Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (12) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 400km 2014.06.21-22 "АСР" Відгуки, Проїхав - значить переміг!
Dok62
22 2014, 9:18
Quote Post

Старий волоцюга

:
: 3100

Email Poster
Voron026
22 2014, 9:45
Quote Post

Постійний учасник

: Жовква
: 494

Де можна передачки забрати?
Email PosterUsers Website
Uri2
22 2014, 11:00
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Певно усi ще сплять)
Petake
22 2014, 11:14
Quote Post

Початківець
*

:
: 57

3 години а поїзді , 5 г вдома сну. А я втомлений таяк то ще раз проїхав 400 .
В цілому понравилось.
Але після такого треба виїхати на трасу Київ-Чоп.
Email Poster
Krasow
22 2014, 12:54
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Галицький район
: 400

Супер! Всім хто подолав цю відстань вітання! Всім хто зійшов співчуваю. Волонтерам і організаторам - величезна подяка!

Цього року світанок на перевалі для мене був надзвичайно вдалим і приємним. Загалом їхалось досить легко, за що вдячний хорошій компанії wink.gif
ShBr2k
22 2014, 12:58
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Судя по всему, бревет "удался", если не для всех, то для многих... facepalm.png

ShBr2k - 22 2014, 15:22
Sviatiko
22 2014, 13:44
Quote Post

Початківець
*

: Стрий-Львів
: 42

Кілька днів перед марафоном простудив ліве коліно, не знав шо робити і як бути. Однак АВ переконав таки їхати)
В Долині на старті холодненько, температура 7-8 градусів, не більше. Урочиста промова Дока і вперед. Одразу зрозумів, шо маю заслабеньке світло. Тримався в основній групі,старався їхати акуратно і навантаження давати більше на праву ногу, аніж на ліву. Лиш добре розігрілись, аж тут і 1-й перевал - Вишківський. Дався тяжко, передач на шосері не вистачало, прийшлося активно вкручувати лівою ногою, на рівні з правою.
На спуску зустрів Андрія з Франківська, з яким їхали 300-ку в команді ТДТ. Їдем разом.
Після Торунського перевалу спускаємося швидко, переднє колесо потрапляє на пісочок з камінчиками і чую, що вже паду, однак чудом колесо хапає асфальт і я залишаюсь живим. - Повезло! Там до нас приєднався ше 1 шосер, Роман звати. Їдем троє.
До Соймів їхали швидко, навіть дуже. Холод правда собачий. Потім рівна дорога, на якій змінами доїхали у Воловець і до перевалу Менчіл. На перевалі санітарна зупинка і зйомка зайвого одягу. Там нас добирають Рома Шамахін з Павлом, ми їдемо за ними і тримаємось разом.
Після перевалу Менчіл коліно очевидно прокинулось, бо почало нити і боліти. Ми вже їдемо Верхньою Грабівницею - бачим Сегар клеїть камеру. Печалька.
5-й перевал Уклин пішов важкувато, крутив майже правою ногою. А на спуску ще 1 біда - ламається передня перекидка і на більшу зірочку не перекидає-супер!повен фарш. Була думка їхати прямо у Сваляву і на вокзал, та якось крутилось і вирішую доїхати до КП1.
Тяжко-важко, а з Ромою Шамахіним вже як відстаючі доплили до КП1.
Підкріпившсиь і трошки відпочивши вирішую їхати далі (намастив коліно маззю, взяв щільніші утеплювачі).
Після Перечина дорога постійно йде вверх - усі 70 км аж до Сянок.
Ледве їду 20 км/год. У Жорнаві доганяю Віталіка Красова. Балакаємо з ним про все на світі і помало їдем. В Ужку попили водички біля джерела, потім штурмуєм підйом - для мене мабуть найтяжчий у житті. Просто виповзаю на нього, ліва нога - вимкнена. Після перевалу Віталік їде вперед, а я сідаю на лавочку посеред поля і милуюсь неймовірними краєвидами полонин на фоні розбомбленої дороги. В голові рояться думки про безжальний розстріл чиновників з пізнішим закатуванням їхніх тіл у ці ями. Охх як їх багато тут цих ям, на всіх підерасів вистачить...
Табличка 145 кілометрів не викликає радості.
Відійшовши хвилин з 10 таки їду, думаю хоча б до 2 КП може дотягну. Рельєф там звісно чекав ще той...А дороги - слів немає.
На КП2 зустрів АВ, Рому Шамахіна, інших рандонерів.
Окреме дякую за їжу - кормлять суперово, а юшечка яка - умм)смакота
Їду далі - помало скотився у Старий Самбір. Сил практично вже немає. Починаю філософствувати про суть життя і сьогоднішньої поїздки, у Старому Самборі, побачивши перехожого хочеться сказати йому, що мер його міста - просто чмо, якого треба вбити, або зрештою змусити проїхати 400 км марафон) Чудом стримую себе і їду далі. Перед в'їздом у Самбір розумію, що таких чмошників багато. Їду посередині напрямку руху, а з боків об'їжджають машини здіймаючи хмари куряви в якій не видно куди їхати. Жесть повна. Такого навіть у славнозвісному Болехові не було.
На виїзді з Самбора зустрів АВ з Олексієм. Зачепився за ними, сціпив зуби і тримаюсь як можу. Коліно починає посилати мене нах...
За Самбором рельєфчик ше той - горби, і то один за одним. Ліва нога вже волає. Мозок починає працювати перебоями. Кожну секунду думаю про поворот на Городок,якого все нема і нема. Повен аут.
Нарешті славнозвісний поворот. Стараюсь думати про Сотку, щоб відволіктись від нестерпного болю. Потім настає чудо - виходить сонце з-за хмар і плавно котиться до заходу, підсвічуючи нам дорогу. Унікальна краса. Нас обганяє машина з 1 КП і фоткає)за ті кілька хвилин краси якраз доїжджаємо до повороту на суперчудовокласну дорогу і вже перестає трясти ровер, коліно менше болить. АВ з Олексієм рвуть, швидкість 30-32 км, місцями 35. Передня перекидка не працює, передач не вистачає, їду з максимальним перекосом 1-10. Що ж робити.
Останні 5-7 кілометрів невиносимий біль. добре, що до фінішу вже недалеко. Світлофор, спуск і нарешті ФІНІШШШ!!Ура муки закінчились, емоції переповнюють. Таки вдалося, таки дотягнув, таки 400). На фініші вітання від зустрічаючих, смачний перекус і відпочинок.
Дякую волонтерам (і волонтеркам wink.gif ) на обох КП за підтримку і чітку роботу, Андрію з Франківська, що ділився всім чим мав, з яким разом їхали від Вишкова майже до КП1, Красову Віталіку за компанію і підтримку, АВ і Олексію з якими їхав останні 70км і які тягнули на колесі. Дякую хлопці!

Sviatiko - 22 2014, 13:48
Email Poster
Dok62
22 2014, 13:53
Quote Post

Старий волоцюга

:
: 3100

Проїхав- значить переміг! Точніше не скажеш. Скільки років катаю нашу 400ку і кожного року вона різна, підносить сюрпризи і несподіванки. prankster2.gif
От і цього разу очікування непростої погоди підтвердились лише частково. Та про все хронологічно.
На Стрійській, як завжди, гамірно та весело, всі в очікуванні надзвичайної пригоди...
Приємно було бачити всіх "зубрів" і новачки порадували... Особливо зрадів побачивши Сапфіру, вона і ці було видно, подумки "їхала" з нами. Принагідно поскаржилась мені, ровер їй не віддає Шаман(Піілюлькін)
На диво оперативно погрузились, вчасно виїхали, вчасно приїхали, вчасно стартували... biggrin.gif
Стартую неспішно... Група лосів розчиняється у нічній пітьмі, ще кілька хвилин ми бачимо відблиск їх ліхтарів і... всьо. Нашу велику групу очолюють Ворон і Луга. Йду другим, третім колесом, бачу, Ворону важко, думаю- навіщо так маслати??? Хтось періодично відїзджає вперед, але група майже завжди. наздоганяє і поглинає втікача.
28км починаються гори і майже відразу все міняється. Пелетон розпадається. Кожеен дряпається на перевал САМ. Дряпаюсь і я Вже майже біля вершина обхожу хлопаку на біло-синьому МТБ і самкою на багажнику(пізніше виявилось, що це був Шуня ), здається він крутить з останніх сил, а попереду ще 7,8,9... перевалів! НЕ доїде! Доїхав!
ВСЕ групи немає. Спускаюсь з Вишкова. Внизу перша жертва 400ки(накрилась перекидка)
На середині Торуня мене наздоганяє Доцент і Кеп. Їдемо разом. Спуск- це щось! Десь посеред спуску повз пролітає Шуня!? Біля Сойм збираємось в групу Я, Доцент, Кеп, Данилко105, Шуня. Заправляємось мінералкою біля джерела - смачно! В Подобовці наганяємо Серу, мабуть знову лякав кущі.
biggrin.gif biggrin.gif
Всі Перевали від першого старту до КП1 зливаються в один великий підйом і Сссспуууск!
В якийсь момент нас нагнав АВ і зразу вніс порядок в наші анархічні ряди mosking.gif
Дуже порадувало КП1. Все чітко, швидко і весело. Відчувалась рука Мс і Діани rolleyes.gif
Взагалі перші 172км проїхалось надзвичайно легко, на одному диханні за здається 7год. Відразу подумалось, що і далі так буде, щассс!
Група збереглась і в тому ж складі покинула КП. Ось нін поворот В Перечині і... зустрічний вітерець, не їдеться. буквально впираєшся в стінку. АВ. виходячи на зміну, НАМАГАЄТЬСЯ встряхнути групу-марно. НЕ ЇДЕТЬСЯ. Нарешті нас наганяють двоє на карбоні і піднімають темп. Ми приймаємо, я навіть вихожу на зміну, але через кілька КМ розумію- НІ- темп не мій!
Залишаємось я, Доцент, Шуня, Кеп, Данилко105. НЕ їдеться. Залишаємось удвох з Доцентом і розуміємо , без пива амба!!! У В. Березному знаходимо генделик і насолодджуємось прохолодним напієм... Нам добре видно дорогу - за нами НІКОГО!? Нарешті хтось їде окликаємо-це Шуня. Завертаємо на пиво. До Ужка дорога і час перетворились для нас в гумовий джгут. Нарешті чудодійне джерело. Релакс. smoke.gif На Ужок виповзаємо утрьох- я Доцент і Шуня!? Ужоцький кошмар долаємо з тупою впертістю. КП2- Сербус Дарк. Від пива відмовляємось smile.gif На КП застаємо Рому Шамахіна??? Укатався? Де там! За Стрілками Рома додав і умчался в даль. Їдемо вголос матюкаючи мерів сС.Самбора і Самбора. Горбачки за Самбором остаточно укатали Шуню і він відстав... Ненадовго, впертий хлопака-поважаю! Кожен наступний горбачок перетворювався в горбЮ а наступний в Горбище. Вечоріє на повороті в Городок вмикаємо світло. Виїзджаємо на трасу , стаю вперед і вкручую останні 20км. Хлопці тримаються. Фініш!!! Позитивний Мирослав(він організував таксі для втомленого рандоннера. Дякую!),Леонід, Challenge, нашкодивший Ксьондз(прощаю, сам знаєш за що oops.gif )Хочеться всіх обійняти. 400ка вдалась на відмінно! До зустрічі на 600км! bb.gif
Email Poster
Ing
22 2014, 15:39
Quote Post

:
: 6

С каждым годом всё лучше - отличный марафон, замечательная организация, КП выше всяких похвал.
Email Poster
ShBr2k
22 2014, 16:01
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

QUOTE (Dok62 @ нині, у 13:53)
...хлопаку на біло-синьому МТБ і самкою на багажнику(пізніше виявилось, що це був Шуня )...

Кто о чем, а у Дока на уме женщины... mosking.gif
Sviatiko
22 2014, 16:13
Quote Post

Початківець
*

: Стрий-Львів
: 42

аххах)))))сила rofl.gif rofl.gif
Email Poster
Oleg132
22 2014, 16:46
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

Мені цікаво, скільки часу долали 400 км?
alex4alex
22 2014, 17:05
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 17:46)
Мені цікаво, скільки часу долали 400 км?

Хто саме із 51 учасника? smile.gif
Users Website
Oleg132
22 2014, 17:23
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (alex4alex @ нині, у 17:05)
Хто саме із 51 учасника? smile.gif

Будь-хто, нехай напише свій результат
sergman
22 2014, 17:32
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

подожди протокола, там будут все результаты
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (12) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll