РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Reply to this topicStart new topic

> "Сталевий олень" Апгрейд та зміна декорацій., Основа "Старт-шосе" 1987р
step
Дата 09 Серпня 2013, 7:46
Quote Post

Початківець
*

"Сталевий олень". Апгрейд і зміна декорацій.

Ще напередодні зими я утвердився в тому що деякі основні вузли "Сталевого оленя" слід замінити. Це стосувалось коліс і ручок. Колеса під заміну тому що 19мм обода все ж таки заширокі для цього прудкого скакуна, відповідно й мтб втулки не пасували. Базарні спиці теж не могли залишатись. Також хотів поставити шосейні комборучки. Це потягнуло за собою заміну ще деяких деталюх. Також замінив вилку та систему. Це було необов'язковим, просто підвернулись по прийнятним цінам і я не встояв :smile:
З технічних нюансів, які доводилось вирішувати у той чи інший спосіб, були проблеми з діаметром нового підсідела, рульовою і вилкою, натяжка троса переднього перемикача і тріснутий болт виноса. Підсідел, той що знайшов, мав Ф27,2мм, тому був проточений до Ф25мм і лише на довжину що відповідає моїй ростовці. Стінки залишались товщиною 1,8мм. Для зміцнення в точці переходу діаметрів всередину підсідела залив компаунд (суміш епоксидки та цементу), для утворення в критичному місці 5см пробки. Дюймову рульву стандартно монтувалось на проставки з з тонкого алюмінію. Виявилось що висоти рульового стакана недостатньо для штока нової вилки, виточив проставочне кільце висотою 5мм. Відсутність регулювання натяжки троса передньої перекидки теж було не критичним але я все таки поставив еджастери (на задній також) щоб мати можливість підстроювати находу. Тріснутий болт М8х1, фіксації руля на виносі, замінив на звичайний винт М6. Оскільки винт тонший і для того щоб не перетягувати його а руль був надійно зафіксований, я використав спеціальну пасту CHEPARK Parts-Anti Slip.
Тепер "Сталевий олень" набув більш спортивного вигляду. Загалом все на фото і в описі комплектухи.

- рама "Старт-шоссе" 56, 1987р
- вилка OLMO Carbon
- рульова Longus Fe 25,4
- винос "Старт-шоссе"
- руль-баран BIKEPOSITIVE
- обмотка FIZIK
- підсідел RITCHEY
- сідло VELO
- каретка VP MB-603 108мм 68мм шлиц ISIS
- система FSA Gossamer 50/34
- ланцюг YABAN
- касета 9-k 11-25T SUN RACE R96
- перекидка задня Campagnolo XENON
- перекидка передня Campagnolo CENTAUR
- манетки Campagnolo XENON
- гальма CANNONDALE
- обода Alexrims DA22 28" 32
- втулка задня NOVATEK F192FB
- втулка передня NOVATEK A171FB
- спиці MACH 1 GALVA
- покришки 700 x23 Panaracer CLOSER folding
- педалі - різні, зараз CRANC BROTHERS CANDY2

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Це повідомлення відредагував step - 09 Серпня 2013, 8:25
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 09 Серпня 2013, 8:20
Quote Post

sprzedawca materacow

Шикарно. Я когда то две таких рамы убил. Единственое, что можно было в автосервисы сколы закрасить, у них есть такая краска 1036, единственое нужно подобрать зерно. В одних моделях оно идет крупное. в других мелкое и направление покраски от переднего колеса. laugh.gif
step
Дата 09 Серпня 2013, 10:01
Quote Post

Початківець
*

smile.gif Спочатку хотів пофарбувати, але передумав, мені думається що ці пошурхані фрагменти дуже сюди пасують yes.gif
vykh
Дата 09 Серпня 2013, 10:02
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

дуже красивий велосипед!
Чорний Серж
Дата 09 Серпня 2013, 22:45
Quote Post

Я у захваті!!!...
Просто ракета!!!...
Практично, рідні лише рама і винос, так?...
У мене теж в повільному процесі відновлення старт-шосе...рама лиш чорного кольору...не знаю якого року...
А як рік взнати?...
Email Poster
step
Дата 10 Серпня 2013, 0:01
Quote Post

Початківець
*

Колеги, дякую за відгуки.
Чорний Серж рік і номер вибиті на правому дропі.
PlusOdyn
Дата 10 Серпня 2013, 8:31
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Цікаво вигляда кольорова схема.
І сідло шикарно фіксує ровер на поличках дизелька мабуть. mosking.gif

ЧИтав що із дюймовими карбовилками проблема, Ви щось мудрували чи шток таки дюймовий?
Email Poster
step
Дата 10 Серпня 2013, 10:04
Quote Post

Початківець
*

Про сідло ви мабуть маєте на увазі що сильно висунуте вперед? Цьому є просте пояснення. Якщо пригадати цей велосипед в комплектації срср то виявимо що замок підсідела завжди "дивився" вперед і саме таке положення означало відповідність ростовці рами, хоча при потребі його можна було розвернути і назад. Мені добре якраз стандарт. Замки практично всіх сучасних підсіделів спрямовані назад, відповідно і сідло "тікає" суттєво назад. Саме тому на совдеповських рамах з новим підсіделом, сідло доводиться максимально сунути до переду (як підходить по росту). Іншими словами принципи налаштування сучасного велосипеда не можна прямо екстраполювати на ті що зібрані на рамах срср і тп.

З вилкою проблем особливих не виникає при наявності кмітливості. Рульову звісно замінюється на імпортну 1", щоб з дюймовою різьбою як на вилці. Чашки трохи меншого діаметру, тому запресовуються в стакан з прокладкою тонкого алюмінію. Ще може бути чуть задовгим шток вилки, виточити спейсер потрібної висоти (у моєму випадку 5мм) і все стане на свої місця. Особисто я у цьому не вбачаю проблем smile.gif

Це повідомлення відредагував step - 10 Серпня 2013, 10:14
PlusOdyn
Дата 10 Серпня 2013, 10:21
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Не знав якось про замки в радянських роверів.
Але думаю підсиділ без офсету, чи то сетбеку, якраз нормально б став і виглядало б норм.
У мене на Зеленім Змії діаметрально-протилежна проблема - закоротка рама, підсиділ прямий, сідло максимально назад - на днях виявили колєги зо підсиділ погнутий відразу над рамою, плече там добряче виходить. Ну але у Вас таких проблема не мало б бути.

А про вилку - я про те що важко знайти, карбонові на дюйм.
Email Poster
step
Дата 10 Серпня 2013, 11:47
Quote Post

Початківець
*

Про вилку точно, знайти зараз 1" важкувато. Так само і з підсіделом, проблемно знайти підходящий з Ф25мм і не дорого. smile.gif

Нажаль не зміг побачити Зеленого Змія, каже що сервіс фотки.ком.юа помер.

До речі в темі, де ви збираєте циклокрос, відраджували від педалей crank brothers, бува не знаєте причину?
vchaban
Дата 10 Серпня 2013, 16:47
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Красиво!

П.С. Перший раз бачу такого роду велосипед з Кренками smile.gif
step
Дата 11 Серпня 2013, 9:50
Quote Post

Початківець
*

Та нормально smile.gif Поставив мтб бо десь чуть пройтись в шосейних тапках дуже незручно biggrin.gif
SerBus
Дата 29 Серпня 2013, 23:02
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (step @ 09 Серпня 2013, 10:01)
smile.gif Спочатку хотів пофарбувати, але передумав, мені думається що ці пошурхані фрагменти дуже сюди пасують yes.gif

На мою думку обшарпану ,совковску раму, просто необхідно привести до нормального вигляду ,щоб вона не входила в дисонанс з порядним обвісом. А решта просто бомба, заздрю(трошки) smile.gif
step
Дата 31 Серпня 2013, 19:41
Quote Post

Початківець
*

Щиро вдячний за відгук. Ви ж пам"ятаєте як я на ньому (нууу...на цій рамі smile.gif ) 300-ку їхав? Саме тому, а також ще з деяких своїх особистих естетичних міркувань не фарбуватиму. Принаймні до тих пір поки сам цього не захочу. Втім у мене є і перефарбований СШ smile.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topic