РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (5) « Перша ... 3 4 [5]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Місця сили, Ділимося враженнями
demon
Дата 13 Липня 2015, 21:05
Quote Post

Membёr

далеченько...замок Монфор
Oksap5
Дата 18 Липня 2015, 19:12
Quote Post

Зацікавлений
**

Давайте писати про місця, які поруч. Я недавно навіть відважився заночувати в палатці на горі Городище, там де було поселення. Сьогодні був на Макітрі біля Гринова, правда там водяться demon-и.

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 18 Липня 2015, 20:04
Email Poster
demon
Дата 18 Липня 2015, 19:25
Quote Post

Membёr

devil.png
mandriy722
Дата 17 Серпня 2015, 19:36
Quote Post

Постійний учасник

...після вливання ннно-ї кількості, і в мене в макітрі таке...твориться...
...може хоч на Макітрі виспався б порядно, бо щось не спиться...
Users Website
Oksap5
Дата 04 Вересня 2015, 13:46
Quote Post

Зацікавлений
**

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Богит Відвідав ось таке чудове місце. Раджу усім, але потрібно бути самому щоб відчути і зрозуміти це місце. Якщо по житті маєте якісь питання, то їдьте туди і отримаєте відповідь у знаках.
Email Poster
Mandrivnyk
Дата 29 Квітня 2016, 0:52
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Oksap5 @ 04 Вересня 2015, 11:46)
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Богит Відвідав ось таке чудове місце. Раджу усім, але потрібно бути самому щоб відчути і зрозуміти це місце. Якщо по житті маєте якісь питання, то їдьте туди і отримаєте відповідь у знаках.

А я був у 2015 поряд у містечку Гримайлів, якби знав то заїхав би і на Богит smile.gif
Email Poster
Silver.U.Rock
Дата 04 Липня 2016, 18:51
Quote Post

не те щоб "місця сили", але чи їздить хто зараз по околицях (в туристичному режимі) переховуватися від спеки? Обираю висоти в залежності від вітру + гамак = природний кондиціонер))) Ну, і між тим ділом +-100-ку накрутити щоб не втрачати тонус
з.і. не знаю скільки там сили поблизу Підгородища, але бомків легіон
Email Poster
tupac4life
Дата 10 Липня 2016, 8:51
Quote Post

Постійний учасник

Хотів би написати про "дороги сили".
Зауважував що є такі ділянки доріг, де візуально навіть видно що попереду нахил, хоч і незначний, але вгору + досить затяжний, але все одно дуже легко по ним їхати, так ніби вниз котишся. причому кількадесят раз по таким місцям проїзджаєш і кожного разу легко і швидко. Так ніби якась сила тобі допомагає.
Ось кілька з них:
1. Ділянка дороги на Урич, після Крушельниці за мостом до повороту на Ямельницю.
2. Ділянка дороги від кінця Нижнього Синєвидного до моста над залізницею.
3. З Головецька до Плав'я
4. По Лопушному до кінця села (маршрут з Славська на Синєвир)

Email PosterUsers Website
Silver.U.Rock
Дата 10 Липня 2016, 11:31
Quote Post

QUOTE (tupac4life @ нині, у 06:51)
Хотів би написати про "дороги сили".
Зауважував що є такі ділянки доріг, де візуально навіть видно що попереду нахил, хоч і незначний, але вгору + досить затяжний, але все одно дуже легко по ним їхати, так ніби вниз котишся. причому кількадесят раз по таким місцям проїзджаєш і кожного разу легко і швидко. Так ніби якась сила тобі допомагає.
Ось кілька з них:
1. Ділянка дороги на Урич, після Крушельниці за мостом до повороту на Ямельницю.
2. Ділянка дороги від кінця Нижнього Синєвидного до моста над залізницею.
3. З Головецька до Плав'я
4. По Лопушному до кінця села (маршрут з Славська на Синєвир)

якшо говорити про "львівські" Карпати: хто катає на Захарі, можна піднятися ше трохи вище від кріселки - на Високий Верх, схил на Верхню Рожанку (як пам'ятаю). Вигляд панорамний, але + добре видно деталі, така собі жива картина

user posted image

Це повідомлення відредагував Jamis Rover - 10 Липня 2016, 11:33
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) « Перша ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll