Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

: (6) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Фотоконкурс 2009
westsider
08 2009, 23:58
Quote Post

город большой - чудаков много

: Львів
: 1702

До участі в конкурсі приймаються фотографії:
1. На яких зображено велосипед чи його впізнавану частину
2. Які зроблені в 2009 році
3. Розмір яких в пікселях не менший 2048 в ширину та 1536 у висоту (або навпаки, у випадку портретної орієнтації фото)

Дозволяється використовувати програми постобробки зображень лише з метою конвертації у формат JPEG, без зміни кольоропередачі (за винятком фільтрів сепія та ч/б)
Кожна фотографія повинна містити назву, імя/нікнейм автора та географічну/адміністративну назву місцевості, де зроблено фото (наприклад, Роверистка та дерево by westsider, околиці с. Стільсько).
Фото в оригінальному розмірі надсилаються на електронну адресу організатора конкурсу, а також виставляються в цій темі у розмірі 640*480 (через фотохостинг)

Найкраще фото обирає склад журі шляхом виставлення балів від 1 до 10 (кожний член журі індивідуально, результатом є середнє арифметичне). Якщо кілька конкурсних фотографій наберуть однаковий найвищий бал, буде проведено додатковий відбір. Кожний член журі повинен виставити кожному такому фото бал від 1 до n (де n - кількість фотографій), бали сумуються. Якщо й після цього не буде виявлено одне найкраще фото, приз розподіляється порівну.
До складу журі може увійти кожний користувач форуму VeloMax, який сплатить внесок 20 грн. За рахунок внесків буде придбано приз переможцю конкурсу (тобто нагороджується лише перше місце). Кількість членів журі не обмежується, усі бажаючі можуть зголошуватись шляхом повідомлення організатора конкурсу через особисту скриньку на форумі або електронну пошту до 14.12.2009р. Фото, виставлені на конкурс, мають бути оцінені складом журі до 30.12.2009р. включно.
Кожний конкурсант може подати на конкурс будь-яку кількість фото.
Член журі може бути одночасно і конкурсантом, при цьому власні фото не оцінює, результатом є середнє арифметичне оцінок решти членів журі.
По бажанню можливо зробити внесок без включення до складу журі.
Фотографії на конкурс подаються з 09.12.2009р. до 26.12.2009р. включно. Результат буде оголошено 01.01.2010р.
Організатор конкурсу – я, електронна адреса as-lviv@ukr.net.

Найкращі фотографії конкурсу згодом будуть роздруковані у великому форматі та виставлені на публічну виставку. Після виставки роздруковані фото будуть подаровані своїм авторам.

P.s. Якщо згадаю ще якісь нюанси, правила конкурсу доповню.

Сподіваюсь, це буде цікаво smile.gif

Склад журі:
1.westsider
2.Challenge
3.ЧД
4.ShBr2k
5.E-One
6. camomile
7. Lo
8. max3d
9. Андрей Владимирович
10. Sabrat

набір продовжується...

westsider - 26 2009, 1:29
ShBr2k
09 2009, 13:19
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Гг )) И я в жури!! Я, как мега_эстет фотографии и знаток фотодела (я ужо знаю где объектив и что против солнца лучше не фотать)...

Забегая на перед, уже предполагаю победителя (сами знаете кто с жирной оптикой) и особого смысла бороться не вижу, хотя, если он участвовать не будет, то есть смысл потягаться и другим участникам. )) ИМХА...
westsider
09 2009, 14:11
Quote Post

Якщо ти про Бура, то він стверджує, що фоток з байками в нього немає sad.gif
greenandy
09 2009, 14:33
Quote Post

лісовичок♧

: 698

в мене теж нема фоток з байками
ShBr2k
09 2009, 14:37
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (westsider @ нині, у 14:11)
Якщо ти про Бура, то він стверджує, що фоток з байками в нього немає sad.gif

Саня, не в бровь, а в глаз... Ну тады это увеличивает шансы на успех других участников и даёт возможность на равных бороться за призовое место... Ну а Бура в жури без его согласия и членского взноса... ))
ShBr2k
09 2009, 14:38
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (greenandy @ нині, у 14:33)
в мене теж нема фоток з байками

Еще не вечер... ))
westsider
09 2009, 14:41
Quote Post

Еще не вечер... ))

До речі, так. Є ще два тижні, щоб зробити гарне фото smile.gif
_BuR_
09 2009, 14:44
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

иии
_elvis_
09 2009, 14:53
Quote Post

Постійний учасник

: пСихів
: 522

б/н, автор: Роман Балук, парк імені І. Франка
user posted image
на фото я)
пе.се. якщо в когось виникає запитання, то зроблено без фотошопу.
ShBr2k
09 2009, 15:02
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (_elvis_ @ нині, у 14:53)
на фото я)
пе.се. якщо в когось виникає запитання, то зроблено без фотошопу.

Точно, вопрос к оргам. - я так понимаю, что фоты должны быть нефотошопленными?
ЧД_
09 2009, 15:03
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

QUOTE (westsider @ нині, у 14:41)
До речі, так. Є ще два тижні, щоб зробити гарне фото smile.gif

Холодно. могут сиськи к рулю примерзнуть. laugh.gif У меня то же нет фоток с велосипедом. oops.gif
westsider
09 2009, 15:11
Quote Post

QUOTE (ShBr2k @ нині, у 15:02)
Точно, вопрос к оргам. - я так понимаю, что фоты должны быть нефотошопленными?

Ага, дописую в правила smile.gif

Є перша фотка smile.gif. Ура! Коли буде друга, трохи відредагую пост - залишу лише назву. Нижче буде перелік членів журі з оцінками. Коментарі прошу давати окремим постом. Якщо комусь зі складу журі захочеться роздивитись фото в кращій якості, звертайтесь до мене або автора smile.gif
Нагадую, фото треба оцінити протягом 5-ти днів.

westsider - 09 2009, 15:41
E-one
09 2009, 15:14
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Як справжній "профі" фотосправи і учасник журі буду дивитись чи всі, хто на фото в шоломах і чи естетично проведені дроти від манеток/тормозів biggrin.gif
Зі всім іншим: передача кольору, фокуса, освітленість, шуми і т.д. в мене "невеличкі" проблеми smile.gif
Email Poster
A.V
09 2009, 15:16
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (E-one @ нині, у 15:14)
Як справжній "профі" фотосправи і учасник журі буду дивитись чи всі, хто на фото в шоломах і чи естетично проведені дроти від манеток/тормозів  biggrin.gif

фотка №2. "Карма".
а4а 2009 Радехив.
кому нужны приглаженные красоты? надуманные композиции?
эта фотка так и дышит суровой правдой жизни.
нет попсе! даешь рок-н-ролл!
user posted image

Андрей Владимирович - 09 2009, 16:05
Users Website
ShBr2k
09 2009, 15:24
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (E-one @ нині, у 15:14)
Як справжній "профі" фотосправи і учасник журі буду дивитись чи всі, хто на фото в шоломах і чи естетично проведені дроти від манеток/тормозів biggrin.gif
Зі всім іншим: передача кольору, фокуса, освітленість, шуми і т.д. в мене "невеличкі" проблеми smile.gif

Честно говоря - иметь бы полный объем фот от всех участников, для более объективного суждения...
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (6) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll