РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (9) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 200km 2012.05.19 «ACP» ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
A.V
Дата 20 Травня 2012, 20:28
Quote Post

триммер стакселя

Users Website
DOG
Дата 19 Травня 2012, 8:13
Quote Post

Початківець
*

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Фото кликабельны
amadois
Дата 19 Травня 2012, 18:34
Quote Post

Початківець
*

неплохо, продолжаем
Dok62
Дата 19 Травня 2012, 18:58
Quote Post

Старий волоцюга

Belissimo!
Цьогорічний бревет 200км перевершив всі сподівання!
Маса учасників на старті!
Прекрасна погода і чудовий настрій.
Надзвичайно високі результати!!!
Орнанізація на відмінно.Піца на фініші вже стає традиційною. smile.gif

Це повідомлення відредагував Dok62 - 19 Травня 2012, 18:59
Email Poster
Andrej466
Дата 19 Травня 2012, 23:50
Quote Post

Початківець
*

Вот несколько моих фоток
ссылка

Це повідомлення відредагував Andrej466 - 19 Травня 2012, 23:51
proteo
Дата 20 Травня 2012, 8:21
Quote Post

Початківець
*

Велике дякую організаторам гонки, все дуже сподобалося, все на вищому рівні. Були приємно здивовані харчуванням на КП та фініші, де були бульйон з куркою та піца. Хочемо їхати на 300км!
Email Poster
Yudo
Дата 20 Травня 2012, 9:32
Quote Post

Спасибо за приятно проведенное время.
За душевность. За то что нашаманили хорошую погоду.
Было приятно вас всех видеть.
До новых встреч!
Вот тут отчетец маленький http://cchud-a.livejournal.com/57914.html
Луговского Андрея еще раз с днем рождения kiss2.gif

Це повідомлення відредагував Yudo - 20 Травня 2012, 10:53
luga
Дата 20 Травня 2012, 10:50
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yudo @ нині, у 09:32)
Лугового Андрея еще раз с днем рождения kiss2.gif

Отчётик порадовал, как и то всё время которое провели вместе!!!
Большое всем спасибо!!! Меня зовут Луговской Андрей, можно просто luga
Email Poster
evg
  Дата 20 Травня 2012, 11:27
Quote Post

Початківець
*

Ранок у Львові почався з Цисаря. Там таки лояльно ставляться до велосипедистів smile.gif Встигнув перекусити там і до старту, і перед поїздом.
Прибувши на місце старту, подумав, шо в нашу честь організували військовий парад biggrin.gif Старт. Після старту їхали великою групою. Основний відсів відбувся на перших тягунах. У Стрілках залишилося до 15 чоловік, досить довго їхали такою групою. Поступово хтось пробивався, хтось відпадав на підйомах і до першого КП нас доїхало семеро. Тільки встиг пофоткати чудо інженерії міст-переправу, як всі вже рушили. Довелося банан і вафлю брати з собою. Доїхали до Жовкви вчотирьох, дуже хотілося похльобати бульончику про який мріяв ще зі старту yes.gif Запропонував своїм супутникам затриматися на перекус, але вони так на мене подивилися, шо я зрозумів - залишуся тут сам. Вони все ж таки сподівалися догнати неуловимого Лапку, який здійснив хитрий маневр, відірвавшись від нас на грунтовці. Замість довгоочікуваного куриного бульону довелося набрати води у флягу і їхати далі blink.gif Але краще б я залишився на бульончик. Бо через кілометр порізав покриху. Повільно перебортувавшись, приступив до накачки камери. Виявилося, що поперднє бездоріжжя і грунтовка витрясли всі сили не тільки з ніг, а й з рук. Вдувши всього половину - 4 атм своїм мтбшним насосом, зрозумів шо я тут надовго. Качав по-всякому, в різних позах, ноги затікали і стоячи, і сидячи, руки не качали... Вже хотів просити перехожих, шоб допомогли hi.gif Але манометр ціною неймовірних зусиль таки показав 8 атм. В цей час до мене вернувся шосер, який теж пробився через 1 км після мене. Потім нас ще догнали двоє - шосер і мтбшник. Поїхали. Але за цей довготривалий піт-стоп ноги зробилися ватними, тільки хвилин через 20 вдалося їх розім'яти. Вже на останньому крутяку наша групка розсипалася. А на фініші вже чекала піца, хоч і холодна, але на менш смачна після стількох кілометрів.
Гарна організація, приємна компанія, мальовничий маршрут. Але дороги... facepalm.png
Дякую всім за компанію friends.gif, фото завантажуються.
evg
  Дата 20 Травня 2012, 11:30
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (DOG @ вчора, у 09:13)

А є ці фото в оригіналі?
alex4alex
Дата 20 Травня 2012, 11:36
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (evg @ нині, у 12:30)
QUOTE (DOG @ вчора, у  09:13)

А є ці фото в оригіналі?

В мене є, давайте мило, вишлю.
Зрештою, перший пост теми обновлено, і туди розміщено фото в розмірі 1600р.

Це повідомлення відредагував alex4alex - 20 Травня 2012, 11:57
Users Website
evg
Дата 20 Травня 2012, 12:12
Quote Post

Початківець
*

Так, вже побачив smile.gif Ось і мої фото.
olavin
Дата 20 Травня 2012, 12:26
Quote Post

Зацікавлений
**

Дякую за організацію марафону!

Мене звати Олег Антошків, ще з минулого року хотів проїхати цей маршрут. Провів агітацію серед Івано-Франківських велосипедистів, в результаті нас приїхало 8 чоловік (усі успішно фінішували).

Дистанцію 200 км їхав вперше. Ще на початку зробив пару зупинок і основна група поїхала вперед, більше їх не бачив. В подальшому на маршруті зустрічав тільки учасників з останньої десятки. Приблизно на 70-у км потягнув м'яз на правій нозі, після першого КП ледве ходив, але крутити педалі ще міг, причому чим швидше крутив - тим менше боліло smile.gif у Жовкві на КП зістрів двох учасників на шосейниках, які заблукали на маршруті і вже встигли накрутили зайвих 50 км.

Трек з GPS-логера завантажив на Bikemap

більше фотографій тут

user posted image user posted image user posted image

Dok62
Дата 20 Травня 2012, 12:32
Quote Post

Старий волоцюга

Бревет 200км вдався на 200%
Я з самого початку розраховував проїхатись у повільному темпі в своє задоволеня rolleyes.gif . Щось мені підказувало що потрібно триматись за Лугою drinks.gif Так ми й почали, неспішно, але поступально.Вже олені сховалися за обрієм, а ми ловлячи грудьми зустрічний вітер, назбирали позаду себе зо 2 десятки марафонців спокійно докатили до Бібрки. І тут магічна сила заповітної баклажки, яка чекала нас на КПП "Переправа", змусила Лугу крутити педалі жвавіше, а ми звісно теж хотіли хильнути...
Зрештою нас залишилось шестеро. Така собі інтернаціональна група:
Luga- Львів, Мирослав-Тернопіль, Антішосер-Рівне, Соболь-Луцьк, і ще один хлопчина з яким я не встиг познайомитись бо він десь під Красне відстав.Вибачай друже.
Так ми і докотили до "Переправи" поступово нарощуючи темп і оминаючи одиноких втомлених рандоннерів. Нас бо чекла заповітна Баклажка!
Обід на Кп вийшов душевний. Поживний супчик з мясом на пєрвоє, вареничкиі варені яйця smile.gif на второє, звичайно бутерброди з салом. Марафонці прибували і відбували, а ми все насолоджувались обідом. Поїхав Антішосер, поїхав, як ми не вмовляли Соболь, поїхала дівчинка Юля girl_pinkglassesf.gif на гламурному рожевому Біянкі, а ми? Ми все обідали. Нарешті в путь. Для мотивації вирішили наздогнати "Рожеву красу". І ось нас трьох Я, Луга і Мирослав, крутимо в своє задоволення. Нарешті десь за Камянкою Буською Луга вгледів біглянку і чудова покатушка перетворилась в неперевершену! Так жартуючи доїхали до Жовкви. Дорогою минули Соболя velo.gif Чи я його не просив? У Жовкві бульйон, пиво і підоспівший АВ зрозумів , що якщо їхати далі то тіко з нами. Більш позитивної групи не знайти. Останні кілометри запамятались матрасним темпом і галантним вчинком Луги, який просто зразив на повал Юлю подарувавши букет бузку.
Фініш був в дусі всього бревету!
user posted image
Email Poster
Jozef
Дата 20 Травня 2012, 13:23
Quote Post

Початківець
*

olavin спалив нас із Тохою,як ми позорно толкаємо веліки на підйом biggrin.gif
imAginary
Дата 20 Травня 2012, 13:50
Quote Post

Постійний учасник

Бревет того року вдався на славу! smile.gif

рюкзачок зібрала ше в п*ятницю в обід, а вечерком після роботу (з якої я швидше втекла), бігом на маршрутку. Вирішила ночувати у Львові шоб не зриватись зранку і хто зна як добиратись. Сапфіра мене зустріла, переночувала, нагодувала і доставила до місця старту, за що їй дуже дякую!
Зібралось багацько народу, що приємно здивувало, декілька хвилин поспілкувавшись вишикувались і на старт - УРРАААаа, довгоочікувана 200ка почалась!!!
Ідем одною групою на початку, а я їду і чую шо мені шось не їдеться таким темпом і так думала сама про себе, а виявилось в голос сказала: " та коли вже та група розвалиться" на шо мені і відповіли шо на перших підйомах laugh.gif трохи ям, гублю флягу та вирішую не зупинятись за нею бо ж потім не наздожену hysteric.gif
До першого КП їхалось добре, по дорозі познайомилась з Коно, який довіз мене до Переправи коли я вирішила трохи втекти від своєї групи шоб мати час на КП віддихатись.. Та не там то було, побачила попереду Чебурека і забула про все шо планувала, такщо на КП затриматись не довелось набрала води, з*їла банан, вафельку в кишеньку і вперед. А тут ше Чебурек мені заявляє шо розслабитись не получиться бо він хоче шоб я виїхала з 8год crazy.gif Грунтовий відрізок дороги пройшов якось не так складно,як сподівалось та всеодно по його закінченню була готова цілувати асфальт!
Шо я вам скажу, було важкувато но цікаво, останній торчок виїхала з горем пополам та знайомі землі надили сили і відкрили енне дихання, не помітила, як і на фініш приїхала про який так довго мріяла!

Величезне дякую всім за приємні емоції!! за колесо в дорозі за підтримку. Світ не без добрих людей, мені вернули флягу biggrin.gif Організаторам ріспект!!!! піца на фініші просто супер! Алегсу за накачані колка, обійшлось без проколів smile.gif

Це повідомлення відредагував imAginary - 20 Травня 2012, 13:54
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (9) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll