РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> -2° вітер 6м/с,вологість 80%, як не получити об...
zboi
Дата 18 Листопада 2018, 17:23
Quote Post

хочу 200 проїхати при -2, +2° вітер 6-9м/с вологість 80% crazy.gif , чи спасуть мене два обмотані кульки босс навколо ніг скотчем від холодного вітру))))) ) ? Чи краще почекати і купити велобахіли на контакти та хім.грілки чи зняти контакти і поставити топталки і одіти нормальне зимове взуття з хімгрілками та двома шарами носків, щоб ступня і пальці мали нормальний кровообіг і більше гнучкості та руху?
Email Poster
Ром
Дата 18 Листопада 2018, 19:00
Quote Post

Велофанат

Я сьогодні катав 5 годин в таких чопіках і звичайних шкарпетах .
user posted image

Кульки вдягали на велотуфлі а зверху шкарпетки .
Email Poster
zboi
Дата 18 Листопада 2018, 20:27
Quote Post

І шо пальці не задубіли? Я вчора виїхав на 3год. в контактах і одітий в два носки один літній а другий зимовий так в мене пальці задубіли і потім ше півдня боліли.
А про кульки вже казали що ступня не дихає вона ще більше спутіє і буде взагалі опа шо в лікарню з обмороженям попадеш в листопаді)) казали взагалі взяти зимові шкари або кроси утеплені на дно шкара поставити фольгу наверх зимову устілку одіти стопу в два носки краще такі шо воду відводять і за мотати стопу в газети і після того взувати шкар і ніяких контактів бо вони взагалі передавлюють судини і вони негнучкі бо в мороз деколи треба сходити в ровера коли відчуваєш шо пальці задубіли і проходити 5хв щоб кров розійшлась а в контактах далеко і нормально не пройдеш
Email Poster
zboi
Дата 19 Листопада 2018, 23:08
Quote Post

Я думаю найкраще рішення це термошкарпетки акрилові з сілтексом для лижного спорту на температуру -10 +10° , хімгрілки на ступні та зимові черевики для активної ходьби. Але що краще акрил з сілтексом чи поліамід? Шкарпетки lasting knt чи mckinley new nils?
Email Poster
Ром
Дата 20 Листопада 2018, 15:44
Quote Post

Велофанат

Не задубіли , хоча я в кінцівки мерзну , там верх гор текс , під низ - високі шкарпетки , (звичайні велосипедні , або для бігу , але вибираю потовщі ), щоб через край штанів не піддувало .

Це повідомлення відредагував Ром - 20 Листопада 2018, 15:47
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll