Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

Closed TopicStart new topic

> Неоднозначна ситуація
Serik
31 2015, 17:26
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів - Кривий Ріг
: 248

Всім привіт!

Сьогодні зі мною сталася не дуже приємна ситуація.
Катався на Погулянці зі сторони вулиці Зелена. Спускаючись на головну алею парку, наткнувся на 2 лавки з столиком і купу сміття - такий собі притон, а біля лавки стояв ровер. Навкруги нікого. Все це мені здалось дуже підозрілим на фоні частих викрадань роверів.

А тепер детальніше:

Червона рама (надпис ХС на підсидільній трубі випуклий), без наліпок, можливо фарбована, скоріше за все Giant, зріст десь 20, обода Mavic 819, задній переклюк Shimano XTR старої моделі, на рулі моноблоки Shimano XT, каліпери скоріше за все теж, система Steelo, сідло - дууже зашарпане і облізле Fizik, все в пилюці. Велосипед стояв БЕЗ ЛАНЦЮГА. Він був весь у пилюці, гріпси теж ледве живі.

Перша моя думка: наркомани вкрали, принесли і пішли. Тому я вирішив взяти ровер з собою, щоб у подальшому знайти власника. Спустився донизу, проїхав через завалений Винзавод, вже на в’їзді до джерела почув крики. За мною біг чоловік років 25, спортивної зовнішності. Проїхавши ще 100 метрів, подумав, що то міг бути власник, і вирішив зупинитися. Чекав поки він підійде. Коли лишалось метрів 20, побачив, що діалога не вийде, поїхав геть. Думав, звернутися у міліцію, та робота наших правохоронців не дуже вражає + не хочу зв’язуватися з бюрократією. ВЕЛОСИПЕД ЛИШИВ НА МІСЦІ.

Якщо комусь відомо, що цей ровер або схожий на нього в когось вкрали, то знайте, людина працювала на звалці (колишній Винзавод на Погулянці).

Якщо це був власник, то прийми мої вибачення, я хотів зробити добру справу. Ровер стояв у лісі, в безлюдному місці, без замка, без ланцюга, на відстані метрів 50 від найближчої ознаки цивілізації - перша думка - крадений! У будь-якому випадку ти б його знайшов, звернувшись до міліції.

От така от історія. Не знаю, чи я правильно вчинив.

Serik - 31 2015, 20:30
Bohdan29
31 2015, 18:06
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів (700-річчя)
: 184

QUOTE (Serik @ нині, у 18:26)
Ровер стояв у лісі, в безлюдному місці, без замка, без ланцюга, на відстані метрів 50 від найближчої ознаки цивілізації - перша думка - крадений!

може чувак за деревом сховався, щоб відлити, чи то взагалі його "по-великому" прихопило. tease.gif
Email Poster
ЧД_
31 2015, 18:46
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Ну студент. laugh.gif
Wertomaniak
31 2015, 19:40
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

так ти чо, його стирив?
Email PosterUsers Website
ЧД_
31 2015, 19:49
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Да Мыкола, теперь вместо тем у меня украли, будут я спи...ил. laugh.gif
Serik
31 2015, 19:49
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів - Кривий Ріг
: 248

ні, звичайно!
я його лишив на місці чи то потенційному власнику, чи то крадію..
demon
31 2015, 20:17
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 18:46)
Ну студент. laugh.gif

laugh.gif в точку
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Closed TopicStart new topic