Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Допоможіть з ремонтом рами ...
T@RgAn
20 2012, 22:54
Quote Post

: Львів
: 25

Короче справа така ... Купили дівчинці ровера .. а там рама погнута ((( ... ми щось зразу не глянули ... я думав то вилка .. бо там в основному буває ) ... а тут все не так просто було ... ми як його помили .. то там і видно стало .. що то рама .. там воно не дуже сильно .. але геометрія вже ніяка .. і болотник чипляє раму ... (((

порадьте що з тим робит ... як краще то зробити так щоб зовсім не наламати )
Ось ровер ...( тут видно як воно погнуте )
user posted image
і ось місце де воно зігнулось (
user posted image

Допоможіть врятувати роверка !!!)
Email Poster
PlusOdyn
20 2012, 23:22
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Було б погнуте далі від муфти, можна було б частину труби випиляти, потім таку ж вварити, розігнувши мінімально попередньо.
А так можна випаяти з муфти труби, взяти десь таку ж трубу, діаметром і довжиною та й зібрати назад, запаявши.

Рятувати треба було перед зустріччю із перешкодою, яка зокрема і вилку відправила на звалище історії. Тепер піздно.

Для чого купувати лайно з Європи, коли за 1 тигрика можна взяти "Аист" білоруський із відритою рамою, а планетарка 500-700 грн. Чи й дешевше якщо із забугра.
Email Poster
T@RgAn
20 2012, 23:42
Quote Post

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 21:22)
Було б погнуте далі від муфти, можна було б частину труби випиляти, потім таку ж вварити, розігнувши мінімально попередньо.
А так можна випаяти з муфти труби, взяти десь таку ж трубу, діаметром і довжиною та й зібрати назад, запаявши.

Рятувати треба було перед зустріччю із перешкодою, яка зокрема і вилку відправила на звалище історії. Тепер піздно.

Для чого купувати лайно з Європи, коли за 1 тигрика можна взяти "Аист" білоруський із відритою рамою, а планетарка 500-700 грн. Чи й дешевше якщо із забугра.

ну так .. Аїст у меен самого )) а дівчинка заманается педалі крутити на ньому ) і він завашкий буде ) ... а це велик легенький дуже .. і обладнання на ньому дуже хороше стоїть )) ... ну таке .. попробую вирівняти .. а як не так десь раму іншу дістану .. і ніщак буде )) ...

а з європи велосипеди досить хороші ))

я думаю просто надіти раму на якусь трубу замісь вилки і домкратом помаленьку видавити назад ))

як думаєш .. можна ?)
Email Poster
Wertomaniak
21 2012, 9:12
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (T@RgAn @ вчора, у 21:42)
ну так .. Аїст у меен самого )) а дівчинка заманается педалі крутити на ньому ) і він завашкий буде ) ... а це велик легенький дуже .. і обладнання на ньому дуже хороше стоїть )) ... ну таке .. попробую вирівняти .. а як не так десь раму іншу дістану .. і ніщак буде )) ...

а з європи велосипеди досить хороші ))

я думаю просто надіти раму на якусь трубу замісь вилки і домкратом помаленьку видавити назад ))

як думаєш .. можна ?)

домратои не видавиш а погнеш ще верхню трубу (вона тоненька). як варыант розпилити нах. вставити трубку, вирывняти ы варити. То сталь ый пофыг laugh.gif
Email PosterUsers Website
E-one
21 2012, 9:39
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Поставити переднє колесо від ВМХ, щоб болотник не тер
Email Poster
Ром
21 2012, 10:54
Quote Post

Велофанат

: 1649

Чуть шо , зразу ламати . Поламати встигнеш завжди . Спочатку треба перевірити вилку і при потребі вирівняти ( фотографія спотворює). А потім займатися рамою . Не бачачи важко сказати , але виглядає , що досить буде просто зафарбувати . Ну і провірити раму на " собаку ".
Email Poster
T@RgAn
21 2012, 11:56
Quote Post

QUOTE (Ром @ нині, у 08:54)
Чуть шо , зразу ламати . Поламати встигнеш завжди . Спочатку треба перевірити вилку і при потребі вирівняти ( фотографія спотворює). А потім займатися рамою . Не бачачи важко сказати , але виглядає , що досить буде просто зафарбувати . Ну і провірити раму на " собаку ".

ну вилка там вроді нормальна ... я зараз розберати його буду .. і подивлюсь що там ... а рама точно пішла трошки ... там на фотці де крудечком виділино видно .. в тому місці вгнулось трошки ( ...

тут мені хороший сайт скинули ) http://www.exos.ru/modules/Articles/article.php?storyid=2 ось .. тут є цікава імфа )
Email Poster
ЧД_
21 2012, 12:08
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Petiok
   21 2012, 12:15
Quote Post

Постійний учасник

: 488

Як на мене тут два варіанти причини деформації:
user posted image
(стрілками показані сили, прикладені до ровера в момент удару)
Але тут або вилка якась дуже міцна що не зігнулася, або тут стоїть вже інша вилка.

user posted image
Теж цілком імовірний сценарій.

Тому тут треба добре дослідити змінену геометрію рами, щоби правильно вирівняти.
Ну або по попередній ссилці laugh.gif
Email Poster
Ioan85
21 2012, 12:30
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Фотка відзнята згори, тому завдяки перспективі паралельність рульової з підсидльною трубою рами дуже спотворена. Тому по фотці неможливо визначити де пройшла суттєва деформація. На мою думку таке наближення колеса до рами через погнуту вилку
Ioan85
21 2012, 12:41
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Як варіант зміна кута відбулась завдяки випрямленню верхніх труб. Виробник для дизайну їх зробив заокругленими біля підсидільної труби...

user posted image
KO-35
21 2012, 12:48
Quote Post

: Квитки-Основьяненко, 35
: 20

Верните этот велосипед назад торговцу, у которого вы его купили.
Не утруждайте себя ремонтом, сделать который очень проблематично.
ЧД_
21 2012, 12:58
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Как вариант:

user posted image
Hamtvit
21 2012, 13:31
Quote Post

Зацікавлений
**

: 124

Якщо з ремонтом нічого не вийде можу запропонувати такий от фрейм сет
user posted image
вага всього приблизно 4200гр.
KO-35
21 2012, 16:18
Quote Post

: Квитки-Основьяненко, 35
: 20

До речі - непоганий варіант.
Я про раму, а не про табуретку з педалями від ЧД.
Хоча змагання на таких табуретках, мабуть, виглядатимуть весело.
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll