РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (13) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Електровелосипед, Тюнінг
demon
Дата 15 Жовтня 2013, 15:07
Quote Post

Membёr

из того, что сейчас на рынке, мне больше всего нравится Haibike Xduro. Но, тогда надо уже всем друзьям моим такие же покупать, иначе сдуются за мной гнать laugh.gif Да и наверно такая система будет очень быстро звезды гнуть, цепи рвать …
ЧД_
Дата 15 Жовтня 2013, 15:17
Quote Post

sprzedawca materacow

Демон, смени друзей или на Биороботов, или сусидив Биоалкоголикив(не буду показывать пальцем в сторону Кульпаркивськой), и тоди никто не сдуется. laugh.gif

П.С. Оно только в горку быстро едет, с горки оно никак, а по прямой можно спокойно за этим чудом ехать. scare.gif
Oksap5
Дата 12 Листопада 2013, 23:08
Quote Post

Зацікавлений
**

На цих вихідних катався знову в парі з мото. Колєга на Фазері по баюрах ледве мене доганяв. http://video.yandex.ua/users/taras-petrashko/view/1/
Email Poster
Atom
Дата 13 Листопада 2013, 8:54
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

трішечки на мій погляд не коретний показник електровелосипед і даний клас мото)) то ти ще не їздив із ендуро)) абож хардендуро))тим і НЕ тільки бровки по зубам... а й болото де вел... ніякий не справиться)))) Колезі б DR-Z або XT, WR, або Хаски))) тодіб дехто інший далеко позаді був би)))
Email PosterUsers Website
Oksap5
Дата 13 Листопада 2013, 14:53
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Atom @ нині, у 08:54)
трішечки на мій погляд не коретний показник електровелосипед і даний клас мото)) то ти ще не їздив із ендуро)) абож хардендуро))тим і НЕ тільки бровки по зубам... а й болото де вел... ніякий не справиться)))) Колезі б DR-Z або XT, WR, або Хаски))) тодіб дехто інший далеко позаді був би)))

https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=7g8BRyLaQgg кожен ровер заточений під своі потреби. Мені хватає моєї потужності в 350 ватт. Я мав і Ктм ехс250 2Т і 450. Ясно що з ними не потягаєшся , і не треба. Ще зі мною катаються на Геоні х роад і на БМВ 650ф. Ми просто подорожуємо.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 13 Листопада 2013, 15:09
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Таки треба стопарь єбенями для порівняння.

Заради цікавості.
Email Poster
Wertomaniak
Дата 13 Листопада 2013, 16:18
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 12:53)
https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=7g8BRyLaQgg кожен ровер заточений під своі потреби. Мені хватає моєї потужності в 350 ватт. Я мав і Ктм ехс250 2Т і 450. Ясно що з ними не потягаєшся , і не треба. Ще зі мною катаються на Геоні х роад і на БМВ 650ф. Ми просто подорожуємо.

І що ви можете сказати про БМВ 650Ф?
oops.gif
Oksap5
Дата 13 Листопада 2013, 20:58
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 16:18)
І що ви можете сказати про БМВ 650Ф?
oops.gif

А що саме цікавить? Я мав бмв650cs, потім продав колєгові. Там ремінна передача, мономаятник, інжектор. Ось наші тепер покатухи http://io.ua/26338201p зараз в мене Апрілія Страда. Вся інфа на мотофорумі http://motocykl.net/forum/index.php?showtopic=6479&st=0
Email Poster
Oksap5
Дата 01 Травня 2014, 23:57
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (demon @ 15 Жовтня 2013, 15:07)
из того, что сейчас на рынке, мне больше всего нравится Haibike Xduro. Но, тогда надо уже всем друзьям моим такие же покупать, иначе сдуются за мной гнать laugh.gif Да и наверно такая система будет очень быстро звезды гнуть, цепи рвать …

Порадив бідному колєгові купити Haibike Xduro lx. Їду в понеділок забирати на Інтайм. Після катання напишу порівняльний тест Іксдуріка з моєю електродамкою.
Email Poster
vchaban
Дата 02 Травня 2014, 9:42
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Електровелосипед це цікава тема, і я також на цих вихідних планую скласти свій e-bike, запчастини вже в дорозі tongue.gif

Мені педалі крутити не влом, річ у тім, що постійно доводиться проїжджати через центр - відповідно по дорозі додому і на роботу крутити підгору. Можливості і часу переодягнутись немає, а як не крути, всеодно спітнієш. Виїжджаю вранці, коли ще прохолодно, треба відповідно одягтись, і.т.д. корочи все це підвело мене до ідеї скласти електровелосипед.

Ще важливий момент - з допомогою електроприводу можна легко тримати достойну швидкість при їзді по дорозі вгору, а це в свою чергу безпечніше ніж плентатися по краю дороги з швидкістю 10-15 км/год.

Haibike Xduro не розглядав як варіант, бо для добирання на роботу - це дорога іграшка, а в горах чи покатушках мені цікавіше самому крутити, хоч якби були зайві пару кусків Євриків, не відмовився би від такого апарата smile.gif

Як складу - відпишусь із враженнями.
Oksap5
Дата 06 Травня 2014, 0:46
Quote Post

Зацікавлений
**

Забрав сьогодні haibike xduro trekking з почти і проїхався від Торпедо до Винник. Враження від роверка суперові. Позаду стоїть планетарка на три передачі і 9 зірочок. Мотор безшумний. Є чотири режима допомоги, обмеження швидкості на 25км. Гальма дискові гідравлічні. В максимальному режимі ассистента Турбо використав п'яту частину заряду до Винник.
Табло здоровенне, купа опцій. Коротче супер. Він вартує тих 16 тисяч що колєга віддав. А от за новий 45 було би шкода, краще вже тоді китайський набір за 600-800 долярів.

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 06 Травня 2014, 16:35
Email Poster
hitlos
Дата 20 Травня 2014, 11:55
Quote Post

прочитав про той haibike хороша річ, може десь є список або огляди чи порівняння заводських електророверів. Знайшов ше джайнт електро тоже нічо таки, мо якраз через зиму куплю як альтернативу мотоциклу і роверу.
Email Poster
vchaban
Дата 20 Травня 2014, 13:30
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Тим часом я вже склав свій електровелосипед і накатав 540 км. Враження словами не передати!

Заводський велосипед - це круто, але самому цікавіше скласти відповідно до своїх потреб.

По вазі, можна вкластися в +3,5 - +5 кг до велосипеда.
Oksap5
Дата 20 Травня 2014, 14:38
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (vchaban @ нині, у 13:30)
Тим часом я вже склав свій електровелосипед і накатав 540 км. Враження словами не передати!

Заводський велосипед - це круто, але самому цікавіше скласти відповідно до своїх потреб.

По вазі, можна вкластися в +3,5 - +5 кг до велосипеда.

Сама легка акума-3 кг, самий легкий двигун- 2 кг. Комутатор та товстіші шприхи ще пів кільо.
Я після проби заводського електроровера на саморобки вже дивлюся як на мале пиво. Дуже там мудро допомагає ассистент. Думаю, скоро і китайці підтянуться. Ну і саме головне- можливість використовувати передачі, якщо двигун в каретці.

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 20 Травня 2014, 14:42
Email Poster
vchaban
Дата 20 Травня 2014, 15:08
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 15:38)
Сама легка акума-3 кг, самий легкий двигун- 2 кг. Комутатор та товстіші шприхи ще пів кільо.
Я після проби заводського електроровера на саморобки вже дивлюся як на мале пиво. Дуже там мудро допомагає ассистент. Думаю, скоро і китайці підтянуться. Ну і саме головне- можливість використовувати передачі, якщо двигун в каретці.

Ну значить Ви трошки відстали від технічного прогресу )
Є вже доступні двигуни по 1.4 кг (з інтегрованим контроллером) і акуми 8аг по 2+ кг і з асистентом і з усім що потрібно wink.gif

Мій найнер ХЛ рама з чугунним обвісом з моторчиком і акумом важить 18кг.

Якщо двигун в каретці, то швидше зношується система, ланцюг розтягується - а це додаткові витрати. В мене двигун в передньому колесі, відповідно систему не рухав, без проблем можна кататися як на звичайному велосипеді, двигун з обгонною муфтою - накат відмінний. Та і взагалі, я не звик не крутити педалі, а з моторчиком цей процес веселішає, особливо під горку.

Це повідомлення відредагував vchaban - 20 Травня 2014, 15:09
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (13) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll