасибо за отличные фотографии smile.gif!

Це повідомлення відредагував fiva13 - 17 Травня 2015, 20:51
Email Poster
A.V
Дата 17 Травня 2015, 21:09
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (fiva13 @ нині, у 21:42)
А после Сотки набрёл на эту статью "Бреветы и необратимые проблемы с суставами" http://dneprovelotravel.narod.ru/bike_and_...iles/Koleni.htm
Считаю, что для вело-любителей данная статья весьма актуальна.

эта страшилка периодически всплывает.
надоело реагировать.

последний раз:
автор странный чудак способный сломать собственный член. потому что сдуру.
во Львове и организация логистики и календарь сезонов подогнаны так, чтобы минимизировать потенциальные проблемы с суставами.
участники не подозревают, но это именно так.
снаружи все просто, внутри гораздо сложнее.

все слабые коленями/мозгом отсеиваются уже на стадии 100 / 200.
Users Website
fiva13
Дата 17 Травня 2015, 21:27
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (A.V @ нині, у 19:09)
"...все слабые коленями/мозгом отсеиваются уже на стадии 100 / 200..."

Полагаю, незачем оскорблять людей, которым, как минимум, хватило мозгов оплатить своё участие в мероприятии.
Например, моему напарнику по Львовской сотке (окончившему ВУЗ с отличием), было невдомёк значение термина "каденс" и, тем более, его назначение.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll