Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (11) «  ... 9 10 [11]  ( ) Reply to this topicStart new topic

> ROst.ADventure project, Кастомний шосейник
Рост
14 2015, 21:31
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 353

Бігає. Сезон 2015 уже відкритий, і неодноразово. Гріх такою погодою було не скористатися.
Поставив новий руль, Дєду, вужчий, мені так зручніше, та й в місті легше в щілини просочуватись. Одразу стало зручно як у верхній, так і в нижній посадці. Виявляється, від форми руля це теж залежить. Тепер треба трохи довший винос, але то не спішно.
Макс виправив легкі вісімки після минулого сезону.
З'явився глюк. Поскрипування від педалювання касети, лише на двох середніх зірочках, 5-ій і 6-тій. Зі всіх трьох передніх. Ланцюг не розтягнутий. Єдине, що ще в голову приходить - дотягнути сильніше касету.
У всьому решта все добре. Дуже задоволений рамою, по жорсткості вона вийшла між хромоллю і карбоном (принаймні тим, на якому я їздив). Саме те, до чого прагнув.
Сідло ще не брукс, ні. При такому курсі покатаю ще на старому "диванчику".
Встиг уже і через кермо політати. Пішов дощ несподівано, стало слизько, а я це не врахував, перескакуючи через канавку, приземлився колесом на мокру бруківку і послизьнувся. Нічого, без наслідків, тільки рука, на яку приземлився, трохи поболіла.
PlusOdyn
16 2015, 13:37
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Через руль, то якщо переднє кулко заблоковане гальмами/ямою. Все решта то не то)))

Спробував би катнути кількадесят метрів, у Вас зріст який?
Email Poster
Рост
17 2015, 9:32
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 14:37)
Через руль, то якщо переднє кулко заблоковане гальмами/ямою. Все решта то не то)))

Спробував би катнути кількадесят метрів, у Вас зріст який?

Ну, це не був класичний черезруль з переворотом, колесо ковзнуло вбік, і довелось зустрічати землю грудьми. Прострахувався рукою з переворотом на плече, а оскільки падав на татамі востаннє уже давненько, з незвички рукою по асфальту відчулося.

Зріст 175.
PlusOdyn
17 2015, 10:33
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Рост @ нині, у 10:32)
Зріст 175.

Тоді я просто змушений напроситися до вас покататься))
Буваю в районі податкової до вечора.
Email Poster
Taiwo
17 2015, 12:59
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (Рост @ 24 Червня 2014, 19:09)
Шини, після тривалих роздумів, взяв vittoria randonneur, шириною 28с. Може вони і не 250 грам важать, але от що я не люблю, так це "какати по кущах", як вдало висловився камрад ЧД. А рандонери точно непробивні. Ну і по стилю в мій вел вписуються.
До речі, замовляв минулого тижня їх і ще рульову з Англії, на wiggle, так приїхали за 3 дні, був шокований. У вівторок замовив, в п'ятницю вже тут.

і як ці покри чуються на наших дорогах? шукаю собі зараз щось 28х622 тоже пав оком на рандонєри

Taiwo - 17 2015, 13:00
Email PosterUsers Website
Рост
17 2015, 17:17
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 11:33)
Тоді я просто змушений напроситися до вас покататься))
Буваю в районі податкової до вечора.

Та хто ж вас змушує, боронь Боже.
Буду мати на увазі, бо в тім районі теж буваю.
Рост
17 2015, 17:29
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Taiwo @ нині, у 13:59)
і як ці покри чуються на наших дорогах? шукаю собі зараз щось 28х622 тоже пав оком на рандонєри

Дійсно міцні, хороший накат.
Трохи слизько може бути на мокрій бруківці в холод (як зараз, бо минулого року влітку такого не помічав), але то певно на всіх вузьких шинах так при середньодобовій температурі нижче +7. Літній гумі притаманно дубіти при зниженні температури.
Taiwo
17 2015, 17:51
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (Рост @ нині, у 18:29)
Дійсно міцні, хороший накат.
Трохи слизько може бути на мокрій бруківці в холод (як зараз, бо минулого року влітку такого не помічав), але то певно на всіх вузьких шинах так при середньодобовій температурі нижче +7. Літній гумі притаманно дубіти при зниженні температури.

а по комфорту вони як, вібраціїї трохи абсорбують?
Email PosterUsers Website
Рост
17 2015, 18:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Taiwo @ нині, у 18:51)
а по комфорту вони як, вібраціїї трохи абсорбують?

Мені важко сказати, тому що на цьому велосипеді на інших шинах я не їздив, та й поглинання вібрації - це сусімна робота рами-коліс-шин. Якщо порівнювати з моїм минулим велосипедом хромоль-м'якші колеса-32/35 шини, то теперішній жорсткіший, але трясе на ньому менше.
Можу запропонувати хіба організувати зустріч, де хто захоче, зможе проїхатись. Тільки не знаю, коли зможу, бо на разі маю мало вільного часу. Може є якісь регулярні здибанки, то я б може і підлаштувався.
Рост
25 2015, 20:07
Quote Post

Постійний учасник

Вилікував скрипіння на середніх зірочках касети. Банальною дотяжкою. Провернулася гайка десь від чверть до пів оберта.
demon
29 2015, 9:37
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

Рост, когда уже будет фотосессия?
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (11) «  ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topic