РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пункты пропуска, Венгрия, Румыния, Словакия
valanych
Дата 14 Жовтня 2015, 11:25
Quote Post

Постійний учасник

Думаю, куда бы поехать на выходные. В связи с этим вопрос: где можно перейти границу на велосипеде? Ну и заодно, может кто подскажет интересный матрасный маршрут на 3 дня по "ближнему зарубежью"? Спасибо.
toluene
Дата 14 Жовтня 2015, 11:59
Quote Post

Шегині на піший перехід. при чому з велосипедом плюс великий, якщо черги є - пропускають швидше
valanych
Дата 14 Жовтня 2015, 12:14
Quote Post

Постійний учасник

шегини это польша
toluene
Дата 14 Жовтня 2015, 13:24
Quote Post

не побачив (або в темі не було інфи)
перетинав на велосипеді автомобільний пункт пропуску з сторони Словаччини Убла-Малий Березний. в ідеалі наші також пропустять
valanych
Дата 14 Жовтня 2015, 14:00
Quote Post

Постійний учасник

а не примахивались, почему без тачки?
kiep
Дата 14 Жовтня 2015, 14:25
Quote Post

Постійний учасник

наши могут не пустить. в ужгороде не пускают. в румынию точно пускают, я ездил. в венгрию не знаю.
Email Poster
Sabrat
Дата 14 Жовтня 2015, 21:50
Quote Post

Зацікавлений
**

В 15 км від Ужгорода на південь є піший перехід в Словаччину в Малих Сельменцах. Перетинав там кордон 1,5 роки тому.
Dr.Alex
Дата 15 Жовтня 2015, 4:07
Quote Post

Постійний учасник

В 2013 перетинав кордон в Убла, пропустили без черги і добре відносились. вже не говорячи про дорогу від Убли до Трускавця, то ціла історія!
Убла до Гуменного добра дорога потім до Кошіце, Міхаловці і назад до Ужгороду.

Це повідомлення відредагував Dr.Alex - 15 Жовтня 2015, 4:16
Email Poster
bjarne
Дата 16 Грудня 2015, 0:40
Quote Post

в малих сельменцах роки три тому перетинав, цікава тоді вилазка була, наскільки пам'ятаю проблем не було
Email Poster
Krool
Дата 08 Січня 2016, 0:25
Quote Post

Постійний учасник

перетинав малі слеменці раз, це було рік тому, там суто пішохідний перехід, спокійно можна проїхатися на вело.
другий раз, тобто цього року (2015), перейти мені не вдалося, оскільки він не працює цілодобово. Стратанувши в 8 ранку від Шегинь, планував за день доїхати до Малих Слеменців до 21,00, або плюс мінус, бо мав поїзд з Ужгорода який поруч по 23. Але не судилося, цей перехід на відміну від інших працює з 8 ранку до 20,00 (чого я не врахував на перед, за що і поплатився, але пригода того вартувала). Приїхавши туди біля 22, "поцілував клямку", відпочив годину і поїхав до іншого ближчого переходу (40км) Вишнє Немецьке - Ужгород, де епічно простояв кілька годин, чекаючи будь кого щоб взяв в машину і перевіз через границю. Там на відміну від інших переїздів, не дозволяють це робити на вело, як ото на границі Кросцєнко-Хирів, де проблем з цим немає .

трек на Strava
user posted image

Це повідомлення відредагував Krool - 08 Січня 2016, 0:34
Email PosterUsers Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll