Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

: (7) [1] 2 3 ...  » ( ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> 400km 2012.07.14 "АСР" ОТЧЕТЫ / РЕЗУЛЬТАТЫ, "Рассвет на перевале"
A.V
15 2012, 11:28
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
A.V
15 2012, 12:33
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

По горячим следам...

1. Вероятно надо будет делать какую-то классификацию на марафоны от 400км, чтобы отсеять явно не понимающих на что подписались людей.
2. при погрузке в автобус обратил внимание на большое кол-во велосипедов с резиной для грунта.
На подъезде к Ужоку спросил у одного участника зачем на такой едет.
Получил ответ: "Потому что ебанько" smile.gif
3. Всем, кто сошли до Ужока, выражаю глубокие соболезнования. Обряд посвящения не пройден smile.gif
4. Тандем на ровняке - СИЛА ! В подъемах - могила арт-инсталляция...
5. Который уже раз повторяю. На дистанциях от 400км прохождение в стиле тут посидим, тут покушаем, там посмотрим на цветочки, тут чуть покрутим, лучше не практиковать.
6. У водил автобуса в какой-то момент зрачки были раза в 2-3 больше нормального smile.gif
7. если финиш 200 и 300-ки больше похож на смесь пивного фестиваля с карнавалом в Рио, то на 400 все тише и камернее.
Люди подолгу безмолвно сидят глядя в одну точку, плохо реагируют на вопросы. Иногда не прощупывается пульс...
Но у всех на лицах можно прочесть понимание содеянного...
8. Машины на КП, НЕ КАМЕРА ХРАНЕНИЯ !!!. Туда надо класть только необходимое на КП !!!
9. 400 по горам- это тяжело, а 400 по горам и нашим дорогам, еще тяжелее.
10. отсутствие возможности сойти, увеличивает количество финишировавших

Всех сошедших ждем через год.
Всем претендовавшим на звание SR-2012 - Сумы 21/07/2012 400км.
Users Website
MShaman
15 2012, 14:16
Quote Post

Доктор

: Львів
: 672

Фото с КП1 тут
Email Poster
Povitrulya
15 2012, 17:03
Quote Post

: Львів
: 4

Фото с КП2 тут )
Email Poster
Yudo
15 2012, 18:49
Quote Post

:
: 24

моя каляка-маляка http://cchud-a.livejournal.com/65387.html
oxygenh
15 2012, 19:10
Quote Post

Зацікавлений
**

: Владимир, Россия.
: 145

Решиться, зарегиться и выйти на старт такого непростого марафона уже героизм. А проколы могут выбить из колеи кого угодно.
E-one
15 2012, 19:33
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Дивлячись на результати лідерів, я радію, що наступного тижня їду на Боярку і мені не прийшлось з ними їхати. З іншого боку, єслішо, то на Боярці буда інша відмазка – на минулому тижні була ацка 400-ка )) Тому їхав в спокійному темпі зАВ, а щоб просто так не їхати, взяв із собою фотоапарат, щоб були фото не тільки з КП. Далі все по порядку.

Весело погрузились в автобус:

user posted image
і з пєсгями-плясками відправились в Долину.

В Долині було свєжо:

user posted image

А потім дали старт і толпа світлячків рушила в темноту в пошуках пригод на їх зади. І пригоди на заставили себе довго чекати: вже через пару км на жд переїзді роздався масовий пшшш шосейних покришок. Обочина рада вітати і з гордістю приймає на своїй території везунчиків. Взагалі ніч пройшла тихо, зі словами машина, яма, бл*ть. А тим часом світало:

user posted image

Взагалі світанок нас застав раніше, ніж ми доїхали на перевал, тому всі, хто підписався на цю авантюру заради «рассвєта на пєрєвалє», можуть вимагати від організаторів повернення своїх грошей. Ну але як би там не було, а перевал все ж таки настав:

user posted image

Після швидкого спуску з Вишкова і швидкого підйому на Торунь почався стрімкий спуск серпантинами:

user posted image

Перші 70 км пролетіли непомітно, як укол в дупу від вправної медсестри. За Соймами нас назбиралась немала група з 12-ти людей. Багато нових облич, почав запам’ятовувати по одягу хто є хто. Так підкрався підйом на 3-й Воловецький перевал

[ img ]тут мало би бути фото рандонерів на третьому перевалі, але в цей час я їв гель…[ /img ]

Швидко спустились у Воловець. І знову на підйом, на 4-й перевал Менчул:

user posted image

На спуску до траси Київ-Чоп нас обігнав місцевий ненашосері. Я задався ціллю взнати в нього відповідь на питання: в чьом сіла, брат? Він сказав, що їде на роботу. От якби всі з таким запалом рвались до роботи, в нас би вже давно Європа була з нормальними дорогами. А тим часом наближався 5-й перевал Уклин:

user posted image

За цифрою 5 іде цифра 6, якою нумерується Оленьовський перевал:

user posted image

На фото бачимо трьох рандонерів, один з яких до кінця спуску не доїде, склавши колесо в одній з ямок. Потім було КП, де нас швидко, смачно і поживно нагодували напівфабрикатами + бонусом від Сапфіри. Велика подяка волонтерам за пророблену роботу. Після перекусу всі якось так бодрячком рванули. Затєйніком був старший брат КозакаСірка Женя. Молодший брат піддався спокусі і пішов у відрив разом із братом. Я дав собі слово їхати з АВ, а тому відпустили їх, роблячи ставки, хто з втікачів скільки протримається. Починався повільний монотонний підйом:

user posted image

Через деякий час на піт-стопі ми зустрілись і КозакомСірком, який крив матами все навколо, посилаючи подальше ці всі гонки. Я йому порадив поберегти емоції, тому що саме погане ще попереду. В Жорнaві був невеличкий торчок, з якого відкривався непоганий краєвид:

user posted image

Потім ми під’їхали до підйому на Ужок, 7-й перевал. На КПП прикордонників не було, що мене, бездокументного нелегала, не могло не тішити. НА підйомі пересіклись із тандемом з Одеси. Хлопці цікаво їхали, особливо коли передній сидів, а задній стоячи вкручував

user posted image

Тандем vs нетандем + ноги:

user posted image

На верху на КПП зустрів Чебурека, в якого перевіряли документи. Тривожний знак для бездокументного нелегала, але за 70 км підйому на Ужок був час обдумати план дій, тепер настав момент його реалізувати. Підкатую до будки, сьогодні прикордонник дівчина. Це ще краще. Вітаюсь, одразу задаю питання чи багато людей вже проїхало і в скількох хвилинах найближча група. Чуючи відповідь: 15 хв, кажу Чебуреку, що треба доганяти і їду з КПП. Перекинувся декількома словами з Чебуреком, взнав, що він вже давно овоч і причиною такої метаморфози було непереборне бажання подивитись, як Лапка бере перевали. Висока плата за майстер-клас. А далі почався ад в раю: танкодром мальовничими хребтами. Для тих, хто їхав з квадратними очима, тих, хто всю свою концентрацію зосереджував на ямах або тих, хто вже давно був овочем, викладаю фото тих місць:

user posted image

Ще трохи і ми вже сиділи на КП2. За кількасот метрів до КП нас з трави розстріляла дівчина-фотограф, а на КП привітно зустріли Сербус і Богданка. Висловлюю і вам – волонтерам КП2 – свою подяку. Нас знову нагодували. Все було дуже смачно, не знаю, чому АВ так скривився:

user posted image

На цьому мій фоторепортаж закінчується. Всі фото тут. Фотоапарат залишаю на КП. На останній сотні все пройшло швидко і спокійно. Єдине питання, яке виникало: коли вже закінчаться ці горби? І крики «радості», коли було видно, що не скоро. Останні 15-20 км ідеального асфальту не вписувались в загальну картину цього бревету. Але сподіваюсь через декілька років все налагодиться і цей асфальт стане таким же, як і всюди і ацька 400-ка буде в повній мірі радувати любителів гострих відчуттів.

На фінішному КП нас як завжди чекають волонтери і смачний перекус, розмови із фінішувавшими і... особисто для мене і Коно бонус від Хуліганки у вигляді чорничного тортика. Костя, соррі, але ти довго їхав: Марта просила передати тобі половину торту і вітання. Передаю вітання ))

E-one - 15 2012, 19:46
Email Poster
СССР
15 2012, 19:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: Кривий Рiг
: 157

E-one, очень позитивный отчёт,спасибо!!! Как человек,сейчас находящийся в депрессии от того,что не смог поехать, выражаю огромную благодарность за поднятие настроения! Каждый из вас - герой!
Email PosterUsers Website
Skrip
15 2012, 20:21
Quote Post

:
: 22

Клёво поматрасили.
Email Poster
Dok62
15 2012, 20:31
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Що це було? Просто черговий бревет.
Як це було? То інша справа.
Моя скромна цікавість, чи поміститься стільки велосипедів у непристосований для цього автобус не була безпідставною. Цілу годину ми тільки тим і займались,що заперечували твердження про те що "нєльзя впіхнуть нєвпіхуємоє"! На диво нам це вдалося і разом з дощем команда шукачів пригод вирушила в дорогу на Долину. Старт через запізнення відклали на 50хв ну і нехай!
З місця у кар'єр , ломанули назустріч перевалам. Скажу відверто зі швидкістю переборщив, до гір під'їхав в " волнєньє жутком с нєсварєнієм желудка і слєзамі на глазах." Природним шляхом намалювалась приємна компанія у складі: Луги, Мирослава,Ксьондза і вашого покірного слуги.
Їдемо собі їдемо, любуємось карпатськими краєвидами, когось наздоганяємо, хтось наздоганяє нас-бревет живе своїм життям. Зустрічаємо хлопця з Одеси.Одеса по рівнині лупить під 40 . а в перевали здувається. Не звикли степовики їхати в гору, а як відомо, щоб добре їхати вгору потрібно їхати вгору! На спусках він нас наздоганяє- от і добре. Під час пересікання траси Львів-Чоп Луга і Мирослав непомітно відвалюються, як згодом вияснилось, ніби пообідати, але підозрюю, просто обідом не обійшлось smile.gif Ще хтось приєднувався до нас і зникав. На одному з спусків мимо пронісся тандем-браві "гусари". В Поляні до нас приєднався Simick901 - ну прям 4мушкетьора. На підході до КП1 я кинувся доганяти добродія на найнері, та не догнав prankster2.gif
Обід, водні процедури, ля-ля тапаля.Людей понаїхало. дехто сходить, Yrik прокинувся від сну і вирішив їхати з нами, тут і Луга з Мироном над'їхали.
Групетто з КП1 вмрушило в наступному складі:
Я , Луга , Мирон , Одеса , Ксьондз , Юра, Сімік901 , Паша_к - може ще хто був?
Котим собі на Перечин, а у народу спрага після обіду розігралась і всім хочеться пива і нема на то ради unsure.gif І поїхав я на КП2 сам facepalm.png
user posted image
За що отримав від Сергія, дай йому бог здоров'я, пл.Львівського.
Народ прибував і відбував з КП2, а я чекав на Мирослава-"Парня в гори бєрі-ріскні,нє бросай одного єго", а виявилось що він солоденько спав десь там на перевалі,накушашшись малини. З КП2 виїзджаємо впятьох.Юра вкручує, а Сімік, Пашка і Одеса валять за ним.Я болтаюсь останнім колесом, як г.. в ополонці.Задача- минути роздолбану дорогу при денному світлі.Майже вдалось!На під'їзді до Самбора ми з Одесою спішились, щоб поправити амуніцію,попутники нас не стали чекати і це їм вилізло боком mosking.gif
В Самборі ми неймовірним чином виїхали прямо на Лугу і Ксьондза і під акомпонемент дощу,що саме поволеньки почав накрапати,покотили на Львів.
А дехто, в цей самий час, завернув на Мостиську, Ужгород, Тьмутаракань. А нєчо відриватись від суперів tongue.gif
Водоспад дощу линув на наші голови за Самбором і сховатись ніде і їхати неможливо. Нарешті , вимокші до нитки, натрапляємо на автобусну зупинку.
Військова рада. Постановляємо їхати! Xуч на водних лижах! Зустрічні та попутні машини, проїзджаючи, обдають нас хвилями холодної води,хапаємо дрижака, очі заліплює брудна вода та все ж їдемо! Луга розкручує передачу, трохи зігріваємось. Так з матюками від Ксьондза і мене на кожній зловленій ямі і молитві щоб не проколотись доїхали до повороту на Городок.Далі писати нічог зустріли, обігріли, нагодували,переодягли в сухе, викликали таксі і відправили додому. Всім , всім . всім велике ДЯКУЮ! Особлива подяка:
Мирославу за підтримку
Лузі за те що вселив в мене спокій і впевненість у своїх силах
Ксьондзу за те що був у ролі учня , а я в ролі наставника молоді rolleyes.gif
Одесі за ті, такі потрібні 50гр на фініші
А загалом бревет вдався!
user posted image
Email Poster
Skrip
15 2012, 20:32
Quote Post

:
: 22

Тандему респект!
Спасибо за воду.

Skrip - 15 2012, 20:47
Email Poster
strut
15 2012, 21:29
Quote Post

: івано-франківськ
: 11

QUOTE (Dok62 @ нині, у 18:31)
Що це було? Просто черговий бревет.
Як це було? То інша справа...

док, коли на фініш прибув??
Email Poster
Uri2
15 2012, 21:39
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Бревет шел офигенно шикарно.
До момента, когда перед Старым Самбором нас накрыло грозой cwy.png Тут бревет превратился в приключение.

Моментально вымокли до нитки и начали мерзнуть. Состояние дороги не позволяло ехать быстрее, что бы согреться. Ночь, мокрый, залитый водой асфальт (если то, что было на дороге можно так называть) не позволял видеть ямы. Я успешно кувыркнулся, правда без сильных последствий smile.gif

Остановились на остановке свериться с маршрутом и обсудить положение (я, Сергман, Саша из Одессы и белорус Роман). Перспективы были довольно нерадужные - тот же "асфальт" впереди, тот же холодный дождь, регулярно срывающийся в ливень, по которому не было как быстро ехать. А впереди ночь, 100км и мало времени.

После длительного обсуждения и рассмотрев разные варианты я, Сергман и Саша решили сойти с дистанции. Роман уехал с проезжавшей группой.

Потом мы отпаивались чаем в соседнем доме у местного священника (это было нечто! - об этом еще напишу) и ехали на бусе во Львов.

Уроки из произошедшего будут сделаны, ошибки учтены. Что бы в будущем не повториться.

Негативный опыт, это тоже опыт, и во многих случаях он более ценен, чем позитивный! Главное, что бы без последствий для здоровья.

--
p.s. Ребята, тоже сошедшие с дистанции не по техническим причинам - вы молодцы, что смогли правильно оценить ситуацию и помогли разуму одержать победу над молодецким удальством smile.gif А кто по техническим - иногда всем не везет, это нормально и надо просто пережить. Ну и тоже сделать выводы на будущее.

p.p.s. Лично я никакого дискомфорта от того, что сошел не испытываю. Это было мегаздорово!

Uri2 - 15 2012, 21:41
SUPERUNKNOWN
15 2012, 23:14
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: Львов
: 866

Несколько фоток от недобреветчика, который проехал все перевалы ,и в итоге выбрал сухие носки в с.Стрилки вместо того чтоб болеть второй раз подряд с интервалом в неделю biggrin.gif . (У меня начинается аллергия на электричку сянки-львов)

На фотках - курасата неописуемая , одесситы и не очень, а так же человек который буквально заляпал меня своим позитивом - Алегзей из Белоруссии (он очень любить бортироваться biggrin.gif так и не удалось услышать ни одного мата на белорусском, был использован исключительно забористый великий и могучий ) biggrin.gif

Всем спасибо за компанию .

П.с. Не ожидал от уставшего Ури такой безответной любви к холодным водным процедурам в кромешной тьме (видимо он что то читал о пользе ледяного компресса для поясницы biggrin.gif biggrin.gif ) . Удивил :-D

П.с. п.с. Гранд мерси всем волонтерам . Ирце отдельный низкий поклон smile.gif

Фото

SUPERUNKNOWN - 16 2012, 0:30
Uri2
15 2012, 23:26
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Хотел отложить до отчета, но после пассажа СО решил отписаться сразу:

Мегареспектище всем волонтерам на КП. Хоть убейте, но их я считаю самыми большими героями во всем бреветном содружестве. Ехать в какие-то еженя для того, что бы кормить, поить и развлекать уставших, тупеющих спортсменов и физкультурников - это надо быть такими человеколюбами, каких даже в красном кресте не найти, наверное smile.gif

Повторю требование с прошлого бревета - выложите героев поименно! С фотографиями! С публичными спасибами!
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (7) [1] 2 3 ...  » Closed TopicStart new topicStart Poll