РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (12) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Перша Сотка 2014, ВІДГУКИ
A.V
Дата 07 Травня 2014, 16:10
Quote Post

триммер стакселя

ФІНІШНИЙ ПРОТОКОЛ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ 1

FOTO:
Диана Яворська
VoronSTUDIO
https://picasaweb.google.com/11796864320401...ka?noredirect=1
https://www.dropbox.com/sh/a8mkbljzluy70st/TscTqhR81R
https://www.facebook.com/alex.po.940/media_...e=3&uploaded=22

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=bRpQOA18nzY
http://www.youtube.com/watch?v=LX9hPlHSHDY
http://velomax.com.ua/forum/index.php?show...ndpost&p=183139
http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?u...&objectId=81940

Нагородження
Гірський фініш:
1. 197 Пилипів Тарас 1000грн «Команчеро»
2. 170 Набока Василь 800грн «Команчеро»
3. 168 Лапка Олег 300грн «Команчеро» + 200грн «Action Bike»

Загальний фініш:
1. 197 Пилипів Тарас 2000грн «Мегадрайв»
2. 170 Набока Василь 1500грн «Мегадрайв»
3. 168 Лапка Олег 1000грн «Мегадрайв»
4. 142 Хомин Андрій 500грн «Мегадрайв»

Дівчата:
1. 169 Воинова Татьяна 1000грн «Action Bike»
2. 188 Нестерова Вікторія 800грн «Rossignol»
3. 63 Бандрівська Катя 600грн «Rossignol»

результати лотереї VeloMAX (сертифікати)

18 129 Петришин Тарас 250грн
34 301 Павлусь Ростислав 250грн
52 75 П'ясецький Павло 250грн
78 116 Кошелєв Олександр Gamerix 250грн

Дякуємо:

«Rossignol»: призи на фініш
«МЕГАДРАЙВ»: призи на фініш
«Action Bike»: призи на фініш
«Команчеро»: призи на гірський фініш
«Львівська кондитерська фірма Світоч»: вафлі всім учасникам.
«Цифрова друкарня "Мандрагори"»: швидка поліграфічна підтримка.
«Чайкофскі»: технічна підтримка
«Веломакс»-форум: інформаційна підтримка.
«Галицьке Джерело»: 1500 літрів питної води
«VoronStudio»: технічна підтримка, найкращій волонтер.
«МОТОДОПОМОГА»: мотодопомога smile.gif
«Зорбас»: швидкість та смачність smile.gif
«Redbull»: redbull smile.gif

... а також усім, хто витрачаючи свій час і нерви, долучився до організації "Львівської Сотки 2014"

Ваш Lviv Bicycle Club smile.gif

ДОВІДКОВА 2014

user posted image
Users Website
Krasow
Дата 03 Травня 2014, 17:06
Quote Post

Постійний учасник

Бажаю Ірі найшвидшого одужання і міцного здоровья!
Spiner
Дата 03 Травня 2014, 17:17
Quote Post

it's chemistry, ....

Сотка вийшла розкішна, організаторам "відмінно".
А дівчинці зі струсом мозку - якнайшвидше одужати!
Yosyf
Дата 03 Травня 2014, 18:00
Quote Post

ветеран

Низький уклін організаторам! При такій хріновій дощовій погоді, при таких хріно..., нє, я не знаю, нема епітетів для визначення якості покриття доріг. Хтось каже що воно ху..ві, хтось каже, що їх вобше нема, але при 3 проколах і клеїнні латок під дощем., залишитись задоволенним від СОТКИ - заслуга оранізаторів. Нема поганої погоди, нема поганих доріг - є ХОРОШІ організатори!
Email Poster
Wertomaniak
Дата 03 Травня 2014, 18:06
Quote Post

Человек-руина

Хто виграв? А то сиджу в горах і незнаю хто і що. І як у вас там з погодою?
Email PosterUsers Website
Yosyf
Дата 03 Травня 2014, 18:11
Quote Post

ветеран

Sapfiri швидкого одужання. Там ще один учасник приложився головою об асфальт, влетів в яму закамуфльовану калюжею, але здається обійшлось без струсу мозку, тільки ушкодження на обличчі. Так собі подумав, - проколи в колесах це все таки краще ніж дірки в голові. А шанс їх отримати був, як мінімум два рази, коли в декого з учасників переді мною випадали фляги з водою, ледве встигав їх об"їхати. А наскочити на флягу - то 99,9% падіння і то ще й на спусках і на ямах, саме там і фляги випадають. Для такого покриття типу "шосе", треба фляги закріплювати особливо.
Email Poster
Yosyf
Дата 03 Травня 2014, 18:12
Quote Post

ветеран

Виграв Тарас Пилипів
Email Poster
Yosyf
Дата 03 Травня 2014, 18:23
Quote Post

ветеран

Мої вибачення дівчині, яка влетіла мені під лікоть на спуску в Пустомити на швидкості і я вже думав, що мені п-ц...тому вигукнув триповерховим ))), а потім побачив, що то дівчина, але тим не менше там при падінні можна було серйозно травмуватись, добре, що все добре...Sorry
Email Poster
ЧД_
Дата 03 Травня 2014, 18:52
Quote Post

sprzedawca materacow

Орги Молодцы. Владимирович держит марку. Рад шо побачив тых кого довго не бачив. Ирцю одужуй скорше.

П.С. Може згодом шось напышу. laugh.gif
П.С.С. Иван сакачок. prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 03 Травня 2014, 18:54
_BuR_
Дата 03 Травня 2014, 19:00
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Нова відмазка - проколовся))
Jata
Дата 03 Травня 2014, 19:29
Quote Post

Мої вибачення дівчині, яка влетіла мені під лікоть на спуску в Пустомити на швидкості і я вже думав, що мені п-ц...тому вигукнув триповерховим ))), [QUOTE] Вибачаюсь і вибачаю wink.gif
Email Poster
KolosOK
Дата 03 Травня 2014, 19:48
Quote Post

Зацікавлений
**

.....все було супер. Організаторам відмінно. Все пройшло на високому рівні))
Email Poster
nehalem
Дата 03 Травня 2014, 19:50
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 20:00)
Нова відмазка - проколовся))

А може хватить тролити колег? )))
Нє, я розумію, що Івана підколоти - то є приємно і файна справа, ну але всі ж ми могли бути на його місці... Дороги і погоду всі бачили - таке могло статися з кожним.
Отже.
Поза чергою хочу приєднатися до співчуттів Ірі Сапфірі - ото дійсно дуже погана ситуація. Всі ми сподіваємось, що ніяких ускладнень не сталось і Іра якомога швидше поправиться. Якщо хтось знає, хто там ще постраждав і як в них обох реально зараз справи - прошу написати тут. Наперед дякую!
А тепер подяки організаторам і волонтерам! Як сказав ЧД - АВ тримає планку... Більше того - організація щораз то краще і краще! Погода внесла свої корективи, дороги перманентно ... гммм.. але незважаючи на такі обставини більше 200 учасників, 20% новачків!!!, 15 дівчат і результати основної маси з шести годин (навіть ближче до 5-ти) - це супер! Робота волонтерів за такої погоди заслуговує взагалі окремої згадки і пошани! Таню, АВ2, Банана smile.gif, Алекс, волонтери на КП2, яких я так швидко проскочив, що і не помітив толком хто там ))), ну і звісно АВ - Ви всі молодці! Дякую за Вашу роботу, думаю всі приєднуються... Правда, є питання стосовно якогось там РедБула, але то вже в окремому порядку будемо вирішувати wink.gif
Також відмічу ще кращу роботу працівників ДАІ - подяку вони заслужили 100%! Перекривали дорогу завчасно, навіть для одного учасника, мокли разом з нами, а не ховались в машинах - дякую!
Приєднуюсь до привітань лідерам - Ви самі справжнісінькі мотиватори, люди-приклади, за якими тягнуться і завдяки яким розвиваються! Свої нагороди і пошану Ви як завжди вибороли і заслужили! Молодці!
Також від імені всіх-всіх дозволю собі подякувати хлопцям з Зобрас (так?): ваш харч був такий добрий і такий вчасний - що то просто неоціненно! Чудова робота, прекрасна оперативність, смачнюща кухня - дякую! На наступному заході (мо', 200-ці?) їдьте з основною масою - і каса буде в разів три більша )))) А лосі нехай женуть вперед голодними wink.gif
Ну і ще раз нагадаю свої слова на фініші: всі, хто проїхав Сотку переді мною - ласкаво просимо - і навіть наполегливо чекаємо! - реєстрації і Ваших прізвищ в стартовому протоколі 200-ки! Відмазки не приймаються! wink.gif У всіх є шанс виїхати з 12-ти годин - а це дуже непогано для новачків. Переберіть своїх залізних коней, відпочиньте, уважно прочитайте як треба готуватися до такого заходу, особливу увагу зверніть на режими харчування і вживання води/напоїв і звісно не старайтесь з першого разу приїхати разом з лідерами - і все у вас вийде! Ознайомтесь з відгуками за бревети минулих років, подивіться на медалі і зверніть увагу, що кожен, хто осилить - потрапить в СВІТОВИЙ! рейтинг велосипедистів-любителів, а разом з нашим велоклубом взагалі буле в європейських та світових лідерах! ) Одним словом - до зустрічі через два тижні!
_BuR_
Дата 03 Травня 2014, 20:00
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Та в тому то і справа. що сам проколовся нагло за 27км до фінішу, маючи подвійні покришки накачані на 9атм. і якась зараза найшлась дуже гострою і колючою.
А щойно миючи колеса, знайшов ще один шикарний поріз 1,5 см з якого виперала камера.
Sera
Дата 03 Травня 2014, 20:07
Quote Post

Велофанат

Розкажіть про долю Sapfiri, в якій лікарні, на скільки її поклали? Треба навістити, підняти бойовий дух.

Дякую організаторам за добре організоване міроприємство!
Та дякую учасникам з ким довелося перетнутися на трассі за колесо та компанію!

Вітаю переможців, та всіх дівчат подолавших дистанцію!
Irish
Дата 03 Травня 2014, 20:26
Quote Post

Їхав вперше. Враження від організації позитивні. Оргам велике дякую!
Всіх, хто взяв у часть - вітаю! Було приємно проїхатися на колесі із чудовими людьми і провезти на своєму, кому було потрібно smile.gif
До наступних зустрічей на дорогах.

Бажаю дівчині, що травмувалася якнайшвидшого одужання. Хто знає що і як - напишіть деталі, як її здоров"я зараз?
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (12) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll