РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (18) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Перша Сотка 2013 ВІДГУКИ, Відгуки, враження і пропозиції
A.V
Дата 10 Травня 2013, 9:03
Quote Post

триммер стакселя

ФІНІШНИЙ ПРОТОКОЛ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ
СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ 2

FOTO:
https://plus.google.com/u/0/photos/11204863...273686820637057
http://vk.com/album3244455_173990782
https://picasaweb.google.com/116001515386127082206/Sotka2013
http://vk.com/album31681600_173958518
https://picasaweb.google.com/115639841392129595010/92013

VIDEO:
http://youtu.be/7gRbFznj9gs
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=XOeRoLStmXQ
https://plus.google.com/photos/107814026034...0897?banner=pwa
http://youtu.be/uXVh85o3bVQ

результати лотереї
сертификат 2ХU на 1000 грн - 14 Якімов Микола Львів
сертифікат 2ХU на 1000 грн - 213 Нестерова Вікторія Київ
сертифікат 2ХU на 1000 грн - 202 Молчанов Володимир Рівне

сертифікат на сумму 300грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 218 Гуліков Віталік Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 81 Пащенко Сергій Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 226 Зубенюк Віталій Львів
сертифікат на сумму 200грн. вечеря у мережі закладів холдингу емоцій "!ФЕСТ" - 145 Стецко Роман Львів

Дякуємо:

«МОТОДОПОМОГА»: мотодопомога smile.gif
«Экстрем Стайл»: призи на загальний фініш, організація КП2
«Action Bike»: призи на загальний фініш
«Команчеро»: призи на гірський фініш
«Львівська кондитерська фірма Світоч»: вафлі всім учасникам, чоколядки дівчатам biggrin.gif
«Цифрова друкарня "Мандрагори"»: швидка поліграфічна підтримка.
«Веломакс»-форум: інформаційна підтримка.
«2XU»: сертифікати для лотереї та призи дівчатам.
Набойщіков Володимир Михайлович: як і рік тому, віртуозна їзда по ямах, корисні поради, фіксація фінішу з точністю до сотих секунд.
«Моршинська»: 198 літрів питної води
«NUTREND»: спортивне харчування кожному учаснику
«VoronStudio»: технічна підтримка
Холдинг емоцій «!ФЕСТ»: сертифікати для лотереї
Рябцев Володимир: підтримка на дорозі
... а також усім, хто витрачаючи свій час і нерви, долучився до організації "Соткі2013"

Ваш Lviv Bicycle Club smile.gif

ДОВІДКОВА 2013
Users Website
matvei
Дата 09 Травня 2013, 17:25
Quote Post

Зацікавлений
**

треба рівно рік шоб забути ту дорогу :-) загалом задоволений. подяка організаторам за професійну роботу. салют чуваку на найнері під номером 86 (ніби так), з яким ділив останні три кілометри. всім дякую, всі свобідні.

Це повідомлення відредагував matvei - 09 Травня 2013, 17:28
Terry
Дата 09 Травня 2013, 17:31
Quote Post

Велофанат

Я в шоці від дівчинки в рваних капронах №96 здається. Така тендітна, на такому роверку і так файно їхала. РЕСПЕКТ.
Email Poster
ЧД_
Дата 09 Травня 2013, 17:58
Quote Post

sprzedawca materacow

Ну чё. начну: Умудрился на выходных простыть на будови. Понедельник ваще не вставал. З ранку температура 37,8, домашние сквернословят и не лестно отзываются об умственых способностях ЧД, но ЧД свои планы не меняет. Рад был увидеть столько знакомцев, которых не видел с прошлого сезона на месте регистрации. Старт. С удивлением нахожу цьотку Полинку в центре пелетона. Возникает крамольная мысля просидеть хотябы 36км на колесе, а там пересесть на более медленый паровоз. Сейчас бы я подумал, что точно мозгов нет у ЧД. Проседеть за шоссером на колесе у цвета Львовского КК. Падаю на колесо и сцепив зубы вкручиваю. Жара, температура, расход жидкости удвоился. Опыт даже ЧД не сможет пропить. Сижу чьотко, хоть копеечку между колес вставляй. Начинают бесить бойцы которые не глядя пытаются при обгоне сесть на колесо к Полинке. Режу нагло. Бойцы которых обгоняеш, а они едут посредь трассы, хоть бы из приличия можно было сраку и посунуть правее. Но больше всего добивают вопли из разных косяков, вон ЧД давай за ним, или я сделал все, чтобы ты меня не обогнал. Нашли млять эталон инвалидности. Что думал ЧД в тот момент, ЧД не скажет, он воспитаный кролик. Первое КП, бредовый замысел выполнен. Спонсорский батончик просто не хочется, хочется умереть и уже. Цьотка Полинка умудряется в погоне за Дмитрием пробится. Шайтан побери, любая остановка смерти подобна. В четыре руки меняем камеру. ЧД держится на волевых. Едем дальше. парнишка стреляет насос, Во первых ехать без насос не разумно, во вторых, нужно хотябы научится работать быстро. Оставляем насос едем дальше. Чую смертушка близка передаю свой насос цьотке Полинке, все таки шансы на результат у нее есть, а ЧД абы доехать. В Городке заправляюсь водой, так как ее просто нет. Думал сяду на паравоз, но паравозы все какие не здали. Еду сам. После поворота на Крехив вдобавок еще садятся на колесо двое бойцов. Тут света белого не видиш, причем в прямом смысле этого слова. Решая боротся хитростью. В последний эпический торчок просто войти. Въехать я бы конечно смог. но нужен был отдых и смена нагрузки. Хитрость удалась. Отцепить отцепил и еще четырех навез. На последнем дыхании. ЧД был наверное жалок на Финише, так как Бурчик с сочувствием протянул боклаху с водой. За что ему огромное спасибо. Ну и спасибо цьотке Полинке за давоз в 62км. И мои поздравления победителям. Орги молодцы. шикарная была покатушка. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 09 Травня 2013, 18:01
Ray
Дата 09 Травня 2013, 18:15
Quote Post

Зацікавлений
**

Заводьте тему "Перша Сотка 2013 ВІДГУКИ", теж хочу викласти свій епічний відгук mail1.gif
Email Poster
BlaineMono
Дата 09 Травня 2013, 18:18
Quote Post

Постійний учасник

Організація, звичайно, дуже класна))) Батончики, вафлі, вода, піца, КПs, медальки, ДАІ, швидка, Мотодопомога, все супер. Але, коли виїзджав на тасу до Ів-Франкового, і працівник ДАІ зупинив машини, і показав "можна їхати", це мене так вразило... навіть незнаю чого. laugh.gif Але то аж сил додало)) Класс!)

Кожного року нові приємні сюрпризи))

Дякую smile.gif

Це повідомлення відредагував BlaineMono - 09 Травня 2013, 18:23
Email Poster
nehalem
Дата 09 Травня 2013, 18:20
Quote Post

Зацікавлений
**

Вельми прошу )
Раді будемо побачити відгуки всіх учасників заходу, як досвідчених рандонерів, так і тих, хто долучився до цього заходу вперше

Це повідомлення відредагував nehalem - 09 Травня 2013, 18:21
parmaxp
Дата 09 Травня 2013, 18:49
Quote Post

Постійний учасник

Загалом вражень багато і час провів цікаво) з непередбачуваними подіями.
Сьгодні в мене день виявився невдалим, ще у Львові почав чомусь вимикатись спідометр(келліс), 3 рази за 85 км вирубувався і збивався на 0. На 30 км від Львова пробився.. . Хочу відповісти ЧД, що насос я мав(але він виявився несправним, і недостатньо обжимав ніпель). Також я не просто пробився, а мені тріснув стальний корд. Отже, я поміняв камеру на нову, на місці де стирчав дріт з корду, підклав латку і кусок грубого картону. І, покришка на жаль здохла на 85 км, корд розійшовся і камера вилізла назовні. Дзвоню в велодопомогу, кажуть, або чекай(приїдемо нескоро), а бо пішкарусом...15 км. За 10 км від Брюхович мене всетаки підібрала велодопомога і доставила на фініш, а потім до Львова.
Висновки:
1. Потрібно все ретельно перевіряти перед поїздкою і брати з собою СВОЇ провірені велокомпоненти і забчастини(насос і сліки позичав)
Подяка:
1. Поліні за насос
2. Велодопомозі, яка мене відвезла до Львова(інакше, я би цей відгук завтра написав)
3. Організаторам(було все круто: вода, вафлі, ну і звісно піца)

Це повідомлення відредагував parmaxp - 09 Травня 2013, 19:00
Email Poster
Chef
Дата 09 Травня 2013, 19:15
Quote Post

Початківець
*

Мені теж організація дуже сподобалась - і мотодопомога і міліція і організатори нам допомагали.
Загалом їхав у різних групах, як виявилось треба було ставати ближче до авангарду, бо обігнав чимало людей. І ще передаю привіт двом хлопакам, що з ними проїхав пару десятків кілометрів до гірок за Івано-Франковим(де я трохи здав позиції). Попри погану дорогу все пройшло без ексцесів. Тільки після фінішу помітив що розламались окуляри, але якимось чином ще тримались. Тому, думаю, Сотка вдалась biggrin.gif
Email Poster
Ser Gio
Дата 09 Травня 2013, 19:22
Quote Post

Постійний учасник

Черкну і я пару слів smile.gif Офіційно в сотці я брав участь вперше, хоча минулого року їздив одного разу оглядовий заїзд. Відповідно знову боявся неправильно розрахувати сили і капнути під кінець. Отже як стартанули, почав шукати собі групку яка б їхала 25 середню. В Пустомитах проскочив вже майже закриваючийся шлагабаум, не хотілося повторяти ситуацію з Томом Боненом на Париж-Рубе 2006 laugh.gif Потім найшов все-таки групку і тут перше КП і всі знову перемішалися biggrin.gif Тут мені дали вафлі та гель, чим я був дуже потім задоволений (до цього ніколи не вживав гелі та ізотоніки). Вже збираюсь відчалювати як тут мене кликнув SUPERUNKNOWN
Покотили разом, потім на розковбасі в Кошмарно я його загубив unsure.gif Ладно кручу один і потроху назбирується групка з 4-5 людей, їдемо змінами до Городка. На ямах в Городку знову погубилося трохи народу. З нашої групи лишився я і mak, далі крутимо зміни, але в мене не дуже виходить, бо по рівнині під перехресними вітрами я взагалі не тягну (зовсім інша справа якщо якийсь тягунчик або роздовбана дорога, все-таки накат по львівській бруківці помагає smile.gif ) На черговому КП вирішую на 2 хвильки перепочити і поїсти-попити, відповідно вже до фінішу їду сам. І тут в Розточчі почалося - вверх-вниз ледь їду 20. На останньому торчку було таке бажання злізти, але я ризикував вибитись з ритму, тому з горем пополам на 24-34 викручую наверх і вже накатом скочуюсь в Брюхи на фініш. Все-таки 25 середню я витримав на дистанції і дуже задоволений своїм часом, як для не спортсмена. Дуже вдячний оргам за прийом на фініші, медалька та піцца якраз підняли мій дух smile.gif Також дякую всім хто тягнув мене на колесі, без вас я би так не впорався wink.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 09 Травня 2013, 19:30
Quote Post

sprzedawca materacow

parmaxp Для проверки ровера, було достатньо часу. Теперь опыт маеш. Доречи в ЧДовой сумочке все для лечения практически любой велотехники.

П.С. Владимирович. перениси будьласочко мои мини отчет. laugh.gif
П.С.С. Забув подякуваты мами Алексей Юрьевича, золотая жещина. prankster2.gif
Yurik
Дата 09 Травня 2013, 19:30
Quote Post

Загалом організація сподобалась, був вперше на такій велоподії. Дуже вразило, коли працівник ДАІ зупиняв авто, аби змогли виїхати на трасу перед ІФ. Єдиний мінус, який перекреслив все задоволення від фінішу: відсутність піци, хоча і приїхав не одним з останніх.
Email Poster
steffco
Дата 09 Травня 2013, 19:35
Quote Post

Початківець
*

Мої вітання учасникам....хто?хто перший????
Email Poster
yurikvelo
Дата 09 Травня 2013, 19:40
Quote Post

Зацікавлений
**

Погода супер, маршрут супер, Кошмарне - мрія челябінського циклокросера (в позитивному сенсі. хоча їхати і стрьомно, але відчуття кайфові, іноді непроти змінити трасу Київ-Чоп на "кошмарне" і пострибати як grasshopper, задоволений що не підвела ні залізна техніка ні техніка їзди), попутчики відмінні.
Їхав в кайф і без перетягів, бо за горохову майку і фініш не збирався боротися.
Єдиний стрьомний момент видався в Поріччі, попутчиків попутав біс і вони вирішили мене на тому камінні скинути (я там не гнав, бо дорога реально фігова, не мілкий щебінь, а великі каменюки летять, а Cosmic-ів трохи шкода), а коли почалася траса - хотіли втікти вертушкою. Догнав на трасі відносно швидко, але пульс дойшов до 190...196, а це не бреветний пульс явно.

Ну і велоівент на 250 чол. - то взагалі щось, по мірках України. Лише ради цього вже варто було приїхати.

Окреме захоплення - жіночим колективом, особливо дівчина на Scott, яка першу половину трималася в нашій групі на злих Rocket Ron при середній під 36 км/ч.
ЧД_
Дата 09 Травня 2013, 19:46
Quote Post

sprzedawca materacow

Доречи, забув спытатыся, шо с хлопцем який падав биля кнайпы Вежа? Живый? Бо остане шо я бачив колы оглянувся, вел летел через встречку. laugh.gif
Wertomaniak
Дата 09 Травня 2013, 19:53
Quote Post

Человек-руина

A я якось не сидів на колесі. Всю сотку тарабанив сам. Після КП 1 мене наздогнала Богдана і скрилась через 4 кілометри за горизонтом. Між Комарно і Городком мене нагнав паравоз ЧД. Подивився на спідометр - ребята валять 30 км\год. Потім ЧД я зустрів біля магазина на повороті на Цунів. В Страдчі ковтав пилюку за фурою яка не давала себе обганяти та і як її обганяти коли ти на шосері а дорога вся в ямах. Не буду повторювати слова інших про те як ДАІ зупиняли машини при виїзді на трасу з Страдча. Але саме на цій трасі я відчув що потягнув ногу (відчуття що мяз натянуто і нога ослаблена). Думаю ну все... докатались... Збавляю швидкість до 20 км за годину на трасі. Звернув на ліс і так вже проклегав останніх 20 км на середній 20. за що і втратив час. Перед останнім торчком мене обігнав Елефант з фіксерами. Ну а вже останні 3 км. я вирішив відірватись від інших велосипедистів що почали мене наганяти і зробив вольовий ривок на середній 35. Таким чином ззаду не було вже тих що на колесі сидять. І в гордом одиночестве я доїхав сотню. Потім фото на фініші, помивка мого зачумаженого лиця яке після погоні за фурою було чорне як в кочегара, і поїїздка з Євгенієм на пельмені і пиво. Після того як там відпочили стали жартувати що може то в Едем ще поїхати mosking.gif Але то були жарти і ми поїхали по домах.
А, згадав. По дорозі махав мотоциклістам і вони мені у відповідь yes.gif

П.С. Вже дякував АВ та оргам за організацію марафону на фініші. Також отримав від АВ втик за те що розірвав пелотон перед стартом. Оправдовувався тим що спідометр забув включити laugh.gif Все було круто yes.gif Всім дякую. Як оргам так і учасникам.

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 09 Травня 2013, 19:58
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (18) [1] 2 3 ... Остання » Closed TopicStart new topicStart Poll