РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Продовження непростої еволюції простої рами Kona
Wertomaniak
Дата 22 Жовтня 2014, 7:52
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Spiner @ вчора, у 19:33)
Ну хоче автор побавитись у конструктор, хулі ви пристали до нього. Най си катає, але береже натс, бо в разі чого може бути злосна яйкобойка. tease.gif
сам якесь дешеве Г шукаю на роботу катати...

продаю свій мт рейсінг в полуразобраном відє. Рама+вилка (рама хромольова огонь під 1-1\8 рульову і там нормальні дропаути). В комплекті до рами йде ще система лх, каретка і рульова. І того 800 грн. Могу ще колеса за 500 грн підігнати хороші. Правда кола 26, але в раму мона 28 впихнути правда треба буде адаптери під вібрейки шукати

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 22 Жовтня 2014, 7:53
Email PosterUsers Website
Wertomaniak
Дата 22 Жовтня 2014, 7:55
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Spiner @ вчора, у 20:00)
Нє, мені якийсь чугунний (насправді CrMo) європеоедний роверко на 28" колесах, з багажником, або кошиком і обов"язково десь іржа має проглядатись, таке жеби злодію було соромно то в руки брати.

А взагалі я шосер хочу oops.gif

Раму автору ніби заварили, якщо просто кататись містом то цілком нормальна рама. Ще на раму можна повісити табличку, що в рамі тріщина, взята вона майже зі смітника і щоб злодій поберіг свої арешкі. Як підняти на небесну висоту підсиділ, то там і ніяка зварка не поможе. Обвіс мона буде комусь втиснути. З іншої сторони городжити город навколо Г теж не варто, бо буде як з ДЕУ - титанові диски, задній спойлер, малий кліренс, здорові колонки,..., а гівно гівном.

зі. а ланос таки нормальна машина. Той же опель кадет тільки в новій шкурі. Жигулям до нього далеко
Velo_nub
Дата 24 Квітня 2015, 21:35
Quote Post

Початківець
*

Отже, велосипед зібраний, готовий до бою.
Коротко, про основні компоненти:
Рама Konna
Руль DeLuxe commencal
Винос UNO
Колесо переднє Jalko DM21, втулка X17
Колесо заднє Ned Disk France, втулка Specialized, касета Shimano HG
Вилка Suntour XCR
Задні гальма Tectro Draco2
Передні гальма Hayes nine
Передній перекидач Shimano Deore LX
Задній перекидач Sram X4
Права манетка Sram X4
Ліва манетка Sram X4
Покришки Vee Rubber
Підсиділ Truvativ XR
Каретка Chin Haur

Систем зараз стоїть запасна, шукається середня зірка на іншу. Ланцюг тоже скоро під заміну, але ще трохи відїздить.

Загалом, покищо сказати більше нічого, завтра буде пробний заїзд, можливо буде більше фоток.

P.S. Знаю, що то все таки гамно вел, хоч по численних коментарях ізолентою не мотав, зафарбував балончиком=) По велосипеду є дрібні нюанси, які для мене особисто не дуже важливі, оскільки після ашанчика в мене прозріння - гальма нарешті ГАЛЬМУЮТЬ shok.gif
user posted image
Email Poster
alex4alex
Дата 24 Квітня 2015, 21:59
Quote Post

рокет Алекс

Найкраще протестувати його вийде на сотці smile.gif
Users Website
_BuR_
Дата 24 Квітня 2015, 22:32
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Вітаю, та таки з тебе шмат пляцка чи сирника!
Velo_nub
Дата 25 Квітня 2015, 8:42
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 23:59)
Найкраще протестувати його вийде на сотці smile.gif

я сумніваюсь що він витримає таку нагрузку=) Треба спочатку подивитись як він взагалі, а там буде видно.
Email Poster
Velo_nub
Дата 25 Квітня 2015, 8:44
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 00:32)
Вітаю, та таки з тебе шмат пляцка чи сирника!

колись як сі здибаєм, то нагадаєш smile.gif
Email Poster
PlusOdyn
Дата 11 Травня 2015, 15:06
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Де шифтер брав на Х-4?
Email Poster
Taiwo
Дата 11 Травня 2015, 15:35
Quote Post

road sage

дивлюсь на заварений підседіл і здається мені що він чуток кривий в порівнянні з рульовим стаканом, чи це візуальний обман? підседільний штирь до кінця опускається чи це ти просто такий високий? biggrin.gif
доречі теж там на Затишній в Романа варив свою люмінієву раму, досить не погано зробили
Velo_nub
Дата 11 Травня 2015, 21:39
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 17:06)
Де шифтер брав на Х-4?

Багато брав в Миколи, він тоді мав пару барахолок, я ще вдачно заскочив до нього, коли курс 12 був.

QUOTE (Taiwo @ нині, у 17:35)
дивлюсь на заварений підседіл і здається мені що він чуток кривий в порівнянні з рульовим стаканом, чи це візуальний обман? підседільний штирь до кінця опускається чи це ти просто такий високий?

Ні, заварив все нормально. Підсиділ заходить дальше( см на 7-10 точно, я в сам глиб не пхав, бо не було потреби). А високо тому, що рама замала для мене, я як брав розміром сильно не заморочувався, діватись нікуди було. Вже як шукатиму заміну(хоча чую то вже помалу треба примірятись), то буду брати по росту.
Email Poster
Taiwo
Дата 12 Травня 2015, 8:37
Quote Post

road sage

QUOTE (Velo_nub @ вчора, у 22:39)
Ні, заварив все нормально. Підсиділ заходить дальше( см на 7-10 точно, я в сам глиб не пхав, бо не було потреби). А високо тому, що рама замала для мене, я як брав розміром сильно не заморочувався, діватись нікуди було. Вже як шукатиму заміну(хоча чую то вже помалу треба примірятись), то буду брати по росту.

я це до чого: чим вище піднятий підседіл, тим більша нагрузка на вузол в якому він сидить. а якщо вузол був повністю відбити і приварений = ослаблене місце. тому звичайно бажано підседіл максимально втопити в раму, щоб банально не вирвати його з рами і не зловити рубля
Velo_nub
Дата 12 Травня 2015, 12:14
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Taiwo @ нині, у 10:37)
я це до чого: чим вище піднятий підседіл, тим більша нагрузка на вузол в якому він сидить. а якщо вузол був повністю відбити і приварений = ослаблене місце. тому звичайно бажано підседіл максимально втопити в раму, щоб банально не вирвати його з рами і не зловити рубля

я це зрозумів коли ще брав раму, тому старався знайти якомога більший по довжині підсиділ. Думав взяти на 40, але нічого не знайов тоді, взяв 35 см. Нижче опустити не вийде бо буде їхати тоді незручно.
А так будем бачити, постараюсь сильно не вбивати раму, може проживе трохи smile.gif
Email Poster
Taiwo
Дата 12 Травня 2015, 14:45
Quote Post

road sage

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 13:14)
.. постараюсь сильно не вбивати раму, може проживе трохи smile.gif

наша "любима" бруківка тут запротестує mosking.gif
нехай живе ще довго
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) « Перша ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topic