Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Де знайти майстра по планетарних втулках ?, На планетарный втулці Sram S7 3 передачі
Павка
15 2014, 9:15
Quote Post

: Львів-Дубляни
: 13

Доброго дня всім.Прошу допомоги в ремонті планетарної втулки Sram S7.Купив велосипед б/в ,втулка працювала класно.Одного ранку сів на велосипед,передачі були тільки до 4-ї,а тепер взагалі включається тільки 2-га,5-та і 7-ма.
В мене взагалі таке відчуття,що проблема не у втулці,а в механізмі перемикання... Думаю найкраще щоб це подивився майстер.
Дякую всім за допомогу в пошуку майстра по ремонту планетарної втулки у Львові.Хто знає прошу контакт на мій номер 067-340-1021 Павло.Або на форум. Дякую всім.
Email Poster
Oksap5
15 2014, 9:33
Quote Post

Зацікавлений
**

: Винники
: 242

Бачив у Шведова на Зеленій пару втулок на ремонті. Може щось і розуміється в них. Є ще Назар в Комарно. Він возить ровера з Голандії і ремонтує планетарки. Шукай його номер на Сландо, я не записав.
Email Poster
PlusOdyn
15 2014, 9:35
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Може клікбокс полетів. Зніміть клікбокс і при різних положеннях трубочки та шкворня покрутіть зірочку, щоб зрозуміти чи втулка не альо, чи клікбокс, якщо клікбокс, то перевірте як там тросик сидить, потім перевірте як реагують лапки, які тиснуть на трубочку та шкворінь на поворот коліщатка. Як не реагують, то сумнощі, будете знати як хз який ровер купувати. І шукатимете клікбокс до втулки новий. Вони є, по ціні половини б/в ровера. laugh.gif
Email Poster
bata
15 2014, 10:17
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Ремонтом займаються хлопці з Френкі Кастомс, зверніться в магазин Пан Спортсмен на вул. Озаркевича (це трошки вище Цирку по городоцькій)

АБО тут http://frankykustom.com/

З.Ы. дякую ЧД за інфу.

bata - 15 2014, 14:01
Email Poster
kiep
15 2014, 12:40
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

делал газели 3-передачные, у вас непонятно 3 или 7, но всё делается, обращайтесь.
Email Poster
ЧД_
15 2014, 13:13
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

bata нема в же того склепу. laugh.gif
Павка
16 2014, 11:44
Quote Post

QUOTE (kiep @ вчора, у 10:40)
делал газели 3-передачные, у вас непонятно 3 или 7, но всё делается, обращайтесь.

Дякую,але до цього часу так і не отримав жодного контакту (телефона або електронки) щоб зконтактувати з майстром.
Знайти Назара в Комарно не можу.Може хтось має його телефон,то повідомте в пошту,бо просто проїхатися зі Львова до Комарно трохи дорого в наш час.
Email Poster
kiep
16 2014, 12:12
Quote Post

Постійний учасник

:

у вас приват не працює, вишлю смс і мейл
Email Poster
Павка
16 2014, 14:50
Quote Post

Дякую всім ,вже маю телефон майстра.
Email Poster
Павка
14 2014, 9:34
Quote Post

QUOTE (Павка @ 16 Травня 2014, 12:50)
Дякую всім ,вже маю телефон майстра.

Діма,дуже дякую тобі за ремонт,хоча прийшлося дуже довго чекати на доставку тих запчастин,але як виявилося воно було того варте.Вел як новенький,передачі перемикаються беззвучно.Супер дуже задоволений!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Email Poster
vvvolf
02 2015, 7:09
Quote Post

Початківець
*

: Львів (Давидів)
: 40

А можна і мені контакти?
Втулка робоча. Але потрібно розібрати-промити-змастити-зібрати-налаштувати переключення.
Втулка - стара німецька torpedo (3 передачі).

vvvolf - 02 2015, 7:10
Arustokrat
19 2015, 18:21
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 302

Щоб не плодити тем, пишу тут.
Якщо хтось має контакти хорошого майстра з планетарок у Львові або околицях, поділіться будь-ласка =)
Бо відправляти ціле колесо в Київ, і не знати, чи можливо відремонтувати поломку, якось не хочеться...
Email PosterUsers Website
kiep
19 2015, 18:46
Quote Post

Постійний учасник

:

яка планетарка? 0639075213
Email Poster
Arustokrat
19 2015, 19:21
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 302

QUOTE (kiep @ нині, у 19:46)
яка планетарка? 0639075213

Sram S7.

Декілька днів тому при їзді заклинило рух педалей вперед, при цьому велосипед продовжував вільно їхати вперед. Зупинившись, я скинув передачу на найменшу - першу. Але опісля не зміг перемкнути її, оскільки, як показав пізніший огляд втулки, всередині не рухається стержень. Вийнявши стержень, можливо їздити на 1,4 і 7 передачах. Але при русі на найменшій передачі щось непримно клацає у втулці.
Підозрюю, що виною всьому оця штучка на картинці, бо у втулці вона переламана навпіл. Уявлення не маю, як так сталось... ніби при навантаженні не перемикав передачі...
user posted image
Email PosterUsers Website
kiep
19 2015, 22:07
Quote Post

Постійний учасник

:

я такі робив, але ті штучки тільки в польщі продаються.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll