РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Погулянка 2012
vchaban
Дата 12 Листопада 2012, 10:01
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Ось це називаєтсья КК wink.gif

Чи в нас по такій трасі прийнято робити змагання по DH? laugh.gif

Це повідомлення відредагував vchaban - 12 Листопада 2012, 10:25
Email PosterUsers Website
spirit-o
Дата 12 Листопада 2012, 10:23
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (vchaban @ нині, у 09:39)
.... це більше подібне на крос ніж на кк, чи я помиляюсь?

Отут ви якраз і не помиляєтесь. Ще раз підкреслюю: це змагання для шосерів із велокросу.

Я люблю бігати лісом, і стежками, і по бездоріжжю. Але коли я приходжу на змагання з легкої атлетики, я ж не буду вимагати щоб мені викопали яму чи кмнули кілька дерев на бігову доріжку, бо траса для мене занадто проста і рівна smile.gif
Email Poster
vchaban
Дата 12 Листопада 2012, 10:25
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (spirit-o @ нині, у 11:23)
Ще раз підкреслюю: це змагання для шосерів із велокросу.

А я ще раз повторю, що минулого тижня там ганялись здорові дядьки на МТБ! laugh.gif
vchaban
Дата 12 Листопада 2012, 10:32
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (spirit-o @ нині, у 11:23)
Я люблю бігати лісом, і стежками, і по бездоріжжю. Але коли я приходжу на змагання з легкої атлетики, я ж не буду вимагати щоб мені викопали яму чи кмнули кілька дерев на бігову доріжку, бо траса для мене занадто проста і рівна smile.gif

Роман, весь прикол в тому, що на Погулянці навіть нічого рити не потрібно і дерев валити - там все готово, тільки грамотно прокласти маршрут. Просто я зараз живу біля парку Погулянка і переважно там катаюся, тому за останні кілька місяців відкрив для себе багато класних технічних ділянок, нових маршрутів.
Ioan85
Дата 12 Листопада 2012, 10:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (vchaban @ нині, у 11:01)
Ось це називаєтсья КК wink.gif

Чи в нас по такій трасі прийнято робити змагання по DH? laugh.gif

Такими трасами катати КК гонки не з нашою медициною, і не з нашими цінами на велосипеди
vchaban
Дата 12 Листопада 2012, 10:46
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 11:41)
Такими трасами катати КК гонки не з нашою медициною, і не з нашими цінами на велосипеди

або просто не з нашою технікою катання wink.gif
на відео мужик їде на морозі, ще й коментує tease.gif
Yosyf
Дата 12 Листопада 2012, 10:59
Quote Post

ветеран

vchaban - стартани хоч раз на тій же Погулянці і спробуй закінчити дистанцію хоча б не останнім, а потім опишеш свої враження. Нам цікаво буде.
Email Poster
vchaban
Дата 12 Листопада 2012, 11:08
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Yosyf @ нині, у 11:59)
vchaban - стартани хоч раз на тій же Погулянці і спробуй закінчити дистанцію хоча б не останнім, а потім опишеш свої враження. Нам цікаво буде.

до чого тут моя участь в гонці? У мене є свої підстави чому я не беру участь у перегонах, і я не бачу потреби комусь щось пояснювати. Натомість мені подобається МТБ, я катаюся в своє задоволення, і мені не потрібно комусь щось доказувати ригами на виносі, щоб отримувати фан від їзди на МТБ.

Я говорю про інші речі, про конкретну гонку і конкретну трасу і висловив свою пропозицію, ось і все. Ви собі ганяйтесь де хочете, і з усієї моєї поваги до результатів змагань і підготовки гонців, такі прості траси виглядають так само примітивно, як і раллі на розв'язці сихівського моста.

p.s. не в образу, просто по аналогії... а ви візьміть і хоча б проїдьте нормальну КК трасу, як на відео а потім опишете свої враженя wink.gif

Це повідомлення відредагував vchaban - 12 Листопада 2012, 11:11
spirit-o
Дата 12 Листопада 2012, 11:30
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (vchaban @ нині, у 11:08)
Я говорю про інші речі, про конкретну гонку і конкретну трасу і висловив свою пропозицію, ось і все. Ви собі ганяйтесь де хочете, і з усієї моєї поваги до результатів змагань і підготовки гонців, такі прості траси виглядають так само примітивно, як і раллі на розв'язці сихівського моста.

А людей цілком влаштовує конкретна гонка і конкретна траса. І не треба їх ображати.

Не учи людей як жити і тобі не будуть вказувати куди йти.

Чому так важко зрозуміти, що отримати кайф можна не лише від клацання зубами на сходах, але й від ригання на винос shok.gif

До речі, можна почитати про пригоди на далеко не найскладнішій КК трасі на останній Пробі.

Покатушка і гонка - це дві великі різниці.

Це повідомлення відредагував spirit-o - 12 Листопада 2012, 11:35
Email Poster
E-one
Дата 12 Листопада 2012, 11:51
Quote Post

троль ще той

QUOTE (vchaban @ нині, у 09:45)
Зі слів Івана зрозумів, що минулі вихідні на Погулянці він не був, тому трасу не бачив, а тому говорити тут нема про що. Трохи дивно, виглядає, коли ви коментуєте трасу, яку не бачили laugh.gif

Трохи дивним виглядають такі безапеляційні твердження. Так, мене не було минулих вихідних. І що з того? Чому ти думаєш, що траса на цих вихідних відрізнялась від траси на минулих вихідних? laugh.gif

Ще трохи просвітлю ситуацію, спешл фор vchaban: це змагання з велокросу, для спортсменів-трековиків і шосерів. Проводиться для галочки кожен рік в кінці осені тому, що є нормативи - провести N кросових гонок. Переважна більшість була на МТБ, а не на кросових апаратах, тому що немає сенсу і фінансових можливостей для змагань раз в рік купувати кросовий апарат. Траса максимально проста, щоб спрстмени-трековики там не повбивались. Бо як показала практика - сили в ногах дофіга, а от з технікою проблеми, власне за рахунок чого нам, любителям, і вдається проїжджати з ними на одному рівні. І ще раз повторю: спробуй проїхати сінглтреки і вертольотики на швидкості більшій, ніж 15 км/год і питання технічності траси відпадуть laugh.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 12 Листопада 2012, 12:27
Quote Post

sprzedawca materacow

+1 К Ивану. Я колысь в 2008г полиз на ту трасу. Ну думаю шо там складного, все равно даже на МТБ так хорошо под 30км/ч катал на местные сосископоедалки. Думаю шо там нам кабанам? Ну и понесся в низ. Ну и чувствую над велом контроль теряю. Тут проносится Майстер Росен с воплем "хулитытормозиш", после Полинка по кущам проскакала. Чуть не влетел в дерево после вертолетика, там был оказывается хитрый объезд. Ну думаю: курва не вже ЧД вже на свалку треба несты? И стал разбиратся с этим вопросом. Конечно мне до Мастеров Ивана, Никалаич, Росена, як до неба рачки, но вже по той трасее могу ехать рыгая на вынос за дедушкой на кроссовом. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 12 Листопада 2012, 12:40
Ром
Дата 12 Листопада 2012, 12:37
Quote Post

Велофанат

В чужий монастир зі своїми законами не ходять .
Траса останні два тижня не мінялася . Основні учасники змагань це школярі і школярки, частина з них лягає на раму щоб до керма дотягнутися . Для них це мабуть єдині масові доступні змагання . На а старші щоб не застоювалися і врізноманітнювали технічні вміння .Та вони і не в повну силу їдуть , прискорюються тільки коли їх випереджують .
Я вже писав , що на цій простій трасі зайомий фрірайдер зумів проїхати тільки 200 метрів і закінчив виступ звертанням в травмапункт (казав що ця траса не для його рівня ), інші катальщики докотилися до фінішу .
Email Poster
A.V
Дата 12 Листопада 2012, 13:27
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (vchaban @ нині, у 10:01)
Ось це називаєтсья КК  wink.gif

посмотрел.
увлекательно.
но местами это скорее триал.

еще пару лет такой тенденции усложнения трасс и можно будет выставлять оценки за артистизм, наплевав на время прохождения smile.gif
Users Website
Genesis
Дата 17 Листопада 2012, 14:46
Quote Post

ШОСЕ

11.11.2012
Погулянка tongue.gif
user posted image
E-One: Андрію, завали всіх хто позаду мене...

user posted image
Genesis: З ЗАДОВОЛЕННЯМ

user posted image
Пункт харчування. Водичку та канапки отримує головний суддя області Володимир Михайлович

В нас весело, приїжджайте wink.gif

Це повідомлення відредагував Genesis - 17 Листопада 2012, 14:47
Email Poster
Dok62
Дата 17 Листопада 2012, 15:22
Quote Post

Старий волоцюга

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Прикольні фотки.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll