Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topic

> Всесвітній зимовий день "Велосипедом на роботу", 13.02.2015р.
bata
13 2015, 12:15
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

я вже після 10 їду, то ніц не видно))))
Email Poster
Oleg132
13 2015, 13:01
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

30 вкрутив. Ні душі на ровері не бачив.
St. Babak
13 2015, 13:50
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 209

Oleg132 Дата нині, у 14:01
  30 вкрутив. Ні душі на ровері не бачив. 

...через 9,5 км приємно було привітатись з Myronom, розминаючись на Луганській, а так - лише вчорашній примерзлий слід від "дорожнього" протектора у лісі...

Spin Doctor Дата нині, у 12:50
  При такій погоді не тільки байк так виглядає... 

...та є різні шляхи на різну погоду (сьогодні - просто чудово !)

Dok62 Дата нині, у 12:14
  Отже. Я вже долучився до акції, проїхавши 44.6км від дому до роботи. Уряяяя!  

...аж цікавість загризає де ж так "близенько" можна знайти роботу, інші мріють перейти в капцях з кавою вулицю - і щоби вже на роботі опинитись...
mosking.gif

St. Babak - 13 2015, 13:52
Email Poster
ЧД_
13 2015, 16:01
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

bata добру половыну тих кто тусует по Липынського я вже впизнаю. Е дви зацяти дивчинки. Одна в тактических окулярах без шолому на сликах. Друга в помаранчовых штанях и в якомусь не зрозумилому шльоми. Издять. даже тоди колы ЧД нос на двир высунув и думку гадае: чи то на ровер сидаты, чи на стакан? Е добродий с колонками в рюкзаку, оре так. шо приемно на колеси ихаты. Мий сусид по будови. даже в сниг може ихаты в майци на короткий рукав, но в кепочке. Порушуе на кильце все шо только можно. Другий сусид на чомусь зелененькому. издыть досыть акуратно и поважно. Е ще добродий в кепочке который идэ по проезжей частыни и дывытся на неспешно едущего ЧД на велодорожке. В общем пры постийной езде. много народу примелькалося. laugh.gif

ЧД_ - 13 2015, 16:08
yararaka
13 2015, 18:31
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Сихів
: 268

Так , сьогодні погодка справді святкова, сухо під колесами, тільки хрустить льодок.
А вчора і позавчора між корпусами Львівхолоду прийшлось проїжджати вдень на Нову пошту, так каша була така , що якби крутіше занесло і прийшлось стати на ноги, то залило б черевики через верх.
Дехто , до речі, їде не тільки на роботу, а й користає з нагоди покатати в робочий час. Сьогодні в обід , їдучи на Нову пошту за товаром на велосипеді, зустрів на Луганській Бура, який також шукав якийсь обєкт для доставки. Юра , вітання !
Email Poster
Oleg132
13 2015, 18:59
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

У ліс краще не їхати. Я запхався в болото. Там таке місиво. Холодно і до WC тягне.

Oleg132 - 13 2015, 19:00
St. Babak
13 2015, 19:01
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 209

yararaka Дата нині, у 19:31
   Так , сьогодні погодка справді святкова, сухо під колесами, тільки хрустить льодок...зустрів на Луганській Бура, який також шукав якийсь обєкт для доставки. Юра , вітання !

P.S. ...після проїзду відрізку вул. Луганської ("проти шерсті") Bur повернув на вул. Козельницьку... prankster2.gif

St. Babak - 13 2015, 19:02
Email Poster
Dr.Alex
14 2015, 11:49
Quote Post

Постійний учасник

: Saskatoon, Canada
: 346

ну ще побачим чи канадському українцеві смерть ци ні але близько 15 моїх велосипедних друзів їздили до роботи 13го, правда було тепло ,тільки-14°С. старий волоцюга мене правда побив я проїхав тільки 3,5 км, хаха робота близько, на вихідні буду надолужувати!
взагалі для смартфонів є добра програма strava, яка може реєструвати ваші кілометри і працює як джіпіес. дуже класна, я нею буду користуватися на ПБП
Email Poster
Spin Doctor
14 2015, 14:44
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 272

QUOTE (Dr.Alex)
для смартфонів є добра програма strava
А ще endomondo, map my ride, my tracks, та багато інших. Хтось трекає тим, хтось іншим, ахтось взагалі забив wink.gif

Spin Doctor - 14 2015, 15:26
Email Poster
sergman
14 2015, 21:20
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

QUOTE (yararaka @ вчора, у 11:32)
При такій погоді як цієї зими велосипед кожного дня виглядає якось так.

Еще прилично выглядит...
Ты мой не видел... facepalm.png
Email Poster
Dr.Alex
15 2015, 16:08
Quote Post

Постійний учасник

: Saskatoon, Canada
: 346

QUOTE (Spin Doctor @ вчора, у 12:44)
QUOTE (Dr.Alex)
для смартфонів є добра програма strava
А ще endomondo, map my ride, my tracks, та багато інших. Хтось трекає тим, хтось іншим, ахтось взагалі забив wink.gif

деколи користуюсь програмою "забив" теж. Класна майже ніколи не підводить, але і інформації не дає mosking.gif
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic