Ūֲ | Ҳ | | |

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topic

> Merida Yankees, на кожен випадок)
DIMAXVELO
05 2015, 20:23
Quote Post

Постійний учасник

: смт.Куликів,Львів
: 394

Знайдено!шукав собі велосипеда шоб в універ катати,розглядав фікса чи шоссера,але надихнула мене скотинка Юри,і захотів шось подібне.
Вибір впав на Меріду Янкі,обвіс і стан на фото був хороший,тому сьогодні поїхав за ним.
На місці побачив,що обвіс алівіо, весь повністю в ідеалі,таке враження що ніхто і не їздив на ньому,єдине що не сподобалось - відламаний кусочок моноблока(тема вже в "куплю").
Тепер хочу замінити моноблок(и),перефарбувати раму і палки(колір вибрав практично вже),перетягнути сидіння,і обмотку хочу і здається все..
Тепер по питаннях
1)Де перемалювати раму,не боячись за різьби і т.д?(зараз фіолетова і має багато сколів)
2)Як взнати матеріал рами?магнітиться,не алю значить,по вазі не дуже,ржавчина дуже легка але проступає,шви зварні дуже акуратні і практично не помітні,можливо це хромулька?
user posted image
user posted image

DIMAXVELO - 06 2015, 10:02
Email PosterUsers Website
CrissAngel
05 2015, 21:21
Quote Post

Постійний учасник

: м.Львів
: 278

думаю все таки хромоль)
Email Poster
CrissAngel
05 2015, 21:22
Quote Post

Постійний учасник

а ще таке питання, а нашо тобі перетягувати сидіння? нове не дешевше буде? і нашо тобі обмотка?
Email Poster
DIMAXVELO
05 2015, 21:32
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (CrissAngel @ нині, у 19:22)
а ще таке питання, а нашо тобі перетягувати сидіння? нове не дешевше буде? і нашо тобі обмотка?

моїй дупі сідло сподобалось,хотя ше хочу км зі сто проїхати в день,шоб точно взнати,якщо підійде то обтяну,якщо ні то куплю інше.
Обмотка як мінімум потрібна щоб зручніше тримати кермо було,як бачиш там булхорн,стоять якісь резинові гріпсаки,виглядають доречі як обмотка(полоси такі,але то вдень видно),та і що ставити на таке кермо крім обмотки?таких самих гріпс не бачив в продажу,а ідея з обмоткою безсоромно спи..запозичена в пана Миколи і його мтрейсінг(тобто колишнього,якщо він продався),з середи напевно почну розбирати його,весь день ходжу довольний biggrin.gif
Arustokrat
05 2015, 21:37
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 302

На рамі немає жодних наклейок про матеріал рами? На форумах не зустрічав такий велосипед? Попробуй за номером рами щось знайти. Я так вік свого взнав =)
Вага "не дуже" це в околі 13 чи 20 кг.?

Arustokrat - 05 2015, 21:42
CrissAngel
05 2015, 21:39
Quote Post

Постійний учасник

ну незнаю, я би краще купив би руль і на нього рога, бо сам руль тепер гривень 200 і обмотка так само
Email Poster
DIMAXVELO
05 2015, 21:42
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Arustokrat @ нині, у 19:37)
На рамі немає жодних наклейок? На форумах не зустрічав такий велосипед? Попробуй за номером рами щось знайти. Я так вік свого взнав =)
Вага "не дуже" це в околі 13 чи 20 кг.?

наклейок типу "cr-mo" нема,знайшов на інгліш форумах янкі трішки новішу вроді,або виглядає так просто ідеально,ця їхня хромо точно,вага в районі ближче до 13,маю такого ж розміру алюбайк,він важить практично на 2 кг менше десь,тобто різниця відчувається не сильно.
За номером рами,то просто в гуглі таке забивати?чи є якісь інші джерела де по номеру пробивати можна?
І щодо руля,зручний справді,інший руль та роги маю,тому переставити зможу в будь який момент)

DIMAXVELO - 05 2015, 21:43
_BuR_
05 2015, 22:42
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

В каретку вкручуєш(наживляєш) стару кареку, в рульову можна і чашки можна і без (майжен е критично)
DIMAXVELO
05 2015, 23:18
Quote Post

Постійний учасник

Поки всім дякую,взнав відповіді на питання що цікавили,завтра може і сяду розберу,щоб в середу везти малювати)
_BuR_
05 2015, 23:21
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 00:18)
Поки всім дякую,взнав відповіді на питання що цікавили,завтра може і сяду розберу,щоб в середу везти малювати)

Там в них так буває, що помалювання може затягнутись на тиждень/другий, а то й третій)).
А може і за 2-3 дня.
Arustokrat
05 2015, 23:52
Quote Post

Постійний учасник

: 302

За номером рами,то просто в гуглі таке забивати?чи є якісь інші джерела де по номеру пробивати можна?

Перед покупкою я шукав якомога більше інформації про велосипед що мені тоді пропонували, і натрапив на сайт з поясненнями як ідентифікувати раму.
http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?t=37430
Рост
06 2015, 9:13
Quote Post

Постійний учасник

: 353

QUOTE (DIMAXVELO @ вчора, у 21:23)
1)Де перемалювати раму,не боячись за різьби і т.д?(зараз фіолетова і має багато сколів)

На початку Володимира Великого, одразу за будинком видавництва, поворот за зупинкою, є шиномонтаж. Там є піскострумка і пофарбування порошковими фарбами. За це відповідають Андрій, або Юра.
Собі, крім автомобільних дисків, фарбував велосипедні гальма і залізячки до бризговиків. Різьби заклеюються, тому не страждають.
Тільки зараз жнива у них, як раз час переходити на літні колеса наближається, тому роботою вони завалені, треба врахувати.
PlusOdyn
06 2015, 9:32
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Черканіть будь-ласка назву теми відповідно до назви ровера, чи там кирилицею написи? Фото погані, не розгледів. laugh.gif
Email Poster
DIMAXVELO
06 2015, 10:06
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 07:32)
Черканіть будь-ласка назву теми відповідно до назви ровера, чи там кирилицею написи? Фото погані, не розгледів. laugh.gif

Готово,вроді янкіс правильно написав,а то на парі мозги не варять як там має бути))виправлю якшо шо)Хто може десь побачить моноблок(и),буду дуже вдячний,а то олх,хт вже відпали..
На всяк навіть залишу свій номер 0632820479,одразу після дзвінка приїду і заберу))

DIMAXVELO - 06 2015, 10:07
Petiok
06 2015, 10:36
Quote Post

Постійний учасник

: 488

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 10:06)
Хто може десь побачить моноблок(и),буду дуже вдячний,а то олх,хт вже відпали..

А ті моноблоки взагалі не працюють?
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic