РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (6) « Перша ... 2 3 [4] 5 6  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> В зоопарку відкривається терраріум, Все про "крокодилів" і їм подібних
ЧД_
Дата 31 Березня 2011, 13:20
Quote Post

sprzedawca materacow

Да Вас уже развелось больше чем подвесочников. laugh.gif
Elephant
Дата 31 Березня 2011, 13:30
Quote Post

Постійний учасник

Доречі, на харківському форумі з"явився прикольний пост про Види Харківських Трекових Рам
SerBus
Дата 31 Березня 2011, 15:05
Quote Post

Lucky Man

Мар"ян, а ти першу сотку на чому збираєшся їхати?
SerBus
Дата 31 Березня 2011, 15:17
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:20)
Да Вас уже развелось больше чем подвесочников. laugh.gif

Містере ЧД, невже Вас починає дусити така вся зелена і з вилупастими очима? До речі, мені запропонували раму і вилку СШ - може закрокодилимо якийсь апарат biggrin.gif ?
Ksiondz
Дата 31 Березня 2011, 15:58
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (SerBus @ нині, у 15:05)
Мар"ян, а ти першу сотку на чому збираєшся їхати?

Ще не знаю. Буду бачити як 200 вдую перед цим smile.gif
SerBus
Дата 31 Березня 2011, 15:59
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Elephant @ нині, у 13:30)
Доречі, на харківському форумі з"явився прикольний пост про Види Харківських Трекових Рам

Дуже цікаво і пізнавально!Навіть не міг подумати, що ХВЗ стільки різних рам випускав crazy.gif ! А ти Андрію ще не передумав першу сотку їхати на своїй Ракель? smile.gif
SerBus
Дата 31 Березня 2011, 16:01
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 15:58)
Ще не знаю. Буду бачити як 200 вдую перед цим smile.gif

А коли хочеш їхати 200 і по якому маршруту, хочу приєднатись smile.gif
Ksiondz
Дата 31 Березня 2011, 16:26
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (SerBus @ нині, у 16:01)
А коли хочеш їхати 200 і по якому маршруту, хочу приєднатись smile.gif

Минулорічна 200-ка. Можливо в суботу, але не знаю ще на чому, хочу спробувати мтб. Завтра буду знати, приєднуйся якщо-щось smile.gif
SerBus
Дата 31 Березня 2011, 17:24
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 16:26)
Минулорічна 200-ка. Можливо в суботу, але не знаю ще на чому, хочу спробувати мтб. Завтра буду знати, приєднуйся якщо-щось smile.gif

Якщо в суботу то не зможу бо буду на зміні - холера. Мар"ян , а ти реєстрований в Асі, зкинь номер в приват бо деколи треба оперативно переговорити smile.gif Може в якийсь інший день чи ти маєш час тільки під час вихідних?
Ksiondz
Дата 01 Квітня 2011, 8:09
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (SerBus @ вчора, у 17:24)
Якщо в суботу то не зможу бо буду на зміні - холера. Мар"ян , а ти реєстрований в Асі, зкинь номер в приват бо деколи треба оперативно переговорити smile.gif Може в якийсь інший день чи ти маєш час тільки під час вихідних?

Шкода
Я асю вже пів року налаштовую, не можу + комп на роботі не дозволяє, а дома постійно нема часу. Я працюю з пд до пт з 9:00 до 18:00. Оперативно можна на телефон, завжди на звязку. smile.gif
SerBus
Дата 06 Травня 2011, 20:28
Quote Post

Lucky Man

Не думав ,що так швидко повернуся до теми крокодилів. Колєга зацікавився моїм Туристом який стояв у гаражі в напіврозібраному стані . Терміново були перешприховані рідні колеса, замінено покришки на шосейні сліки 622х37, а обвіс залишився практично без змін
user posted image
Колєга проїхав перших 30км, страшно задоволений. Думаю ще один роверист народився. Ділячись враженнями після поїздки колега раптово згадав, що в підвалі його дядька валявся якийсь велосипед. Яке ж було наше здивування коли на світ божий з підвальних закамарків було видобуто СШ 92р. Після докладного огляду рами буде прийняте рішення щодо подальшої її долі. Підозрюю ,що на базі цієї рами буде збиратися ще один крокодил. Для контрасту викладу фотки вела в такому стані в якому він є зараз. Слабонєрвним не дивитися biggrin.gif ! Отже крокодилова епопея продовжується. Далі буде.
Griga
Дата 06 Травня 2011, 21:05
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Ksiondz @ 01 Квітня 2011, 8:09)
Я асю вже пів року налаштовую, не можу + комп на роботі не дозволяє

Есть хороший сайтик www.imo.im
Позволяет пользоваться скайпом, аськой и разной другой шнягой через веб-интерфейс smile.gif

Це повідомлення відредагував Griga - 06 Травня 2011, 21:06
SerBus
Дата 05 Червня 2011, 19:21
Quote Post

Lucky Man

Ну ось , як і обіцяв. Жінкам і дітям не показувати і слабонєрвним також!
user posted image
user posted image
user posted image
Дивайс smile.gif було розібрано повністю.На диво рама і вилка в цілком пристойному стані, не маю на увазі лако-фарбове покриття. Ближчим часом раму буде пофарбовано на Техмалі і епопея продовжуватиметься. Далі буде по мірі виконання відновлювальних робіт.
Jack
Дата 06 Червня 2011, 12:12
Quote Post

Початківець
*

Із цікавістю спостерігатиму за просуванням відновлювальних робіт. Бо вдома маю подібний агрегат, який хотілось би перетворити в шось робоче)) Розібрати його, то я розібрав, та потім стільки всяких "але" повилазило шо сам собі ради не дам.
SerBus
Дата 06 Червня 2011, 21:40
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Jack @ нині, у 12:12)
Із цікавістю спостерігатиму за просуванням відновлювальних робіт. Бо вдома маю подібний агрегат, який хотілось би перетворити в шось робоче)) Розібрати його, то я розібрав, та потім стільки всяких "але" повилазило шо сам собі ради не дам.

Будуть питання - задавай biggrin.gif .
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) « Перша ... 2 3 [4] 5 6  Reply to this topicStart new topic