РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Маршрути шосе
frankpapasample
Дата 24 Листопада 2014, 16:41
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (alex4alex @ нині, у 13:36)
П.С. пара фотографій зі Старого Верецкого перевалу, просто щоб зрозуміли. чому там хочеться їхати ще і ще:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Верецький я минулого року їздив. Все там добре, окрім дороги. Вірніше не для шосера вона точно. Хіба в рамках садо-мазо.
Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 24 Листопада 2014, 16:44
Quote Post

рокет Алекс

Дивно, ніколи не відносив себе до садо-мазохістів, але цей маршрут проїжджаю 2-3 рази на рік точно. Нічого надзвичайного там немає, якщо 20-30 метрів щебінки в 2-3 місцях - це садо-мазо, то вам лише на стрийську трасу, або ще в напрямку Городка чи Рави.

А ось по трасі цілий день їхати також некомфортно через постійний трафік. Тому для певної розрядки вартує чергувати тихі, спокійні дороги з мінімумом трафіку із такими жвавими як М06

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 16:32)
Алекс, знаєш що?!
А, ти б міг мені пояснити, яким дивом Bianchi Infinito виїхав на гору? Ти ніс його на плечах, штолі?

Для того, аби відповісти на твоє запитання, потрібно дізнатися, чи ти колись бував на СередньоВерецькому перевалі, а саме пам"ятного знаку угорців? (сам знак-пам"ятник зображено на передостанньому фото).

П.С. звісно, своїм ходом.
Users Website
frankpapasample
Дата 24 Листопада 2014, 16:52
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (alex4alex @ нині, у 14:44)
Дивно, ніколи не відносив себе до садо-мазохістів, але цей маршрут проїжджаю 2-3 рази на рік точно. Нічого надзвичайного там немає, якщо 20-30 метрів щебінки в 2-3 місцях - це садо-мазо, то вам лише на стрийську трасу, або ще в напрямку Городка чи Рави.

А ось по трасі цілий день їхати також некомфортно через постійний трафік. Тому для певної розрядки вартує чергувати тихі, спокійні дороги з мінімумом трафіку із такими жвавими як М06

Я якраз не дуже балуваний в плані якості покриття, але ж хочеться, щоб і на другорядних дорогах воно було добре.

Я коли Верецький їхав все чекав, коли покриху по каменюкам поріжу, чудом обійшлося.
Красот навкруги це не відміняє, але все ж.
Skailer13
Дата 24 Листопада 2014, 17:47
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 16:52)
Я якраз не дуже балуваний в плані якості покриття, але ж хочеться, щоб і на другорядних дорогах воно було добре.

Я коли Верецький їхав все чекав, коли покриху по каменюкам поріжу, чудом обійшлося.
Красот навкруги це не відміняє, але все ж.

Щоб урізноманітнити маршрути в нашій області не слід керуватися пошуками хорошого покриття.
Насправді на шосері багато де можна проїхати ,там де деякі жахаються їздити ,в цьому в підтвердження наші бревети)))На рівненській 300-ці було взагалі сигмент мінімального крос-кантрі ,це не завадило проїхати там на шосері і помилуватись гарними краєвидами
Email Poster
frankpapasample
Дата 24 Листопада 2014, 18:26
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Skailer13 @ нині, у 15:47)
Насправді на шосері багато де можна проїхати ,там де деякі жахаються їздити

Абсолютно погоджуюсь і час від часу в такі історії влажу. Пригода. З матюками, але пригода)
frankpapasample
Дата 24 Листопада 2014, 18:43
Quote Post

Зацікавлений
**

Якщо хтось любить кроскантрі на шосе, то рекомендую. Після Підгірців зловили кілометрів 20+ по піску і камінню. Але дуже мальовничо.

Це повідомлення відредагував frankpapasample - 24 Листопада 2014, 18:44
Dok62
Дата 26 Листопада 2014, 9:46
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (frankpapasample @ 24 Листопада 2014, 19:43)
Якщо хтось любить кроскантрі на шосе, то рекомендую. Після Підгірців зловили кілометрів 20+ по піску і камінню. Але дуже мальовничо.

Це мабуть від Сасова до Підкаменя, бо все інше асфальт.
Email Poster
Oleg132
Дата 26 Листопада 2014, 10:00
Quote Post

Ветеран

QUOTE (alex4alex @ 24 Листопада 2014, 16:44)
Для того, аби відповісти на твоє запитання, потрібно дізнатися, чи ти колись бував на СередньоВерецькому перевалі, а саме пам"ятного знаку угорців? (сам знак-пам"ятник зображено на передостанньому фото).

Ніколи не був і нічого про це не знаю.
Маю надію, що мій гараж згодом поповниться карбошосером і колиь з тобою проїдусь yes.gif
Dok62
Дата 26 Листопада 2014, 10:36
Quote Post

Старий волоцюга

А ось це десь на Міжгірському перевалі вранці smile.gif
user posted image
Email Poster
frankpapasample
Дата 26 Листопада 2014, 10:39
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Dok62 @ нині, у 07:46)
Це мабуть від Сасова до Підкаменя, бо все інше асфальт.

Від Сасова ще пару км під 10 норм дорога більш менш, а потім починається)

Більше не буду сліпо гугл картам вірити під час прокладання маршруту)
Oksap5
Дата 26 Листопада 2014, 14:53
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 10:39)
Від Сасова ще пару км під 10 норм дорога більш менш, а потім починається)

Більше не буду сліпо гугл картам вірити під час прокладання маршруту)

А чого Верхобуж минули? Там початок Західного Буга. А мені навпаки сподобалася дорога на Підкамінь через ліс, правда я був на нормальному роверку. biggrin.gif
Email Poster
A.V
Дата 26 Листопада 2014, 15:25
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 10:00)
Маю надію, що мій гараж згодом поповниться карбошосером і колиь з тобою проїдусь  yes.gif

да-да.

неоднократно проходили.

1. покупка карбошоссера. обязательно гоночных модификаций с жесткой рамой (типа тармака и т.п.)

2. первый сезон езды по нашим дорогам:

на вопрос "нахеражтыегокупил, он ведь только для стрийской трассы" будешь рассказывать что и по остальным нашим дорогам едет замечательно, неровности кушает, ямки перелетает. карбонкатет!

3. второй сезон езды по нашим дорогам:
в глазах появляется грусть (вероятно тело что-то заподозрило). но признаться что купил мимо кассы, непопацанячьи.

4. третий/четвертый сезон езды по нашим дорогам:
тело уже все поняло. ямы и неровности уже почему-то не кушаются. жопа болит. признаться что накосячил, все так же неудобно. посему по нашим дорогам уже катаем по минимуму. при их виде морщим носик и радостно сотрясаем загранпаспортом с шенгенкой. "воттамдорогикакраздлямоегокарбона".
попутно всем рассказываем что "здесьямынадорогахнеправильные" © поэтому и на найнерах ездить невозможно.

у нас в поликлинике наблюдается большая группа таких поциентов. я знаю о чем говорю smile.gif

в общем не надо покупать шоссер если ты не спортсмен. шоссер - это не средство для передвижения, а спортивный снаряд.

иначе получится, что купил игрушку для деланья красивых фоточек за пределами страны.

какой выход? ШАШКИ!
Users Website
ЧД_
Дата 26 Листопада 2014, 15:42
Quote Post

sprzedawca materacow

Владимирович. ржу нимагу. Все ждал наконец строчки за подвес с ходом от 120+. laugh.gif
у нас в поликлинике наблюдается большая группа таких поциентов.
Шопотом: prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 26 Листопада 2014, 15:50
A.V
Дата 26 Листопада 2014, 15:46
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 15:42)
Шопотом:

не надо про персоналии.

тут собирательный образ 9 человек.

но жемчужина в коллекции это конечно: "здесьямынадорогахнеправильные" ©

причем автора я горячо и нежно уважаю biggrin.gif
Users Website
romakvadrat
Дата 26 Листопада 2014, 16:08
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (A.V @ нині, у 16:25)
иначе получится, что купил игрушку для деланья красивых фоточек за пределами страны
каков выход? ШАШКИ!

Нє, шашки не круто, понтів стільки не буде laugh.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll