РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Підбір циклокросового агрегата, або велокросового
PlusOdyn
Дата 12 Травня 2012, 23:08
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Кароч шо, пацан рішив що хобе бути красівим,широкоплечим та довгоногим, і тому вирішив обзавестися циклокросовим агрегатом, бо понаивлявся невгребенно крутих відево де круті пацани а також часом і дєвушки швидко крутять педалі. падають в болото, біжуть із ровером на горбі, далі крутять педалі, далі падають і так по колу протягом години.
Для чого мені треба власне циклокросер (з часом може доповню):
- комютінг так званий, тобто добирання на роботу. в справах - скоро переселяюся в інший кінець міста, і до роботи буде значно більше як 4,6-4,8 км. що на Норочці не в кайф та й пункт нижче додає; - зазвичай вкручую, на голанді вкручувати не в кайф. Та й для комютінгу буде рама друзів наших північних із якоюсь планетаркою
- пацана пре швидкість, видно русские корни рвуться назовні, на Норочці 40 тиснути то вже не те, бо повітря таки густе;
- ровер додому з вулиці доведеться носити вручну, ібо люблю жити вьіше всех, а ліфту там немає, норочкових 14,надцять кг+додаткова обвіска це не то + складно закидати на плече; - тепер взагалі звичка ровер на плечі тягати. якщо котити за сідло складно.
- пацана пре їздити не лише асфальтом, але менш сухими, або чистими місцями;
- пацана пре кататися далеко, але Норочка показала свою повну непристосованість для таких поїздок.

Вимоги до агрегата (можливо змінюватимуться):
- вартість 1,2 тєвро, або 1,5 тдоллаів, хоча +/- - вже непринципово biggrin.gif
- ровер має бути нульцевим; - він буде складатися.
- рама, яка підходитиме пацанові по своїй геометрії, відповідна зросту;
- рама хромолева (прислухався, почитав, поаналізуав, позгадував - нахалву той алюміній), альбо ще які сталі леговані схожі - їх багато,із цікавими властивостями і за адекватні гроші; Surly Disc Trucker 700cc - 4130 CroMoly steel
- дискові гальма; - bb7 Road
- клас обвіски Sora, а ще краще Tiagra (у\в аналогах інших виробників не шарю); - певне буде SRAM спочатку Apex;
- кріплення для багажника на задніх перах обов'язкове + опціонально і на вилці; - бачив на Kona циклокросовому на передній отвори під під кріплення. наразі передній багажник не актуалний, алеззаду маст хев.
- педалі (це окремо, але з ними теж треба визначитися). одноначно контакти, на вигляд круті кренки, наче конструкції і жаліються усі, хоча почитав скарги і наче проблема в підшипниках і шипах, ну але це ще буде видно, якіє інші аналоги щоб себе гарно почували в болоті-снігольоді і на які можна було б застрибувати. - що буде, то буде, але контакти, наразі спдешні півконтакти катаю, на платформі зовсім не в кайф.

От наприклад агрегати які мені нравляцця (до нас взагалі не возять таких агрегатів, тому купувати доведеться за бугром і купуватиму десь ближче до зими 2012/2013. ибо часу возити себе ровером все менше і менше стає, а післяосені можеситуація покращиться + цікавить сезон знижок. може хто підкаже коли варто брати? А то недавно тіж броді були мнус 20% в одному з магазинв. але я тоді лише почв цікавитися і не встиг ): )

- Quantec CC Disc - на нього я ціни не знайшов, думаю овер 1,2 тєвро pinch.png ;
- кілька штук від brodie;
фсьо сакс.

Наразі наче все. Також слід зазначити що це не на всю жьізнь, в планах з часом обзавестися титановим агрегатом на рамі німецького альбо російського альбо якого іншого виробника, але вже потім. Тобто це спобувати хав іт воркс, і покатати бревети а то мусив собі відмовити через поганий стан здоровля Норочки на час Першої Сотки. Тому прошу досвідчених напевне таки шосерів, та інших можливо менш досвідчених, можливо не шосерів, допомогти зі всім тим порадами. cwy.png

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 16 Жовтня 2012, 23:22
Email Poster
A.V
Дата 15 Травня 2012, 22:04
Quote Post

триммер стакселя

а на чем сейчас ездишь?
Users Website
Ром
Дата 15 Травня 2012, 22:27
Quote Post

Велофанат

А ще є гунша , прорейс , кольнага ... Кожний поважний виробник має кілька моделей . Зараз кінець сезону . Слід чекати розпродаж . А ще краще пошукати на тайвані . Там ціни ще нижчі .

Це повідомлення відредагував Ром - 15 Травня 2012, 22:27
Email Poster
PlusOdyn
Дата 16 Травня 2012, 5:07
Quote Post

QUOTE (AV @ вчора, у 23:04)
а на чем сейчас ездишь?

Зараз Norco Kokanee, МТБ із замалою мені на розмір рамою, рулем 66 см який чудово пристосований для збивання дзеркал, надалі планується яко зимовий варіант - низька верхня труба цьому сприяє, та й функцію "першого велосипеда" він як на мене непогано виконав.
При швидкості більше 25 км/год виникає бажання "провалитися" руками. Недавно мав можливість покататися на старезному залізному "горніку" із написом "шимано", сідлом вище вивернутого вниз вузького руля і ригідо-вилкою. Відчуття буквально за кілька хвилин, і зростанням швидкості змінилися із "Блін, як на цьому можливо їздити?" на "Ого як круто! Я швидкий та маневрений!" Але бавитися на Норочці із виносом рулем без сенсу - польоти через руль стануть буденністю.

А ще є гунша , прорейс , кольнага ... Кожний поважний виробник має кілька моделей . Зараз кінець сезону . Слід чекати розпродаж . А ще краще пошукати на тайвані . Там ціни ще нижчі .

На кольнагу навіть руку не піднімаю завдяки вартості. Тобто велосезон від літа до літа, чи лише циклокросовий? Шкода, бо буквально на днях інвестовано в більш пріоритетні напрямки, тому раніше початку зими навряд. pinch.png

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 16 Травня 2012, 9:42
Email Poster
Ром
Дата 16 Травня 2012, 9:30
Quote Post

Велофанат

Від твоєї ціни не втекло багато colnago , або такий giant . І це за 5 хвилин . Осінню ціни можуть піднятися .
Email Poster
A.V
Дата 16 Травня 2012, 11:30
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 06:07)
Зараз Norco Kokanee, МТБ із замалою мені на розмір рамою, рулем 66 см який чудово пристосований для збивання дзеркал, надалі планується яко зимовий варіант...

поставь жесткую вилку и подрежь руль
Users Website
Ksiondz
Дата 16 Травня 2012, 12:18
Quote Post

Бородатий вуйко

І постав довший винос (це трохи компенсує малий розмір рами), якщо зависоко - то переверни його/підріж шток вилки. Не бійся, через руль літати не будеш, в мене перевернутий винос, вкорочений шток, через руль не літаю. smile.gif

Пи.Си.Подумай над гібридом wink.gif
BlaineMono
Дата 16 Травня 2012, 12:49
Quote Post

Постійний учасник

перевернутий винос

дуже цікаво.. треба попробувати... smile.gif

Це повідомлення відредагував BlaineMono - 16 Травня 2012, 13:04
Email Poster
PlusOdyn
Дата 16 Травня 2012, 13:09
Quote Post

Почитав. facepalm.png
І це не лише тут таке. facepalm.png
От якби в першому пості була фраза "Хочу собі велосипед", а потім питання за питанням із мене витягували для чого, скільки можу витратити і таке інше, думаю що сторінок за 20 я б мав те що хочу отримати. Мабуть я зайшов не із зовсім традиційної сторони - відразу вказав все що я хочу і що мені потрібно і чому, правда дописувачі вперто неуважно читають, повиділяв болдом, можливо допоможе.

Наразі накопав інформації про ЕТТ, після чого мені порадили про цю довжину почитати, хоча й за це дякую, бо певне підтвердження що у відносно правильному напрямку рухаюся. Опрацюю, будуть питання і бажання уточнити вибір - буду питати. Оскільки неправильний підбір рами він фатальний.

І так, Норочку курочити не збираюся, принаймні доки не маю ще одного агрегату - це мій основний транспорт наразі. Руки прочь!!!, таксать. cool.gif

І ні, гібрида я не хочу, катався, не буду ображати власників таких апаратів враженням від їждження. biggrin.gif

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 16 Травня 2012, 13:12
Email Poster
A.V
Дата 16 Травня 2012, 13:26
Quote Post

триммер стакселя

Давай через год/два ты еще раз почитаешь эту тему.
Уверен, взгляд на многие вещи у тебя точно поменяется.

А пока ты выделяешь болдом свои теоретические желания возводя из в ранг аксиом.

Тебе же практики предлагают хоть чуть-чуть поменять свой текущий вел и покатать на нем в новой конфигурации.
Перевести теоретические изыскания в практическую плоскость.

Вимоги до агрегата (можливо змінюватимуться):
- вартість 1,2 тєвро, або 1,5 тдоллаів, хоча +/-;
- ровер має бути нульцевим;
- рама, яка підходитиме пацанові по своїй геометрії, відповідна зросту;
- дискові гальма;
- клас обвіски Sora, а ще краще Tiagra (у\в аналогах інших виробників не шарю);
- кріплення для багажника на задніх перах обов'язкове + опціонально і на вилці;
- педалі (це окремо, але з ними теж треба визначитися). одноначно контакти, на вигляд круті кренки.  наче конструкці і жаліються усі, хоча почитав скарги і наче проблема в підшипниках і шипах, ну але це ще буде видно, якіє інші аналоги щоб себе гарно почували в болоті-снігольоді і на які можна було б застрибувати.

и вот тебе мои советы.

Сору не бери
Кренки не бери
"рама, яка підходитиме пацанові по своїй геометрії, відповідна зросту"- Да, бери такую раму.
Но судя из твоего поста ты не очень знаешь какая тебе подходит. Соответственно и мы этого не знаем.
попробуй тут померятся: http://www.competitivecyclist.com/za/CCY?P...ALCULATOR_INTRO

Все остальное по желанию.
Users Website
Velomax
Дата 16 Травня 2012, 14:25
Quote Post

неутомімый командор

Сору можешь брать, но не всю подряд.
Кренки не бери.
Раму лучше из стали.
Users Website
Ksiondz
Дата 16 Травня 2012, 15:44
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 13:09)
І так, Норочку курочити не збираюся, принаймні доки не маю ще одного агрегату - це мій основний транспорт наразі. Руки прочь!!!, таксать. cool.gif

Так ніхто і не каже курочити.

Якщо на ній незручно їхати через малу раму і високо піднятий руль, то, ІМХО, варто привести її до стану зручності в плані їзди.

Поставити довший винос - це всього лише заміна однієї деталі своїми ж ручками за декілька хвилин.

А щоб не різати шток і поексперементувати з посадкою, можеш перевертати той винос, робити над ним гулю проставочними кільцями, опускаючи його нижче до рульової. Міцність вузла не зміниться і назад можна завжди все повернути.

Наскільки я знаю, більшість велосипедистів багато чого міняють в стоковому велосипеді, підганяючи його під конкретно свої потреби.

Другий апарат - це штука корисна, але врахуй той факт, що якщо перший ти не підженеш під зручні для себе параметри, то кататися на ньому в тебе взагалі не буде бажання.

До речі, якщо зробиш свою Норочку так як тобі буде зручно, може відпаде потреба в другому велосипеді. smile.gif
Ром
Дата 16 Травня 2012, 19:14
Quote Post

Велофанат

І ще циклокросові апарати - це рідкі і часто сугубо спортивні . Тому найти під диск , багажник ,щитки задача важка для реалізації . А визначитися з ростом . На сайтах виробника часто є таблиці відповідності росту людини і рами (для стандартних пропорцій ). Який в тебе ріст?
До речі Лапка вишиває на 26 рігіді і нічого йому не бракує .
Зараз на заході популярні АТВ велосипеди , виглядають як шосейники з прямим кермом , в основному для їзди по місту , може варта до такого придивитися .

Це повідомлення відредагував Ром - 16 Травня 2012, 19:38
Email Poster
alex
Дата 16 Травня 2012, 19:34
Quote Post

Велофанат

ну ви ж бачите, що пацан прийняв серйозне рішення, а намагаєтесь йому порадити не те що він хоче....то якось не по-пацанячому cool.gif
SerBus
Дата 16 Травня 2012, 21:07
Quote Post

Lucky Man

А яку Сору краще не брати?
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll