РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (7) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Що одягаємо сідаючи на велосипед?
Voyutichi
Дата 18 Листопада 2014, 21:19
Quote Post

Зацікавлений
**

Ось, наприклад, тема, де багато штанів.

за тему дякую, та вже був, штани, що на першому фото - вподобав.
Ще би верх адекватний до них.

Є у львові місце, де можна купити велоформу, щоб приїхати і поміряти? Ну щоб не надто дорого.
Cheburek
Дата 18 Листопада 2014, 21:23
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 21:04)
а чому не можна згадану комбі-форму одягати на термобілизну. Я, власне, з таким прицілом її і вибирав, щоб на весну-літо-осінь кататис. А у холод під неї термо одівати. Так ніби економніше по грошам - завжди фор ма працює, не пролежується..

Хороший варіант, до +10 так і їжджу, бо в куртках і штанах ще зажарко.
При нижче +10 вдягаю під шорти велоштани (мені чомусь саме таке накладання шарів видається зручнішим), а замість велофутболки з рукавами беру велокофту на довгий рукав і звичайну куртку-дощовик наверх.
При температурі нижче 0 під дощовик з/замість велокофти вдягаю ще термік з флісом і віндстопером. Хоча в загальному намагаюсь уникати флісових речей, бо мокнуть від поту і не сохнуть.
Все вище сказане має суто рекомендаційний характер, ібо у кожної людини температурний режим різний.
Email Poster
Voyutichi
Дата 18 Листопада 2014, 21:27
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (alex4alex @ нині, у 22:15)
Просто така конструкція не вельми зручна, і буде очевидно дещо заважати вільним рухам як рук, так і ніг. Тим більше тоді дещо руйнується концепція термобілизни, як такої.

на рахунок зручності - у чому полягають незручності у користуванні комбіформою? наколінники з рукавами сповзатимуть? Я тільки цю незручність бачу. А решти - не бачу.

Щодо порушення термозахисту через ті з'єднання рукавів і ногавиць - то звісно, треба з цим буде змиритись або гумки тугіші поставити..
Cheburek
Дата 18 Листопада 2014, 21:33
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 21:27)
на рахунок зручності - у чому полягають незручності у користуванні комбіформою? наколінники з рукавами сповзатимуть? Я тільки цю незручність бачу. А решти - не бачу.

Щодо порушення термозахисту через ті з'єднання рукавів і ногавиць - то звісно, треба з цим буде змиритись або гумки тугіші поставити..

Нічого не сповзатиме, під час їзди незручностей теж не відчуєте. Незручно тільки при ходінні, чого при правильній ідеології ви взагалі не маєте робити smile.gif
Email Poster
Voyutichi
Дата 18 Листопада 2014, 21:34
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Cheburek @ нині, у 22:23)
Хороший варіант, до +10 так і їжджу, бо в куртках і штанах ще зажарко.
При нижче +10 вдягаю під шорти велоштани (мені чомусь саме таке накладання шарів видається зручнішим), а замість велофутболки з рукавами беру велокофту на довгий рукав і звичайну куртку-дощовик наверх.
При температурі нижче 0 під дощовик з/замість велокофти вдягаю ще термік з флісом і віндстопером. Хоча в загальному намагаюсь уникати флісових речей, бо мокнуть від поту і не сохнуть.
Все вище сказане має суто рекомендаційний характер, ібо у кожної людини температурний режим різний.

просвітіть новачка: тобто на голе тіло вдягається велокофта (з рукавами), а поверх неї - вітрозахисна куртка і все? Мене збиває з пантелику вдягання на голе тіло велоформи. Це дійсно достатньо всього два предмети одягу: термоформа і велоформа поверх і все?
Oleg132
Дата 18 Листопада 2014, 21:39
Quote Post

Ветеран

QUOTE (alex4alex @ нині, у 20:53)
По-перше, брЕвети.
По-друге я більш ніж чітко описав умови, з якими середньостатистичний велосипедист, що поїхав у Карпати, стикнеться.
Зранку там холодно, а вдень тепло і навіть гаряче. От і питаю, що робить в цьому випадку Олег 132 і що порадить автору запитання.

Дякую.
Я вдягнув би штани і щось з довгим рукавом. Якщо жарко, одяг без проблем можна ховати в ранець.
Додатки, навіть, в дарунок не прийняв би. Вибач, я тут не правий, признаю. Але мені не пододобається ці бонуси.

Це повідомлення відредагував Oleg132 - 18 Листопада 2014, 21:49
Cheburek
Дата 18 Листопада 2014, 21:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 21:34)
просвітіть новачка: тобто на голе тіло вдягається велокофта (з рукавами), а поверх неї - вітрозахисна куртка і все? Мене збиває з пантелику вдягання на голе тіло велоформи. Це дійсно достатньо всього два предмети одягу: термоформа і велоформа поверх і все?

Зараз, при +5, в мене нашарування йде так:
верх: термобілизна, велокофта на довгий рукав, дощовик, баф.
низ: велоштани, велошорти з лямками, літні тапки, бахіли.
Ще я любитель одягнути звичайні рукавиці за 20 грн під велорукавички на короткий палець, але громадськість чомусь цього не хоче схвалювати laugh.gif
Email Poster
Skailer13
Дата 18 Листопада 2014, 21:42
Quote Post

Зацікавлений
**

Цього року на 600 я сколхозив і вдягнув рукава на ноги,оскільки панчох не було)))Мої худі ноги мені це позволили зробити)))
Взагалі рекомендую рукава і панчохи до використання дуже зручно і справді інколи рятує)))
Основний плюс компактність

Це повідомлення відредагував Skailer13 - 18 Листопада 2014, 21:44
Email Poster
Oleg132
Дата 18 Листопада 2014, 21:45
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 20:54)
а на зустріч - така класна спотрвумен,  вся  у  облягаючому,  вітер розсікає. Що  мені стидно стало за свою форму. Вирішив  - купую  весь одяг, щоб з нею  кататись і не позорити її при тому.
Почав шукати, де би купити якісне  і недорого. Натрапив  ось на цих китайців.

На то вони й жінкиuser posted image
Новий одяг можна моніторити на форумах і не парити собі мозги з магазинним.
Часто трапляються випадки, що комусь не підходить розмір і практично за безцінь,(в половину вартості) купляється певний комлект.

Це повідомлення відредагував Oleg132 - 18 Листопада 2014, 21:50
Oleg132
Дата 18 Листопада 2014, 21:51
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Skailer13 @ нині, у 21:42)

Основний плюс компактність

Тільки це.
Ховаються в кишеньках на велофутболці або підсидільну сумочку.
Cheburek
Дата 18 Листопада 2014, 21:56
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:39)
Дякую.
Я вдягнув би штани і щось з довгим рукавом. Якщо жарко, одяг без проблем можна ховати в ранець.
Додатки, навіть, в дарунок не прийняв би. Вибач, я тут не правий, признаю. Але мені не пододобається ці додатки.

При довгих одноденних поїздках на все місцем в рюкзаку не напасешся. У мене дойтер на 18л, туди має влізти велочохол, нямка на цілий день, пляшка кока-коли для оживлення пацієнта, а хтось ще й фотоапарати немалогабаритні з собою возить. Так що хочеш чи не хочеш, а з "додатками" мусиш здружитися smile.gif
Email Poster
Voyutichi
Дата 18 Листопада 2014, 21:59
Quote Post

Зацікавлений
**

а ось це http://ru.aliexpress.com/item/SOBIKE-Water...1922221518.html як вдівати: поверх веломайки (з посилання вверху теми) чи на голе тіло?
Cheburek
Дата 18 Листопада 2014, 22:01
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Voyutichi @ нині, у 21:59)
а ось це http://ru.aliexpress.com/item/SOBIKE-Water...1922221518.html як вдівати: поверх веломайки (з посилання вверху теми) чи на голе тіло?

Поверх, звісно
Email Poster
Voyutichi
Дата 18 Листопада 2014, 22:04
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Cheburek @ нині, у 23:01)
Поверх, звісно

але воно таки буде теліпатися на вітрі, так? А взагалі, для якої температури такий одяг?
Skailer13
Дата 18 Листопада 2014, 22:04
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 21:51)
Тільки це.
Ховаються в кишеньках на велофутболці або підсидільну сумочку.

Ну якщо вони тобі від початку не подобаються не буду переконувати, але насправді мінусів в як в рукавх так панчохах нема (мені тільки наколінники не подобаються оскільки вони якось ,як на мене не гарно дивляться ).
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (7) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll