РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (10) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Флеш-моб "Нічне катання на велосипеді по Львову"
vchaban
Дата 26 Серпня 2012, 9:17
Quote Post

vchaban.blogspot.com

facepalm.png
Email PosterUsers Website
A.V
Дата 26 Серпня 2012, 10:43
Quote Post

триммер стакселя

user posted image

Олежко Леськів
На високий замок вибралось близько 60 велосипедів!
Неорганізованість, порушення правил...і тд...забийте! Це було круто!!!
Всі добраніч)

Илья Шипунов
чотка ніч на колесах зі свєтомузикою)

Юрій Музичин
Все було просто шикарною! Дякую Віці за такий захід.
З нетерпінням чекаю наступний з'їздsmile.gif
Навіть немає до чого придертись...Як саме катання, так і люди, а точніше Велосипедисти були файні

Max Escapado
ой да ладно. попробував би хтось з вас ниючих організувати шось подібне, тоді б і виступали! а вас навіть на це не хватило би рівня! все було норм. нюанси з маршрутом! але це вирішується! а так було весело і круто. впевнений шо всі хто добралися до високого замку задоволені на всі 100! так шо якшо ви не готові то і нема чого пхатися на такі акції!
Users Website
Gasik
Дата 26 Серпня 2012, 11:04
Quote Post

Постійний учасник

Гонщег в білому на білому вєлі половину городоцької їхав на задньому колесі facepalm.png Прям як на велодні ))

user posted image
PlusOdyn
Дата 26 Серпня 2012, 11:36
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Напівбог має ще один козир до обгиджування "вело-культури Львова". Бідний Шмід mosking.gif
А до чого готові? А то я ще з ровером на ВЗ не піднімався - надзвичайно складний маршрут, боюся не дістатися цілі.

Добре що не поїхав - а то був би мудаком в шоломі, сигнальному жилетів та з маячками/фарами. scare.gif
І заляпаний болотом. laugh.gif

Апдейт - грьобаний контакт не дає насолодитися спогляданням байкінгу. unsure.gif

QUOTE (Bless @ нині, у 12:38)

Просто стадо, що тут ше сказати.

А от Тие, Тие наваживсі на такий подвиг? То ж не просто так, то треба підготовитися, довго і старанно готовитисі.

І скільки виявляється прищатої альтернативної молоді у Львові тепер. Тільки нікого не впізнаю.

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 26 Серпня 2012, 11:57
Email Poster
Bless
Дата 26 Серпня 2012, 11:38
Quote Post

Початківець
*

http://vk.com/video-41528748_163441345

Це повідомлення відредагував Bless - 26 Серпня 2012, 11:39
Email Poster
E-one
Дата 26 Серпня 2012, 12:04
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Bless @ нині, у 12:38)

Ти не тут, а там в них на сторінці це напиши. Масово. Може тоді трохи задумаються.
Лайкаєм, підтримуємо, коментуємо:
В цивілізованій велоспільноті є таке поняття як велобидло. Через таких от мудаків формується негативне ставлення до нормальних велосипедистів. Тупе неорганізоване стадо, ігнорування ПДД, я вже не кажу про відсутність шоломів. Я так і не зрозумів, в чому полягала організаторська робота?

Це повідомлення відредагував E-one - 26 Серпня 2012, 12:06
Email Poster
A.V
Дата 26 Серпня 2012, 12:49
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (E-one @ нині, у 13:04)
Я так і не зрозумів, в чому полягала організаторська робота?

Любі друзі!Дякую,що ви прийши!Я не думала,що буде стільки народу!Спасибі вам!ДЯкую тим,хто не лишав народ з поломками,дякую за гарний настрій!Можливо щосьі було не так!Але я старалась як могла,думаю,якщо вам сподобалась така покатушка,то вона буде не останньою!Вибачте,якщо щось було не так!Критику сприймаю гідно! Віка. smile.gif))

Иван, все нормально.
в следующий раз все будут в шлемах, сопровождение ДАИ, скорая.... высокая культура вождения smile.gif

По крайней мере, Вікторія Веселовська хоть что-то делает.
А это только в плюс.
Users Website
ЧД_
Дата 26 Серпня 2012, 13:57
Quote Post

sprzedawca materacow

Я был не прав, гей-парад все таки лучше. Думаю водители называли этот парад менее политкоректно. laugh.gif
Peti@
Дата 26 Серпня 2012, 16:08
Quote Post

Зацікавлений
**

Вибачайте, але, шановні критики, самі колись щось подібне організовували? (це не "наезд", просто цікаво).
Що це буде на практиці я зрозумів прочиташи коментарії до цієї зустрічі вконтакті.
Мені сподобалась ідея ( хотілось нічної покатушки ще відтоді коли читав звіти про них на цьому форумі, але у той час коли вони проводились я не був впевнений що зможу це все витримати. Потім якось не вдавалось на таке дійство потрапити/ не виходило організувати, щоб покататись так з друзями). + давно хотів зустріти світанок на Високому замку (Да вы, батенька, романтикsmile.gif )
Так, дисципліна була погана, порушень тьма. Але ,ІМХО, не організатор тут винен (тим більше організатор , а я з ним трохи поспілкувався поки їхали, очікував що буде набагато менше людей). І організатор ,знову ж таки ІМХО, не так добре знається на велосипедній справі як 4/5 користувачів цього форуму. Контролювати 50+ людей на роверах, без власного досвіду таких імпрез у минулому і без допомоги "волонтерів" дуже складно.
Тому я особисто після Стрийської старався бути цим "волонтером", зганяв народ який був поблизу мене з лівої смуги (посадив голос у підсумку), показував гарний приклад зупинки на червоне світло у будь-кому випадку, показував гарний приклад робити плавні меневри у групі спочатку вказавши їх витянутою рукою, допомагав інструментами, підбадьорював трохи народ.
Мудаками "в шоломі, сигнальному жилетів та з маячками/фарами" були я та ще декілька людей (хоча мені не здавалось (і не здається й досі) що народ був про нас такої думкиsmile.gif )
А так звичайно легше назвати всі учасників стадом, організатора нездарою. Самим же при наявності і досвіду і велокультурності (є таке слово?smile.gif ) не прийняти участь і не поділитися цими якостями з учасниками. Правильно, адже там велобидло, а я д'Артаньян. ІМХО, учасники просто не знають альтернатив.
А ви не думали що вони не усвідомлюють своїх помилок, адже так зробили всі? (хоча , звичайно, помилився найбільше той хто зробив це першим). Добра половина учасників ,ІМХО, катається на ровері декілька разів на рік (якщо не менше) тому робити так як всі це їх метод.
Так допоможіть же людям швидше опанувати правильне користування велосипедом (можливо, і завзятих велосипедистів побільшає, оскільки люди люблять приділяти увагу тому, що у них добре виходить і в чому вони розуміються). Звичайно не усі у підсумку будуть виконувати ПДР, дбати про стан велосипеда, здадуть свій ашан-байк (який становить загрозу як для власника так і для оточуючих) на металолом, але результат ,впевнений , буде. Було би бажання у велосипедистів (а я не про тих хто на ровері до ларька їздить за пивом) проявляти свій потенціал у такому ключі.
Вибачте якщо когось образив, я не хотів. Вибачте за "многабукаф".
Сам я не вважаю себе супер-пупер тру велосипедистом, звичайний хомячок-казуал)
Дякую за увагу.
P.S. Був приємно здивований зупинившись на червоне світло перед Проспектом Свободи (хоча він був абсолютно пустий), у той час коли багато людей проїхало не звертаючи уваги на світлофор. Я подумав що лишився останнім, обернувся і побачив за собою 5-7 чоловік так само чекаючих зелене свтіло. Дякую вам за це.

Це повідомлення відредагував Peti@ - 26 Серпня 2012, 17:43
Bless
Дата 26 Серпня 2012, 16:26
Quote Post

Початківець
*

PlusOdyn, я сi приїхав, дивлюсь - тАлпа, аж сi офiгiв. Постояв трохи, побачив шо то буде не покатушка а якийсь "День порушення ПДР", i покатив сi додому.
Там ше якiйсь гопи i нацики тусуваласись, цiкаво, вони тоже на великах були? biggrin.gif

Peti@, я аж просльозився laugh.gif
Хороший приклад то э добре, але багато чого не змiнить. "I вообще, лучший ограничитель идиотов на дорогах - естественный отбор" yes.gif
Email Poster
Arustokrat
Дата 26 Серпня 2012, 18:00
Quote Post

Постійний учасник

Моя черга ділитись враженнями від імпрези.
Думав що буде небагато людей, тому був приємно здивований, коли побачив таку кількість роверистів. Їзда по нічному Львову це класно. Так, були помилки зі сторони організатора, але добре що хоч щось робиться. Люди робили круглі очі при вигляді такої кількості велосипедистів і питали шо то за акція така. Одним словом - було класно.
Не сподобалось:
1. МАСОВЕ порушення ПДР із самого початку, починаючи від їзди "проти шерсті" і закінчуючи рухом по правій частині дороги, зайнявши усі доступні для руху смуги. Стадний інстинкт працював безвідмовно: багато людей, бачачи інших, які порушували ПДР, теж порушували. Про зупинки посеред дороги, їзду "на червоне" і трюкачів, промовчу. Одне скажу: думка тих водіїв, що бачили це, однозначно змінилась, і не в кращу сторону.
2. Часті зупинки.
3. Відсутність навиків їзди у колоні у багатьох учасників.
Надіюсь організатори врахують це на наступний раз.)))
П.С. Жаль дівчинку, у якої перекидка попала між шприх біля Личаківського цвинтаря.

Це повідомлення відредагував Arustokrat - 26 Серпня 2012, 18:02
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 26 Серпня 2012, 18:47
Quote Post

sprzedawca materacow

Peti@
Вибачайте, але, шановні критики, самі колись щось подібне організовували? (це не "наезд", просто цікаво).

Так. Больше бы катались, то больше бы знали.

Самим же при наявності і досвіду і велокультурності (є таке слово? ) не прийняти участь і не поділитися цими якостями з учасниками. Правильно, адже там велобидло, а я д'Артаньян. ІМХО, учасники просто не знають альтернатив

Нах..зачем ехать туда, куда ехать нет никакого желания? Имею права. Каждую ночь натыкаюсь на камикадзе без шлема, фар и маячков. Причем таких за ночную прогулку минимум трое попадается. Вчера к примеру такой добродий (просили не буду называть мудаком), ехал по дороге с одностороним движением против шерсти и через пешеходный переход, когда для пешеходов горел зеленый сигнал светофора. Не ожиданость ситуации и поломаная рука (доречи в ночи) не позволила провести инструктаж, и возможно ногами. Но одно уже издели из латекса таки доездилось по тратуару ночью без фар по Шевченко. Курва прыидь и купы мени новое мусорное ведро, я его об тебе зломыв. Еще одно, ездит и уже силует запомнился, пижду. laugh.gif
ivanmariupol
Дата 26 Серпня 2012, 19:00
Quote Post

Зацікавлений
**

єслі вірити вашим словам---то БОМЖОВІ нове відерце ні до чого, можна ходити і з тріснутим rolleyes.gif
Email Poster
Bless
Дата 26 Серпня 2012, 19:03
Quote Post

Початківець
*

Нэ, то э не весело. Краще якимось чином приварити вiдерко до пустоi голови данного субьекта, i пустити на поруки по вулицям нiчного Львова, то уже буде потiха biggrin.gif

P.s Доречi, тодi видимiсть для водiiв краща стане, 100%
I ше на то ведьорко можна свiтловiдбивач прилiпити, i пiдписати "Неведомый движущийся обьект" smile.gif

Це повідомлення відредагував Bless - 26 Серпня 2012, 19:07
Email Poster
ivanmariupol
Дата 26 Серпня 2012, 19:05
Quote Post

Зацікавлений
**

ціхо не будить звира tongue.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll