Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (74) «  ... 2 3 [4] 5 6 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на дорозі, маршутки нагліють...
Unsere Rettung
24 2007, 19:21
Quote Post

Zero Serotonin

: Львов
: 464

QUOTE (pasport22 @ нині, у 19:19)
разбитая пивная бутылка перед носом разве не причина??
пива ведь тоже хочется rolleyes.gif

О еще как! Что может быть лучше чем бутылочка холодного пивка в дороге! А вот разбитая перед носом бутылка - это смертный приговор водиле! адназначна!!!
Unsere Rettung
24 2007, 19:25
Quote Post

Zero Serotonin

QUOTE (pasport22 @ нині, у 19:24)
а напарника тогда на длительные пытки тк он ее разбил(и как я успел заметить -НЕ ПУСТУЮ!!)

О ужас! Убийство наполненной пивом бутылки карается очень жестоко!!!! Статья 254 уголовного кодекса алкоголиков: "Длительная и аццки мучительная смерть ему, сволочу!!!"

Unsere Rettung - 24 2007, 19:33
Buts
19 2007, 17:12
Quote Post

Зацікавлений
**

: м.Львів, Патона
: 149

Мене колись на Антоновича, на шляху від Кульпарківської до Залізняка одна і та ж 31 маршрута злосно притиснула до бардюра і стала.
Після Залізняка, я її помалу об"їхав, став по центру перед нею і їхав неспіша, до 10 км/год. 2 ряд був зайнятий чи пустий, не помітив, але воділо не наважився обганяти, так і волочився за мною метрів 100. Потім я забив на його.

Водій зрозумів провину, а думка пасажирів мене не хвилювала smile.gif))
Unsere Rettung
19 2007, 18:06
Quote Post

Zero Serotonin

QUOTE (Buts @ нині, у 18:12)
Мене колись на Антоновича, на шляху від Кульпарківської до Залізняка одна і та ж 31 маршрута злосно притиснула до бардюра і стала.
Після Залізняка, я її помалу об"їхав, став по центру перед нею і їхав неспіша, до 10 км/год. 2 ряд був зайнятий чи пустий, не помітив, але воділо не наважився обганяти, так і волочився за мною метрів 100. Потім я забив на його.

Водій зрозумів провину, а думка пасажирів мене не хвилювала smile.gif))

Правильно... хорошая методика!
dolphin
21 2007, 15:17
Quote Post

Tursiops truncatus

: Львів-коханий
: 1761

Якщо зважити росклад дня переважної більшості мешканців нашого міста, виходить, що чимало часу випадає на перебування у громадському транспорті. На власному прикладі можу сказати , що це приблизно тридцять годин на місяць.
Отже , що воно таке – Львівська маршрутка ?
Насамперед водій. Одна рука його для мобільного телефона, друга для папіроски, однією ногою тисне на газ, іншою відбиває такт пісні невідомої зірки російського шансону. А ще, треба взяти гроші, пару разів порушити правила дорожньго руху, відматюкати кілька бабусь, влаштувати вуличні перегони з іншим маршрутом, та про кермо не забути. Цирк.
Транспортний засіб, здебільшого, потребує вже не капітального ремонту, а гарного місця на цвинтарі. Сказати що машина небезпечна – нічого не сказати. Кілька гострих кутів. Ортопедична відстань між кріслами. Шибка відремонтована скотчем. Аптечка у водія. “Запаска” під кріслом. Незабутній запах вихлопного газу та пального. Та моторошна музика на додаток. Тридцять годин жорсткого екстріму на місяць. Атракціон.
Та ось підповзає кімната страху на колесах, за кермом, акробат зі стажем. Сідаєм ?
st_alk
22 2007, 19:44
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 326

QUOTE (Velomax @ 20 Червня 2007, 19:49)
Сто процентов - маршрутку ни в коем случае нельзя объезжать справа, стороны дверей.

Маршрутка має їхати в правому ряду так, щоб правіше неї не вмістився двоколісний транспортний засіб.

А можна пункт ПДР, де сказано, що не можна висаджувати пасажирів на світлофорі?
dolphin
23 2007, 12:10
Quote Post

Tursiops truncatus

в друкованій версії ПДР точно є такий пункт, але десь не знайду своєї книжечки, знайду процитую.

dolphin - 23 2007, 12:11
dolphin
24 2007, 9:46
Quote Post

Tursiops truncatus

і ще одне-- САМІ СЛІДКУЙТЕ ЗА СВОЄЮ БЕЗПЕКОЮ !!! нещасливий випадок на вул. Зеленій http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=2872

dolphin - 24 2007, 10:14
alex
24 2007, 10:17
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

QUOTE (Unsere Rettung @ 20 Червня 2007, 18:18)
Как на меня, то единственный выход в борьбе с маршрутками - это преднамеренно ожидать открытия дверей и резких торможений и обгонов с их стороны... Только так... И ни в коем случае не проезжать мимо стоящих транспортных средств на расстоянии, меньшем, чем получаецца при открытии дверей - в хучшем случае увернуться будет очень нелегко. Сам не раз чуть не влетал на полном ходу в внезапно открывающуюся дверь какой нибудь тачки, и славно поливал матами водилу, который такое делает. Так что с этими придурями надо осторожней.

повністю підтримую, треба передбачати такі ситуації

мене також часто зажимала маршрутка, а одного разу на світлофорі автобус з написом ФК "Карпати" що стояв в лівому ряду несподівано вирішив випустити пасажирів, саме перд моїм носомmad.gif

тиждень як повернувся з Європи, після побаченого там, страшно сідати на ровер тут unsure.gif
dolphin
24 2007, 10:24
Quote Post

Tursiops truncatus

от і я кажу самі маєм слідкувати за власною безпекою!!!

вчора бачив нещасливий випадок на вул. Зеленій біля вєломайстерні
фото
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=2872[/URL]

dolphin - 24 2007, 10:24
dolphin
24 2007, 15:53
Quote Post

Tursiops truncatus

QUOTE (st_alk @ 22 Липня 2007, 19:44)

шось тут...

вичитаю уввжніше і викладу пізніше як знайду шо цікавіше

dolphin - 24 2007, 15:55

( )
dolphin
24 2007, 16:33
Quote Post

Tursiops truncatus

QUOTE (st_alk @ 22 Липня 2007, 19:44)

світлофор буває на перехрестях да?

( )
dolphin
24 2007, 16:33
Quote Post

Tursiops truncatus

і далі...

dolphin - 24 2007, 16:34

( )
dolphin
24 2007, 16:37
Quote Post

Tursiops truncatus

smile.gif от так, як кому ще щось по правилах тре ,питайте,пошкуаю
st_alk
26 2007, 0:03
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 326

Дик там нічого конкретно про висадку пасажирів на перехрестях не сказано.

А часом нема в розділі про маршрутки?
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (74) «  ... 2 3 [4] 5 6 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll