Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (220) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проект схеми велодоріжок у місті, Опитування
ЧД_
17 2011, 15:18
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

freya
... до "мудаків":

Прям как дети. Возле арт складов в Брюховичах. Стоит Бигборд с подобной надписью по поводу мусора, а заедеш от Бигборда метров 100, мусора по само это. laugh.gif
Uri2
17 2011, 15:29
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

QUOTE (Шмід @ нині, у 15:35)
Велосипедисти повинні знайти способи пояснити водіям, що ставити машини на велодоріжках -- це негарно  mad.gif

Випадково поцарапане авто у спробі "якимого безпечнішого об'їзду перешкоди на велодоріжці" буде саме воно.

Між іншим, дуже приємно, що в нас на форумі з'явився представник робочої велодоріжної групи.

p.s. У ПДД пересування дорогою при наявності велодоріжки заборонене (6.7. п.б - http://law.autoua.net/documents/basic_docu...s/102.html?p=7).

Uri2 - 17 2011, 15:29
Шмід
17 2011, 18:04
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, район Погулянки
: 664

QUOTE (PREDATOR @ нині, у 13:13)
Не пойму, зачем с ул.Кульпарковской, делать продолжение велодорожки по ул. Гипсовой, если можно сделать прямо по ул. Антоновича через А. Шептицкого и вниз к центру по маршруту тролейбуса 2, 9 ?

Якщо робити велодоріжку по Антоновича, то ця автодорога з двосмугової перетворюється на односмугову для автомобілів. Є певні норми: смуга для авто -- мінімум 3.75, для велосипеда -- мінімум 1.5 м. Щоб зробити смугу для ровера і зберегти дві смуги треба мінімум 3.75х2+1.5. Там стільки немає. А тепер спробуйте довести численним членам робочої групи (бо назва "робоча" означає, що там є "робочі", які працюють також і в протилежну сторону), що одна з головних транспортних магістралей, які з"єднують південні райони з центром міста, повинна бути з 1 смугою.

Вже були попередні розмови про цю вулицю, і я знаю про позицію чиновників стосовно неї. Категоричне ні. І якщо чесно, мені здається, що вони праві. Це погана вулиця для велодоріжки. Так, по ній можна їхати на ровері, але зробитм там велодоріжку без ужимки автомобілів неможливо.

Тож навіщо лізти в пляшку, якщо можна обійтися компромісом. А енергію доказів використати, наприклад на відвойовування смуги, яка запаркована автомобілями, наприклад, на Січових стрільців або Коперніка.

Шмід - 17 2011, 18:46
Email Poster
Шмід
17 2011, 18:42
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (batabt @ вчора, у 22:00)
Яка мета петлі по вул. Під Дубом-Хімічна, а не прямо по пр.Чорновола?
вул. Мельника потім входить на вул. Коновальця там велодоріжка від центру по дорозі, бруківка там ужасна, на машині стрьомно їхати, я частіше їду по Ефремова (тут в сторону центру) в обидва боки, хоча тут також є вузький перехід, але це не настільки загружене велосипедами місце.

Власне, через цей вузький перехід з Коновальця на Єфремова, ми вимушені робити розділення велодоріжок. Смуга від центру через Сахарова йде по Мельника (тротуар) і Коновальця (дорога). Коновальця цього року буде реставруватися за кредит ЄБРР (покращення трамвайних маршрутів 2 і 6), тож можна буде якось влаштувати там короткий відрізок велосмуги в одну сторону. Як Ви бачите, веломаршрут від центру по Коновальця йде тільки від Мельника до Залізняка, а далі звертає на Гіпсову (паралельна вулиця до Коновальця). А маршрут в протилежну сторону йде з Гіпсової по Конотопській, Природній і через Медик на Сахарова. Ще дві лінії, які стосуються цієї дільниці: від центру -- Митрополита Андрея по Федьковича на Любінську, до центру -- від Любінської через Гіпсову по Єфремова, Політех -- парк Костюшка.
Email Poster
dyadya
17 2011, 18:46
Quote Post

зашел попялицца

: Львов
: 1258

Но на данном этапе велосипедисты вряд ли поедут по Гипсовой, там просто яма на яме да и по Зализняка ездить удовольствия ноль.Проще все таки с транспортом по Антоновича...
Email PosterUsers Website
PREDATOR
17 2011, 19:22
Quote Post

Постійний учасник

: Львов
: 265

QUOTE (Шмід @ нині, у 19:04)
Вже були попередні розмови про цю вулицю, і я знаю про позицію чиновників стосовно неї. Категоричне ні. І якщо чесно, мені здається, що вони праві. Це погана вулиця для велодоріжки. Так, по ній можна їхати на ровері, але зробитм там велодоріжку без ужимки автомобілів неможливо.

Але ж та сама Гіпсова є теж двосмугова, крім того, на одній зі смуг стоять припарковані авто і машини щоб розминутись, мають пропускати один одного ...

І все ж таки мені здається, що людина як буде їхати по Кульпарківській не буде звертати на ті дрібні вулички, навіть якщо там буде вело доріжка, а буде продовжувати рух по Антоновича )
A.V
17 2011, 20:06
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

яка ймовірність появи на вулицях паралельних велодоріжкам, знаків заборони руху велосипедистів ?
Users Website
borya
17 2011, 20:34
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

: Бандерштат
: 666

навчіться уважно читати blink.gif : У міській раді утворено робочу групу щодо розвитку велосипедної інфраструктури Львова під керівництвом першого заступника міського голови Олега Синютки.
поки при кормушці цей *оц, можете вносити поправки, можете їх не вносити, а по велодоріжках хіба на папері кататися будете cool.gif
freya
17 2011, 21:59
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

Ну яка буде велодоріжка на вул. Січових Стрільців? Там 2 чи 3 кінцеві зупинки маршрутних таксі -> купа людей mellow.gif А по вул. Коперніка, яка поперіщена, як ступні після ванни? Кажись, її об"їжджають більшість велосипедистів.
Я вважаю, що в першу чергу треба зробити велодоріжки на великих вулицях, типу вул. Наукова, Виговського, Любінська, Кульпарківська і т.д. А в центрі штормити за велопарковки і за те, щоб забирали авто з проїжджої частини та тротуарів.
ЧД, хоть душу себе отвела laugh.gif

freya - 17 2011, 22:05
bata
17 2011, 22:40
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Олег, дякую вам за зроблену роботу!
freya +1, за доріжки на великих вулицях.
Email Poster
Шмід
17 2011, 22:54
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (dyadya @ нині, у 16:46)
Но на данном этапе велосипедисты вряд ли поедут по Гипсовой, там просто яма на яме да и по Зализняка ездить удовольствия ноль.Проще все таки с транспортом по Антоновича...

Мережа за один рік не зробиться. Це 180 км велодоріжок і велосмуг. Реально, думаю -- років за 10. Але до кожного прокладеного кілометра легше чіплятиметься наступний. Друга половина веломережі, думаю, робитиметься вдвічі швидше, ніж перша. Тому головне зараз -- зробити кістяк, щоб була хоча б якась система. Щоб можна було з горем навпіл їздити хоч половину шляху по велодоріжках і велосмугах. Більше людей буде їздити по доріжках -- швидше буде робитися мережа.

Тому який там зараз стан дороги на Гіпсовій, в масштабах проекту значення не має. Якщо буде система -- логічний зв"язок спальних районів з центром, то Гіпсову швиденько заасфальтують, а Залізнякові вставлять гладенькі доріжки. Треба з чогось почати. Велика вада всіх довготривалих проектів, на жаль, полягає в тому, що вони реалізуються квадратно-гніздовим методом. Цього року треба подбати, щоб ремонтовані дороги передбачали потреби велосипедистів. Не всі, правда. Лмчаківська, наприклад, буде ремонтуватися цього року. Але велосипедам все одно треба триматися від неї подалі -- трамвай, бруківка, вузькі тротуари, інтенсивний рух.

Цього року я сподіваюся побачити велодоріжки і велосмуги на Науковій, Стрийській (від Наукової до Кінг Кросу), Зеленій (від кінця міста до кільця на Пасічній), Куліша, Городоцькій (від Ряшівської до вокзалу), Пасічній, Б.Хмельницького (від кільця до Волинської), Чернівецькій. Їздити можна, але системи не буде. А вже через 3-4 роки вималюється якась мережа.

Що стосується Антоновича -- можна по ній, звичайно, їздити. Але не всім. Роблячи велодоріжки, ми пропонуємо людям: сідайте на ровери, їдьте. Людина на Любінській чи Кульпарківській бере велосипед, бере дітей, їде до центру і впирається у вулицю Антоновича, на якій, як я вже писав у попередніх постах, зробити велодоріжку не можна. Навіщо їй така мережа: здесь играем, а здесь рыбу заворачивали?
Email Poster
Шмід
17 2011, 23:08
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (PREDATOR @ нині, у 17:22)
Але ж та сама Гіпсова є теж двосмугова, крім того, на одній зі смуг стоять припарковані авто і машини щоб розминутись, мають пропускати один одного ...

По Гіпсовій їздить 1 машина в годину. А з ремонтом цього року Коновальця (кредит ЄБРР) будуть їздити ще менше. На Гіпсовій заплановано спільний авто- велорух з обов"язковим встановленням кількох штучних обмежувачів швидкості -- лежачих поліцаїв і звужувачів дороги (квітнмків, між якими машина їде зигзагом, а велосипедист має можливість їхати по тоненькій прямій смузі між квітником і тротуаром). Будуть, звичайно, знаки, які надають перевагу велосипедові. А вже по Залізняка підуть велосмуги по краях дороги. Вони, по ідеї, мають бути гладкими.
Email Poster
Шмід
17 2011, 23:12
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (AB @ нині, у 18:06)
яка ймовірність появи на вулицях паралельних велодоріжкам, знаків заборони руху велосипедистів ?

Нульова ймовірність. Ніхто не збирається обмежувати рух велосипедів на паоалельних вулицях. Хочете -- їдьте по Антоновича, хочете -- по дорозі Наукової. Велодоріжки повинні приваблювати тільки відчуттям безпеки і комфорту.
Email Poster
Шмід
17 2011, 23:17
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (borya @ нині, у 18:34)
можете вносити поправки, можете їх не вносити, а по велодоріжках хіба на папері кататися будете cool.gif

Я так не думаю. Поговоримо в кінці року. Я відчуваю, що в Ратуші вже є розуміння того, що якщо нічого не робити, то машини будуть їздити по парках і паркуватися у внутрішньому подвір"ї міськради.
Email Poster
Шмід
17 2011, 23:27
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (freya @ нині, у 19:59)
Ну яка буде велодоріжка на вул. Січових Стрільців? А по вул. Коперніка, яка поперіщена, як ступні після ванни?

Так, це найважчі вулиці. Їх треба робити вже в самому кінці, коли по Львову на роверах буде їздити 200 тисяч львів"ян. Бо до цього їх ніхто не віддасть.

Але теоретично, робити велосмугу на Коперніка навіть у проміжку від Словацького до проспекту Свободи можна вже зараз. Адже дивіться: там зупинка авто заборонена по обидва боки вулиці. Але я ще ні разу не бачив праву смугу вільною. Завжди припарковано 5-10 машин, і в результаті всі їдуть по одній, лівій смузі. Тож замість того щоб п"ятеро мудаків цілий день займали півкілометрову смугу, її легко можна віддати велосипедистам -- думаю, що за день там проїде 500 роверів.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (220) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll