РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вульки 2013 ВІДГУКИ
Simick901
Дата 25 Травня 2013, 22:45
Quote Post

ТурбоRAWlyk

Раз започаткував тему, почну з себе.
Давно хотів такого плану гонку саме на Вульках, тому тільки з"явилась афіша зразу зареєструвався. З дуру в "еліту" facepalm.png
ідобре що хватило розуму переписатися в "аматори".

Далі допишу, але спершу хочу подякувати організаторам і всім причетним за класний прийом учаників: печиво, банани, чай до і після гонки, атмосферу на КП, підтримку під час гонки...
Поліні за ніштяки - дякую (я гнав-гнав - не догнав! Тре тренуватися wink.gif )
ТРАСА ЗАЧЬОТ wacko.gif
Все було круто.
ХОЧУ ЩЕ !

По ходу гонки: чесно і не думав, що стягну 2 кола у відведений час, тому валив, як МІГ. Перший під"йом вкрутив би як би не стали спереду, на спусках почувався впевнено, але на другому колі почалися падіння - чи то колеса перекачав, чи то покришки невдалі підібрав (Shva Black Jack), чи то трасу розгребли - вже не важливо, але 2 падіння на другому колі і 2 на третьому знизили бойовий настрій до 0. facepalm.png
По Факту 3 коло вже просто докатував.
Нічого - головне участь і кайф від гонки на Вульках, який я отримав сповна smile.gif
Дякую всім учасникам, які не побоялися дощу і вийшли на старт за суперництво, співчуваю учасникам категорії "Завзяті" за роздовбану трасу і ще і дощик в нагрузку.
Ура, все вдалося, спасибі ще раз організаторам biggrin.gif

Протокол в студію!
Email Poster
alex
Дата 26 Травня 2013, 6:34
Quote Post

Велофанат

Результати

user posted image

Фото 1

Фото 2

Фото 3

Фото 4

Це повідомлення відредагував alex - 26 Травня 2013, 7:03
Simick901
Дата 26 Травня 2013, 9:33
Quote Post

ТурбоRAWlyk

БРДМ в якості подіуму для нагородження - ЗАЧЬОТ biggrin.gif
Email Poster
Dok62
Дата 26 Травня 2013, 9:48
Quote Post

Старий волоцюга

Завжди щиро заздрив тим хто полюбляє місити грязюку в лісі.
smile.gif smile.gif smile.gif
Email Poster
Ioan85
Дата 26 Травня 2013, 10:24
Quote Post

Постійний учасник

DeX
Дата 26 Травня 2013, 13:51
Quote Post

Ураааа, я ще й навіть не останній приїхав smile.gif
Квінсистенція кайфу - ліс, болото, дощ, велосипед та ще й файні панєнки на лісопетах і не тільки wink.gif Дуже всім велике спасибі!
Serik
Дата 26 Травня 2013, 14:03
Quote Post

Зацікавлений
**

дааа, в таком гамне я еще не ездил!!!)))
alex
Дата 26 Травня 2013, 14:03
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Dok62 @ нині, у 09:48)
Завжди щиро заздрив тим хто полюбляє місити грязюку в лісі.
smile.gif smile.gif smile.gif

а де ж її місити як не в лісі laugh.gif
alex
Дата 27 Травня 2013, 11:25
Quote Post

Велофанат

Було приємно знову бачити на Вульках стільки люду, старих перевірених кіломемтрами і часом індивідів, та нових веломаньяків. Атмосфера справді була якоюсь душевно-домашньою, майже як зібратись компанією в когось на тісній кухні. Не відчувалось передстартового мандражу...швидше за все тому що їхати гонку не збирався, але сталось так що поїхав.

В результаті народилось кілька висновків:

-знав би шо поїду, взяв би велоформу, а так довелось їхати як справжній рагуль аматор в звичайних шортах і бавовняній футболці)

-знав би шо поїду, взяв би флягу - вперше їхав гонку взагалі без води...було прикольно коли на фініші 1го кола мені запропонували за водою сходити до БРДМа....на 2му колі дали трохи чаю, і за це спасибі)

-знав би шо поїду, зремонтував би майже відсутні задні гальма, і щось би придумав з касетою на якій з робочих зірок лишились 1-2......5-8

Загалом їхалось доволі ненапряжно, по-скільки падати явно не було бажання на спусках всіх відпускав, а на підйомах добирав. Їхав в режимі "перегляд траси", по дорозі питав в фотографів чи вони не знають де на ровері кнопка "трекшин контроль", бо шось сильно носило в болоті))

Зробив для себе відкриття, якщо їхати змагання не на максимумі, як це робив завжди, а трохи спокійніше то від них крім ригання на винос можна отримувати ще й задоволення))

Фініш був не з легких....

Ще раз велике дякую, тим людям які взялись це дійство організовувати, і не дивлячись ні на що, втілили ці прагнення в життя. Дякую всім хто відважився скуштувати вульківського болота на смак, і тим небайдужим що прийшли підтримати і повболівати.
E-one
Дата 27 Травня 2013, 11:48
Quote Post

троль ще той

Вітаю переможців і призерів!
Ріспект всім, хто наважився їхати Вульки "after the rain edition"
Подяка організаторам - таки бути КК у Львові!

Це повідомлення відредагував E-one - 27 Травня 2013, 11:49
Email Poster
alex
Дата 27 Травня 2013, 12:04
Quote Post

Велофанат

Іване, довго не міг зрозуміти чого тебе Паспорта, Бура ненаходжу серед натовпу, поки мене не просвітили що ви поїхали відстоювати часть і гідність українського велоспорту в Налібоки rolleyes.gif
BlaineMono
Дата 27 Травня 2013, 14:01
Quote Post

Постійний учасник

Дуже сподобалася гонка і взагалі ціла подія. Дякую ограгізаторм, суперникам і іншим smile.gif
Передстартовий мандраж вилився в якусь неадеквату емоцію на першому підйомі - мені чогось стало дуже весело коли всі позлізали з роверів і полізли пішки вверх laugh.gif
мені повезло бо не було місця на основному шляху і прийшлося лізти збоку по листі, а по ньому дуже файно йшлося вверх.

Трохи був розчарований, коли відправили на третє коло, бо за годину 3 кола не їдуться))

Результатом задоволений. Всьо, наступнй раз напевно буду з завзятими пробувати їхатиlaugh.gif
Email Poster
Simick901
Дата 27 Травня 2013, 20:29
Quote Post

ТурбоRAWlyk

Так, Юрік, свалу тепер у тебе не має!
Email Poster
Simick901
Дата 27 Травня 2013, 20:37
Quote Post

ТурбоRAWlyk

QUOTE (BlaineMono @ нині, у 12:01)
Трохи був розчарований, коли відправили на третє коло, бо за годину 3 кола не їдуться))

Ти здивований wink.gif
То я здивований, коли мене випустили на 3 коло з криками: "Догони єтого чувака, у тебя послєдний шанс", а після під"йому з останніх сил і падіння на спуску, я зрозумів, шо чувака єтого я уже не догоню biggrin.gif
Email Poster
parmaxp
Дата 27 Травня 2013, 23:16
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Simick901 @ нині, у 18:37)
"Догони єтого чувака, у тебя послєдний шанс"

я був тим чуваком), а мені казали давай піднажми, ти ще третім можеш бути. Мене це звісно трішки розсмішило(бо я їхав здається шостим, чи то сьомим), але і додало сил. Додало сил до першого підйому 3-го кола, бо організм після нього почав казати досить(я розраховував проїхати 2 кола, а тут вписався з запасом часу 1 хв і мене запустили на 3-тє). Загалом задоволений, вражень повно(хоча падав тільки 2 рази). Висновок: потрібно тренувати витривалість, бо ноги стягують, а серцево-судинна система ні)
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll