Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (5) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Моржування
mimino
18 ѳ 2012, 1:32
Quote Post

неуловимый

: Lviv, Ukraine
: 659

Найцінніший скарб людини - це здоров"я!

Коли людина здорова тілом і духом, тоді відчуваються всі барви життя, які нас оточують, або навпаки, якщо у людини щось не гаразд із здоров"ям фізичним або моральним - яскравого та при много нема : "Сонце не сонце, їжа не їжа, золото - не золото - одне тільки заповітне бажання бути здоровим!".
В наш час екологія та довкілля знаходиться у жахливому стані, постійне забруднення повітря, землі, води різноманітними викидами від заводів, автомобілів, радіації - погіршують наше здоров"я. Особисті фактори, які впливають на кожного з нас індивідуально, зокрема це: алкоголь, паління, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, стреси. Усе це негативно відображається на нашому з вами здоров"ї.
Моржування одним з метод в покращення здоров"я, такого роду водні процедури загартовують організм фізично, та покращують моральне скамопочуття.
Особисто мені моржування подобається гострими відчуттями, що додають заряду енергії, тісним спілкуванням з природою, приємним проведенням часу з друзями та новими людьми.
Власне, я почав моржувати у 16 років.

Для зацікавлених!
Моржування - не вимагає від Вас нічого: нікоштів, ні надзвичайних здібностей, і немає обмеження у віці та статі . Але потрібно дотримуватись техніки безпеки перебування у воді та на льоду. Ні в якому разі не перебувати під дією алкогольного чи наркотичного впливу.Із собою необхідно мати: рушник, плавки або купальник, банні капці, все інше - за бажанням.
Роздягатися потрібно у середньому темпі, щоб не було різкого переохолодження, і щоб не зашкодити здоров"ю. Перед тим, як зайти у воду потрібно сказати: "Здрастуй Вода!". Потім сміло окунутися (але не стрибати у воду, щоб запобігти різкому переохолодженню та судом м"язів, щоб не зануритися під кригу або наштовхнутися на гострі предмети на дні (камінь, шкло, цвях та ін.)). У воді перебувати до 1хвилини, з часом можна поступово збільшувати взалежності від особистих бажань.
Після виходу з води необхідно трохи розім"ятися - побігати по снігу або виконати загальнорозвиваючі вправи. Після чого витерти голову рушником, тіло - за бажанням - витирати або обсохнути на повітрі . Все це робиться без фанатизму і понтів smile.gif.
Більш детальніше можна ознайомитись із літератури "Система Іванова".
БАЖАЮ при мних вражень та міцного здоров"я!!!

Додаток.
Починати моржування необхідно з осені або вдома, приймаюч спочатку прохолодний, а з часом, холодний душ. Усе це робиться поступово, хоча багато людей починають зимою, коли з"явля ться крига. особисто Я почав у 16 років серед зими разом із друзями. Найголовніше не боятися води і не думати "я захворію" чи "підхоплю запалення легенів", чи "пальці відморожу smile.gif" або, як найчасті ше говорять, "поки добряче не вип"ю оковитої грамів 200, доти не наважусь залізти у воду" - останнє КАТЕГОРИЧНО забороняється. Усі ці відмовки - це ніщо інше, як невпевненість у самому собі і страх перед відчуттями, які насправді можуть подарувати Вам справжні задоволення.

Місця де можна моржувати:
Особисто мені довподоби моржувати в Ясниськах на кар"єрі. Поперше хороша нагода катнутись на байку- приблизно 38км; прємний процес вирубування ополонки; чистенька вода не зкаламученна іншими Моржами; поруч немає зайвих очей і телекамер; красива природа. Можливий варіант Раковець, але там постійно багато людей, тай води поколіна. Левандівське озеро, там найчастише збираються Моржі, та інші люди які хочуть подивитись, разом з надоїдливими репортерами і камерами. Також мюжливий варіант з чистою протічною водою на Високому Замку зі сторони Підзамче, невеличкий басейн 3на3метри і глубиною 90см. Парк Культури також славиться різним людом та репортерами.

Доречі скоро Водохрещя, гарний шанс почяти моржувати. На Водохрещя вода у всіх водоймах є святою. РАДЖУ СПРОБУВАТИ !!!

Фото Йордан 2006 карэр Ясниська
user posted image

Година часу пішла на вирубку ополонки
user posted image

mimino - 21 ѳ 2012, 16:10
SUPERUNKNOWN
18 ѳ 2012, 8:59
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: Львов
: 866

етить мою тить ! с 16 годков? и что теперь , можешь спустя 10 лет сидеть в прорубе как в джакузе, с журналом :-D , чего удалось достигнуть за столько лет?

по теме : лёд, гусиная кожа, сёжившиеся детородные органы отчаянно просящиеся назад в тёплые штаны, чёрная дыра воды которая зловеще пялится на тебя, непонимание того сколько там до дна, возможность ухнуть под лёд.........всё это лично для меня слегка дискомфорные ощущения :-D . но! попробовать всё же интересно, хотя лучше сначала посмотреть как это делают сэмипрофи с десятилетним стажем :-D
alex4alex
18 ѳ 2012, 10:32
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

str.gif
Users Website
Uri2
18 ѳ 2012, 13:47
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Можно обойтись без черной дыры и уханья под лед - го в Оброшино на источник?
vchaban
18 ѳ 2012, 14:49
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Або в Раковець
Email PosterUsers Website
freya
18 ѳ 2012, 15:35
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

Я за Раковець! smile.gif
Uri2
18 ѳ 2012, 15:36
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

В Раковець по трасі влом. А через єбеня тим більше...

Нє, ну але якщо freya поїде, то я беру свої слова назад smile.gif))

Uri2 - 18 ѳ 2012, 15:37
freya
18 ѳ 2012, 18:32
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

А що, по трасі дуже вітер в обличчя дує? Бо я ще не виїжджала з міста зимою кудись. Катнути дуже хочеться але не в такий мінус - побоююсь за коліна.

freya - 18 ѳ 2012, 18:34
vchaban
18 ѳ 2012, 18:38
Quote Post

vchaban.blogspot.com

По трасі зимою небезпечно. Узбіччя і краї проїжджої частини в снігу, прийдеться займати частину смуги. І всеодно місцями дорога слизька, будь-кого може занести... Краще мабуть насичені дороги оминати.
max3d
18 ѳ 2012, 18:53
Quote Post

страшний халявщик

: 918

+1 на трасу зараз неможна пхатись
mimino
18 ѳ 2012, 19:28
Quote Post

неуловимый

: Lviv, Ukraine
: 659

Любі Друзі !
Переваги кар"єра:
чиста вода;
свобідна траса з мінімумом машин;
невелика дистанція приблизно 40км туда-назад, для тих хто дбає за свої коліна;
незабутні враження !

Р.С.раковець в долю не падає !!! smile.gif
Velomax
18 ѳ 2012, 19:34
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Фоток привези smile.gif
Users Website
Yosyf
18 ѳ 2012, 20:18
Quote Post

ветеран

: 1332

Планую на завтра Раковець, але подумки застряг у виборі між трасою і єбєнями
Email Poster
vchaban
18 ѳ 2012, 20:47
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Yosyf @ нині, у 20:18)

Якщо трасою - то на машині, якщо через села - то на снігоході! А велосипед можна взяти зі собою laugh.gif
E-one
18 ѳ 2012, 22:01
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (Yosyf @ нині, у 20:18)

єбєня там зараз тошонада:
user posted image

E-one - 18 ѳ 2012, 22:01