РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VIII Львівська Сотка (2017) / ОБГОВОРЕННЯ
poohitan
Дата 14 Березня 2017, 0:40
Quote Post

Постійний учасник

Львівська Сотка від Lviv Bicycle Club.

Вже традиційна наймасштабніша подія початку велосезону в Західній Україні.
Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість побити досі непобитий рекорд 2012 року (Олег Лапка, 02:51:37. А вам слабо?) або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

Позначай 6 травня у своєму календарі!

Вартість участі:
  • 6/03 (15:00) - 19/03 — 200 ₴ (гривень)
  • 20/03 - 3/04 — 230 ₴
  • 4/04 - 17/04 — 260 ₴
  • 18/04 - 28/04 — 290 ₴
  • 29/04 - 2/05 (11:00) — 330 ₴
  • на старті — 380 ₴

Оплатити необхідно протягом семи днів з моменту реєстрації.

Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку в розмірі 30 ₴.

Увага! На Cотці буде задіяно електронний таймінг ChronoTrack Timing Systems.
Кожен учасник на старті отримає контрольний чіп, який поверне на фініші. Залогова вартість чіпу — 50 ₴.

Топ 10:
  • 2012. Олег Лапка 02:51:37
  • 2016. Василь Набока 02:52:32
  • 2013. Сергій Пясецький 02:53:25
  • 2013. Юрій Ольш 02:53:26
  • 2013. Іван Шулак 02:53:28
  • 2013. Юрій Пилипенко 02:53:44
  • 2014. Тарас Пилипів 02:55:08
  • 2013. Нестор Грицай 02:55:15
  • 2013. Володимир Рябцев 02:55:21
  • 2012. Степан Матвіїв 02:57:26

РЕЄСТРАЦІЯ / ОПЛАТА / СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
FACEBOOK
ТРЕК / МАРШРУТ
FAQ
ВІДГУКИ 2016

user posted image
Email PosterUsers Website
project-70
Дата 08 Травня 2017, 10:48
Quote Post

Постійний учасник

Прошу прийняти до уваги!
Так званий переможець Львівської сотки виявився нечесною людиною.Він получив прокол задньої покришки.Колесо йому поміняла машина супроводу...а далі цей красавчик(Василько Набока)схопився за приспущене заднє пасажирське скло автомобіля Рено-дастер(яким керував МСМК Ковальчук) і не крутячи педалі поїхав доганяти групу велосипедистів(Лапка,Ольш,Кудрик та інші).Свідками цієї події були два велосипедиста,учасники Львівської сотки.
Ганьба!Хай тими грошами подавиться,але не вписуйте його в історію Львівської сотки,як переможця з кращим часом,бо частину дистанції він проїхав за допомогою автомобіля на швидкості під шістдесят(на око).
user posted imageuser posted image
Genesis
Дата 08 Травня 2017, 12:49
Quote Post

ШОСЕ

Хочу сказати шо Набока дуже швидко догнав пелотон після проколу. Я їхав спереду, тому сам нічого не бачив. Але якщо є свідки тримання за автомобіль, то розкажіть як все було.

І ще - спробуйте якось відтворити подію що сталася. Їдьте в групі, що рухається зі швидкістю 32-42км/год, зупиніться на 1,5-2хв та спробуйте догнати пелотон...

Це повідомлення відредагував Genesis - 08 Травня 2017, 12:50
Email Poster
project-70
Дата 08 Травня 2017, 12:52
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Genesis @ нині, у 13:49)
Але якщо є свідки тримання за автомобіль, то розкажіть як все було.

Все досить детально описано вище.Яких подробиць ще треба?Діло за начальством,інфу вони получили.

Це повідомлення відредагував project-70 - 08 Травня 2017, 13:28
Yosyf
Дата 08 Травня 2017, 16:00
Quote Post

ветеран

З приводу цього срачу можу сказати таке. Існує неписане правило Фейрплей, себто Справедлива гра. І навіть а багатьох профі змаганнях і не тільки з велоспорту існує приз Фейрплей, себто Приз справедливої гри. У цьому веломарафоні "Львівська сотка" (хоча для кого 100 км є веломарафоном? 300-400, 1200 так, а 100 ??? Велопрогулянка для категорії 60, 70+). Інша річ, що організатори задля масовості і касового збору об"єднали всіх, хто здатен крутнути педаль і розказати Urbi et Orbi (Місту і Світові) про те, який він крутий і подолав 100 км. на ровері . Разом з тим популяризувати вело і все що з тим пов"язане. За це честь і хвала організаторам! Але, як показала практика, цей мас-івент таки почав переростати в серйозну велогонку, як і понад 100 років тому веломарафон Париж-Брест-Париж переріс у Тур де Франс. Але нині обоє живуть і процвітають. На Париж-Брест-Париж їздять наші члени Львівського велоклубу, на Тур де Франс Ярослав Попович... smile.gif. Але повернемось до наших баранів. Себто до Фейрплей. На багатьох гонках, де на кону стояли сотні тисяч доларів чи євро, були приклади, коли суперники, побачивши, що в конкурента сталося нещастя - прокол, чи поломка, чи падіння просто ЗУПИНЯЛИСЯ І ЧЕКАЛИ ЙОГО, щоб на фініші у чесній боротьбі довести один одному хто сильніший. Щодо Василя, і як тут пишуть, що він гнався за призовими? Це помилка пишучих. Василь далеко не бідний чоловік, неодноразово спонсорував всілякі велозмагання, допомагав дітям з велоінвентарем та постраждалим від всіляких нещасть та пригод і ніякі там призові його не цікавили. Тут говорять про чесну боротьбу і перемогу? Ну виграв би хтось інший ту сотку не тому, що він найсильніший, а тому, що Василь, чи ще хтось проколовся проколовся
Email Poster
project-70
Дата 08 Травня 2017, 17:02
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yosyf @ нині, у 17:00)
Тут говорять про чесну боротьбу і перемогу? Ну виграв би хтось інший ту сотку не тому, що він найсильніший, а тому, що Василь, чи ще хтось проколовся проколовся.

Е,шановний почекайте.Для початку запитайте Набоку чи це все правда?Минулого року була така самісінька ситуація,але він мені особисто казав,що ніхто його не підвозив,все було чесно.Тепер все це бачили свідки.
Його результат записаний,як самий ліпший за усю історію Львівської сотки,а він частину дистанції проїхав на машині,не крутячи педалі.Як з цим бути?

Це повідомлення відредагував project-70 - 08 Травня 2017, 17:04
Kono
Дата 08 Травня 2017, 18:35
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Genesis @ нині, у 12:49)
Хочу сказати шо Набока дуже швидко догнав пелотон після проколу. Я їхав спереду, тому сам нічого не бачив. Але якщо є свідки тримання за автомобіль, то розкажіть як все було.

І ще - спробуйте якось відтворити подію що сталася. Їдьте в групі, що рухається зі швидкістю 32-42км/год, зупиніться на 1,5-2хв та спробуйте догнати пелотон...

я після падіння на 65 км навіть не намагався вже догнати, хоча на все-про все пішло 1хв 40 секунд (подивився потім в страві), а це на швидкості 39 км/год (момент падіння) практично 1,5 км

Це повідомлення відредагував Kono - 08 Травня 2017, 18:40
Email Poster
project-70
Дата 08 Травня 2017, 18:52
Quote Post

Постійний учасник

Як Набока доганяв групу ретельно написано вище.
Genesis
Дата 08 Травня 2017, 21:21
Quote Post

ШОСЕ

Цікаво було б почути коментар Василя. Якби він сказав - Я чесно переміг і я найсильніший! Тоді всі запитання знято, а поки мовчанка.

Пане Йосип, пропоную Вам у вихідний день зупинитися під час нашого спільного тренування і тоді догнати пелотон. Тоді буде видно і відчутно 1- за 5хв цього не зробиш. 2 - ніхто на трегуванні (а тим більше на Сотці) нікого чекати не буде. Фейрплей - це інше

Це коли їдеш на велосипеді без моторизованої допомоги, правда Набока?!
Email Poster
Ром
Дата 08 Травня 2017, 21:45
Quote Post

Велофанат

Як на мене , спортсмен має бути взірцем спортивної поведінки , особливо в середовищі людей які не вважають себе сильно спортивними .

Це повідомлення відредагував Ром - 08 Травня 2017, 21:51
Email Poster
Wertomaniak
Дата 09 Травня 2017, 11:45
Quote Post

Человек-руина

Аж до останнього дня я вагався чи їхати сотку чи ні (останній раз це було у 2013 році). Думав-думав і вирішив все таки не їхати. Причин цьому було багато (як особистих так і окремих розбіжностей з думкою організаторів цієї події). Звичайно я підтримую такі велоподії і в тому що Сотка 2017 відбулася це дуже добре! Але...

Переглянувши коментарі учасників Сотки і особливо про так зване "чітерство" зі сторони Набоки я не міг не вставити свої 5 копійок. Прошу цей пост не сприймати як авторитетну думку людини яка з 2014 року не брала участь у велоподіях laugh.gif Але можете сприймати його як думку глядача і вболівальника Сотки 2017.

Безсумнівно я вболівав за Лапку і Бура. Але я би сприйняв і будь-який інший чесний результат. І ключовим словом тут є ЧЕСНИЙ. Коли оприлюднили результати де перемогу здобув Набока з відривом у 1 секунду в Лапки я собі представив конкуренту жорстку і чесну боротьбу 2-х монстрів Сотки, двох джентельменів де переміг сильніший. Де багаторічний лідер Лапка з боєм уступає новому чемпіону - Набоці. Але виявляється що не все так просто і це мене розчаровує.

Зазвичай сотка проходить без скандалів і ексцесів. Але бачу що 8 сотка є виключенням. І вона ще раз підтверджує те, що основна ідея події проїхати 100 км за 10 годин і гасло "Проїхав значить Переміг" вже неактуальне. І тепер це просто гонка на 100 км з підставами, махлюваннями і попсою яка характерна напівпрофесійним змаганням. І ті хто це робить просто ложили на кілька сотень учасників, без яких це свято не відбулося. Всі рівні і не можє бути привілегій окремо для певних учасників з особистими технічками і фейрплеями. Сотка це не тепличне змагання типу велотреку. Успіх в перемозі тут залежить не лише від фізичної підготовки учасника але і від технічного стану велосипеда і моральних якостей учасників. З жахом представляю собі картину, якби учасник Сотки їхав і по дорозі йому зустрівся інший учасник який потребував допомоги і якому б той відмовив, бо в нього "бачите результат на кону". Як на мене це не спортивна поведінка навіть в напівпрофесійному спорті. А людина, яка має до себе повагу і вважає себе професійним спортсменом просто зобовязана вести себе по джентельменськи у всіх ситуаціях. Навіть у випадку, коли ти лідируєш і в тебе пробите колесо і перемога втікає з кожною секундою. У спорті завжди присутній фарт. І якщо ти пробив колесо і це вплинуло на твою поразку - просто скажи що тобі непідфортило і ти збережеш своє обличчя. І ганьдба тим кому плювати на 400 + учасників Сотки лише заради результату, бо слід розуміти що без цих учасників і не відбулась VIII Львівська Сотка.
Email PosterUsers Website
Yosyf
Дата 09 Травня 2017, 11:54
Quote Post

ветеран

Якщо відкинути моральний бік справи і всілякі припущення та гіпотетичні версії та вдатися до об"єктивної реальності і прислухатися до голосу спортивної Феміди та Правил змагань. Ну, Набока мовчить. Він оплатив стартовий внесок, як і всі решта і в тому була ж оплата роботи суддів і Головного також. Якщо хтось був незгідний з результатом гонки, він мав офіційно протягом певного часу подати протест з обгрунтуванням і відповідною грошовою заставою. Якщо цього не було зроблено, то результати визнано правильними. До чого розводити срач і теревені. Якщо на футболі 20 тисяч свідків буде кричати на весь стадіон, що гола не було!!!!!! А суддя свисне і скаже, ГОЛ! І Гол таки буде!

Це повідомлення відредагував Yosyf - 09 Травня 2017, 11:55
Email Poster
project-70
Дата 09 Травня 2017, 13:56
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yosyf @ нині, у 12:54)
Якщо відкинути моральний бік справи і всілякі припущення та гіпотетичні версії та вдатися до об"єктивної реальності і прислухатися до голосу спортивної Феміди та Правил змагань. Ну, Набока мовчить. Він оплатив стартовий внесок, як і всі решта і в тому була ж оплата роботи суддів і Головного також. Якщо хтось був незгідний з результатом гонки, він мав офіційно протягом певного часу подати протест з обгрунтуванням і відповідною грошовою заставою. Якщо цього не було зроблено, то результати визнано правильними. До чого розводити срач і теревені. Якщо на футболі 20 тисяч свідків буде кричати на весь стадіон, що гола не було!!!!!! А суддя свисне і скаже, ГОЛ! І Гол таки буде!

Пане Йосиф,якщо Набока возить вас своїм бмв,то ви можете писати все що хочете.Факти такі,що його везла технічка і він не крутив педалі....а так дійсно,таку форму,як у Набоки можна купити в любому воєнторзі і взагалі це були місцеві сили самооборони.
user posted imageuser posted image
kiep
Дата 09 Травня 2017, 19:10
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yosyf @ нині, у 12:54)

логіка в стилі чуркіна
Email Poster
Yosyf
Дата 09 Травня 2017, 19:25
Quote Post

ветеран

Дуже слушно зауважили свідки (не єгови), що Набока не крутив педалі. Бо якби зауважили, що він крутив педалі, тримаючись за машину, то свідкам (не єгови) могло привидітись, що Набока штовхає цю машину, яка не заводиться ))). І як там потім доказти чи довести що то не машина його везла, а він штовхав машину? Тому й наголошують весь час що він не крутив педалі )))
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll