РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Чемпіонат Львівської області з акватлону, БОНУС ГОДИННА ГОНКА НА ТРЕКУ
_BuR_
Дата 23 Листопада 2015, 9:30
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

41км і скількись там метрів
Croq
Дата 23 Листопада 2015, 14:24
Quote Post

Початківець
*

такого адреналіну я не відчував з часу як вперше попробував аматорські старти два роки тому!
було дуже незвично бігти - не відчував темп абсолютно, і плавати захотілося вчитися, і як було б здорово якби й вело етап в приміщенні добавили biggrin.gif
збирався на змагання а попав ще й на днюху та вражаюче шоу smile.gif - чудові призи, смачний тортік i приємне спілкування.
бажаю росту та досягнень клубу 'Три Леви'! однозначно буду моніторити їхні заходи
Email PosterUsers Website
Dok62
Дата 23 Листопада 2015, 15:21
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Croq @ нині, у 14:24)
такого адреналіну я не відчував з часу як вперше попробував аматорські старти два роки тому!
було дуже незвично бігти - не відчував темп абсолютно, і плавати захотілося вчитися, і як було б здорово якби й вело етап в приміщенні добавили biggrin.gif
збирався на змагання а попав ще й на днюху та вражаюче шоу smile.gif - чудові призи, смачний тортік i приємне спілкування.
бажаю росту та досягнень клубу 'Три Леви'! однозначно буду моніторити їхні заходи

dance4.gif good.gif
Email Poster
Yosyf
Дата 23 Листопада 2015, 21:45
Quote Post

ветеран

Та тут вже не один велокозак чухає потилицю і думає, ну а шо? Шо я 42 не проїду? А потім почухає своїх два, та й прикине, хз, то жеж можна на 48 хвилині скінчити, а 12 хвилин ше доїжджеючим доветья бути )), ледве, ледве, а трибуни повні, свистіти зачнут, тануйогонах...
Email Poster
PV
Дата 24 Листопада 2015, 7:54
Quote Post

Unregistered

QUOTE (Dok62 @ вчора, у 15:21)
dance4.gif good.gif

Dok, я шот ні панімаю Ваших емоций.

В прізнаніі Croqa
Ліш косвєна тока
І только в уборной ілі в туалєтє
Адріналіна налічіє у нас на планєтє.

І ні факт, шо єта бил іміна адріналін, вєдь Croq пєрєд єтім с’єл тортік.
PV
Дата 24 Листопада 2015, 8:05
Quote Post

Unregistered

QUOTE (Croq @ вчора, у 14:24)

Уважаімий, Croq, я ващє в тіхам шокє ат тібя. І єтат шок мнє памог панять, пачіму ти заставі сваю дочь єхать двохсотку прі прідварітільнам прабєгє в сорак кіламетраф. Да ти відь сам так дєлаєш. У тібя жиланіє научіца плавать паявляіца тока тада, када ти начінаєш тануть. «і плавати захотілося вчитися». Да тібє вєлаітапи в басссєйнє правадіть нада, а нє в прімішіні. Вот тада і будіт «здорово». І вще якой ти мовай пішиш? Адні русізми. У маскаля в зауральє іх мєньше. І вутета: «буду моніторити». Єта пішит чілаєк, каторий сабірался брать участіє в єтіх же сарівнаваніях? Маніторят парнушку. Вот дядь Федар єта дєлаєт рігулярна.

Це повідомлення відредагував PV - 24 Листопада 2015, 8:09
PV
Дата 24 Листопада 2015, 8:21
Quote Post

Unregistered

А ваще, гдє аквасаставляющая єтава мірапріятія. Вроді би дікларіравалі акватлон, а в налічіі тока віласіпєд. Відать воду випіл ЧімаДан. Он та может. На сотке випіл машинку вади, на двухсотке – двє. А в єтат раз целий басссєйн. Вутета прагрєссс. Croq, учісь!!! Тіпєрь панятна куда дєлса ЧімаДан – усіліна трініравалса. А січас адихаєт. Нада би їво рікорди тоже фіксіравать. Стараєца, сабака.

Це повідомлення відредагував PV - 24 Листопада 2015, 8:28
PV
Дата 24 Листопада 2015, 8:25
Quote Post

Unregistered

QUOTE (Yosyf @ вчора, у 21:45)
Та тут вже не один велокозак чухає потилицю і думає, ну а шо? Шо я 42 не проїду? А потім почухає своїх два, та й прикине, хз, то жеж можна на 48 хвилині скінчити, а 12 хвилин ше доїжджеючим доветья бути )), ледве, ледве, а трибуни повні, свистіти зачнут, тануйогонах...

Йось, а Йось єта із разряда «Начал за здравіє – кончіл за упакой». Ти хоть діржи адну лінію. Как ні как ти в єтам прафффісссіанал!!! Іль я ашибаюсь?
PV
Дата 24 Листопада 2015, 10:14
Quote Post

Unregistered

А хто-та вилажит афіціальний різультат Вови? Burовскій ехітпол очінь пріблізітєльний.
PV
Дата 24 Листопада 2015, 10:19
Quote Post

Unregistered

текст

Це повідомлення відредагував Genesis - 24 Листопада 2015, 11:51
PV
Дата 24 Листопада 2015, 11:55
Quote Post

Unregistered

QUOTE (PV @ нині, у 10:19)

текст
Це повідомлення відредагував Genesis - нині, у 11:51

Андрюха, шо за діла? Клёвая ж картинка била! Прідупріждєніе інфармаціоннає!

Це повідомлення відредагував PV - 24 Листопада 2015, 11:59
Dr.Alex
Дата 25 Листопада 2015, 5:24
Quote Post

Постійний учасник

В когось знову маніакальна стадія!
Email Poster
PV
Дата 25 Листопада 2015, 9:05
Quote Post

Unregistered

QUOTE (Dr.Alex @ нині, у 05:24)
В когось знову маніакальна стадія!

Чому знов? Вона і не закінчувалась!
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll