РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Путівник "ВелоКарпати" - новинка весни 2013!, Велопутівник "ВелоКарпати. 40 маршрутів"
fila
Дата 25 Лютого 2013, 0:04
Quote Post

На початок велосeзону 2013 виходить черговий велопутівник.
На цей раз - це "ВелоКарпати" !

user posted image

Що буде в путівнику:
- 40 веломаршрутів по Львівській та Закарпатській областях
- маршрути різної складності та тривалості (для велосипедистів різної підготовки).
- ну і звичайно, для кожного маршруту буде дана карта, висотний графік, і детальний опис.

Бонус - безкоштовні gps-треки до кожного маршруту... yes.gif

Детальний анонс тут.

Погортати тут

Дата видання - березень 2013 р.

Прем'єра путівника – на виставці «Велобайк» (28.02-03.03.2013) та на виставці "БайкЕкспо" (14.03-17.03.2013).
Users Website
zvaruchi
Дата 04 Березня 2013, 14:10
Quote Post

Зацікавлений
**

де його придбати можна?
Email Poster
fila
Дата 04 Березня 2013, 14:45
Quote Post

Через неділю буде у Львові у VeloMax! ))
Users Website
Uri2
Дата 04 Березня 2013, 17:52
Quote Post

Рідкісний зануда

Чудово! Один примірник буде мій smile.gif

--
Офіційне запитання: будуть заперечення на публікацію маршрутів на http://opencyclemap.org/ ?

Це повідомлення відредагував Uri2 - 04 Березня 2013, 17:52
fila
Дата 05 Березня 2013, 23:51
Quote Post

QUOTE (Uri2 @ вчора, у 15:52)
Офіційне запитання: будуть заперечення на публікацію маршрутів на http://opencyclemap.org/ ?

Маршрути є частиною путівника.
Через це копіювати їх, так як і копіювати сам путівник - це порушення авторського права.
Users Website
alex4alex
Дата 05 Березня 2013, 23:58
Quote Post

рокет Алекс

Вообще это не публикация маршрута, а лишь его визуализация для наглядности, поэтому очень спорный вопрос. Где гарантия, что человек, никогда не державший эту книгу в руках и даже не знающий о ее существовании, не создаст такой же маршрут в своих планах?

Да. Еще одно. Ури, если ты потом любой такой маршрут проедешь сам, запишешь трек - и выложишь на таком сайте - никто не прикопается ни в каком виде. Проехал сам, выложил. Полное право есть.
Users Website
ЧД_
Дата 06 Березня 2013, 9:05
Quote Post

sprzedawca materacow

Вартисть? laugh.gif
demon
Дата 06 Березня 2013, 11:06
Quote Post

Membёr

QUOTE (fila @ вчора, у 23:51)
Через це копіювати їх, так як і копіювати сам путівник - це порушення авторського права.

о каких нарушениях авторских прав Вы говорите, если сами дали свободный доступ на скачивание треков с gpsies.com ? Вот если я куплю путеводитель (80 грн для ЧД), отсканирую его и буду раздавать на торрентах, тогда можно и посудиться, только не в нашей стране...
ЧД_
Дата 06 Березня 2013, 12:16
Quote Post

sprzedawca materacow

Зеленый. я сканер маю. laugh.gif
redwolf87
Дата 06 Березня 2013, 18:35
Quote Post

ждемс-с отсканированную версию smile.gif итак денег нет.
Uri2
Дата 07 Березня 2013, 17:29
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (fila @ вчора, у 00:51)

Шкода.
Ок.
Uri2
Дата 07 Березня 2013, 17:30
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 00:58)
Вообще это не публикация маршрута, а лишь его визуализация для наглядности, поэтому очень спорный вопрос.

Не, не спорный - на осм этот вопрос очень четко урегулирован: нету разрешения автора, нету маршрута.

Да. Еще одно. Ури, если ты потом любой такой маршрут проедешь сам, запишешь трек - и выложишь на таком сайте - никто не прикопается ни в каком виде. Проехал сам, выложил. Полное право есть.

Ага. Тут уже есть smile.gif
Uri2
Дата 07 Березня 2013, 17:32
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (demon @ вчора, у 12:06)
о каких нарушениях авторских прав Вы говорите, если сами дали свободный доступ на скачивание треков с gpsies.com ?

В правилах ОСМ все четко. Нету официального разрешения - нету карт.

Как пример: гуглоспутник свободно есть, но "обрисовывать" с него дороги, дома и т.д. - нельзя, ибо не было получено разрешение. С бинга можно, ибо разрешение есть.
demon
Дата 07 Березня 2013, 17:56
Quote Post

Membёr

QUOTE (Uri2 @ нині, у 17:32)
В правилах ОСМ все четко. Нету официального разрешения - нету карт.

Как пример: гуглоспутник свободно есть, но "обрисовывать" с него дороги, дома и т.д. - нельзя, ибо не было получено разрешение. С бинга можно, ибо разрешение есть.

что такое ОСМ? Ты говоришь о каких то правилах, а давай наспор я покупаю-сканирую, выкладываю на трекере, и мне за это ничего не будет, и все довольны, кроме fila и издателя, а ты мне возвращаешь стоимость публикации. laugh.gif
vykh
Дата 07 Березня 2013, 18:17
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

а я піду й куплю цей путівник, того що я хочу підтримати видавництво яке займається публікацією такого путівника. в всіх логіка піду і скачаю, грошей нема, буде нахаляву, а з чого зроблять наступний довідник? а ще наступний?

власне того в нас і немає українського продукту, бо його всі хочуть скачати а не купити
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic