Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

: (17) «  ... 15 16 [17]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фари, маячки, відбивачі, (усі запитання що до вибору)
PlusOdyn
16 2014, 21:11
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Zenyk @ нині, у 22:02)
подивитись можна, завтра зателефоную, якось домовимось

Ну я десь до 21-ї в районі Податкової питиму чай/каву.
Email Poster
Spiner
10 2015, 21:28
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

Порадьте велофару, не ліхтарик, з моделей представлених на даний момент на ринку, під 18650 елементи. Для їзди по дорозі.
demon
10 2015, 22:51
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (Spiner @ нині, у 21:28)
Порадьте велофару, не ліхтарик, з моделей представлених на даний момент на ринку, під 18650 елементи. Для їзди по дорозі.

а, зміст? заплатити купу грошей? мати два пучка світла? купи собі китайський, наприклад "convoy s2", за 15 зелених, і він буде робити все теж, що і дорога вело фара.
Spiner
11 2015, 1:02
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (demon @ вчора, у 22:51)
а, зміст? заплатити купу грошей? мати два пучка світла? купи собі китайський, наприклад "convoy s2", за 15 зелених, і він буде робити все теж, що і дорога вело фара.

Дємон, ті що я дивився ліхтарі були якісь... ну як моя габаритка smile.gif. Дякую за наводку, буду розбиратись. Мені тре щось просте, без дзвіночків-свисточків, щоб світило довго і не дороге.
demon
11 2015, 9:08
Quote Post

Membёr

QUOTE (Spiner @ нині, у 01:02)
Дякую за наводку, буду розбиратись.

головне звернути увагу на світловий промінь, щоб був жовтим
demon
11 2015, 9:11
Quote Post

Membёr

QUOTE (Zenyk @ 15 Грудня 2014, 21:17)
Стара мигалка почала розсипатись, через часте відкривання для зміни акумів, деякий час навіть їздив з алюгабариткою за півтора долара, як останній бомж facepalm.png Але буває і в нашому селі празник - недавно приїхало ось це
user posted image
Поки що враження самі позитивні, якщо порівнювати зі звичайними мигалками... але не будемо про сумне, нема там що порівнювати.
Світить дуже яскраво на максимумі, на віддалі шести метрів від неї можна читати газетний текст, пляма розсіювання теж хороша - широка і рівномірна, тут все дуже добре. Коротке натистання вмикає режими постійного світла (3 рівня яскравості), якщо потримати кнопку 1.5 секунди, тоді включається режим мигання (2 рівня яскравості і стробоскоп), загалом виходить 6 режимів, досить зручно організованих. Кріплення є тільки на трубу, кліпси на рюкзак/сумочку немає, але це невелика проблема.

не розумію, на фіга таку бандуру китайську чипляти? за такі бабки можна купити вже фірмовий маячок, наприклад "досан"
demon
13 2015, 19:56
Quote Post

Membёr

QUOTE (Spiner @ 11 Лютого 2015, 1:02)
Дякую за наводку, буду розбиратись.

розібрався? купляй "каньон" С-серіі, в Саймона, перевірений китаєць. в нього можна вибрати як світлодіод так і драйвер.
я би замовляв T6-4C (світлодіод, не холодний та не сильно жовтий), 7135*6 (драйвер)
Zenyk
14 2015, 14:01
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

QUOTE (demon @ 11 Лютого 2015, 7:11)
не розумію, на фіга таку бандуру китайську чипляти? за такі бабки можна купити вже фірмовий маячок, наприклад "досан"

А хто такий цей досан, якщо не секрет ?
ПС: покаявся,так на всякий випадок
Email Poster
demon
14 2015, 14:52
Quote Post

Membёr

Zenyk
14 2015, 18:07
Quote Post

Зацікавлений
**

:

>такі бабки
>12 USD
ясно laugh.gif
Цей Досун (LR260) більший, важчий, не має мигаючих режимів і значно менш потужний, ще й коштує як цілий ровер на Торпедо laugh.gif
Свою мигалку я розкручував, ніякого зайвого місця там нема - плоска ліполька, діодна лінійка і плата, все впритик.

Email Poster
demon
14 2015, 23:21
Quote Post

Membёr

QUOTE (Zenyk @ нині, у 18:07)
>такі бабки
>12 USD
ясно laugh.gif
Цей Досун (LR260) більший, важчий, не має мигаючих режимів і значно менш потужний, ще й коштує як цілий ровер на Торпедо laugh.gif
Свою мигалку я розкручував, ніякого зайвого місця там нема - плоска ліполька, діодна лінійка і плата, все впритик.

я имел ввиду простую маленькою мигалку Dosun R80, тут продают в подобных корпусах китайские подделки, не путать с оригиналом! по деньгам вышло 8 баксов. сомневаюсь, что Досан – "значно менш потужний" , потому что даже за моей 7-и люменной мигалкой стоять просто невозможно, а в мигалке LR260 – 26 люмен! мне даже страшно представить как это laugh.gif
Zenyk
14 2015, 23:52
Quote Post

Зацікавлений
**

:

demon, та маленькі в мене є, просто всі вони світять яскраво, але досить вузьким пучком, Raypal дає досить широку засвітку, ну як в автомобіля наприклад. В максимальному режимі можна приблизно прикинути потужність, там виходить більше ніж 1W, їхати за цим світлом не пробував, але навіть з 2-х метрів ріже очі, тобто дивитись довго неможливо. Тут справа не тільки в яскравості, точкове джерело світла без розсіювача - постійно дивитись на таке некомфортно, але зате не помітити неможливо.
В мінімальному режимі для міста саме те, ну і світить довго.
Email Poster
PlusOdyn
16 2015, 14:21
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Spiner @ 10 Лютого 2015, 22:28)

Маю таку штуку. Не вдавалося ніяк розрядити в нуль. Доталував ще 2 акуми паралельно від іншого лятарка, тепер рантайм певне казковий.

Як цікавить, можемо якось стрінутися. Правда вчора на тому роверку на якому та фара пробив заднє кулко, лінь латати)))
Email Poster
Spiner
16 2015, 22:55
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 14:21)
Маю таку штуку. Не вдавалося ніяк розрядити в нуль. Доталував ще 2 акуми паралельно від іншого лятарка, тепер рантайм певне казковий.

Як цікавить, можемо якось стрінутися. Правда вчора на тому роверку на якому та фара пробив заднє кулко, лінь латати)))

Дякую за пораду, +1, я наразі схильний до конвоя с3 з жовтим світодіодом, який порадив дємон.
demon
16 2015, 23:23
Quote Post

Membёr

ось тут "сову" продають за 10 баксів, шо воно таке, не знаю...
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (17) «  ... 15 16 [17]  Reply to this topicStart new topicStart Poll