РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (10) « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Велокроссы на Погулянке, с 29 октября, три уикенда
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 17:17
Quote Post

ветеран

Achtung! Завтра на Погулянці о 10 год. 30 хв. показ траси кросу. Проводить Локомотив. Старт об 11. 30. Розділка. В неділю групова гонка.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 01 Листопада 2013, 18:55
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Yosyf @ нині, у 18:17)
Achtung! Завтра на Погулянці о 10 год. 30 хв. показ траси кросу. Проводить Локомотив. Старт об 11. 30. Розділка. В неділю групова гонка.

Це лісом на шосейниках?
Email Poster
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 19:50
Quote Post

ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 18:55)
Це лісом на шосейниках?

На шосейниках там не зручно. Краще на МТБ.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 01 Листопада 2013, 19:57
Quote Post

QUOTE (Yosyf @ нині, у 20:50)
На шосейниках там не зручно. Краще на МТБ.

Траса промаркована?
Email Poster
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 20:21
Quote Post

ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 19:57)
Траса промаркована?

Я сьогодні там катався. Траса в принципі та сама що й щороку, вона там протоптана і прокатана. Ну може якісь зміни будуть, то то тому й завтра о 10.30 показ траси. Там ще можливі 2 варіанти траси, для дітей - коротша і простіша, для дорослих довша і гористіша. Тому й буде попередній показ. Ну думаю, що ще якісь стрічки понатягають і контролерів порозставляють, бо ж розділка і будуть пасти, щоб хтось не зрізав дистанцію.
Email Poster
Ser Gio
Дата 01 Листопада 2013, 20:27
Quote Post

Постійний учасник

Аматорам можна брати участь?

Щодо траси, там на спуску даунхільщики рили трампліни нещодавно, то об'їзди передбачені? Чи траса не включатиме спуск після другого вертольотика і повороту направо?
Email Poster
Ром
Дата 01 Листопада 2013, 20:30
Quote Post

Велофанат

Пора втікати від свіжовиділеного вихлопу до свіжовиділеного кисню .
Саме зручніше кататися на байку або циклокросі , можна на шосейному з товстішими покришками . Я проходив трасу в різних варіантах , особливої різниці не замічав .
Траса з даун не пересікається , себто , не заважає . Про участь аматорів можна поговорити з суддями , наявність меддовідки полегшить розмову . Як правило , проблем не виникало .

Це повідомлення відредагував Ром - 01 Листопада 2013, 20:34
Email Poster
PlusOdyn
Дата 01 Листопада 2013, 20:56
Quote Post

Мені б просто трек, я б катнув собі для розваги, а то ці всі ваші перегони, це не для мого заточеного на ламінарний рух пуза. smile.gif
Email Poster
pakolv
Дата 01 Листопада 2013, 21:00
Quote Post

@У Team

до вас можна? через тиждень

Це повідомлення відредагував pakolv - 01 Листопада 2013, 21:01
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 21:06
Quote Post

ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 20:56)
Мені б просто трек, я б катнув собі для розваги, а то ці всі ваші перегони, це не для мого заточеного на ламінарний рух пуза. smile.gif

Пузо, не пузо...наші перегони чи не наші...то таке, ще не з такими пузами люди їздять шосейні чемпіонати України серед ветеранів. Якщо є бажання, час і настрій, то приїжджаєш, реєструєшся, якщо орги допустять, ну там може схочуть якусь довідку медичну а може ні. Це роздільний старт. Проїдеш як зможеш, але потрапиш у протокол, будеш знати свій час проходження дистанції і час суперників і потім будеш довгими зимовими вечорами аналізувати цей протокол. Де, чому і як так сталося, що опинився на такому-то місці, а міг би бути на 3-4 ближче до зірок. Так з"явиться мотивація і почнеш працювати над собою.
Email Poster
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 21:09
Quote Post

ветеран

QUOTE (pakolv @ нині, у 21:00)
до вас можна? через тиждень

Завтрашній крос локомотивський, тому не знаю шо там і як там. А через тиждень, здається ШВСМ, там демократія там можна, а наш ветеранський також велкам, але у відповідні вікові категорії
Email Poster
Ser Gio
Дата 01 Листопада 2013, 21:19
Quote Post

Постійний учасник

Проїдеш як зможеш, але потрапиш у протокол, будеш знати свій час проходження дистанції і час суперників і потім будеш довгими зимовими вечорами аналізувати цей протокол. Де, чому і як так сталося, що опинився на такому-то місці, а міг би бути на 3-4 ближче до зірок. Так з"явиться мотивація і почнеш працювати над собою.

+1

Напевно наступного тижня спробую, раз буде демократія smile.gif
Email Poster
PlusOdyn
Дата 01 Листопада 2013, 21:20
Quote Post

QUOTE (Yosyf @ нині, у 22:06)
Пузо, не пузо...наші перегони чи не наші...то таке, ще не з такими пузами люди їздять шосейні чемпіонати України серед ветеранів. Якщо є бажання, час і настрій, то приїжджаєш, реєструєшся, якщо орги допустять, ну там може схочуть якусь довідку медичну а може ні. Це роздільний старт. Проїдеш як зможеш, але потрапиш у протокол, будеш знати свій час проходження дистанції і час суперників і потім будеш довгими зимовими вечорами аналізувати цей протокол. Де, чому і як так сталося, що опинився на такому-то місці, а міг би бути на 3-4 ближче до зірок. Так з"явиться мотивація і почнеш працювати над собою.

Мені достатньо для аналізу в повсякденному житті, я з того на ровер маю, наразі майже на-пів карбоновий. laugh.gif А довгими зимовими вечорами краще із пляшкою коньяку депресувати, дивлячись на місячний пейзаж локомотива української промисловості, аналізуючи чому так трапилося, що я опинився в цьому місці. Хоча ще краще деінде в горах біля каміна із трав'яним чаєм мружитися на вогнище., але це все таке.

Я про те що завтра не зможу подивитися трасу, а також про те що хто-зна чи буду наступних вихідних десь тут, скоріше в місто пентаграм і 2-х ніяких річок поїду. Місце старту хоча б позначте, а то як показує досвід СО, там багато стежок придатних для проїжджанння, принаймні було коли я СО займався, можна і не туди поїхати. Хоча із іншого боку яка різниця куди, якщо задля розваги, але все ж було б цікаво саме трасою.
Email Poster
Yosyf
Дата 01 Листопада 2013, 21:32
Quote Post

ветеран

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 21:20)
Місце старту хоча б позначте,

Я не вмію це позначати на комп"ютері. Це E-one вміє. Приблизно старт там де заїзд в Погулянку біля училища Героїв Крут, тобто того військового ліцею, колишнього інтернату.
Email Poster
Yosyf
Дата 03 Листопада 2013, 18:51
Quote Post

ветеран

Велокрос на Погулянці вдався на славу! Їхали всі - від малого до старого. Старі починалися десь від 40 років і далі до цвинтаря ))). Серед старих найкращим був звичайно Роман Філь (Rom) 22 хвилини в розділці. Я прошуршав по осінньому листопаду за 26 хвилин - це 3 результат. 2- Андрій 1971 р.н. А найкращий з юніорів показав 27 хвилин. От треба було в юніори записуватись ))), був би першим )))

Це повідомлення відредагував Yosyf - 03 Листопада 2013, 18:58
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) « Перша ... 4 5 [6] 7 8 ... Остання » Reply to this topicStart new topic