РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (15) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дискові гальма, (вибір, монтаж, налаштування)
Saintcat
Дата 04 Грудня 2006, 18:33
Quote Post

Зацікавлений
**

У меня дисковые тормоза были в базовой комплектации велосипеда. Осознанный выбор для Крыма и лихой езды на спусках в балках. Тормоза самые дешёвые механические шимано - BR-465. В целом, на свою цену работают нормально, но в сырую погоду хочется больше мощности, если они не настроенны идеально.

Зимой, когда снег попадает на ротор и/или калипер, ротор быстро обрерзает (когда тормозишь -греется, но быстро остывает при -23 smile.gif ) тормозить начинали после нескольких оборотов колеса - как прогревались.

На крымских спусках в грязи работали нормально, но родные колодки М08 превращались в пыль очень быстро. Поставил метализированные Gold Fren.

С мощностью стало всё впорядке после установки тормозных ручек LX - даже с метализированными колодками (решил менять ротора а не колодки - дешевле smile.gif ). Просто звери теперь. Конечно, гидравлика приятней и весит меньше, но стоит минимум в 5 раз дороже.

Хорошие вибрейки будут работать посуху пожалуй даже лучше, и весить на 500 г легче (комплект). Но один 10-минутный крымский спуск в грязи и останешься без колодок.
Users Website
Bidon
Дата 05 Грудня 2006, 19:31
Quote Post

Ми якось катались в Глинянах, було багато снігу але без морозу. Вібряки взагалі не хапали колесо. Один місцевий "кулібін" порадив нам змастити колодки нігролом !?. (звучить як повний ідіотизм). Але після цього до Львова ми доїхали нормально, вел вставав як вкопаний, правда колодки потім довелось поміняти і довго відчищати обода. От такий дурний спосіб, але дієвий (правда я так більше робити не збираюсь)
Email Poster
Immoral
Дата 06 Грудня 2006, 0:27
Quote Post

Зашол попялицца

З нігролом - класна історія кулібін небось тріаліст в душі,
Ше можна на стерті колодки поліуретан наклеїти, вел буде теж нормально вставати, але на звук того як вел встає всі будуть зглядатись crazy.gif
Email Poster
Greyhound
Дата 06 Грудня 2006, 9:21
Quote Post

серый собак

QUOTE (Bidon @ вчора, у 19:31)
Ми якось катались в Глинянах, було багато снігу але без морозу. Вібряки взагалі не хапали колесо. Один місцевий "кулібін" порадив нам змастити колодки нігролом !?. (звучить як повний ідіотизм). Але після цього до Львова ми доїхали нормально, вел вставав як вкопаний, правда колодки потім довелось поміняти і довго відчищати обода. От такий дурний спосіб, але дієвий (правда я так більше робити не збираюсь)

Камрад, а ты не бутаешь с битумом? Потому как нигрол - это трансмисионное масло, если я не ошибаюсь.
Email PosterUsers Website
Saintcat
Дата 06 Грудня 2006, 16:59
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Immoral @ нині, у 00:27)
З нігролом - класна історія кулібін небось тріаліст в душі,
Ше можна на стерті колодки поліуретан наклеїти, вел буде теж нормально вставати, але на звук того як вел встає всі будуть зглядатись crazy.gif

Наклеїти можна, але коли довгий спуск будешь їхати, можешь загубити гальма десь всередині, ну той щою... їх же труси вигадали smile.gif
Users Website
Immoral
Дата 06 Грудня 2006, 20:45
Quote Post

Зашол попялицца

QUOTE (Saintcat @ нині, у 16:59)
Наклеїти можна, але коли довгий спуск будешь їхати, можешь загубити гальма десь всередині, ну той щою... їх же труси вигадали smile.gif

2 Saintcat

Поперше підтримав ідею Юрабайка про вібрейки.
Далі, може помиляюсь але з слів "до Львова ми доїхали нормально, вел вставав як вкопаний" зробив висновок шо мова про кроскантрі, разом з тим: "їх же труси вигадали" - Кого гальма???, поліуретан, чи його клеїння до колодок???

Так от без тормозів кк може катати лиш сам тормоз (на мою думку), чи хімікі ТРуСИ - може бути (залежить з кім порівнювати), поліуретан на колодках почався мабуть у тріалістів але вони тоже в основному не труси.
Про загубити - якшо ти маєш на увазі віклеются - я таких випадків не чув, тут якість клею і роботи багато тримає
Email Poster
Saintcat
Дата 07 Грудня 2006, 20:50
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Immoral @ вчора, у 20:45)
2 Saintcat

Поперше підтримав ідею Юрабайка про вібрейки.
Далі, може помиляюсь але з слів "до Львова ми доїхали нормально, вел вставав як вкопаний" зробив висновок шо мова про кроскантрі, разом з тим: "їх же труси вигадали" - Кого гальма???, поліуретан, чи його клеїння до колодок???

Так от без тормозів кк може катати лиш сам тормоз (на мою думку), чи хімікі ТРуСИ - може бути (залежить з кім порівнювати), поліуретан на колодках почався мабуть у тріалістів але вони тоже в основному не труси.
Про загубити - якшо ти маєш на увазі віклеются - я таких випадків не чув, тут якість клею і роботи багато тримає

Гальма, гальма труси придумали smile.gif (соррі, що незрозуміло)

Я маю на увазі, що при активному гальмуванні тормоза розігріваються. Я бачив, як відпали колодки, які були приклеєні. Правда, то були дискові гальма. Зовсім не факт, що, як проїдешь 30 кілометрів горами, так колодки і відваляться, но дуже неприємно, якщо це станеться в самий відповідальний момент.

Тріалісти страху не мають, але ж вони й не їздять 50 км/г зі схилів.
Users Website
Immoral
Дата 08 Грудня 2006, 0:09
Quote Post

Зашол попялицца

2 Saintcat

Та я розумію smile.gif - попостіти хотів,

2Бідон (по темі)

Якшо в тебе на рамі нема вушок, і ти не відчуваєш абсолютного бажання їх варити, то ліпше постав банальні вібрейки промакси чи деори!!!

(і не по темі)
З Днем НАРОДЖЕННЯ!!!!!!!
Email Poster
Bidon
Дата 08 Грудня 2006, 13:00
Quote Post

2Immoral

(не по темі)
Дякую за вітання!, судячи по часу (00:09) ти мене привітав перший :-)

(по темі)
Вушок в мене таки нема і доварювати їх покищо не хочу тому зроблю так як ти кажеш.

2Greyhound: А з нігролом історія правдива і то таки дійсно був нігрол, а не бітум.
Email Poster
Greyhound
Дата 08 Грудня 2006, 13:02
Quote Post

серый собак

QUOTE (Bidon @ нині, у 13:00)
2Greyhound: А з нігролом історія правдива і то таки дійсно був нігрол, а не бітум.

Пардон, но я не верю. Как может улучшить торможение вещество, предназначенное, грубо говоря, для улучшения трения (скольжения)? crazy.gif
Bidon
Дата 09 Грудня 2006, 11:49
Quote Post

2Grayhound: Да я блин и сам недогоняю почему так, но факт что нигрол. Если я что-то путаю то заранее извиняюсь.

P.S. Все-таки нигрол это был :-)
Email Poster
Velomax
Дата 10 Грудня 2006, 1:31
Quote Post

неутомімый командор

Нигрол это смазка от паровоза, а гудрон - это то, чем пацькают колодки.
Если нигролом смазали тормоза, то это лол smile.gif
Users Website
Lubko
Дата 25 Січня 2007, 17:41
Quote Post

Початківець
*

Мастильні матеріали мають властивість розчиняти ґуму, від чого вона стає ніби "липкішою". Це справді важко уявити, але підтревджую: я таке робив ще в ранній юності - мастив обода солідолом - спочатку (кілька перших активних гальмувань) мастило діяло як мастило, але коли воно нарешті втиралося в ґуму колодок - гальмування справді ставало ефективніше ніж насухо. То правда ненадовго, мастило з часом вивітрювалося (чи витиралося, фіґ його знає), і гальма знов працювали як звичайні вібрейки.
Leon
Дата 13 Травня 2007, 22:41
Quote Post

Постійний учасник

Маю дешеві нові дискові гальма. Але вони чомусь майже не хапають. Порадьте шо можна попробувати, чимось іх обробити, чи якось обкатати.
Чи може бути варіант шо вони самі по собі такі? Хоча мене мучить питання як можуть бути дискові які не хапають і здається шо їх просто треба довести до кондиції. Порадьте шо мона з ними попробувати зробити!

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
zikki
Дата 17 Травня 2007, 12:26
Quote Post

Початківець
*

Попробуй поміняти колодки або просто добре настрой їх. якшо справа не в колодках а в роторі то потри його легкою наждачкою. може ти їх маслом змазував? )) протри ротор розчинником
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (15) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll